חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | יתרונות וחסרונות בעבודתו של עורך דין פלילי

יתרונות וחסרונות בעבודתו של עורך דין פלילי

עורך דין פלילי, כפי שניתן להבין, הוא עורך דין אשר מטפל בתביעות הקשורות לעבירות פליליות. עורך דין פלילי עשוי להיות בצידו של הנאשם בעברות פליליות, כאשר תפקידו הוא להגן על הנאשם, או לעמוד בצד התובע – לרוב רשויות המדינה, ולפעול על מנת להשית על הנאשם עונש חמור כפי המגיע לו. עבודתו של עורך דין פלילי היא עבודה מתגמלת מאד, מאחר שהיא מאפשרת הענשה של אנשים שאכן ראויים לכך, או לחילופין למנוע עונשים חמורים שאינם צודקים.

העבודה כעורך דין פלילי נחשבת לעבודה יוקרתית ומכובדת. בנוסף, התחום הפלילי הוא תחום דינאמי מאד ומעניין, מכיוון שישנו מגוון גדול של עברות פליליות, כך שעורך דין פלילי מוצא את עצמו עוסק בכל פעם בנושא אחר לחלוטין, עם בדיקות וחקירות במקומות מגוונים וחדשים. עם זאת, עבודה של עורך דין פלילי היא גם עבודה קשה מאד, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הרגשי והמוסרי. עורך דין פלילי צריך לראות ולשמוע דברים קשים מאד מבחינה רגשית. הוא גם צריך, פעמים רבות, לעבוד קשה מאד על מנת להוכיח את אשמתו או חפותו של הנאשם בתביעה. הנה פירוט קצר.

עבודה פיזית

בעוד שעורכי דין אחרים יכולים לבצע את רוב עבודתם, אם לא את כולה, מתוך המשרד האישי שלהם, הרי שעורך דין פלילי צריך לצאת ממשרדו פעמים רבות במהלך ניהול תיק. עליו לבקר בבתי סוהר או בבתי מעצר, בזירות פשע שונות, בבתי חולים וכדומה, שאת על מנת לפגוש את הלקוחות שלו ואנשים נוספים הנוגעים לתביעה. בעבודה על תיק פלילי אין מנוחה רבה.

קושי נפשי

עורך דין פלילי חייב להיות אדם בעל לב חזק ויכולת התנתקות רגשית. ההתייחסות של עורך דין פלילי למקרים שלפניו חייבת להיות עניינית ומקצועית בלבד, שאם לא כן, המראות והמקרים שהוא נתקל בהם עלולים לזעזע אותו נפשית. עורך דין פלילי שומע ממקורות ראשונים מעשים מזעזעים, ולעיתים אף צופה בעיניו בזירות פשע שעלולות להיות מחרידות. גם דילמות מוסריות מקשות מאד על העבודה.

משרד עורכי דין פלילי אסף דוק עוסק בייצוג חשודים ונאשמים בדין הפלילי על כל רבדיו וערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 052-6885006 או  להשאיר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לכם מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
בית המשפט הורה על מאסרו של אבי דוביצקי צייד הפדופילים אי הרשעה ללקוחה בעבירת גניבה למרות היעדר פגיעה קונקרטית בעיסוקה אי הרשעה לקטין שהשתתף בתקיפת ערבים שקיימו קשרים רומנטיים עם יהודיות אי הרשעה ללקוח בעבירת גניבה הגם שלא הצביע על פגיעה קונקרטית בעיסוקו ביטול כתב אישום בעבירות אלימות בתוך המשפחה שחרור ממעצר זוג חשודים בעבירות חמורות של סחר בסמים, גידול וייצור סמים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019
האם יש צורך בעו"ד פלילי?
אלמונית | 12:57 25/08/2014
האם יש צורך בעו"ד פלילי?
עו''ד אסף דוק | 09:28 26/08/2014
רישום פלילי והנהלת חשבונות
ישראל | 15:04 17/06/2019