חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | עורך דין לתעבורה

עורך דין לתעבורה

משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לנחקרים ונאשמים בעבירות תעבורה, החל בעבירות קנס וכלה בתאונות קטלניות. המשרד מייצג נאשמים בבתי משפט לתעבורה בגין כל סוגי העבירות והפסילות.

תאונות דרכים

תאונות דרכים מסוגים שונים הן נפוצות מאד, לצערנו. כאשר מתרחשת תאונת דרכים אשר גורמת לנזק ממשי בגוף או ברכוש, יתכן מאד ששני הצדדים, הן הפוגע והן הנפגע, יזדקקו לעזרתו של עורך דין לתעבורה, על מנת לממש את זכויותיהם בכל הקשור לביטוח, לפיצויים וכדומה.

למה צריך עורך דין לתעבורה?

עורך דין לתעבורה יכול לסייע רבות בהוכחת חפות של אדם אשר מואשם בגרימת תאונה. ניתן לראות כדוגמא את הסיפור הבא: אדם נהג ברכבו והבחין כי הנהג שלפניו נעצר, מסיבה מסוימת. באופן מיידי ורגיל, מיהר גם הנהג הנידון לבלום, אלא שהבלמים לא הגיבו, והוא המשיך לנסוע, כך שפגע ברכב שלפניו. לכאורה, במבט מבחוץ נדמה שהנהג הפוגע אשם, מכיוון שלא בלם את רכבו בזמן. לכאורה, האשמה ברורה ואין דרך להפריך אותה. אולם במקרה הזה ניגש הנהג הפוגע אל עורך דין לתעבורה, אשר הנחה אותו לפנות למעבדת רכב של המשטרה. במעבדה הוכח כי נוצרה ברכב תקלה פתאומית של הבלמים, בלא שהנהג יוכל להבחין בכך. חפותו של הנהג הוכחה מיד.

סיוע של עורך דין לתעבורה

כפי שרואים בבירור במקרה זה, עורך דין לתעבורה יכול לסייע לאנשים רבים אשר נקלעים לבעיות משפטיות בנושא תעבורה, גם אם ממבט ראשון נדמה שאין איך לעזור להם. אנשים שאינם עוסקים בתחום אינם יכולים להכיר את דרכי ההוכחה, את הפרצות הקיימות בחוק, את שיטות ההגנה האפשריות וכדומה. לכן כל אדם אשר היה מעורב בתאונת דרכים, או שהואשם בעברת תנועה שעונשה חמור, מומלץ לו להיעזר בשירות של עורך דין לתעבורה, שיוכל לסייע לו בדרכים שונות. אפילו בעברות מוכחות, כמו למשל נסיעה במהירות מופרזת שצולמה על ידי מצלמות תנועה, יוכל עורך דין לתעבורה להוכיח, למשל, כי המצלמות לא היו מדויקות או לא תקינות, ושהן אינן מספקות הוכחה ממשית.

התשלום לעורך דין לתעבורה

משפטי תעבורה לרוב אינם משפטים שבהם ישנם רווחים כלשהם. עורך דין לתעבורה מגן על נאשם, ולא מייצג אותו בתביעה, ולכן הוא אינו יכול לדרוש תשלום על פי אחוזים. לכן ברוב המקרים מסכם עורך הדין עם הלקוח על תשלום שגובהו נקבע מראש.

הסתבכתם בעבירת תעבורה כלשהי? אינכם יודעים מה דינכם ומה העונש הצפוי לכם? אנחנו יכולים לעזור!

ישנן עבירות תעבורה המצריכות ייעוץ וסיוע של עורך דין פלילי המתמחה בדיני תעבורה, שכן התמודדות עימן לבד עלולה לגרור מצבים לא נעימים ועונשים כבדים. הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר 24 שעות ביממה בטלפון 052-6885006 או  להשאיר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לכם מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורך דין תעבורה | עורכי דין תעבורה | עבירות תעבורה | עורך דין לתעבורה | פקודת התעבורה

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר חייל שנחשד בהחזקה ושימוש בסמים מסוכנים במסגרת פרשיה רחבה וחמורה בצבא ביטול כתב אישום לקטין שהואשם בהחזקת סכין שלא כדין שחרור ממעצר לקוח שנחשד בביצוע עבירות אלימות כלפי בת זוגו קבלת ערר וסגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם בעבירות אלימות חמורות כלפי בת זוגו שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות והטרדה מינית בתוך המשפחה זיכוי נאשם בתיק פשע חמור בעבירות של אונס, מעשי סדום, איומים ותקיפת קטין

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
תעבורה
אלחנן | 07:53 20/11/2017
תעבורה
אליהו | 06:21 09/07/2018
זימון למשפט תעבורה התייעצות
מרדכי | 16:22 01/02/2017
עיון בחומר הראיות במשפט תעבורה
דני | 19:26 09/03/2015