חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | מה העונש הצפוי על גידול הידרו?

מה העונש הצפוי על גידול הידרו?

בניגוד לגידול קנאביס בשיטה המסורתית, בשיטת ההידרו, צמח הקנאביס ניזון מכלל המינרלים להם הוא זקוק דרך תמיסת דשן מרוכזת. שיטה זו הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות שבזכותה איכות הסם עולה במקביל לכספים שמשתלשלים לכיסם של העבריינים. עו"ד אסף דוק מסביר אודות שיטת ההידרופּוניקה לגידול סם הקנאביס ומהם העונשים הצפויים למגדלים.

בשנים האחרונות, החלה להיות נפוצה בארץ ובעולם שיטת גידול קנאביס חדשה; שיטת הידרופוניקה. שיטה זו, המכונה בקרב עברייני הסמים בתור 'גידול הידרו', הינה יעילה ופופולארית בקרב מגדלי הקאנביס שכן, היא מובילה לתוצרת איכותית, רבה, חסכונית ומהירה הרבה יותר.

שיטת ההידרופוניקה – שיטת גידול פופולארית בקרב מגדלי הסמים

החזקת סמים, ובכלל גידול של סמים בישראל אסור על פי החוק, לכן לא מפתיע ששיטת ההידרופוניקה הפכה לנפוצה, שכן היא מאפשרת לגדל באופן דיסקרטי את צמח הקנאביס בתוך הבית. שיטת ההידרו הינה שיטה חדשנית שמקורה בגידול מזון באופן עצמאי. השיטה, מזרזת וממקסמת את איכותו של הצמח, שכן היא מביאה לידי ביטוי את מלוא הפוטנציאל הגנטי שלו. בנוסף, בניגוד לשיטות המסורתיות המבוססות על גידול באדמה, השיטה הנוכחית מאפשרת לגדל את הצמח על סמך מים בלבד – דבר שהופך את גידול הקנאביס לנגיש לכלל.

מה העונש הצפוי למגדלי הקנאביס בשיטת ההידרו?

כפי שצוין, גידול, ייצור, הכנה או הפקה של סמים אסור על פי החוק, לרבות גידול קנאביס או גידול וייצור חשיש. העונש המרבי שנקבע בפקודת הסמים המסוכנים, תחת סעיף 6 בגין גידול סם מסוכן, ייצורו, הכנתו, הפקתו או מיצויו הוא 20 שנות מאסר או קנס בשווי של 5 מיליון ושש מאות חמישים אלף שקלים – קנס פי עשרים וחמישה מן הקנס האמור בסעיף 61(א)(4).

המגדלים קנאביס בשיטת ההידרו, אף מסתכנים בהאשמה בגין עבירה נוספת הנוגעת להחזקת סם לשימוש עצמי. העונש המרבי בגין החזקת סם לשימוש עצמי עומד על 3 שנות מאסר או קנס בשווי של 226,000 שקלים. יחד עם זאת, עבריינים המגדלים את הסמים למטרת סחר בהם, עשויים לצפות לעונש מחמיר יותר, שכן עלולים הם להיות מורשעים בעבירת החזקת סם שלא לשימוש עצמי שעונש המקסימום שנקבע בחוק בגין עבירה זו הוא עד 20 שנות מאסר או קנס פי עשרים וחמישה מהקנס האמור בסעיף 61(א)(4) לחוק העונשין, קרי – 5 מיליון ושש מאות חמישים אלף שקלים. כדאי להיוועץ עם עורך דין פלילי בעל ניסיון בתחום שיציג את גרסתך באופן מיטבי שימזער ואף ימנע את הרשעתך בעונשי מאסר ממושכים.

נעצרת או הוגש נגדך כתב אישום בגין גידול קנאביס בשיטת הידרו?

גידול קנאביס בשיטת ההידרופוניקה מובילה לתוצרי איכות רבה יותר ומאפשרת גידול דיסקרטי בבית המבוסס אך ורק על מים ולא על אדמה. יתרונות אלו הפכו את שיטת ההידרו לנפוצה בקרב אנשים רבים הצורכים סמים. במידה ונעצרת או הוגש נגדך כתב אישום בגין גידול קנאביס בשיטת ההידרו היוועץ בהקדם עם עו"ד פלילי. אל תקל בכך ראש, שכן האשמה או הרשעה בעבירה זו עשויה להיות מלווה בהאשמות נוספות כגון בחזקת סם לשימוש עצמי או החזקת סם לא לשימוש עצמי, שבגינן ענישה מחמירה ביותר.

משרדנו מספק ייעוץ וייצוג משפטי לנאשמים המואשמים בעבירות סמים מזה תקופה ארוכה ובכך שומר נאמנה על הזכויות והאינטרסים שלהם תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. במידה ונלקחת לחקירה או הוגש נגדך כתב אישום בגין גידול הידרו פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר חשוד בעבירות סחר בסמים והחזקת סמים שחרור ממעצר זוג חשודים בעבירות חמורות של סחר בסמים, גידול וייצור סמים שחרור נאשם ממעצר במסגרת ערר בעבירות גידול וייצור סמים במשקל 900 גרם הארכת מאסר מותנה לנאשם בפעם השלישית בעבירות סמים אי הרשעה ללקוחה שהואשמה בקבלת כספים במרמה מהמוסד לביטוח לאומי סגירת תיק פלילי להורים שנחשדו בתקיפה והתעללות בילדיהם הקטינים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
כתב אישום בעבירת גידול סמים
דניאל | 20:42 28/11/2017
כתב אישום בעבירת גידול סמים
עו''ד אסף דוק | 05:50 29/11/2017
כתב אישום בעבירת גידול סמים
דניאל | 08:24 29/11/2017
מה העונש על החזקת סמים לצריכה עצמית?
גונטר | 06:38 18/06/2014
מה העונש על החזקת סמים לצריכה עצמית?
עו''ד אסף דוק | 06:52 18/06/2014
מה העונש על החזקת סמים לצריכה עצמית?
מירי | 06:32 06/06/2018
משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב
עידו | 10:07 19/02/2018
משפט על החזקת 30 גרם סמים ברכב
עו''ד עודד רגב | 18:52 19/02/2018