חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | עורכי דין פליליים בשירות משפחות הפשע

עורכי דין פליליים בשירות משפחות הפשע

ייצוג של משפחות פשע הפך זה מכבר לחשיפה גבוהה עבור עורכי דין שונים העוסקים בתחום הפלילים ומזוהים עם משפחה זו או אחרת במהלך השנים וחלקם הפכו למעשה "לפנים" של אותם מיוצגים בפני התקשורת והציבור.

ענף הפלילים גורם לנו לא פעם להצטמרר עם רצח של ילדים, שוד של קשישים או אונס אכזרי במיוחד ולראות בכל מי שמואשמים בפלילים מיקשה אחת של מפלצות שדעתם השתבשה. גם מי שמייצגים אותם ניתפסים פעמים רבות כנציגים של "השטן" וההערכה אליהם נמוכה להפליא בקרב הציבור.

יוצאי הדופן היחידים בנושא זה הוא של אלו המכונים משפחות פשע או חיילים המקושרים למשפחות פשע כאלו ואחרות בכל רחבי הארץ.

אלו הם לא אזרחים מן השורה בעלי סטיה מינית שהחליטו לאנוס, הורים שהורחקו מילדיהם והשתבשה דעתם עד לרצח הילדים ו\או האישה או מי שהמצב הכלכלי דחק לפינה עד לשוד של קשישים. מדובר בעבריינים שחיים את חיי העבריינות כבדרך שיגרה אם באמת בתור חלק ממשפחת פשע או עם כעבריינים זוטרים המשתייכים "רעיונית" לאירגון כזה או אחר.

עבריינים אלו זוכים לייצוג קבוע של עורך דין פלילי לאורך שנים רבות, אשר מכיר אותם לרוב עוד מהיותם עבריינים צעירים ואף קטינים ועד לשנים הרבות שהם עוברים במערכת המשפט הישראלית על עבירותיהם השונות. עורכי דין אלו ניתפסים אחרת בקרב הציבור הרחב והתקשורת ולמעשה חלקם הפכו למאין "נציגים" של אותם עבריינים הן בפני הציבור והן בפני מערכת המשפט.

למעשה יש כיום לכל "משפחת פשע" שכזו עורך דין קבוע המלווה אותה לאורך השנים, נאמן לה ויודע חלק גדול מכל סודותיה. כל זה מצד אחד לפעמים מגדיל את עוצמתו של עורך הדין אל מול "המשפחה" אך מצד שני זהו גם כלי מעולה בידי אותו עורך דין פלילי, שכן הוא יודע את נקודות החוזק והחולשות של חיילים רבים במשפחה זו ויש לו הכלים לבנות תיק ראיות והוכחות טובות יותר עבור הלקוחות שלו.

במיקרים רבים מדובר גם בעורך דין בעל חזות ייצוגית ויכולת תקשורתית גבוהה והוא מוציא הודעות לעיתונות או מרואיין לטלוויזיה בכל עת שיש חשד כנגד ראש המשפחה לגבי עבירה משמעותית כלשהי כמו סחר בסמים, עבירת רצח או סחיטה באיומים וכדומה.

לעתים עורך הדין לוקח את העניין התקשורתי למחוזות אף יותר רחוקים ובכל "היטפלות" של המשטרה וגורמי החוק לאנשים המיוצגים על ידו הוא מיד יתייצב מול התקשורת ויתלונן על הטרדה חוזרת ונשנית של המיוצגים שלו וכי המשטרה מאשימה אותם על לא עוול בכפם במיקרה המדובר ואף במיקרים דומים בעבר.

עורכי דין פליליים שכאלו הפכו לעתים למעין "סלבס" של מערכת המשפט בישראל אך עדיין יש לראות את עבודתם כשמירה על עבריינים מבטן ומלידה שהם מסוכנים לציבור לא פחות ואף יותר מאותם "חולי נפש" או אנשים נורמטיביים שהשתבשה דעתם כמו אלה שהוזכרו בתחילת הפוסט.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורכי דין פליליים | משפחות הפשע | משפחות פשע | פשע מאורגן | ארגוני פשע

הצלחות המשרד בתחום
סגירת 4 תיקים ללקוח בעבירות סחר בסמים ומכירת משקאות משכרים לקטינים ביטול כתב אישום שהוגש נגד לקוחה בעבירות גניבה והונאה בכרטיסי אשראי שחרור נאשם ממעצר בית לעבודה בעבירות גידול סמים זיכוי נאשם מעבירות נשק למרות שנמצא על גופו אקדח טעון מחיקת רישום פלילי לפרופסור לרפואה ומרצה באוניברסיטאות ברחבי העולם פרשת "קוד מקור" בשיתוף ה-FBI - בית המשפט דחה את בקשת המשטרה להמשיך ולהחזיק במחשביו של לקוח המשרד

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
משפט לפי ראיות או לפי עורכי דין.
אנונימי | 06:11 19/07/2017
ביטול רישיון נשק ארגוני
גיל | 06:12 31/03/2017
ביטול רישיון נשק ארגוני
עו''ד אלעד שאול אלבז | 13:10 31/03/2017
בחינות לשכת עורכי הדין
טלי | 23:15 17/03/2014
חובת יידוע הלשכה באשר לחקירה פלילית שמתנהלת
עו''ד אסף דוק | 10:23 18/03/2014