חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | עורכי דין פליליים בשירות משפחות הפשע

עורכי דין פליליים בשירות משפחות הפשע

ייצוג של משפחות פשע הפך זה מכבר לחשיפה גבוהה עבור עורכי דין שונים העוסקים בתחום הפלילים ומזוהים עם משפחה זו או אחרת במהלך השנים וחלקם הפכו למעשה "לפנים" של אותם מיוצגים בפני התקשורת והציבור.

ענף הפלילים גורם לנו לא פעם להצטמרר עם רצח של ילדים, שוד של קשישים או אונס אכזרי במיוחד ולראות בכל מי שמואשמים בפלילים מיקשה אחת של מפלצות שדעתם השתבשה. גם מי שמייצגים אותם ניתפסים פעמים רבות כנציגים של "השטן" וההערכה אליהם נמוכה להפליא בקרב הציבור.

יוצאי הדופן היחידים בנושא זה הוא של אלו המכונים משפחות פשע או חיילים המקושרים למשפחות פשע כאלו ואחרות בכל רחבי הארץ.

אלו הם לא אזרחים מן השורה בעלי סטיה מינית שהחליטו לאנוס, הורים שהורחקו מילדיהם והשתבשה דעתם עד לרצח הילדים ו\או האישה או מי שהמצב הכלכלי דחק לפינה עד לשוד של קשישים. מדובר בעבריינים שחיים את חיי העבריינות כבדרך שיגרה אם באמת בתור חלק ממשפחת פשע או עם כעבריינים זוטרים המשתייכים "רעיונית" לאירגון כזה או אחר.

עבריינים אלו זוכים לייצוג קבוע של עורך דין פלילי לאורך שנים רבות, אשר מכיר אותם לרוב עוד מהיותם עבריינים צעירים ואף קטינים ועד לשנים הרבות שהם עוברים במערכת המשפט הישראלית על עבירותיהם השונות. עורכי דין אלו ניתפסים אחרת בקרב הציבור הרחב והתקשורת ולמעשה חלקם הפכו למאין "נציגים" של אותם עבריינים הן בפני הציבור והן בפני מערכת המשפט.

למעשה יש כיום לכל "משפחת פשע" שכזו עורך דין קבוע המלווה אותה לאורך השנים, נאמן לה ויודע חלק גדול מכל סודותיה. כל זה מצד אחד לפעמים מגדיל את עוצמתו של עורך הדין אל מול "המשפחה" אך מצד שני זהו גם כלי מעולה בידי אותו עורך דין פלילי, שכן הוא יודע את נקודות החוזק והחולשות של חיילים רבים במשפחה זו ויש לו הכלים לבנות תיק ראיות והוכחות טובות יותר עבור הלקוחות שלו.

במיקרים רבים מדובר גם בעורך דין בעל חזות ייצוגית ויכולת תקשורתית גבוהה והוא מוציא הודעות לעיתונות או מרואיין לטלוויזיה בכל עת שיש חשד כנגד ראש המשפחה לגבי עבירה משמעותית כלשהי כמו סחר בסמים, עבירת רצח או סחיטה באיומים וכדומה.

לעתים עורך הדין לוקח את העניין התקשורתי למחוזות אף יותר רחוקים ובכל "היטפלות" של המשטרה וגורמי החוק לאנשים המיוצגים על ידו הוא מיד יתייצב מול התקשורת ויתלונן על הטרדה חוזרת ונשנית של המיוצגים שלו וכי המשטרה מאשימה אותם על לא עוול בכפם במיקרה המדובר ואף במיקרים דומים בעבר.

עורכי דין פליליים שכאלו הפכו לעתים למעין "סלבס" של מערכת המשפט בישראל אך עדיין יש לראות את עבודתם כשמירה על עבריינים מבטן ומלידה שהם מסוכנים לציבור לא פחות ואף יותר מאותם "חולי נפש" או אנשים נורמטיביים שהשתבשה דעתם כמו אלה שהוזכרו בתחילת הפוסט.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות הכותב:

עו"ד אסף דוק הינו מומחה למשפט פלילי וצבאי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק מזה זמן רב בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים, שימש כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מקצועי ודיסקרטי ניתן ליצור קשר בטל' 03-5505995 | 052-6885006 ממליצים   Google+   facebook

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורכי דין פליליים | משפחות הפשע | משפחות פשע | פשע מאורגן | ארגוני פשע

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינים ברשת הארכת מאסר על תנאי חב הפעלה ללקוח המשרד בעבירות סמים אי הרשעה בעבירות של מכירת משקאות משכרים לקטינים סגירת תיק בהיעדר אשמה להורים שנחשדו בתקיפה והתעללות בילדיהם הקטינים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
משפט לפי ראיות או לפי עורכי דין.
אנונימי | 06:11 19/07/2017
ביטול רישיון נשק ארגוני
גיל | 06:12 31/03/2017
ביטול רישיון נשק ארגוני
עו''ד אלעד שאול אלבז | 13:10 31/03/2017
בחינות לשכת עורכי הדין
טלי | 23:15 17/03/2014
חובת יידוע הלשכה באשר לחקירה פלילית שמתנהלת
עו''ד אסף דוק | 10:23 18/03/2014
נגינה בפסנתר/תופים שלא בשעות המנוחה
שולמית | 10:23 18/11/2018
עבירות סחר בסמים
אבי | 20:20 17/11/2018
פגיעה בהולך רגל במעבר חצייה
אנונימי | 14:02 15/11/2018
השבת כספי ערבות
אילן | 11:52 08/11/2018
דוח כניסה לכביש 20 איילון עם אופניים
יצחק | 22:19 25/10/2018