חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | סחיטה באינטרנט - איך מתמודדים?

סחיטה באינטרנט - איך מתמודדים?

בעידן שבו האינטרנט לוקח חלק בלתי נפרד מחיינו, אין פלא שגם פלטפורמה זו משמשת לא מעט עבריינים לצורך סחיטה ואיומים. סחיטה באמצעות האינטרנט היא עבירה פלילית לכל דבר המצדיקה עונש חמור במיוחד. עבירה כזו, שיכולה להיעשות בדרכים שונות ומגוונות מאד, מנצלת את רשת האינטרנט, רשת ללא גבולות וכמעט גם ללא חוקים, כדי לפעול באופן זדוני ולסחוט קורבנות חפים מפשע. בשל אופן הפעולה והשימוש בפלטפורמה מורכבת שכזו, איתור הסוחטים ומבצעי העבירה איננו פשוט ולעיתים גם בלתי אפשרי. במקרים מסוימים מדובר בפושעים מארצות אחרות, שאין מולן קשרי הסגרה, ובמקרים אחרים עם גורמים לא ידועים שקשה לאתרם. עו"ד אסף דוק מסביר אודות סחיטה ברשת, לרבות סחיטה מינית (Sextortion), מה אפשר לעשות במקרה שנפלתם קורבן למעשה סחיטה שכזה ומדוע לא כדאי לשלם לסוחט.

סחיטה ברשת האינטרנט (cyber blackmail)

עבור פושעים רבים רשת האינטרנט מהווה אמצעי מצוין לביצוע עבירה של סחיטה בעיקר בשל קלות השימוש בה והקושי לזהות ולהגיע אל הפושע עצמו, מבצע העבירה. ניתן לראות כי ישנה עלייה רבה מאד במקרים מסוג זה, ובעיקר בשל השתלטותה של רשת האינטרנט על חיינו וניצולה, של רבים מכל העולם. השימוש בסרטונים, בעלי הקשרים מיניים, וגם בצ'אטים הופך לחלק בלתי נפרד מהעבירה ומאפשר לפושע לבצע את הסחיטה בצורה קלה יותר. אחת הדוגמאות לכך היא עבירת סחיטה מינית באינטרנט Sextortion שעלתה לכותרות לא מזמן, סחיטה שבוצעה על ידי אזרח מרוקאי, שהתכתב באמצעות הצ'אט עם גברים ערבים ממקומות שונים כשהוא מציג את עצמו כאישה ערבייה. במסגרת התכתבותו איתם ביקש מהם להתפשט מול מצלמת המחשב ולבצע מעשים מיניים ישירות מולה. לאחר שביצעו זאת, איים עליהם שיפרסם את תמונותיהם ויפיץ אותן בקרב בני משפחתם וחבריהם, אלא אם כן ישלמו לו סכום של כמה אלפי דולרים. חלק מהגברים הנסחטים הסכימו לדרישותיו, אולם אלה שסירבו לכך, גילו את תמונותיהם ברחבי הרשת. מדובר בעבירה המסבה נזק קשה לקורבנות, במיוחד כאלו שהינם מהמגזר הערבי שעבורם מדובר בפגיעה אנושה בכבוד המשפחה.

מקרה זה, שעורר גל של תגובות וההבנה בקרב המחוקקים שמדובר במצבים לא קלים, העשויים לגרום לנזקים קשים מנשוא לקורבנות התמימים המעורבים בדבר, הוביל לחקיקתו של "חוק הסרטונים", הקובע כי פרסום תמונה או סרטון ברשת בעלי אופי מיני ללא קבלת רשותם של המופיעים בהם, ייחשב כעבירה פלילית, המוגדרת על פי החוק להגנת הפרטיות כהטרדה מינית, המצדיקה קבלת עונש של עד חמש שנות מאסר. חקיקת חוק זה נועדה למנוע את התרחבותה של תופעת הסחיטה באינטרנט וניצול הסרטונים המיניים, שנשלחים פעמים רבות באמצעים שונים, לרבות הוואצאפ וגם הסקייפ, כדי להגיע ישירות אל המצולמים ולדרוש מהם סכומי כסף גבוהים.

המצב כיום הוא שסוחטים ממדינות עולם שלישי ומדינות שאינן מנהלות יחסים דיפלומטיים וביטחוניים עם ישראל מבצעים תרגילי סחיטה ועוקץ על אזרחים ישראלים ומשטרת ישראל חסרת אונים לנוכח התופעהסחיטה זו נפוצה מאוד בישראל ואלפי גברים נופלים מדי שנה בפח שטמנו להם מספר כנופיות מתוחכמות ממדינות שונות בעולם ובניהן מרוקו, חוף השנהב, אוקראינה ועוד.

משרדנו, כמוביל בתחומו, ניהל אלפי משברים ואירועי סחיטה וירטואלית עד כה ומספק מזה שנים רבות ייעוץ וייצוג משפטי למטופלים שנפלו קורבן למעשי נוכלות, איומים וסחיטה ברשת. במידה ונפלת קורבן למעשה סחיטה וירטואלית, פנה בהקדם לעורך דין פלילי שינהל עבורך את המשבר וידאג להסיר מהר ככל שניתן את התכנים המאיימים לפגוע בשמך הטוב, במוניטין שרכשת ובקשרים החברתיים והמשפחתיים שלך.

להלן דוגמאות אותנטיות להודעות סחיטה מינית ברשת שנשלחו ללקוחות המשרד:

האם כדאי לשלם לאדם שסוחט אותי ברשת?

חד משמעית לא. מטרתם העיקרית של העוקצים היא בצע כסף, וכידוע כסף אפשר לרצות ללא גבול. הניסיון מלמד שהעברת כספים לסוחטים לא מפסיקה את אירוע הסחיטה, אלא להיפך – מתדלקת ומעצימה אותו ומובילה את הסוחט לדרוש סכומי כסף נוספים מהקורבן מפעם לפעם תוך איום שאם לא יעשה כן הסרטון המיני יופץ ברשת לקרוביו ובני משפחתו. על מנת ולהתמודד עם עברייני הסחיטה בעידן החדש יש צורך בניהול המשבר בצורה יסודית ומושכלת בעזרתו של עורך דין מומחה לעבירות סחיטה.

חשוב להבין, הסוחטים הללו פועלים מתוך מניע אחד בלבד והוא – כסף. אין להם עניין אישי בך אלא כל מטרתם היא להוציא ממך כספים שלא כדין. לכן, גם אם הסוחט מאיים עליך נמרצות שיהרוס לך את החיים ויפיץ את הסרטון לסביבתך הקרובה, עליך לזכור כי בראש ובראשונה מדובר באיום שמטרתו לסחוט ממך כספים ותו לא. משכך, ככלל, הסוחטים לא ממהרים להפיץ את הסרטון המיני לפני שמיצו את ניסיונות הסחיטה עם הקורבן. יחד עם זאת, גם התעלמות מהסוחט מבלי לנקוט פעולות משפטיות וטכנולוגיות לשמירה על פרטיותך ולמניעת הפצת התוכן – תגרום באופן קרוב לוודאי להפצתו. משכך, עליך לפנות בהקדם לעורך דין המתמחה במשפט פלילי ועבירות מחשב שינהל עבורך את המשבר וידאג להסיר מהר ככל הניתן את התכנים המאיימים לפגוע בשמך הטוב, במוניטין שרכשת ובקשרים החברתיים והמשפחתיים שלך.

דוגמאות ללקוחות ששילמו בתחילה לסוחט ומצאו עצמם נסחטים בשנית עד קבלת סיוע משפטי ממשרדנו:
 

דוגמאות למקרים בהם משרדנו הסיר תכנים משמיצים, סרטונים אינטימיים מהרשת, חשבונות ופרופילים פיקטיביים ומזויפים:

 

מה עושים במקרה של האשמה בסחיטה או פרסום סרטון שלא בהסכמתו של המצולם?

החוק קובע עונש חמור מאד לפושע המעורב במקרה של סחיטה באמצעות האינטרנט, הנחשבת כעבירה פלילית כאמור וכמקרה של איומים לכל דבר. גם אם מדובר בסחיטה ובאיומים בלבד ללא מימוש האיום, עצם הסחיטה עצמה מצדיקה קבלת עונש חמור ולו רק בשל המעשה עצמו והכוונה שבו. מימוש האיום יכול להוביל לעונש של עד 9 שנות מאסר בהתאם למידת חומרתו ואופיו. מי שנאשמם בסחיטה או בפרסום סרטון שלא בהסכמת המצולמים שבו מומלץ לו להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בתיקים הקשורים לסחיטה באינטרנט כדי להימנע מתביעה פלילית וקבלת עונש של מספר שנות מאסר. עורך דין זה בקיא בסוגיות הקשורות לעניין ובהתייחסותו של החוק אל המפרסם. בזכות ניסיונו הרב והיכרותו עם התחום, הוא יכול להנחות את הנאשם כיצד לפעול כדי להימנע מהתביעה וגם לייצג אותו מול בית המשפט בעת הצורך. מומלץ לפנות מוקדם ככל האפשר אל עורך הדין ולוודא שמדובר בעורך דין מקצועי, מיומן ומנוסה בהתמודדות מול בית המשפט. 

התייחסות החוק להפצת תמונות וסרטונים מיניים

תופעת הפצת תמונות וסרטונים מיניים ברשת האינטרנט הובילה את המחוקק ליצירת חוק חדש, אותו יזמה ח"כ יפעת קריב. החוק אושר בכנסת בקריאה שנייה ושלישית ומכונה "חוק הסרטונים". על פיו כל הפצה או פרסום באינטרנט של תמונות וסרטונים בעלי מאפיינים מיניים, ללא אישורם של המופיעים ושיכולים להשפיל ולבזות את האדם, הינם בגדר עבירה פלילית. עבירה זו מוגדרת כהטרדה מינית ולפי חוק הגנת הפרטיות פוגעת בכוונה תחילה בפרטיות האדם. גזר דינה יכול להגיע עד ל- 5 שנות מאסר בפועל. 

מטרת חוק הסרטונים

חוק הסרטונים נועד להוות גורם שיסייע במניעת ומיגור תופעת הפרסום וההפצה של תמונות וסרטים אינטימיים ברשת ללא הסכמת משתתפיהם. זוהי תופעה הנפוצה במיוחד ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ויוטיוב, ובתוכנות מסרים כמו סקייפ ווואטס אפ. ההתייחסות והענישה המחמירה של המחוקק נועדה לגרום לציבור להבין כי פרסום תמונות אלו אינו בגדר מעשה קונדס, אלא מעשי השפלה העלולים להרוס את חיי קורבנותיהם.

התייחסות החוק לסחיטה באיומים

חשוב לדעת כי אם עבירת חוק הסרטונים מבוצעת תוך סחיטה ואיומים, גם מרכיבים אלו מתווספים לכתב האישום ולפסק הדין. על פי חוק העונשין עבירות של סחיטה באיומים עשויות להיענש ב- 7 שנות מאסר. יש לציין כי עבירות אלו נחשבות להתנהגותיות ולא תוצאתיות, כלומר שאין צורך במימושן על מנת להחשיבן כעבירה פלילית. מאידך, במידה והאיום אכן מומש והתמונות המיניות של הקורבן הופצו ופורסמו ברשת, מדובר בעבירת סחיטה ואיומים בנסיבות מחמירות שגזר הדין עבורה יכול להגיע גם ל- 9 שנות מאסר בפועל.

הגנות לחוק הסרטונים

מי שחשוד או נאשם תחת הגדרות חוק הסרטונים עלול למצוא את עצמו מול תביעה פלילית וגזרי דין של מאסר בפועל. יחד עם זאת, קיימות בחוק מספר הגנות שבעזרתן ניתן לנסות ולהפחית את חומרת המעשה, ולשנות את כתב האישום. כך לדוגמא, ניתן לטעון להגנת תום לב, מטרה כשרה או חוסר עניין לציבור. בכל מקרה, חשוב שההגנות הללו יוצגו בפני בית המשפט רק על ידי עו"ד פלילי המתמחה בסוג זה של מקרים.

הסרה של סרטון או תמונה פוגעניים מפייסבוק או מיוטיוב לדוגמא

לפני שפונים אל המשטרה ומגישים תלונה או פונים בדרישה אל מפלג עבירות מחשב שהמשאבים שלו הם לרוב מוגבלים, ייתכן ויהיה נכון להיוועץ קודם לכן בעורך דין פלילי אשר יכול לסייע ולטפל באותם המקרים שעלולים ליפול בין הכיסאות.

הסרת סרטון פוגעני מפייסבוק או מיוטיוב אשר גרם נזק ללקוח היא לא תמיד פעולה פשוטה, אך היא בהחלט אפשרית תחת מגבלות מסוימות במידה והיא נעשית באופן מדוד ושקול ולא מתוך פאניקה.

מדוע חשוב להסיר סרטון או תמונה מפרי פרטיות ופוגעניים מרשת האינטרנט?

כבר אמרו חכמינו "טוב שם משמן טוב". משכך, פרסום סרטון פוגעני ושלילי על אדם בפייסבוק או ביוטיוב בהחלט עלול לפגוע בתדמיתו ובשמו הטוב, ואף לפגוע במשלח ידו. אי הסרה של סרטון פוגעני מפייסבוק או מיוטיוב יכולה לגרור אחריה את אלה: 

1. נזק תדמיתי - נזק לא מוחשי מכיוון שהוא נמצא בתודעתו של האדם. נזק כזה גורר אחריו גם נזקים אחרים שהם יותר מוחשיים. האופן בו אנשים חושבים משהו על אדם מסוים משפיע בהכרח על התנהגותם כלפיו. 

2. נזק כלכלי - השלכות כלכליות לפגיעה בשם הטוב; אובדן לקוחות, קשרים עסקיים, הזדמנויות עסקיות, הכנסה כשכיר וכד'. הסיבה: פחות אנשים יטו לקיים עימו קשרים כלכליים. בשלב הפיצויים יהיה מאוד להוכיח את הקש"ס בין הנזק לבין לשון הרע. אולם אם התובע מוכיח את הקש"ס הוא יקבל פיצוי בגין כך. 

3. עוגמת נפש - אדם שנוכח לגלות כי אנשים אחרים חושבים עליו דברים רעים נגרם לו נזק תודעתי שעלול להתבטא אף בנזק פיזי (שברון לב המוביל למחלות וכד').

הסרת תוכן פוגעני לצמיתות מרשת האינטרנט

במקרים רבים הצדדים מעוניינים להגיע להבנה ולא להיגרר לתביעה. אחת הדרכים הקלות ביותר ליישב סכסוכים אפשריים היא באמצעות הסתרה של הפרסום מציר הזמן או מחיקתו, אך חשוב לזכור שאם מישהו הספיק כבר לשתף את הפרסום עם אחרים, מרבית הנזק כבר נעשה.

במקרה ובו האדם המדובר אינו משתף פעולה, אך בכל זאת רוצים להימנע מהגשת תביעה או למזער את הנזקים שכבר נעשו, ניתן לדווח לפייסבוק שמדובר בפרסום ספאם על ידי לחיצה על סימן החץ ליד כל פרסום ובחירה ב - "זהו ספאם" או ניסוח דומה.


במקרים בהם הדיווח הידני לא נושא פרי ניתן לפנות באמצעות עורך דין למחלקה המשפטית של פייסבוק או יוטיוב בבקשה להסיר את התוכן השלילי והמשמיץ לאלתר. משרדנו הביא להסרתם של אלפי סרטונים, תמונות וסטטוסים מכפישים ומפרי חוק עד כה.

להלן דוגמא להודעה מטעם המחלקה המשפטית של פייסבוק ויוטיוב המבשרת על הסרה מיידית של התוכן הפוגעני:

Dear Asaf,

We are in receipt of your letter, a copy of which is attached to this message for your reference. Thank you for bringing this matter to our attention.

We removed or disabled access to the content you reported for violating the Facebook Statement of Rights and Responsibilities. We understand this action to resolve your intellectual property issue.

Thanks for contacting Facebook,

Casper

Community Operations
Facebook

 

Dear Asaf Dok,

We have removed the material in question for a privacy violation, pursuant to our Community Guidelines (http://youtube.com/t/privacy_guidelines).

It may take some time for video search results and thumbnail images to disappear from the site. Typically, this should not take more than a couple of days. Please be patient and be assured that the video is no longer viewable.

 

Sincerely,

The YouTube Team

חיפוש שבוצע לאחר מכן גילה שהסרטון ביוטיוב הוסר לחלוטין:

האם ניתן לתבוע את האתרים כדוגמת פייסבוק או יוטיוב על הנזקים שנגרמו לנו?

בהנחה שהצד שנפגע הוא ישראלי, הוא יכול להשתמש בטיעון כי התוכן הפוגעני (סרטון, תמונה או מלל סטטוס פוגעני) מהווה לשון הרע ו/או פגיעה בפרטיות בהתאם לחוק הישראלי, כאשר החוק רואה הן במי שהעלה את התכנים הפוגעניים והן במוציא לאור שלהם (במקרה הזה פייסבוק) כאחראים להם.

מבחן "מירב הזיקות"

למרות שהחוק הישראלי נועד להגן על כל מי שנפגע והוא תושב ישראלי, עדיין קיים קושי לתבוע אתר שהוא במקורו כפוף לדין זר ולכן אינו כפוף לחוק המקומי כאן אצלנו בארץ. עם זאת, במשפט הבינלאומי הפרטי הישראלי קיים מבחן בשם "מירב הזיקות", אשר נועד לקבוע עד כמה חזקה הזיקה של הסמכות השופטת המקומית לתביעה ולכן באיזה פורום טבעי יהיה ניתן לדון בה. ככלל, הפורום הטבעי לדיון בתביעה יהיה הפורום המקומי אלא אם מירב הזיקות הרלבנטיות מכריעות על פורום אחר ואשר לו הקשר האמיתי והמהותי למקרה.

כאשר ישנם אלמנטים עובדתיים חזקים הקושרים בין התוכן הפוגעני הפוגעני למדינת ישראל, יהיה בכך כדי לכפוף את האתר (פייסבוק או יוטיוב לדוגמא) לתביעה בפני בית משפט ישראלי. מהם אותם אלמנטים עובדתיים חזקים שיש בכוחם לעשות כן? לדוגמא: כאשר מפרסם התוכן הפוגעני הינו ישראלי, כאשר עוולת לשון הרע נגרמה בישראל ו/או כאשר הנזק שנגרם לשמו הטוב של האדם הוא בישראל. ולכן בסופו של דבר, בהחלט יש לגולש ישראלי שנפגע מגולש ישראלי אחר עילה לתביעה בבית משפט בישראל.

דוקטרינת "הודעה והסרה"

כעת כל מה שנשאר למעשה לעשות על מנת להסיר את התוכן הפוגעני הוא לשלוח הודעה המבקשת הסרה מיידית של הסרטון מפייסבוק או מיוטיוב לפני הגשת התביעה. נוהל שכזה ידוע גם בתור דוקטרינת ה"הודעה והסרה" וקיים גם בחו"ל, (שם הוא ידוע כ - Cease & desist). למעשה מדובר בדוקטרינה שנועדה להגן על האתר, כך שכל עוד הוא הגיב מיידית להודעה ופעל לפייה, לא יהיה ניתן לתבוע אותו.

מסיבה זו, כאשר צד פגוע מנסח מכתב משפטי החתום על ידי עורך דין ישראלי ושולח אותו למחלקה המשפטית של פייסבוק או יוטיוב, מירב הסיכויים שחברות אלה לא תרצנה להסתכן בתביעה אפשרית, ובמקום זאת תעדיף להסיר את הסרטון המדובר ובכך יבוא לציון גואל.

דוגמא להודעה מחברת גוגל על הסרת תוכן משמיץ שהופץ על לקוח המשרד ברשת האינטרנט:


דוגמא להודעה מחברת יוטיוב על הסרת סרטון משמיץ שהופץ על לקוח ברשת האינטרנט:

 

דוגמא נוספת להודעה מחברת יוטיוב על הסרת סרטון משמיץ שהופץ על לקוח ברשת האינטרנט:

 

דוגמא נוספת להודעה מחברת פייסבוק על הסרת סרטון משמיץ שהופץ על לקוח ברשת האינטרנט:

דוגמה נוספת להודעה המבשרת על הסרת סרטון מיני של לקוח המשרד מאתר xvideos.com:

דוגמא נוספת להודעה המבשרת על הסרת סרטון מיני של לקוח המשרד מאתר xhamster.com:

 

בתמונה: כתבה בנושא סחיטה מינית ברשת שפורסמה בחדשות 2

מישהו מאיים שיפרסם מידע אישי או תוכן מיני שלך ברשת האינטרנט?

אתה זקוק לעורך דין פלילי שינהל עבורך את המשבר וידאג להסיר מהר ככל שניתן את התכנים המאיימים לפגוע בשמך הטוב, במוניטין שרכשת ובקשרים החברתיים והמשפחתיים שלך. למשרדנו ערוץ הידברות פתוח עם המחלקות המשפטיות של מרבית אתרי האינטרנט המובילים כדוגמת אתר Vimeo.com ,google ,facebookyoutube ואתרים פורנוגרפיים כדוגמת xhamster.comxvideos.comsphinxtube.compornhub.com. בידי משרדנו הידע והכלים להסרת תכנים משמיצים, הסרת סרטונים אינטימיים מהרשת, הסרת חשבונות ופרופילים מזויפים ודברים נוספים הפוגעים בפרטיותו ושמו הטוב של הלקוח.

משרדנו, כמוביל בתחומו, ניהל אלפי משברים ואירועי סחיטה וירטואלית עד כה ומספק מזה שנים רבות ייעוץ וייצוג משפטי למטופלים שנפלו קורבן למעשי נוכלות, איומים וסחיטה ברשת ובכך שומר נאמנה על הזכויות והאינטרסים שלהם תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת בגורמים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. במידה ופרסמו עליך לשון הרע או חדרו לפרטיותך פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 
052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת סיוע משפטי מיידי בנושאי סחיטה ברשת - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

✔️ הצלחות המשרד ולקוחות ממליצים


◻️ דוגמאות להצלחות המשרד

◻️ משרדנו בתקשורת

◻️ המלצות על משרדנו בגוגל עסקים

☎️ יצירת קשר עם המשרד


 טלפון: 03-5505995          טלפון נוסף: 077-5006206     
 נייד:  
052-6885006         פקס: 077-5558060  

 דוא"לoffice@dok.co.il | asaf@dok.co.il 


 

כתובת: רח' השלושה 2, מגדל אדגר 360 (קומה 25) תל אביב, ת.ד. 9173, מיקוד: 6706054, הצג מפה זימון פגישה במשרד

המשרד מעניק ללקוחותיו ייצוג משפטי יסודי ואחראי בכל רחבי הארץ, ראו הצלחות המשרד לקוחות ממליצים.

⚖ תרומה לקהילה


"אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת" (תהילים קו-ג)

משרדנו רואה עצמו כחלק בלתי נפרד מהקהילה ומאמין כי יש לתת ייעוץ וייצוג משפטי לכל אדם באשר הוא, ולכן במקרים רבים מטפל בתיקי פרו-בונו (בהתנדבות) ומעניק סיוע משפטי גם לאלה שידם אינה משגת. תרומה לקהילה הינה חלק בלתי נפרד מהמשרד ופעילות זו מעניקה רובד נוסף לעבודתנו המשפטית.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת סיוע משפטי מיידי בנושאי סחיטה ברשת - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות הכותב:

עו"ד אסף דוק הינו מומחה למשפט פלילי וצבאי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק מזה זמן רב בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים, שימש כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מקצועי ודיסקרטי ניתן ליצור קשר בטל' 03-5505995 | 052-6885006 ממליצים   Google+   facebook

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עבירות סחיטה | עבירות סחיטה באיומים | סחיטה באיומים | עבירות איומים | סחיטה ביוטיוב | סחיטה בפייסבוק | סחיטה באינטרנט | סחיטה באיומים באינטרנט | סחיטה ברשת | cyber blackmail | blackmail | סחיטה אונליין | פורנו נקמה | הסרת תוכן פורנוגרפי באינטרנט | סקסטורשן | סחיטה מינית | Sextortion | סחיטה באמצעות נערת פיתוי | Sexual Extortion

הצלחות המשרד בתחום
שחרור חשוד ממעצר בעבירות סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בסחיטה באיומים של אישה עימה ניהל מערכת יחסים ביטול כתב אישום בעבירות יבוא סמים ביטול רישום משטרתי בעבירות נשק וסחר בסמים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
סחיטה באיומים
roy | 08:39 09/03/2018
סחיטה באיומים - הוספת פרט חשוב
roy | 08:42 09/03/2018
סחיטה באיומים
אבי | 20:14 13/03/2014
תלונה על סחיטה באיומים
עו''ד איילון בירנבוים | 18:32 16/03/2014
האם מדובר בעבירה פלילית של סחיטה באיומים שבגינה מורשעים?
אזרח | 13:06 12/01/2014
עבירת סחיטה באיומים
עו''ד אסף דוק | 12:18 16/01/2014
עבירת איום
יהודי | 14:03 16/01/2014
סחיטה באיומים או בקשה חברית?
טלי מלול | 13:01 04/11/2013
סחיטה באיומים
עו''ד אסף דוק | 18:17 04/11/2013
סחיטה מינית בפייסבוק - דחוף!
אנונימי | 16:48 29/10/2016
סחיטה מינית בפייסבוק - דחוף!
עו''ד אלעד שאול אלבז | 18:38 29/10/2016
סחיטה מינית בפייסבוק - דחוף!
אנונימי | 19:33 29/10/2016
**פרויקט דוקומנטרי על סחיטה ואיומים ברשת
גל גרא | 16:02 15/03/2017
סחיטה ועבודת כפייה
אנונימי | 21:27 22/06/2017
סחיטה ועבודת כפייה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 16:42 25/06/2017
הטרדה מינית באינטרנט
בחור | 13:32 12/09/2014
הטרדה מינית באינטרנט
עו''ד אסף דוק | 13:45 12/09/2014