חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | כל האמת על הסניגוריה הציבורית בישראל

כל האמת על הסניגוריה הציבורית בישראל

בלוג מרתק מפנה את תשומת הלב למטרותיה ושיטות פעילותה של הסניגוריה הציבורית ועורכי הדין מטעמה. רובה של הביקורת מופנית לכך שחשודים ונאשמים זכאים אוטומטית לייצוג משפטי בחינם גם אם הם משופעים בכסף וכן שסניגורים ציבוריים לא מעטים נוטים למהר ולהציע ללקוחותיהם לחתום על עסקאות טיעון גם במצבים בהם הדבר בא על חשבון הצדק והכל בשם היעילות המערכתית. עוד נכתב שמטרתו של הבלוג לקיים ביקורת ציבורית באשר לדרכי התנהלותה של הסניגוריה הציבורית ועורכי הדין המייצגים מטעמה, וכן להציע קידומם של תהליכי ייעול ובקרה מצידה באמצעות שינוי סדרי החקיקה הנהוגים כיום לטובת שמירה טובה יותר על הקופה הציבורית.

עיון בבלוג הקרוי "כל האמת על הסניגוריה הציבורית" מעלה כי נכון להיום מעל 90% מהאנשים העומדים לדין נעזרים בשירותי הסנגוריה הציבורית. השירות ניתן בחינם והוא צודק מבחינה סוציאלית, אך שיטת ההגנה האוטומטית מעלה שאלות כבדות משקל. בראש ובראשונה יש לשאול מדוע חשודים ונאשמים שעברו על החוק, זכאים להגנה חינם כשבפועל יש להם כסף, והרבה? מדוע השירות אינו מותנה בשאלון יכולת כלכלית? מדוע סניגורים ציבוריים ממהרים להציע הסדרי טיעון ללקוחותיהם? ועוד שאלות חשובות.

לדבריי העומדים מאחורי הבלוג - צורמת העובדה שהן התביעה והן ההגנה הם שירותים הניתנים על ידי הממשלה, מה שמעלה תהיות אודות בעיות שקיפות והיעדר אינטרסים. הבלוג מציע לבדוק אם התוצאה היא שאנשים ללא ידע משפטי וללא הון כלכלי מקבלים הגנה לא מקצועית דיה ומודים בעבירות שלא ביצעו. כמו כן, מוצע לבצע 'בדק בית' יסודי בזכויות ובסמכויות של הסניגוריה הציבורית ולאפשר לנאשמים לקבל הגנה פרטית ביעילות, כך שיוכלו להילחם על זכויותיהם בדרך הטובה ביותר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
זיכוי נאשם בתיק פשע חמור בעבירות של אונס, מעשי סדום, איומים ותקיפת קטין סגירת תיק פלילי בהיעדר אשמה פלילית ללקוח שנחשד בתקיפת קטין על-ידי אחראי שחרור חשוד ממעצר בעבירות סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע סגירת תיק פלילי בעבירות אלימות בתוך המשפחה במסגרת הליך השימוע הוצאת צו הרחקה נגד אישה שחשדה שבעלה בוגד בה עם אחרת שחרור ממעצר לקוח שנחשד באונס ותקיפה של בת זוגתו במשך כשנתיים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
מדוע לא להיות מיוצג על ידי הסנגוריה הציבורית
שמשון | 14:20 01/10/2018
חד משמעית! הם עשו לי רק נזק!
רועי | 08:47 23/03/2019
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019
ערעור לעליון להקלה בעונש בגלל סניגור ציבורי רשלן
דניאל | 07:58 26/01/2015
ערעור לעליון להקלה בעונש בגלל סניגור ציבורי רשלן
עו''ד אסף דוק | 08:21 28/01/2015