חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | סחיטה ומרמה באתרים לחיפוש שוגר דדי (sugar daddy)

סחיטה ומרמה באתרים לחיפוש שוגר דדי (sugar daddy)

אתרים ברשת הדיגיטלית הם כיום אחד הערוצים העיקריים למציאת מערכות יחסים מסוגים שונים. לתעשיית ההיכרויות ברשת נוספו גם אתרים המבטיחים לשדך בין גברים אמידים ומבוססים לנשים שנראות טוב ומחפשות בן זוג עם חשבון בנק שמן שיתמוך פיננסית. לרוע המזל, הצטברו במשרדנו תלונות רבות על כך שגם עבריינים החלו לנצל את הפלטפורמה שמציעים האתרים הללו לביצוע תרגילי סחיטה ועוקץ על גברים תמימים. עו"ד אסף דוק מסביר מהם האתרים לחיפוש שוגר דדי, כיצד אנשים נפלו קורבן לכנופיות של נוכלים הפועלות בהם, מה אפשר לעשות במקרה שנפלתם קורבן למעשה סחיטה ומרמה ומדוע לא כדאי לשלם לסוחט.

⬜️ אודות האתרים לחיפוש 'שוגר דדי'

המושג 'שוגר דדי' (sugar daddy) מתייחס לאדם שתומך כלכלית באישה צעירה ממנו. על פניו זהו סידור נוח לשני הצדדים, שכן האישה בוחרת את הגבר שהיא רוצה לקיים עימו מערכת יחסים תמורת תמיכה כלכלית, והגבר נהנה מחברתה של אישה צעירה ואטרקטיבית לבילויים והנאות.

בדיוק לשם כך הוקמו האתרים לחיפוש 'שוגר דדי' המהווים פלטפורמה דיגיטלית שבה מחפשים גברים אמידים נשים צעירות למערכת יחסים קבועה ויציבה, ולהיפך, נשים יכולות ליצור קשר עם גברים שמעוניינים במערכת יחסים לא מחייבת, אך הכוללת תמיכה כלכלית.

הצצה באתרים הללו משאירה רושם מכובד. האתרים בנויים היטב, עם הסברים משכנעים ותמונות של גברים ונשים יפים המספרים סיפורי הצלחה על מערכות היחסים שמצאו דרך האתר. כמו כן יש באתרים תקנון מוקפד המציין איסור כניסה לקטינים ואיסור התחזות או נוכלויות. איך נרשמים לאתר? פשוט מאוד, ההרשמה בחינם, משלימים פרופיל, מוסיפים תמונה וזהו, אתם בפנים. כדי לבצע חיפושים של התאמות פוטנציאליות, יש גם לשלם דמי מנוי חודשיים. עם זאת, איש לא מספר על מה שמתרחש מאחורי הקלעים, על שברון הלב, על רמאויות, סחיטות ואיומים שהפלטפורמה הדיגיטלית הזו עלולה ליצור.

⬜️ מקרי סחיטה באתרי שוגר דדי

כיצד מתבצעים מעשי סחיטה דרך האתרים לחיפוש שוגר דדי? בדרכים מגוונות ומקוריות. לכאורה זו פלטפורמה מוצלחת לזיווג בין גברים לנשים ויכול להיות שאכן גברים ונשים מצאו שם מערכות יחסים כפי שחיפשו. עם זאת, מדובר בפלטפורמה חושפנית ולא בטוחה שעלולה אף להרוס חיים ומוניטין של אנשים. דרכי הסחיטה והאיומים דרך האתר מתבצעים בדרכים שונות:

◻️ איומים בדבר חשיפת מערכת היחסים – בדרך כלל באתר רשומים גברים נשואים המחפשים מערכת יחסים "מהצד", ומוכנים לשלם עליה כסף. הם נכנסים לאתר ושם יכולים להתרשם מעשרות אלפי נשים אטרקטיביות שמחפשות גבר תומך. אך אליה וקוץ בה, מי מתחייב שאכן מדובר באישה צעירה שכל מה שהיא מחפשת זה תמיכה כלכלית וקצת פאן?

גבר שמכניס עצמו למערכת יחסים דרך פלטפורמה דיגיטלית חשוף לאיומים ולסחיטה. האישה יכול לפעול לבדה או דרך רשת של סחטנים, ולאיים על הגבר שתחשוף את מערכת היחסים ביניהם, אם לא ישלם לה סכומי כסף או יבצע דברים אחרים שתדרוש ממנו. אגב, האיומים יכולים להיות גם מצד הגבר על האישה. נשים רבות מפרסמות עצמן בפלטפורמה, אך מצפות לדיסקרטיות מצד הגבר. לא כל אחת מעוניינת שסביבתה הקרובה תדע על מערכת היחסים שיש לה עם הגבר המבוגר, ולפעמים יש לה גם במקביל מערכת יחסים נורמטיבית עם בחור בגילה.

הסחיטה יכולה להתבצע באיום לחשוף את הפרופיל, צילום תמונות של הנסחט ללא ידיעתו, הקלטת שיחות, צילומי מסך של ווטסאפ ועוד. הנסחט מאוים כי אם לא ישלם את הכסף, תמונות אלה יפורסמו ברשת או יועברו לאנשים מסוימים כגון האישה החוקית, הבוס, חברים וכדומה.

◻️ התחזות וסחיטה מינית (Sextortion) – כיצד זה ייתכן, הרי האישה בתמונה כל כך ממשית ואף סיפקה פרטים מדויקים על זהותה. בפועל, התמונה היא רק קאבר לאדם שמעוניין לסחוט אותך. אם נניח האישה לא מעוניינת "לדבר בטלפון" אלא רק לשוחח בווטסאפ, איש לא יידע שזו לא אישה אלא גבר מתחזה. כל מה שעל המתחזה לעשות הוא לשנות את התמונה בטלפון שלו ואי אפשר לדעת מי בפועל מצ'וטט אתך.

המתחזה יכול אף לשלוח תמונה אינטימית (כמובן מפוברקת) ולדרוש מהגבר לשלוח תמונות או סרטונים אינטימיים שלו, כתנאי למערכת היחסים. לאחר קבלת התמונות שכוללות פרטים מזהים כגון פנים, יכול המתחזה לאיים לפרסם את התמונות האינטימיות אם לא יועברו לו כספים (סחיטה מינית sextortion). ההתחזות יכולה להיות כמובן גם הפוכה, שהאישה תמימה ומחפשת מערכת יחסית תומכת, ואילו מולה נמצא נוכל/ת.

יודגש שנוכלים אלה פעמים רבות פועלים מחו"ל, ממדינות שאין לישראל יחסים דיפלומטיים עימן וכך קשה הרבה יותר לטפל במעשה הסחיטה ברשת. כנופיות בינלאומיות יוצרות קשר עם קורבנות תמימים שמחפשים מערכת יחסים ומציגים עצמם כאישה שמחפשת מערכת יחסים. "האישה" משכנעת אותם לשלוח תמונות אינטימיות או סרטונים. העדויות יכולות להיות תמונות, סרטונים, שיחות דרך facetime, דרך סקייפ, שיחות טלפון ועוד. כמו כן הפושעים יכולים להפעיל את מצלמת הטלפון של הקורבן מרחוק, את מצלמת המחשב שלו וככל העולה על רוחם. אין גבול לתחכום ולתחבולות הסייבר שיבצעו כדי להשיג עדויות מפלילות על פעילות אינטימית של הקורבן. כנופיות אלה יודעות את מלאכתן נאמנה, ועלולות להפיץ את התמונות המפלילות לאנשי הקשר של הקורבן, לקבוצות פייסבוק, לקרובי משפחתו, לקולגות מהעבודה ועוד. הסכומים שהן דורשות תמורת אי פרסום התמונות יכולים להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים.

◻️ שידול לזנות, מעשים מגונים ואונס – עדויות הגיעו מנשים שכל מה שהן רצו זו מערכת יחסים עם גבר אדיב ותומך ובפועל מצאו עצמן פנים מול פנים עם סרסורים ואנסים. הפלטפורמה של אתרים לחיפוש שוגר דדי מאוד מטעה. אישה צעירה בשנות ה-20 בחייה יכולה להסתמך על תמונה אטרקטיבית של הגבר, בלי לדעת בכלל מי עומד מולה. הוא יכול להיות פושע ופסיכופט. תחילת מערכת היחסים יכולה להיות נפלאה, אך להתדרדר מהר מאוד למעשים מגונים, אונס ושידול לזנות. המפגשים נערכים בביתה של הצעירה או בחדר בבית מלון והאישה הצעירה נותרת חסרת אונים מול גבר אלים ונצלן. כמו כן היו מקרים גם של גברים צעירים שנפלו קורבן למעשי אונס של גברים מבוגרים, בעוד כל מה שהם חיפשו היא מערכת יחסים עם גבר תומך.

⬜️  האם כדאי לשלם לאדם שסוחט אותי?

חד משמעית לא. מטרתם העיקרית של הסוחטים היא בצע כסף, וכידוע כסף אפשר לרצות ללא גבול. הניסיון מלמד שהעברת כספים לסוחטים לא מפסיקה את אירוע הסחיטה, אלא להיפך – מתדלקת ומעצימה אותו ומובילה את הסוחט לדרוש סכומי כסף נוספים מהקורבן מפעם לפעם תוך איום שאם לא יעשה כן הסרטון המיני יופץ ברשת לקרוביו ובני משפחתו. על מנת ולהתמודד עם עברייני הסחיטה בעידן החדש יש צורך בניהול המשבר בצורה יסודית ומושכלת בעזרתו של עורך דין מומחה לעבירות סחיטה.

חשוב להבין, הסוחטים הללו פועלים מתוך מניע אחד בלבד והוא – כסף. אין להם עניין אישי בך אלא כל מטרתם היא להוציא ממך כספים שלא כדין. לכן, גם אם הסוחט מאיים עליך נמרצות שיהרוס לך את החיים ויפיץ את המידע או התוכן המיני עליך לסביבתך הקרובה, עליך לזכור כי בראש ובראשונה מדובר באיום שמטרתו לסחוט ממך כספים ותו לא. משכך, ככלל, הסוחטים לא ממהרים להפיץ את המידע או התוכן המיני לפני שמיצו את ניסיונות הסחיטה עם הקורבן. יחד עם זאת, גם התעלמות מהסוחט מבלי לנקוט פעולות משפטיות וטכנולוגיות לשמירה על פרטיותך ולמניעת הפצת המידע – תגרום באופן קרוב לוודאי להפצתו. משכך, עליך לפנות בהקדם לעורך דין המתמחה במשפט פלילי ועבירות מחשב שינהל עבורך את המשבר וידאג להסיר מהר ככל הניתן את המידעים והתכנים המאיימים לפגוע בשמך הטוב, במוניטין שרכשת ובקשרים החברתיים והמשפחתיים שלך.

⬜️ כיצד מתמודדים עם סחיטה באתרים לחיפוש שוגר דדי?

החוק עומד מאחוריך. "חוק הסרטונים" קובע שפרסום תמונה או סרטון ברשת שהם בעלי אופי מיני, ללא קבלת רשות המופיע בהם – ייחשב כעבירה פלילית על פי החוק להגנת הפרטיות. העונש על כך יכול להיות עד חמש שנות מאסר. כמובן שאם מדובר ברשת נוכלים מחו"ל קשה לאכוף את החוק, אך יש להתייעץ עם עו"ד פלילי כדי לוודא איך אפשר למנוע את הסחיטה בדרך חוקית.

יש כמה דרכי פעולה להתמודד עם סחיטה. אם קיבלת הודעת סחיטה, אל תשלם מיד אלא פנה בדחיפות לעורך דין פלילי בעל ניסיון. עורך הדין מכיר כבר עשרות מקרים של סחיטה דומה, ויהיו לו הכלים והדרכים להתמודד עם הסוחטים ולהדריך אותך.

אם מדובר בסחיטה של אישה ממשית ולא של כנופיה, יש דרכים חוקיות לעצור אותה, במיוחד אם הפרטים שלה חשופים. עורך הדין ינחה אתכם כיצד לפנות למשטרה ולדווח על הסחיטה, או כיצד ליצור איתה קשר ישירות ולטפל בבעיה במהירות.

אם מדובר בכנופיה בין-לאומית, קשה יותר להתמודד עם הסחיטה. חשוב לא לשלם לנוכל מיידית כי אז חברי הכנופיה יודעים שהם יכולים להמשיך ולסחוט אותך בהמשך. אמנם הנוכל מתחייב להסיר את העדויות מהטלפון או מחשב שלו, אך לא בהכרח הדבר נעשה ולהיפך. הכנופיה מחפשת את אותם גברים משלמים, כדי שיוכלו להמשיך ולאיים להפיץ את הסרטונים והתמונות, במיוחד אם יש להם כמה עדויות עליך. כלומר, גם אם תשלם את הסכום הנדרש, לא תמיד זה סוף פסוק והסוף לסחיטה.

אפשר בהחלט למשוך זמן ולא לשלם מיידית. חברי הכנופיה עסוקים במקביל אליך בסחיטת כספים מאלפי גברים ברחבי העולם שנפלו קורבן בדרך דומה ורק מחכים לקורבנות שישלמו להם מיידית. הנוכלים עצמם יודעים שפרסום תמונות וסרטונים חושף אותם לחקירת סייבר פלילית ואפשר יהיה לנסות ולאתר אותם באמצעות מומחי סייבר. לכן פעמים רבות הם נוקטים רק ב"שיטת מצליח". מי שמשלם זה מצוין, ומי שלא שילם ממשיכים לאיים עליו. במהלך הזמן הזה עורך הדין יוכל לפעול כדי לעצור את הסחיטה.

נוסף על כך, מפעיל משרד העו"ד שיטות סייבר מתוחכמות כדי לסרוק את רחבי האינטרנט ולמצוא כל אזכור אודות הלקוח. כך שגם אם העדויות חלילה פורסמו או זלגו לרשת, הן יוסרו מיידית. ברשות המשרד פרטים של המחלקות המשפטיות של כלל הפלטפורמות ברשת, כולל גוגל, יוטיוב, פייסבוק, ווטסאפ, סקייפ ועוד, והקשר איתם מהיר ויעיל ומתבצעת דרישה חד משמעית להוריד את העדויות.

⬜️ כיצד להימנע מסחיטה באתרי שוגר דדי?

האתרים לחיפוש שוגר דדי הוקמו כפלטפורמה חוקית וחיובית שנועדה להפגיש בין גברים לנשים מבוגרים. אנו בטוחים שאלפי נשים וגברים הצליחו למצוא דרך האתר מערכת יחסים טובה ומכובדת, בהתאם לציפיות שלהם. עם זאת, העובדה שזו פלטפורמה דיגיטלית מספקת פרצה המאפשרת לנוכלים לסחוט כספים מאנשים תמימים. יש לשמור על כמה כללי בטיחות בסיסיים לפני שנותנים כל פרט מזהה ולהקפיד לא לשלוח שום עדויות אינטימיות על עצמכם בשום מדיה דיגיטלית. למי שיכול, מומלץ לנסות ולמצוא מערכות יחסים לא דרך פלטפורמות דיגיטליות.

כדי לא ליפול לניסיון סחיטה ומרמה באתרים לחיפוש שוגר דדי, יש להפעיל שיקול דעת ולשמור על מספר כללי זהירות:

◻️  פרסום פרופיל חלקי באתר – שיטוט קצר בפרופילים של גברים באתרי שוגר דדי מעלה כי חלק מהגברים לא חושפים את פניהם ישירות, אלא מפרסמים תמונה עם מסיכה או אמצעי אחר, זאת כדי שלא יזוהו.

◻️  מומלץ לא לספק כל פרט אישי שיכול לקשר את הנוכלים אליך - לרבות שם מלא, מספר טלפון, חשבונות פייסבוק, כתובות דוא"ל וכדומה. היום אפשר לספק פרטי התקשרות לא חושפניים, כמו כתובת ג'ימייל, שם חלקי ושימוש בטלפון טוקמן. כמו כן אין שום צורך לספק פרטים מלאים כגון שם מלא, מקום עבודה, מקום מגורים, עיסוק וכדומה. רק לאחר שנוכחת לדעת שמדובר בבחורה ממשית, אפשר להתחיל לפתח יחסי אמון ולגלות פרטים נוספים. עם זאת, יש גברים המעדיפים לשמור על פרטיות גם תוך כדי מערכת היחסים ולא מספקים פרטים מלאים על עצמם. כל אחד ומשנה הזהירות שהוא נוקט, אך בכל מקרה אין לחשוף פרטים מזהים לפני פגישה.

◻️  אם יצרת קשר עם בחורה, יש לדרוש פגישה פנים מול פנים ולא לשוחח בטלפון או להתכתב בשום פלטפורמה שעלולה לחשוף אותך. לפני תחילת מערכת היחסים, אפשר לדרוש לראות תעודת זהות ותעודות מזהות נוספות, ואף לצלמן, ליתר ביטחון.

◻️  לא לשלוח תמונות או סרטונים אינטימיים לעולם – בשום פלטפורמה, בשום דרך. גם אם הבחורה/בחור בצד השני שולח לכם תמונות שלו, אינכם יכולים לדעת אם זהו מתחזה והאם התמונות שנשלחו אמיתיות. כאמור, גם אחרי שמערכת היחסים החלה, לא מומלץ לשלוח תמונות אינטימיות דרך שום פלטפורמה דיגיטלית, אלא להקפיד שמערכת היחסית תישאר ממשית.

◻️  זהירות עם משקאות אלכוהוליים – גם לאחר שההיכרות החלה, יש לשמור על כמה כללי זהירות, וביניהם להימנע משתיית משקה אלכוהולי פתוח. עד להיכרות מלאה, אין לדעת מי עומד מולכם ומהי כוונתו. בין אם בבית מלון, פאב או בבית, יש להקפיד לשתות משקה אלכוהולי סגור ואם זהו משקה בכוס פתוחה, יש להקפיד שהכוס נמצאת לידכם בכל זמן נתון. הסחיטה יכולה חלילה גם להתבצע כשאתם מורדמים ומצלמים אתכם ללא ידיעתכם או מבצעים בכם מעשים מגונים.

נפלת קורבן למעשה סחיטה ומרמה באתרים לחיפוש שוגר דדי?

אתה זקוק לעורך דין פלילי שינהל עבורך את המשבר וידאג להסיר מהר ככל שניתן את התכנים המאיימים לפגוע בשמך הטוב, במוניטין שרכשת ובקשרים החברתיים והמשפחתיים שלך. למשרדנו ערוץ הידברות פתוח עם המחלקות המשפטיות של מרבית האתרים המובילים לחיפוש שוגר דדי וכן אתרים פופולריים כדוגמת: Vimeo.com ,google ,facebookyoutube ואתרים פורנוגרפיים כדוגמת: xhamster.comxvideos.comsphinxtube.compornhub.com. בידי משרדנו הידע והכלים להסרת תכנים משמיצים, הסרת סרטונים אינטימיים מהרשת, הסרת חשבונות ופרופילים מזויפים ודברים נוספים הפוגעים בפרטיותו ושמו הטוב של הלקוח.


משרדנו, כמוביל בתחומו, ניהל אלפי משברים ואירועי סחיטה ברשת עד כה ומספק מזה שנים רבות ייעוץ וייצוג משפטי למטופלים שנפלו קורבן למעשי נוכלות, איומים וסחיטה ברשת ובכך שומר נאמנה על הזכויות והאינטרסים שלהם תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת בגורמים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. במידה ופרסמו עליך לשון הרע או חדרו לפרטיותך פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 
052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת סיוע משפטי מיידי בנושאי סחיטה ברשת - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

✔️ הצלחות המשרד ולקוחות ממליצים


◻️ דוגמאות להצלחות המשרד

◻️ משרדנו בתקשורת

◻️ המלצות על משרדנו בגוגל עסקים

☎️ יצירת קשר עם המשרד


 טלפון: 03-5505995          טלפון נוסף: 077-5006206     
 נייד:  
052-6885006         פקס: 077-5558060  

 דוא"לoffice@dok.co.il | asaf@dok.co.il 


 

כתובת: רח' השלושה 2, מגדל אדגר 360 (קומה 25) תל אביב, ת.ד. 9173, מיקוד: 6706054, הצג מפה זימון פגישה במשרד

המשרד מעניק ללקוחותיו ייצוג משפטי יסודי ואחראי בכל רחבי הארץ, ראו הצלחות המשרד לקוחות ממליצים.

⚖ תרומה לקהילה


"אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת" (תהילים קו-ג)

משרדנו רואה עצמו כחלק בלתי נפרד מהקהילה ומאמין כי יש לתת ייעוץ וייצוג משפטי לכל אדם באשר הוא, ולכן במקרים רבים מטפל בתיקי פרו-בונו (בהתנדבות) ומעניק סיוע משפטי גם לאלה שידם אינה משגת. תרומה לקהילה הינה חלק בלתי נפרד מהמשרד ופעילות זו מעניקה רובד נוסף לעבודתנו המשפטית.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת סיוע משפטי מיידי בנושאי סחיטה ברשת - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עבירות סחיטה | סחיטה באינטרנט | סחיטה ברשת | סחיטה מינית | Sextortion | סחיטה באתרי הכרויות | סחיטה באמצעות נערת פיתוי | הפעלת נערת פיתוי לצורך סחיטה | הפצת סרטונים אינטימיים | הפצת תמונות וסרטונים אינטימיים ברשת | איום בהפצת תמונות מיניות | איום בהפצת תמונות אינטימיות | Sexual Extortion | סחיטה באתרי שוגר דדי | מרמה באתרי שוגר דדי | sugardaddy sextortion | סחיטה באתרי הכרויות לעשירים | סחיטה מינית באתרי הכרויות | סחיטה מינית באתרי שוגר דדי | sugar daddy sextortion | SugarDaddy.co.il‬‏ | ריצ'דייט | richdate.co.il | vipdate.co.il

הצלחות המשרד בתחום
שחרור חשוד ממעצר בעבירות סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בסחיטה באיומים של אישה עימה ניהל מערכת יחסים סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בסחיטה באיומים של דמות ציבורית מוכרת סגירת תיק בהסדר מותנה בעבירות זיוף וקבלת דבר במרמה סגירת תיק מחוסר אשמה לגננת שהואשמה באלימות כלפי קטינים בגן ילדים אח סיעודי שהורשע בעברו במעשה מגונה במסגרת תפקידו קיבל פטור מלא מאיסור עיסוק ושב לעבודתו

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
פרופיל מזויף בפייסבוק והתחזות באתרי הכרויות
אביב | 16:51 15/10/2014
פרופיל מזויף בפייסבוק והתחזות באתרי הכרויות
עו''ד אסף דוק | 15:23 17/10/2014
איום בהפצת סרטון מיני - דחוף
דניאל | 11:44 05/05/2016
איום בהפצת סרטון מיני - דחוף
עו''ד אסף דוק | 12:00 05/05/2016
איום בהפצת סרטון מיני - דחוף
דניאל | 12:08 05/05/2016
הפצת סרטון אינטימי שלי ברשת כנקמה מצד חבר לשעבר
מירב | 09:03 28/07/2019
הפצת סרטון אינטימי שלי ברשת כנקמה מצד חבר לשעבר
עו''ד אסף דוק | 09:08 28/07/2019