הוסף חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.

על מנת לשמור על אמינות ואיכות השירות המשפטי שלנו, כל חוות דעת נבדקת באמצעים טכנולוגיים וכן בבקרה אנושית, לאיתור שפה פוגענית, אי דיוקים ורמאויות. במידה וחוות דעת לא עומדת בכללי כתיבת חוות הדעת או חשודה כבלתי אמינה, אנו עשויים להסיר את חוות הדעת מן האתר, לחסום את הכותב ו/או למנוע ממנו ניקוד.
שם פרטי
 
שם משפחה
 
דעתך על השירות המשפטי במשפט אחד (עד 200 תווים)
 
חווה דעתך על השירות המשפטי
 
מאפייני דירוג השירות המשפטי (1 = הנמוך ביותר, 5 = הגבוה ביותר)
 
1
2
3
4
5
 
מקצועיות וידע
 
שירותיות
 
שביעות רצון
 
חזרה לעמוד הראשי | בלוג פלילי | עורך דין פלילי מומלץ - כיצד בוחרים?

עורך דין פלילי מומלץ - כיצד בוחרים?

כיצד לבחור עו”ד פלילי מתאים? אישום פלילי פוגע בשמו הטוב של אדם, בפרנסתו, בעתידו ובעתידם של בני משפחתו. לבחירה שגויה של עורך דין פלילי יכולה להיות השפעה הרת גורל על חייהם של הנאשם ובני משפחתו, ולכן חשוב לעשות כל מאמץ בכדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. קיימים משרדי עורכי דין פליליים רבים, וכל אחד מהם מצהיר על עצמו כמשרד מוביל ומצליח. מול שפע האפשרויות נשאלת השאלה כיצד לבחור את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר עבורכם. בשורות הבאות נצייד אתכם בעצות וטיפים שיעזרו לכם לבחור מתוך כל אלו את עורך הדין הפלילי המתאים.

כיצד לבחור עורך דין פלילי?

לרוב אזרחי ישראל אין עורך דין צמוד המטפל בענייניהם, ובדרך כלל, כאשר אדם נדרש לשירותיו של עורך דין פלילי, עליו לבחור בעורך הדין המתאים מתוך שפע של משרדים ועורכי דין, שכל אחד מבטיח כי ייצג אותו בדרך הנאמנה והטובה ביותר. במאמר שלפניכם ריכזנו מספר כללים שיסייעו לכם לבחור בעו"ד פלילי המתאים, שייתן לכם את השירות והייצוג המשפטי הטוב ביותר.

סניגור פרטי או ציבורי?

אדם שלא יכול להרשות לעצמו לשכור את שירותיו של עורך דין פרטי יהיה מיוצג לרוב על ידי עורך דין מטעם הסנגוריה הציבורית. לכאורה מדובר בהזדמנות מצוינת לחסוך כסף, אך למעשה, אם יש ביכולתכם לשכור עורך דין פלילי מטעמכם, עדיף שתעשו זאת. אין הדבר מרמז על כך שעורכי הדין מטעם הסנגוריה הציבורית אינם מקצועיים מספיק, אלא על כך שהם עובדים תחת עומס רב, ואינם פנויים לרוב להעמיק בכל תיק בו הם מטפלים. כאשר חייכם מוטלים על כף המאזניים, אתם רוצים שיטפל בכם עורך דין שיוכל להשקיע בתיקכם את כל הזמן והמשאבים שיידרשו וידאג לאינטרסים שלכם על הצד הטוב ביותר, כך שיוכל עוד משלביו הראשונים של ההליך לסכל את האפשרות שתואשמו בהאשמות שווא וכן במקרים מסוימים אף להביא לביטול ההליך הפלילי שנפתח נגדכם.

הצורך בייצוג משפטי איכותי הכרחי על מנת ולהקטין את כובד הראיות נגדכם ולהביא לתוצאות המיטביות בתיק. עורך דין פלילי מנוסה יוכל לסייע לכם, כבר מראשיתו של ההליך הפלילי נגדכם, לגבש גרסת הגנה עקבית שעשויה להיות ההבדל בין הרשעה לזיכוי.

תחומי התמחות

עריכת דין היא מקצוע הנחלק לתחומים שונים, כל תחום דורש מיומנויות שונות, וכל תחום עוסק בתקנות וחוקים שונים. עורך דין המתמחה בדיני חוזים אינו מנוסה בדיני משפחה, ועורך דין המתמחה בנדל"ן אינו מומחה בפלילים. הצעד הראשון בבחירת עורך דין פלילי הוא איתור עורכי דין ומשרדים שמתחים ועוסקים בפלילים. כאשר מדובר במשרד עורכי דין גדול, ייתכן ויהיו למשרד כמה תחומי התמחות, אך מבחינתכם חשוב שעורך הדין המטפל בעניינכם יתמחה ויעסוק בפלילים בלבד. כפי שלא הייתם פונים לרופא המשפחה בכדי לבצע ניתוח להסרת כיס המרה, כך לא כדאי לפנות לעורך דין המתפזר על פני כל תחומי המשפט, בכדי שיגן עליכם מאישום פלילי. יתירה מכך, גם בתחום הפלילים עצמו קיימות קטגוריות שונות, ורצוי שעורך הדין שלכם יתמחה בקטגוריה בה אתם מואשמים.

ותק וניסיון משפטי

עורך הדין המייצג אתכם בפלילים צריך להיות מנוסה בייצוג נאשמים בפלילים, וככל שיש לו ניסיון רב יותר, כן ייטב. יחד עם זאת, עורכי דין פליליים בעלי שם וותק עלולים להיות "שבעים" מדי, זאת אומרת, שאיבדו את התשוקה והרעב המאפיין עורכי דין צעירים. כמו כן, עורכי דין ותיקים ומבוססים שרכשו לעצמם שם יהיו יקרים יותר, ולא תמיד המחיר הגבוה יהיה מוצדק. אם אתם בוחרים בעורך דין פלילי ותיק, ידוע ומנוסה, וודאו מראש שהוא זה שיטפל בעניינכם וייצג אתכם בבית המשפט, כדי שלא תמצאו שאתם משלמים הון בעבור שמו הטוב של עורך דין ותיק, כאשר למעשה מי שמנהל את התיק שלכם הוא עורך דין זוטר במקרה הטוב, או מתמחה במקרה הפחות טוב. בבחירת עורך דין פלילי צעיר, וודאו שיש לו ניסיון מוצלח והתמחות בתחום, ושהוא ניחן ברוח קרב, תעוזה ותשוקה למקצוע – אלו יאפשרו לו להעניק לכם את הייצוג הטוב ביותר.

הבטחות שווא

משפט פלילי הוא הליך שתחילתו ידועה, אך סופו תלוי בגורמים רבים, ואין דרך לקבוע את תוצאתו מראש. התרחקו מעורכי דין המבטיחים לכם מראש ניסים ונפלאות. במקרה הטוב מדובר במי ששוגים באשליות, במקרה הגרוע, מדובר במי שמבקשים לעשות עליכם קופה תוך ידיעה שאין מאחורי הבטחותיהם אמת. תוצאתו של משפט פלילי תלויה בחומר הראיות המצוי בידי המשטרה, באמינותם של העדים שיעידו במשפט, בנחישותו של התובע, בהשקפותיו ועמדותיו של השופט ובעוד אינספור גורמים. עורך דין פלילי יכול להבטיח לכם שיעשה את כל שביכולתו בכדי להוציא אתכם זכאים, לא מעבר לכך.

השוואת מחירים

אמנם אין מחיר קבוע לשירותי עריכת דין, ומשרדים בעלי שם בדרך כלל יגבו יותר מאשר עורכי דין מתחילים. יחד עם זאת, קיים תעריף מקובל, עם סטיות קטנות לכאן או לכאן. קבלו הצעות מחיר מכמה עורכי דין אופציונאליים, והשוו ביניהן. קיימות כמה שיטות מקובלות לגביית שכר הטרחה של עורך דין פלילי:

◻️  תשלום גלובלי - קביעת סכום גלובלי מראש עבור ייצוג מלא.

◻️  תשלום בסיסי ותוספות - גביית סכום בסיסי, אליו יתווספו חיובים על פי שעות העבודה שיידרשו, כאשר נהוג לקבוע תעריף שונה לכל פעולה.

◻️  תשלום על פי שעות העבודה שנעשות בפועל - תשלום לפי שעת עבודה שהושקעה בפועל בתיק על ידי עורך הדין. 

כאשר אתם משווים את הצעות המחיר, קחו בחשבון את שיטות הגבייה השונות, ובקשו לקבל הערכה של כל האגרות, העמלות והתשלומים הנוספים שעלולים להידרש בתיק.

מחקר מקדים

בצעו מחקר על עורך הדין, חפשו תיקים שבם ייצג נאשמים, בדקו את שיעור ההצלחה שלו במשפטים, ראו באילו נושאים הוא התמחה, חוות דעת של לקוחות, וכל מידע נוסף שיכול לתת לכם אינדיקציה לגבי עבודתו, ניסיונו ויכולותיו של עורך הדין. כאשר מדובר בעורך דין צעיר יחסית, בדקו היכן עבד כמתמחה, האם נשאר לאחר תקופת ההתמחות באותו משרד, ומה הרושם שהותיר במשרד בו העביר את תקופת ההתמחות שלו.

אינטראקציה אישית

כדי שעורך הדין יעשה את עבודתו נאמנה, צריכה להיות ביניכם אינטראקציה אישית טובה. עורך הדין צריך להיות מחויב להגנה עליכם, ואתם צריכים להיות מחויבים לספר לעורך הדין את כל האמת, בכדי שיוכל להגן עליכם כראוי. כשאתם נפגשים עם עורך הדין, בדקו האם הוא נוסך בכם תחושה של ביטחון, האם אתם נותנים בו אמון, והאם התקשורת ביניכם ישירה, גלויה ונינוחה. כמובן שעל עורך הדין להפגין כלפיכם יחס הולם, ואם אין הדבר כך, בחרו בעורך דין אחר.

ייצוג משפטי מוגבל

במקרים דחופים בהם קיים צורך מיידי בייצוג של עורך דין כמו למשל דיון בשחרור בערבות, ואין לכם זמן לקבל הצעות מחיר ולבחון לעומק מי עורך הדין המתאים לכם ביותר, שכרו את שירותיו של עורך דין פלילי והגבילו באמצעות חוזה את הייצוג לעניין הדחוף העומד על הפרק. אחרי כן תוכלו לבדוק אם ברצונכם להמשיך להיות מיוצגים על ידי אותו עורך דין, או לשכור שירותיו של עורך דין אחר.

אודות כותב המאמר - עורך דין פלילי אסף דוק

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו. עו"ד דוק שימש כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד.

העקרונות המנחים את אופן הטיפול בכל אחד מתיקי המשרד הם לחימה עיקשת לשמירה והגנה על הזכויות והאינטרסים של המטופל, חשיבה פורצת דרך, ומאמץ מתמיד לספק את צרכיו המיוחדים של כל מטופל. לא די לדעת את החוק לבוריו, אלא יש להכיר את המערכת המשפטית עד תומה, כדי להבין כיצד לתכנן עבור הלקוח את המהלכים הנכונים שיסייעו בכיבוש היעד הרצוי. צוות המשרד מתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" ומציאת פתרונות מקוריים, כל זאת תוך שיתוף עם הלקוח ובשקיפות מלאה עימו.

צוות עורכי הדין שלנו, ביניהם גם יוצאי הפרקליטויות השונות ורשויות האכיפה, פועלים במקצועיות ובמסירות על מנת להגן על זכויותיו של כל מטופל. הניסיון והידע המקצועי שצברו עורכי הדין במשרד בגופי האכיפה והתביעה לא יסולא בפז ומאפשר להם להבין כיצד הצד השני חושב ואיך נראים הדברים מבחינתו ובכך לגבש אסטרטגיה משפטית מוצקה ומיטבית בכל תיק לפי נסיבותיו.

במידה ואתם עומדים בפני הליכים פליליים, פנו ללא דיחוי להתייעצות משפטית עימנו בטלפון 052-6885006 או השאירו פרטים ונשמח לסייע ולהציע לכם מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורך דין פלילי | עורכי דין פליליים | עורכי דין פליליים מובילים | עו"ד פלילי מוביל | כיצד לבחור עורך דין פלילי | עורך דין משפט פלילי | עורכי הדין הפליליים המובילים | עורכי דין פליליים מומלצים | עורך דין פלילי מומלץ | עורכי דין משפט פלילי | משרדי עורכי דין פליליים מובילים | עו"ד פלילי הכי טוב בארץ | כיצד לבחור עורך דין | עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב

הצלחות המשרד בתחום
אי הרשעה ללקוח בעבירת גניבה הגם שלא הצביע על פגיעה קונקרטית בעיסוקו סגירת תיק פלילי בהיעדר אשמה פלילית ללקוח שנחשד בגניבה והיזק לרכוש במזיד סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינה בת 12 והחזקת סמים בית המשפט העליון דוחה ערר המדינה על שחרור נאשם בעבירות מין חמורות בילדים שחרור ממעצר חשוד בעבירות אלימות במשפחה עקב תלונת שווא סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בעבירת גניבה ממעביד

חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.
חוות הדעת של יהודה חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
תודה ענקית על ייצוג משפטי מציל חיים
חוות הדעת של יהודה חסוי על השירות המשפטי
אני רוצה להודות לאסף וכל הצוות שלו על השרות הנפלא שקיבלתי וגם בתחום המשפטי הוא פשוט ענק וכל מה שנשאר לי לומר זה רק תודה בענק.
הוסף חוות דעת
יהודה חסוי
12/08/2019
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019
משפט פלילי ללא פסק דין במשך שנים
זאם | 14:48 29/01/2017
משפט פלילי ללא פסק דין במשך שנים
עו''ד אלעד שאול אלבז | 13:08 07/02/2017
ביטול משפט פלילי
יצחק | 08:13 14/10/2016
ביטול משפט פלילי
עו''ד אלעד שאול אלבז | 18:53 14/10/2016