קטגוריות: ייצוג אסירים

ייצוג אסירים

ביצעת עבירה פלילית? הורשעת? נכנסת לתקופת מאסר כחלק מהענישה? כעת אתה מחכה לשחרור. משרדנו מייצג אסירים בכל ענייניהם וצרכיהם השונים לאורך שהותם בבית הסוהר לרבות: בקשות ליציאה לחופשה, בקשות להתייחדות, בקשות לקציבת עונשי מאסר עולם, בקשות לשחרור מוקדם, עתירות אסירים וייצוג בועדות שחרורים.

בואו נניח שמקרה זה קרה לקרוב משפחתכם או לכם בהווה או בעבר וגם אם לא, חשוב יהיה אם תקראו את המאמר ותפנימו את המסרים החשובים המובאים בו על מנת שתוכלו ללמוד על זכויות האסירים ודרכי ההקלות השונות, הצ'ופרים והתנאים שמקבלים רק אסירים "מקצועניים" שמכירים את השטח מקרוב .

נתחיל מזה שעורך הדין ייצג אתכם ולאחר מתן גזר הדין, עורך הדין יוצא מאולם בית המשפט ונפרד מכם לשלום ואילו אתם מוחזרים למתקן הכליאה בליווי שוטר מג"ב. אם זה מאסר ראשון או שני שלכם ולא ידעתם את הכללים והתנאים בעולם החדש והמנוכר, חשוב יהיה שתלמדו להכיר את הזכויות שמגיעות לכם כאסירים, אותם השב"ס מנסה שלא לחשוף בשל שיקולים כאלו ואחרים.

נתחיל מזה כי כאסירים מגיעות לכם חופשות תקופתיות, כמו גם תוכלו לעתור לבג"ץ במטרה למשפט חוזר או שינוי גזר הדין מכל סיבה , תוכלו אף לזכות לשחרור מוקדם לאחר ניכוי שליש מריצוי מאסרכם. כל זה טוב ויפה בייחוד כאשר אתם בעלי מודעות המכירים את זכויותיכם כאסירים. אך כאן חשוב להבהיר כי אתם לא האסירים היחידים וכמוכם קיימים אלפי אסירים הפזורים בבתי הכלא השונים ומשתייכים לאותו מחוז כדוגמת כלא רמלה, כלא מעשיהו, כלא איילון וכד...

כולם מודעים לזכויות שלהם בייחוד כאשר המחנק והתסכול מתחילים להראות את סימניהם ויעשו הכל כדי להשתחרר  ולצאת לחופשי.  ישנם לא מעט מקרים בהם התערבות פנימית של סוהר או חלק מהסגל שלא ממש מחבב אתכם מונע מכם לקבל את מה שמגיע לכם באמתלות שונות ויוצר עיכובים מתמשכים בכוונה תחילה, לא נותן לכם להגיש מסמכים וגורם לדיכוי מתמשך המחליש את רוחכם במטרה להכניע אתכם תחת שלטונו האימתני.

במקרים כאלו תרגישו חסרי אונים ולא יהיה בידיכם הכוח להחליש את אותם גורמים בשל היעדר מיומנות, הכרה עם עולם החוקים והזכויות שלכם ולכן חשוב יהיה שתלמדו להכיר את הזכויות שלכם ואם אין באפשרותכם,

דאגו להישאר בקשר מול גורם משפטי או עורך הדין שייצג אתכם ואפילו עורך דין אחר מזה שייצג אתכם במשפט וזאת במטרה שישמש לכם הפה, המגן והמושיע ויוביל אתכם צעד אחר צעד בדרך להשגת המטרות והיעדים עד לשחרור המיוחל.

בואו נתחיל מזה שייצוג אסירים מול גורמי האכיפה והמוסדות המפקחים הרבים הנלווים לתיק שלכם כאסירים, לעיתים חשוב יותר  וקובע יותר מאשר ההליך המשפטי . כאשר אתם בידי אנשי השב"ס והמערכת הנוקשה, הכללים והחוקים מקבלים גוון וצבע אחר , לעיתים אלים ואם ניתן לדייק אז לא מתפשר. .

אין ספק שאתם יכולים להגיש את המסמכים והבקשות השונות בעצמכם לרשויות, הוועדות והצוותים השונים, אך כפי שציינו, אתם לא האסירים היחידים, הניסוח והפניה שלכם תיעשה ממקום רגשי אמוציונלי ולא ממקום הגיוני ולכן חשוב שכל מידע ותרחיש המתקיים אתכם במתקני הכליאה יתועדו בשיחה שבועית אפילו טלפונית מול עורך דין פלילי שידע לכוון אתכם ולהשיג עבורכם את התנאים וההקלות המגיעות לכם ע"פ חוק.

אם הזכויות מגיעות לי ע"פ חוק ואני יכול להגיש את המסמכים בעצמי, בשביל מה אני צריך לייקר את הסיפור ולהיעזר בגורם משפטי שיעשה את אותה עבודה שאני יכול לעשות?

עורך הדין שלכם ניזון  מכם, האינטרס שלו יהיה זהה לשלכם – הצלחה שלכם היא הצלחה שלו, האינטרס שלו ליצור הצלחה ולא סחבת מיותרת וזאת כדי להתגאות בראש ובראשונה ברזומה איכותי מול לקוחות אחרים, כך שהוא יעשה הכל על מנת להשיג לכם את התנאים שישרתו אתכם הכי טוב ובזמן קצר יותר ממה שהייתם עושים זאת בעצמכם.

הוועדות השונות בתוך בתי הכלא לא ממהרות לשחרר אסירים לחופשות תקופתיות וכל בקשה לחופשה תקופתית עוברת דרך ועדה שמחליטה אם לאשר או לשלול . הוועדה מורכבת מאנשי הסגל במתקן הכליאה בו אתם מוחזקים, פסיכולוגים וגורמים שונים הנותנים את הדעת והאישור הסופי.

במרבית המקרים, מספיק שאחד מצוות שירות בתי הכלא ירשום הערת אזהרה פנימית שתחרים את הבקשה שלכם, גם אם היא אינה מוצדקת ובייחוד כאשר היא כלל אינה נכונה, לא יהיה בידיכם הכוח לשנות, לא תדעו מה היו השיקולים למנוע מכם חופשה, הגורמים המאשרים יסמכו על המידע הפנימי ולא ימהרו לבדוק את אמיתות הדבר והדבר קביל גם לגבי ניכוי שליש מתקופת מאסרכם על אף התנהגות טובה.

כאן במקרה הזה, רק גורם רשמי ומקצועי המכיר את השטח יוכל לסייע לכם ולהילחם על הזכויות המגיעות לכם ולהשיג את הבקשות. הוא יהווה ומהווה כוח הרתעה מול רשויות הביקורת השונות.

כאשר ידעו בשירות בתי הסוהר כי עורך דין פלילי ממשיך ללוות אתכם גם בתקופת המאסר, ההתנהלות מולכם תיעשה בכפפות של משי תוך הקפדה לפרטים כדי לא ליצור תקדימים שיזיקו מאשר יועילו.

זקוקים לייצוג של עורך דין פלילי בבקשות ליציאה לחופשה / התייחדות / שחרור מוקדם / עתירות אסירים?

פנו ללא דיחוי להתייעצות עם עו"ד פלילי המתמחה בייצוג אסירים בטלפון 052-6885006 או השאירו פרטים ונשמח לסייע ולהציע גם לכם מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
ועדות שחרורים | ועדת שחרורים | ועדת שליש | עורך דין אסירים | ייצוג אסירים | בקשות ליציאה לחופשה | בקשות להתייחדות | קציבת עונשי מאסר עולם | עתירות אסירים | עורך דין לאסיר | עתירת אסיר | יציאת אסיר לחופשה | שחרור מוקדם | ועדת אלימות במשפחה | ועדת אלמ"ב | ועדת גילוי עריות

הצלחות המשרד בתחום
המשטרה סגרה תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם באיומים נגד בת זוגו הארכת מאסר על תנאי חב הפעלה ללקוח המשרד בעבירות סמים סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם בהחזקת נשק שלא כדין סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בעבירות אלימות במשפחה עבודות שירות בלבד ללקוח שהואשם בביצוע 2 התפרצויות לדירה וגניבת תכשיטים רבים קבלת ערעור משמעתי וביטול עונש הרחקה לצמיתות שהוטל על סטודנטית במרכז ללימודים אקדמיים (מל''א)

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
ועדת שחרורים
שילת | 12:42 03/06/2016
ועדת שחרורים
עו''ד אלעד שאול אלבז | 15:50 07/06/2016
ועדת שליש
נאור | 15:28 03/04/2015
ועדת שליש או ועדת שחרורים
עו''ד אסף דוק | 15:33 03/04/2015
שחרור אדם ממעצר בעבירות אלימות במשפחה
יפית | 19:46 29/11/2016
שחרור אדם ממעצר בעבירות אלימות במשפחה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 13:44 30/11/2016