עורך דין לדיני אינטרנט

משרדנו בעל ניסיון רב בתחום דיני אינטרנט על כל היבטיו ומספק מענה מקצועי במגוון רחב של תחומים המשיקים לדיני מחשבים ודיני אינטרנט לרבות עוולות מחשבים, דיני הגנת הפרטיות, אבטחת מידע, קניין רוחני וזכויות יוצרים ברשת, לשון הרע, "חוק הספאם" ועוד.

רשת האינטרנט הפכה בעשורים האחרונים לכלי תקשורת ומסחר מוביל בארץ ובעולם כולו. התפתחותה המהירה דורשת מהמערכת המשפטית להתמודד עם סוגיות, חוקים ותביעות ייחודיות למדיום, בעוד הכללים והתקנות בענף משתנים ומתעדכנים באופן תדיר. אי לכך, בכל סוגיה משפטית הקשורה לתחום מורכב זה, חשוב לקבל סיוע וייצוג מטעם עורך דין לדיני אינטרנט המתמחה במרכיביו ומאפייניו השונים.

תחומי ייצוג בדיני אינטרנט

עורך דין לדיני אינטרנט מספק ייעוץ, ליווי וייצוג בסוגיות ותחומים רבים הקשורים לענף, לרבות סחר אינטרנט, פרסום ברשת, רשתות חברתיות, דואר אלקטרוני, דואר ספאם, קידום ובניית אתרים, ואחסון אתרים. עורכי הדין מייצגים את לקוחותיהם בתביעות רבות ושונות, כדוגמת תביעות דיני אינטרנט, דיני צרכנות, לשון הרע ברשת, הפרת סודות מסחריים, הגנת הפרטיות, זכויות יוצרים ומשפט בינלאומי. כמו כן, עורכי דין מסייעים ללקוחותיהם בעריכת וכתיבת חוזים והסכמים כגון תקנוני אתרים והסכמי סודיות.

ייצוג במקרים של לשון הרע 

ברשת האינטרנט יכול אדם לחוות את דעתו בכל נושא ותחום באופן גלוי או אנונימי, דבר העלול לפגוע בזכויות הפרט בכלל ובאיסור לשון הרע בפרט. עם זאת, לעיתים קרובות בתביעות אלו קיימת אי בהירות באשר לבעל האחריות על לשון הרע, שכן מצד אחד מדובר באדם עצמו ומאידך במנהלי ומפעילי האתר בו פורסמו הדברים. עורך דין המייצג בדיני אינטרנט ואמון על נפתוליהם, יסייע ללקוחותיו להתמצא בנבכי החוק, למצות את הדין ולזכות בפיצויים כספיים המגיעים להם

ייצוג במקרי דואר ספאם

אחת הבעיות הנפוצות ברשת האינטרנט הינה שליחה בלתי מבוקרת ומטרידה של דואר פרסומי, המכונה דואר ספאם או זבל. חשוב לדעת כי משלוח זה אל נמענים שלא אישרו אותו ואינם מעוניינים לקבלו, נחשבת כחדירה לפרטיות. אמנם בישראל קיים חוק הספאם שנועד למנוע בעיות אלו, אך החוק אינו ברור בהגדרותיו ותקנותיו. לכן, במקרים אלו סיוע מאת עורך דין המתמחה בדיני אינטרנט הינו משמעותי ביותר להצלחה, הן מצד התובע והן מצד הנתבע.

חוזים ברשת ובעיות סחר נוספות

עורך דין לייצוג בדיני אינטרנט מהווה נדבך חשוב גם בכל הקשור לדיני החוזים ברשת. זאת מאחר והחתמה על חוזים מקוונים מהווה עילה לתביעות רבות, בהיותם מסמכים שנכתבו לרוב על ידי בעלי האתר ללא יכולות לשאת ולתת על תכניהם מצד הגולשים, ומבלי שפרטי ההסכם יובהרו להם על ידי נציג רשמי של האתר. מאידך, גם בעלי אתרים עלולים להיפגע מגולשים אשר חתמו על חוזה ואינם ממשים אותו. מלבד זאת, מדיית האינטרנט מעלה בעיות וסוגיות מסחריות רבות, כמו פגיעה בזכויות יוצרים, ושימוש במילות מפתח או שמות דומיין דומים או זהים לסימני מסחר של חברות אחרות, העשויים להטעות את הציבור.

זקוק לעורך דין המתמחה בדיני אינטרנט?

פנה ללא דיחוי להתייעצות עם עורך דין אינטרנט בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
דיני אינטרנט | עורך דין דיני אינטרנט | עורך דין עבירות מחשב | עוולות מחשבים

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בחדירה לחומר מחשב פרשת "קוד מקור" בשיתוף ה-FBI - בית המשפט דחה את בקשת המשטרה להמשיך ולהחזיק במחשביו של לקוח המשרד סגירת תיק פלילי לאיש מחשבים שנחשד בחדירה לחומר מחשב וקבלת דבר במרמה סגירת תיק לאחר שימוע ללקוח שנחשד בקבלת דבר במרמה והונאה בכרטיסי חיוב ברשת האינטרנט בסכומי כסף גבוהים סגירת תיק חקירה ללקוח שנחשד במעשה מגונה סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינה בת 12 והחזקת סמים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
תכנית בערוץ 2 מחפשת נפגעי עבירות מחשב ואינטרנט
עו''ד אסף דוק | 10:16 22/06/2015
תכנית בערוץ 2 מחפשת נפגעי עבירות מחשב ואינטרנט
עו''ד אסף דוק | 10:13 22/06/2015
תכנית בערוץ 2 מחפשת נפגעי עבירות מחשב ואינטרנט
רונית | 13:48 23/06/2015
איך מחשבים תביעת פיצויים
יעל | 20:27 06/11/2016