חזרה לעמוד הראשי | תחומי התמחות | דיני תעבורה | עורך דין לדיני תעבורה

עורך דין לדיני תעבורה

עורך דין לתעבורה עוסק בכל סוגי העברות אשר קשורות לרכב, לכביש ולתחבורה, החל מעברות תנועה פשוטות ועד לתאונות דרכים חמורות. כל אדם אשר נקלע לתביעה משפטית בנושא תעבורה יכול להיעזר בשירותיו של עורך דין לתעבורה. מי שמואשם בעברה שהעונש עליה חמור, כמו קנס כספי גבוה, שלילת רישיון ארוכה או אף מאסר, זקוק לכך במיוחד. עורך דין לתעבורה יוכל לסייע לנאשם לבטל את העונש שאמור להיות מושת עליו, או לכל הפחות להפחית אותו. עורך דין לתעבורה יכול גם לערער על קנסות ועונשים שכבר ניתנו.

למה חשוב לשכור עורך דין לתעבורה?

מלבד העובדה הברורה, שעורך דין לתעבורה יכול להפחית בעונשים, הרי שהעניין מועיל לנהג גם לטווח ארוך. כל עונש שנהג מקבל על עברת תעבורה מוסיף לו נקודות שליליות. בסופו של דבר יכול להיווצר מצב שרישיונו של אדם נשלל בעקבות עברה קטנה וכמעט חסרת משמעות, רק משום שבעבר הושתו עליו עונשים חמורים בגין עברות תעבורה. נהג שקבל עונשים חמורים או אף שהורשע בעברות תעבורה חמורות, עלול להיתקל בסירוב של חברות ביטוח לבטח אותו ואת רכבו, או בפרמיה גבוהה במיוחד בתשלום לחברות הביטוח. עורך דין לתעבורה יכול למנוע את הבעיות העתידיות הללו, באמצעות טיפול נכון ויסודי בבעיה הנוכחית.

ההתנהלות מול עורך דין לתעבורה

חשוב מאד לפנות לעורך דין לתעבורה בשלב מוקדם ככל האפשר, כדי שהסיוע שלו אח\כן יהיה יעיל. אם מדובר במקרה של עבירת תנועה חמורה במיוחד, יש להתייעץ עם עורך דין לתעבורה לפני החקירה של משטרת התעבורה. התשלום לעורך דין לתעבורה נקבע מראש כסכום קבוע, מאחר שמדובר בהגנה בלבד ולא בייצוג משפטי שיכול להישען על אחוזים.

נקודות חשובות

לעולם אין להודות בעברת תחבורה בפני שוטר. הודאה שכזו עלולה להקשות מאד גם על עורך דין מומחה להקל על העונש. חשוב לדעת שלא בכל מקרה יכול עורך דין לתעבורה לעזור. רוב עורכי הדין מציעים פגישת ייעוץ ראשונה חינם, בה ניתן להתרשם האם ישנה בכלל אפשרות לסיוע ממשי במקרה המדובר.

הסתבכתם בעבירת תעבורה כלשהי? אינכם יודעים מה דינכם ומה העונש הצפוי לכם? אנחנו יכולים לעזור!

ישנן עבירות תעבורה המצריכות ייעוץ וסיוע של עורך דין פלילי המתמחה בדיני תעבורה, שכן התמודדות עימן לבד עלולה לגרור מצבים לא נעימים ועונשים כבדים. הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר 24 שעות ביממה בטלפון 052-6885006 או  להשאיר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לכם מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
עד מדינה מאוים נתפס עם אקדח טעון ונשפט לעבודות שירות בלבד סגירת תיק פלילי ללקוח שהואשם במעשה סדום בקטינה הארכת מאסר על תנאי חב הפעלה ללקוח המשרד בעבירות סמים ביטול צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא בעקבות תלונת שווא במסגרת סכסוך שכנים ביטול מניעת העסקתו של מורה במשרד החינוך שהורשע בעברו במעשה מגונה בקטין מחיקת רישום משטרתי בעבירת תקיפה הגורמת חבלה של ממש

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019
תעבורה
אלחנן | 07:53 20/11/2017
תעבורה
אליהו | 06:21 09/07/2018
איום מצד עורך דין הצד שכנגד בבית משפט
אלון | 17:14 19/08/2017
איום מצד עורך דין הצד שכנגד בבית משפט
עו''ד אור הדאיה | 19:46 20/08/2017