חזרה לעמוד הראשי | תחומי התמחות | עורך דין לענייני משפחה אסף דוק

עורך דין לענייני משפחה אסף דוק

משרדנו מחזיק בידע רב בתחום דיני המשפחה ומזה תקופה ארוכה עוסק בייעוץ וייצוג תובעים ונתבעים במקצועיות, יסודיות ויצירתיות במגוון נושאים, לרבות: אלימות במשפחה, ענייני נישואין וגירושין, נישואין אזרחיים, סרבנות גט, ענייני משמורת, ענייני מזונות, גישור גירושין, הסכמי ממון, תביעות רכוש, צווי הרחקה, ענייני צוואות וירושות וחטיפות ילדים. המשרד ייצג בתיקים מורכבים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד.

אסף דוק - משרד עורכי דין לענייני משפחה

דיני משפחה מהווים תחום מורכב ורחב היקף בעולם המשפט, ועוסק בתחומים רבים שבמסגרת המשפחה החל בגירושין, דרך צוואות ועד לאלימות. מורכבותם של דינים אלו קשורה לא מעט במטען רגשי הנלווה אליהם, ועל כן נדרשת מעורך הדין התייחסות שמעבר להכרת החוק המשפטי היבש. בנוסף לכך, במקרים רבים דיני משפחה מערבים גם דין אישי, שהינו בסמכות בי הדין הרבני, ובכך הופך הטיפול בהם למורכב וסבוך עוד יותר. כפועל יוצא מכך, חשוב לבחור עורך דין לענייני משפחה המתמחה בתחום תביעתכם, ויכול להעניק שירות מלא ומקצועי בנושא הנידון.

האני מאמין שלנו:


המשרד מעניק למטופליו מענה משפטי מקצועי, יסודי ויצירתי במגוון נושאים בתחום דיני המשפחה, תוך ניתוח המצב קדימה ובחינת דרכי הפעולה המיטביות לניהול הסיכונים הכרוכים בעניינם. העקרונות המנחים את אופן הטיפול בכל אחד מתיקי המשרד הינו לחימה עיקשת לשמירה והגנה על הזכויות והאינטרסים של המטופל, חשיבה פורצת דרך, ומאמץ מתמיד לספק את צרכיו המיוחדים של כל מטופל.

למשרד ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד בזכות צוות אנשים מוכשר וייחודי הפועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל.

המשרד מספק את שירותיו על פני כל שעות היממה ובכל רחבי הארץ: במרכז: תל-אביב, ראשון לציון, פתח תקווה, קריית אונו, רמת גן, בני ברק, חולון, בת ים, ראש העין, אור יהודה ויהוד. בשפלה: יבנה, רחובות, רמלה, לוד, אשדוד ונס ציונה. ירושלים והסביבה: בית שמש ומודיעין. בשרון: רמת השרון, כפר סבא, הרצליה, רעננה, נתניה וטייבה. בצפון: חדרה וחיפה. בדרום: באר שבע, אשקלון, קרית מלאכי, קריית גת, נתיבות, דימונה וערד.

תחומי עיסוק המשרד:


המשרד מייצג את לקוחותיו בתחומים רבים ומגוונים בדיני משפחה, לרבות נושאים אלו:

◻️ ייצוג בבית משפט לענייני משפחה – למשרד ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד בזכות צוות אנשים מוכשר וייחודי הפועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל.

◻️ ייצוג בבית הדין הרבני – למשרד ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים המתנהלים בבית הדין הרבני ובבית הדין הרבני הגדול.

◻️ גישור גירושין – לחוק גישור חובה השפעה רבה על הדרך בה מתגרשים בני זוג בישראל. גישור גירושין מהווה כלי יעיל וחשוב לפתרון סכסוכי גירושין עם אחוזי הצלחה גבוהים. למשרד ניסיון מוכח בניהול גישורים מורכבים הכוללים סוגיות רכושיות מורכבות.

◻️ הסכמי ממון והסכמי גירושין – ניהול הליכי משא ומתן מורכבים בין בני זוג נשואים או ידועים בציבור.

◻️ הסכמי הורות – עריכת הסכמי הורות מגוונים בקשת רחבה של נושאים המגדירים את הזכויות והחובות של כל הורה כלפי הילד, הסדרי ראייה ומשמורת, מקום ותנאי מגורים, הסדרים כלכליים ועוד.

◻️ ידועים בציבור – ניהול תיקי מזונות, משמורת ורכוש של ידועים בציבור.

◻️ תיקי רכוש – ניהול תיקי רכוש בסיועם של חוקרים פרטיים, אקטוארים ויועצים פיננסיים.

◻️ תיקי מזונות – ניהול תיקי מזונות של ילדים ונשים, לרבות: גבייה וייצוג בהליכים לפניי או אחרי פתיחת תיק הוצאה לפועל לרבות תביעות משפטיות.

◻️ תיקי משמורת – ניהול תיקי תביעות משמורת של אבות ותביעות למשמורת משותפת.

◻️ חטיפת ילדים – ייצוג בתיקים בהם ילד נחטף על-ידי אחד ההורים למדינה זרה או טרם הוחזר לישראל.

◻️ צוואות וירושות – ייעוץ, ניסוח וחתימה על צוואה, הגשת בקשה לקיום צוואה או צו ירושה, טיפול בהליכים מול הרשויות הרלוונטיות, תכנון מיסוי צוואה, טיפול בסכסוכי ירושה, ניהול עיזבון ועוד.

ייצוג משפטי בענייני גירושין

אחד השירותים הנפוצים ביותר של עורך דין משפחה הינו בכל הקשור לגירושין. מדובר בליווי משפטי ואישי של כל לקוח, לאורך הליך משפטי סבוך וטעון רגשית. במסגרת תפקידו, עורך הדין יטפל בין היתר במצבים הבאים:
ייעוץ וליווי בהגשת תביעת גירושין על כל המשתמע מכך.

◻️ איסוף ראיות עבור הליך והסכם גירושין.
◻️ ייצוג מול בית משפט לענייניי משפחה או בית דין רבני והוצאה לפועל.
◻️ עריכתם של הסכמי גירושין.
◻️ תשלומי דמי מזונות לילדים ולאישה.
◻️ ילדים - הסדרי ראיה, משמורת ואפוטרופסות.
◻️ חלקות רכוש – כולל איזון נכסים וחלוקת רכוש, נכסים, עסקים וממון.

ייצוג משפטי בענייני נישואין

בימינו עורך דין לענייני משפחה נחוץ עבור אנשים רבים לא רק בעת גירושין, אלא לצורך הנישואין עצמם. זאת, בקשת רחבה של נושאים, הכוללים הבנת זכויות וחובות במסגרת נישואין אזרחיים או מעורבים, או הסדרת מערכות יחסים במסגרת ידועים בציבור. כמו כן, בני זוג רבים בוחרים בימינו להסדיר את יחסיהם במסגרת הסכם ממון או הסכם חיים משותפים הוגן וחוקי. מדובר בהסכמים שניתן לעורכם בתחילת הקשר או בהמשכו, ונועדו להסדיר את חלוקת הרכוש בין בני הזוג בעיקר במקרים של פרידה.

ייצוג בתיקי אלימות במשפחה

תחום פעילות חשוב נוסף של עורך דין לענייני משפחה, הינו בכל הקשור לאלימות במסגרת התא המשפחתי. האלימות עלולה להיות מכוונת כנגד אחד מבני הזוג או הילדים, החל באלימות מילולית, כלכלית והתנהגותית, ועד לאלימות פיזית. במצבים אלו יסייע עורך הדין בהשגת צו הגנה והרחקה לבני המשפחה, ובכל אקט חוקי אחר הנדרש על מנת להבטיח את שלומם.

ייצוג בענייני משפחה - ילדים והורות

עורך דין לענייני משפחה מטפל גם בכל הקשור לילדים והורות, לרבות:

◻️ אימוץ ילדים - ליווי וסיוע בהליך אימוץ מבחינת החוק והליכים בירוקרטים.
◻️ אפוטרופסות - כולל קטינים וחסויים אחרים שאינם יכולים לדאוג לעצמם.
◻️ פונדקאות - עריכת הסכמי פונדקאות, וליווי וייצוג של כל צד בהליך.
◻️ תביעת אבהות - ייצוג במקרים של תביעת אבהות מול בית משפט.
◻️ בדיקת אבהות - ייעוץ וליווי משפטי בכל הקשור לבדיקות אבהות והמשתמע מכך.
◻️ חטיפת ילדים - טיפול בהיבט המשפטי של חטיפת ילדים מהארץ לחו"ל או להיפך, לרוב על ידי אחד ההורים או קרוב משפחה אחר.

ייצוג בענייני צוואות וירושות

תחום נוסף בו מטפל עורך דין לענייני משפחה הוא בכל הקשור לצוואות וירושות. תחום זה כולל עריכת צוואות באופן חוקי ונכון, תוך התחשבות בהיבטים שונים של החוק כמו מיסוי. בנוסף, עורך הדין יטפל בכל ההיבטים החוקיים והמשפטיים הדרושים לצורך מימוש צוואה או ירושה, כולל טיפול וייצוג יורשים במקרים של חוסר הסכמה על חוקיות הצוואה או אופן חלוקת העיזבונות.

חשיבותו של הליווי והייצוג המשפטי בענייני משפחה

תחום דיני המשפחה מקיף את כל תחומי המשפט הנוגעים ליחסיו של אדם עם משפחתו, לרבות: ענייני נישואין וגירושין, נישואין אזרחיים, סרבנות גט, ענייני משמורת, ענייני מזונות, גישור גירושין, הסכמי ממון, תביעות רכוש ועוד. במרבית המקרים, ניתן לפתור מחלוקות סבוכות בתחומים אלה באמצעות גישור ובוררות על מנת ולהקטין את חילוקי הדעות בין הצדדים ובכך להימנע מניהול התיק בבית המשפט לענייני משפחה, דבר האורך זמן רב וכרוך בהוצאות גבוהות לצדדים.

במידה והנכם עומדים בפני הליך גירושין או שנקלעתם לסוגיה הקשורה לעולם דיני המשפחה, מוטב שתיוועצו בעורך דין מומחה שידע לייעץ לכם כיצד להתנהל נכון לאורך ההליך לאחר שיבנה עבורכם אסטרטגיה מנצחת שתשרת את האינטרסים שלכם בצורה המיטבית.

משרדנו מעניק ללקוחותיו מענה משפטי מקצועי, יסודי ויצירתי במגוון נושאים בתחום דיני המשפחה מזו תקופה ארוכה, תוך ניתוח המצב קדימה ובחינת דרכי הפעולה המיטביות לניהול הסיכונים הכרוכים בעניינם. העקרונות המנחים את אופן הטיפול בכל אחד מתיקי המשרד הינו לחימה עיקשת לשמירה והגנה על הזכויות והאינטרסים של המטופל, חשיבה פורצת דרך, ומאמץ מתמיד לספק את צרכיו המיוחדים של כל לקוח. במידה והנכם זקוקים לייעוץ וייצוג משפטי בענייני משפחה, פנו ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 052-6885006 או השאירו פרטים ונשמח לסייע ולהציע לכם מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדכם. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בדיני משפחה - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
צו הגנה | צו הרחקה | עורך דין דיני משפחה | גישור גירושין | חטיפת ילדים | עורך דין לענייני משפחה | ייצוג בבית משפט לענייני משפחה | ייצוג בבית הדין הרבני | הסכמי ממון | הסכמי גירושין | הסכמי הורות | מזונות ילדים | מזונות אישה | משמורת משותפת | משמורת ילדים | צוואות וירושות

הצלחות המשרד בתחום
הוצאת צו הרחקה נגד אישה שחשדה שבעלה בוגד בה עם אחרת ביטול רישום משטרתי בעבירות השתתפות בהתקהלות אסורה והיזק לרכוש ביטול רישום פלילי לדוקטור למדעי המחשב ומרצה מוביל בתחום אבטחת המידע מאסר על תנאי בלבד ללקוח שהטריד מינית סוכנת משטרתית שהתחזתה לקטינה בת 13 סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינים ברשת סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בסחיטה באיומים של אישה עימה ניהל מערכת יחסים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
איום מצד עורך דין הצד שכנגד בבית משפט
אלון | 19:14 19/08/2017
איום מצד עורך דין הצד שכנגד בבית משפט
עו''ד אור הדאיה | 21:46 20/08/2017
פינוי אישה ע"י שוטר
מנוחהלה | 11:47 29/05/2018
פינוי אישה ע"י שוטר
מאיר | 22:02 18/06/2018
עורך הדין שלי מסרב להראות לי את תוכן התסקיר
מוטי | 16:43 22/03/2014
גילוי תסקיר קצין מבחן
עו''ד אסף דוק | 16:51 22/03/2014