חזרה לעמוד הראשי | תחומי התמחות | עורך דין גירושין אסף דוק

עורך דין גירושין אסף דוק

משרדנו מחזיק בידע רב בתחום דיני המשפחה ומזה תקופה ארוכה עוסק בייעוץ וייצוג תובעים ונתבעים בענייני גירושין במקצועיות, יסודיות ויצירתיות במגוון נושאים, לרבות: עריכת הסכם גירושין, גישור גירושין, סרבנות גט, ענייני משמורת, ענייני מזונות, תביעות רכוש וצווי הרחקה. המשרד ייצג בתיקים מורכבים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד.

אסף דוק - משרד עורך דין גירושין

עורך דין גירושין מלווה על פי רוב את אחד מבני הזוג המצוי בתחילתו או בעיצומו של הליך גירושין, ולעיתים מסייע לשניהם להגיע להסכם מקובל ומוסכם. מאחר שאינו מעורב מבחינה רגשית בהליכים, יכול עורך הדין להתבונן על המצב באובייקטיביות, ולסייע ללקוחו לנקוט בצעדים המועילים ביותר. לפניכם סקירה של תחומי העיסוק המרכזיים של עורך דין גירושין.

האני מאמין שלנו:


המשרד מעניק למטופליו מענה משפטי מקצועי, יסודי ויצירתי במגוון נושאים בתחום דיני המשפחה, תוך ניתוח המצב קדימה ובחינת דרכי הפעולה המיטביות לניהול הסיכונים הכרוכים בעניינם. העקרונות המנחים את אופן הטיפול בכל אחד מתיקי המשרד הינו לחימה עיקשת לשמירה והגנה על הזכויות והאינטרסים של המטופל, חשיבה פורצת דרך, ומאמץ מתמיד לספק את צרכיו המיוחדים של כל מטופל.

למשרד ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד בזכות צוות אנשים מוכשר וייחודי הפועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל.

המשרד מספק את שירותיו על פני כל שעות היממה ובכל רחבי הארץ: במרכז: תל-אביב, ראשון לציון, פתח תקווה, קריית אונו, רמת גן, בני ברק, חולון, בת ים, ראש העין, אור יהודה ויהוד. בשפלה: יבנה, רחובות, רמלה, לוד, אשדוד ונס ציונה. ירושלים והסביבה: בית שמש ומודיעין. בשרון: רמת השרון, כפר סבא, הרצליה, רעננה, נתניה וטייבה. בצפון: חדרה וחיפה. בדרום: באר שבע, אשקלון, קרית מלאכי, קריית גת, נתיבות, דימונה וערד.

תחומי עיסוק המשרד:


המשרד מייצג את לקוחותיו בתחומים רבים ומגוונים בדיני משפחה, לרבות נושאים אלו:

◻️ ייצוג בבית משפט לענייני משפחה – למשרד ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד בזכות צוות אנשים מוכשר וייחודי הפועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל.

◻️ ייצוג בבית הדין הרבני – למשרד ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים המתנהלים בבית הדין הרבני ובבית הדין הרבני הגדול.

◻️ גישור – לחוק גישור חובה השפעה רבה על הדרך בה מתגרשים בני זוג בישראל. גישור גירושין מהווה כלי יעיל וחשוב לפתרון סכסוכי גירושין עם אחוזי הצלחה גבוהים. למשרד ניסיון מוכח בניהול גישורים מורכבים הכוללים סוגיות רכושיות מורכבות.

◻️ הסכמי ממון והסכמי גירושין – ניהול הליכי משא ומתן מורכבים בין בני זוג נשואים או ידועים בציבור.

◻️ הסכמי הורות – עריכת הסכמי הורות מגוונים בקשת רחבה של נושאים המגדירים את הזכויות והחובות של כל הורה כלפי הילד, הסדרי ראייה ומשמורת, מקום ותנאי מגורים, הסדרים כלכליים ועוד.

◻️ ידועים בציבור – ניהול תיקי מזונות, משמורת ורכוש של ידועים בציבור.

◻️ תיקי רכוש – ניהול תיקי רכוש בסיועם של חוקרים פרטיים, אקטוארים ויועצים פיננסיים.

◻️ תיקי מזונות – ניהול תיקי מזונות של ילדים ונשים, לרבות: גבייה וייצוג בהליכים לפניי או אחרי פתיחת תיק הוצאה לפועל לרבות תביעות משפטיות.

◻️ תיקי משמורת – ניהול תיקי תביעות משמורת של אבות ותביעות למשמורת משותפת.

◻️ חטיפת ילדים – ייצוג בתיקים בהם ילד נחטף על-ידי אחד ההורים למדינה זרה או טרם הוחזר לישראל.

◻️ צוואות וירושות – ייעוץ, ניסוח וחתימה על צוואה, הגשת בקשה לקיום צוואה או צו ירושה, טיפול בהליכים מול הרשויות הרלוונטיות, תכנון מיסוי צוואה, טיפול בסכסוכי ירושה, ניהול עיזבון ועוד.

ייצוג משפטי של משרדנו בענייני גירושין

⬜️ הסכם גירושין

ראשית, חשוב להבין כי הליך גירושין מלא עשוי להיות ארוך, כואב ויקר מאוד. על כן, במקרים בהם בני הזוג נכונים להידבר, יסייע להם עורך הדין לערוך הסכם גירושים מקצועי וברור, שיבהיר ככל האפשר את הנושאים הרלוונטיים, ייתן מענה הוגן לצרכי שני הצדדים, ויבטיח כי לא ייפתחו הליכים בלתי רצויים בעתיד. הנושאים המרכזיים בהם יעסוק ההסכם הם חלוקת הרכוש והחובות בין בני הזוג, דמי המזונות לילדים, הסדרי ראייה ומשמורת. בכל אחד מהתחומים הללו יבהיר עורך הדין ללקוחותיו את חובותיהם וזכויותיהם בחוק, ויפעל להשגת הסכם צודק ומוסכם על שניהם.

⬜️ גישור גירושין

אל הסכם הגירושין עשויים בני הזוג להגיע גם באמצעות הליך המכונה גישור, שכולל מספר פגישות משותפות או פרטניות עם עורך הדין. מדובר בהליך המקיף את כל התחומים שתוארו לעיל, ומאופיין במספר יתרונות בולטים כדוגמת קיצור הזמן, חיסכון בעלויות, שליטה על התוצאות ושמירה על יחסים תקינים. לאחר שבני הזוג חותמים על ההסכם מביא אותו עורך הדין לאישור בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני.

⬜️ תביעת גירושין

לעיתים קרובות בני הזוג אינם מצליחים להגיע לידי הידברות, לא כל שכן לכדי הסכם גירושין. במקרים אלו פונה על פי רוב אחד מהם אל עורך דין גירושין, על מנת שימסור לבית משפט לענייני משפחה או לבית דין רבני תביעת גירושין. מכאן והלאה הערכאה המשפטית היא שתבחן את הטיעונים השונים שיציגו הצדדים, כגון מערכת היחסים, המשבר, הסעדים הנדרשים, מסוגלות הורית, מצב הרכוש המשותף או הסכם ממון קיים, והיא שתקבע באופן מוחלט ולרוב סופי בעניינים אלו. חשוב להדגיש כי קיימת הקבלה בסמכויותיהם של בתי המשפט ובתי הדין הרבניים, ושישנו יתרון להגשת התביעה ראשונים לערכאה זו או אחרת. על כן, בשלב הראשון ייעץ עורך הדין למרשו על פנייה מהירה ככל האפשר אל הערכאה הטובה לו ביותר.

⬜️ כתבי הגנה

לאחר שבן הזוג הראשון הגיש תביעת גירושין, חייב השני להגיש לבית המשפט כתבי הגנה הנוגעים לחלוקת הרכוש, המשמורת והמזונות. כתב ההגנה הוא ההזדמנות של בן הזוג להכחיש את טענות התובע, ובעזרת עורך דינו יוכל להציג את טיעוניו שלו בנוגע לנושאים האמורים. יש לציין כי הגשת כתב ההגנה הינה חובה בתביעה המוגשת לבית משפט לענייני משפחה אך לא לבית דין רבני, ושכחלק מההליך עשויות להיות מוגשות גם בקשות ביניים ותביעות נגדיות. זאת, בהתאם לאסטרטגיה שבונה עורך הדין עבור לקוחו, התלויה לא מעט בטענות שהועלו בכתב התביעה. 

⬜️ סעדים זמניים

עורך דין גירושין עשוי לפנות לבית המשפט בבקשה להוציא סעדים זמניים שונים, אשר מטרתם להגן על מרשו מפני פגיעה, ולהבטיח כי פסק הדין העתידי אכן יתקיים. על סעדים אלו נמנים צו מניעה, צו עיקול, צו עיכוב יציאה מהארץ, צו הגנה, צו אנטון פיילר וצו מרווה.

⬜️ משמורת משותפת

בשנים האחרונות נוטים בתי המשפט יותר ויותר להורות על משמורת משותפת. זאת לעומת ימים עברו בהם המשמורת על הילדים היתה כמעט תמיד של האם, למעט מקרים חריגים של אי כשירות. ואולם, על מנת להשיג משמורת משותפת, בה ימי השהייה של הילדים מתחלקים באופן שווה בין ההורים, מוטל על עורך הדין להציג בפני בית המשפט הוכחות להתקיימות מספר תנאים בסיסיים. לדוגמא, עורך הדין יראה כי גם מרשו מעמיד סביבה ראויה לגידול ילדים, כי הוא נכון לעמוד בקשר סביר עם הצד השני ומכיר בחשיבותו לילד, כי יתגורר במקום שאינו מרוחק מדי מבן הזוג, ושהינו מסוגל ומתחייב לעמוד בדמי המזונות שנקבעו.

הצלחות המשרד


◻️  דוגמאות להצלחות המשרד

◻️ משרדנו בתקשורת

יצירת קשר עם המשרד


 

 טלפון: 03-5505995          טלפון נוסף: 077-5006206     
 נייד:  
052-6885006         פקס: 077-5558060  

 דוא"לoffice@dok.co.il | asaf@dok.co.il 


 

כתובת: רח' השלושה 2, מגדל אדגר 360 (קומה 25) תל אביב, ת.ד. 9173, מיקוד: 6706054, הצג מפה זימון פגישה במשרדהמשרד מעניק ללקוחותיו ייצוג משפטי יסודי ואחראי בכל רחבי הארץ, ראו הצלחות המשרד לקוחות ממליצים.

לקוחות ממליצים


◻️ המלצות על משרדנו בגוגל עסקים

◻️ המלצות על משרדנו בעמוד הפייסבוק

תרומה לקהילה


"אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת" (תהילים קו-ג)

משרדנו רואה עצמו כחלק בלתי נפרד מהקהילה ומאמין כי יש לתת ייעוץ וייצוג משפטי לכל אדם באשר הוא, ולכן במקרים רבים מטפל בתיקי פרו-בונו (בהתנדבות) ומעניק סיוע משפטי גם לאלה שידם אינה משגת. תרומה לקהילה הינה חלק בלתי נפרד מהמשרד ופעילות זו מעניקה רובד נוסף לעבודתנו המשפטית. 

  

הישארו מעודכנים


◻️ עמוד המשרד בפייסבוק

◻️ עמוד המשרד ב- +Google

◻️ עמוד המשרד בטוויטר

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
צו הגנה | צו הרחקה | עורך דין גירושין | גישור גירושין | סרבנות גט | סרבנות גט עבירה פלילית | הסכמי גירושין | מזונות ילדים | מזונות אישה | משמורת משותפת | משמורת ילדים | עורכי דין גירושין | עורך דין לענייני גירושין | עריכת הסכם גירושין | צווי הרחקה

הצלחות המשרד בתחום
הוצאת צו הרחקה נגד אישה שחשדה שבעלה בוגד בה עם אחרת ביטול כתב אישום ללקוח שהואשם ביבוא סמים באינטרנט שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות והטרדה מינית בתוך המשפחה סגירת 4 תיקים ללקוח בעבירות סחר בסמים ומכירת משקאות משכרים לקטינים סגירת תיק משטרתי לקטין שנחשד בהחזקת סכין במסגרת הליך טיפול מותנה זיכוי נאשם מעבירות מין בעקבות קשיים ראייתיים ומחדלי חקירה חמורים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הליך גירושין בעקבות אלימות מצד הבעל
רבקה | 05:25 22/05/2017
הליך גירושין בעקבות אלימות מצד הבעל
עו''ד אלעד שאול אלבז | 16:58 22/05/2017
האם הזנחה של ילדים זו עבירה פלילית?
נירית | 20:56 26/04/2014
עבירת הזנחת ילדים
עו''ד אסף דוק | 21:03 26/04/2014
תשובה על תשובתכם!
נירית | 04:59 27/04/2014
האם זה עבירה פלילית של הטרדה? ווהאם יש הגנה בחוק?
מני | 23:16 26/09/2016
האם זה עבירה פלילית של הטרדה? ווהאם יש הגנה בחוק?
עו''ד אלעד שאול אלבז | 10:45 28/09/2016
האם זה עבירה פלילית של הטרדה? ווהאם יש הגנה בחוק?
גדגד | 11:42 28/09/2016