הוסף חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.

על מנת לשמור על אמינות ואיכות השירות המשפטי שלנו, כל חוות דעת נבדקת באמצעים טכנולוגיים וכן בבקרה אנושית, לאיתור שפה פוגענית, אי דיוקים ורמאויות. במידה וחוות דעת לא עומדת בכללי כתיבת חוות הדעת או חשודה כבלתי אמינה, אנו עשויים להסיר את חוות הדעת מן האתר, לחסום את הכותב ו/או למנוע ממנו ניקוד.
שם פרטי
 
שם משפחה
 
דעתך על השירות המשפטי במשפט אחד (עד 200 תווים)
 
חווה דעתך על השירות המשפטי
 
מאפייני דירוג השירות המשפטי (1 = הנמוך ביותר, 5 = הגבוה ביותר)
 
1
2
3
4
5
 
מקצועיות וידע
 
שירותיות
 
שביעות רצון
 
חזרה לעמוד הראשי | תחומי התמחות | עורך דין צבאי - אסף דוק

עורך דין צבאי - אסף דוק

עורך דין צבאי אסף דוק מעניק ייעוץ וייצוג לחיילים, מלשב"ים, אנשי קבע וחיילי מילואים בנושאים הנלווים לתיקי החקירה וההליכים הפליליים והמשמעתיים המתנהלים נגדם, לרבות ייעוץ לפני חקירה במצ"ח, ייצוג חיילים בהליכי מעצר, ניהול תיקים פליליים בבתי הדין הצבאיים וייצוג בפני ועדות לקיצור עונש. עו"ד צבאי אסף דוק הוא בעל היתר מיוחד להופיע בפני בתי הדין הצבאיים כסניגור צבאי ולזכות משרדו ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד.

עורך דין צבאי | עו"ד צבאי מומחה אסף דוק

צה"ל מקיים מערכת חוק ומשפט משלו, ובסמכותו להעמיד למשפט צבאי חיילים בשירות סדיר, מילואים או אזרחים העובדים תחת מרות הצבא. לבית דין צבאי המורכב מבית דין קבוע וזמני יש סמכות לדון בעבירות בעלות אופי צבאי או פלילי. מדי שנה נשפטים אלפי חיילים בבתי דין אלו בקשת רחבה של עבירות כדוגמת אלימות, סמים, גניבה, משמעת, התנהגות ועריקות. עבירות ואישומים אלו משפיעים על חייו של הנידון גם מעבר למסגרת הצבאית, וישנה חשיבות מרובה לשירותי עורך צבאי פרטי, מנוסה ומיומן. עורכי הדין הצבאיים מטפלים בקשת רחבה של תחומים, הכוללים ייעוץ, ייצוג, הגנה וליווי משפטי.

מדי שנה שופטים בתי דין צבאיים אלפי חיילים, המואשמים בקשת רחבה של עבירות צבאיות בדרגות חומרה שונות, חלקן ייחודיות לצבא ואחרות משתייכות לדיני פלילים. עורך דין צבאי מייצג את לקוחותיו בכל תחומי השיפוט הצבאי, עליהם נמנים בין היתר:

עבירות פליליות בצבא – סחר בסמים, פגיעה או הטרדה מינית, גניבה, ביזה, מעשי מרמה והונאה, פריצה, ונדליזם, איומים וסחיטה, אלימות ונהיגה ללא רישיון.

עבירות משמעת ייחודיות לצבא - היעדרות ללא רשות, נפקדות, עריקות, פגיעה במשמעת הצבאית, פעולה החורגת מסמכות החייל, גילוי סודות צבאיים, סירוב פקודה, שימוש לא חוקי בנשק ,אובדן נשק, ריגול, התרשלות במילוי תפקיד, תפקוד ושהייה בצבא תחת השפעת אלכוהול או סמים, סירוב מילוי תפקיד, ושימוש ברכוש צה"ל שלא למטרות צבאיות.

⬜️ ייעוץ משפטי של עורך דין צבאי

עורך דין צבאי אסף דוק מעניק שירותי ייעוץ ללקוחותיו אודות אופן התנהלות הליך המשפטי, משמעויותיו והדרך הטובה ביותר לצלוח אותו. הייעוץ ניתן בין היתר לפני חקירת קצין, ועדת חקירה או חקירת מצ"ח, ולפני משפט דיני משמעת ביחידה הצבאית עצמה. כמו כן, עו"ד צבאי אסף דוק מספק ייעוץ במקרים של הליכי משמעת חריגים מול קצין שיפוט בכיר, עקב עבירות חמורות העלולות לפגוע באופן משמעותי בשירות הצבאי ובחייו האזרחיים של הנאשם.

⬜️ ליווי וייצוג על ידי עורך דין צבאי

עורך דין צבאי אסף דוק מעניק ללקוחותיו ייצוג משפטי מול כל בתי הדין הצבאיים שבארץ, לרבות בית דין לערעורים. כמו כן, הוא מלווה את לקוחותיו בכל ההליכים המשפטיים, לרבות שימועים וניהול מו"מ מול התביעה הצבאית לפני הגשת כתב אישום ולאחריו. בנוסף, עו"ד צבאי אסף דוק מלווה ומייעץ ללקוחותיו העומדים מול וועדות שונות הקשורות להליך המשפטי, לרבות ועדת התאמת שירות, ועדת סמים, התרת התחייבות, עיון בעונש, וועדה הדנה בהעברה לבית כלא אזרחי. בנוסף לכך, משרד עורכי דין צבאי אסף דוק מסייע במחיקתן של האשמות פליליות בעת השירות הצבאי, גם לאחר סיומו.

⬜️ ייצוג בכל סוג של עבירה צבאית

למשרד עורך דין צבאי אסף דוק יש את הניסיון והכלים לייצוג לקוחותיו בכל סוג של עבירה צבאית (בקישור הבא תמצאו מידע רב על כל סוגי העבירות הצבאיות), לרבות:

 • נפקדות ועריקות
 • תאונות אימונים
 • עבירות סמים - כולל החזקה, שימוש וסחר
 • גניבה והוצאת רכוש שלא כחוק מרשותו של הצבא
 • שימוש לא חוקי בנשק
 • עבירות מין
 • עבירות התנהגות ואלימות

⬜️ סיוע בהתמודדות מול המערכת הצבאית

משרדנו מסייע במקרים בהם יש צורך להתנהל מול המערכת הצבאית בטרם, במהלך או בסיום השירות הצבאי, לרבות אלה:

 • ניהול מו"מ עבור זכויות פרישה של חייל המשרת בקבע.
 • בקשות דחיית גיוס או שירות מילואים
 • בקשות שינוי מיון ושיבוץ חייל מילואים או סדיר. 
 • הגשת קבילות ופניות לנציב קבילות חיילים וקצינת תלונות הציבור.
 • הגשת בקשות לפטור משירות צבאי, כמו במקרים של אי התאמה או פרופיל צבאי נמוך.
 • הסדרת מעמדם של משתמטים משירות צבאי, כדוגמת בני יורדים.
 • התמודדות מול הרשויות הצבאיות בהליכים מנהליים שונים, כדוגמת קיצור שירות, עתודה אקדמית או תחומי רפואה שונים.
 • בקשות להתנדבות במסגר שירות לאומי או צבאי.
 • שינוי פרופיל וסיוע בטיפול בבעיות בריאותית או נפשיות.

⬜️ ייצוג חיילים בעבירות משמעת בצבא

כל חייל כפוף לדין המשמעתי הפנימי בצבא (דמ"ש), לחוק השיפוט הצבאי ולדין הפלילי הישראלי. עבירות משמעת בצבא עלולות להעיב על המשך שירותו ועתידו של החייל. להבדיל מהליך פלילי בפני בית דין צבאי, חייל העומד לדין משמעתי לא זכאי להיות מיוצג על ידי עורך דין. משום כך, ישנה חשיבות מכרעת לקבל ייעוץ משפטי על-ידי עורך דין צבאי מנוסה טרם ההליך ובמקרים מתאימים אף להגיש חוות דעת סניגור שתכלול את עיקרי הטענות המשפטיות, הראייתיות והאישיות הרלוונטיות מטעמו של החייל העומד לדין. עו"ד אסף דוק מסביר במאמר הבא אודות הדין המשמעתי בצה"ל, מהן זכויותיו של חייל העומד לדין משמעתי, על חשיבות ההיוועצות בעורך דין לפני הליך משמעתי בצבא וכן על הצורך בהגשת חוות דעת סניגור במסגרת ההליך המשמעתי.

⬜️ חשיבות איכות הייצוג הניתן על-ידי עורך דין צבאי

חשוב לדעת כי המשפט הצבאי מאפשר לנאשם לייצג את עצמו, לקבל ייצוג מטעם הצבא, או לפנות באופן עצמאי אל עורך דין פרטי מטעמו. בתוך כך, הבחירה בעורך דין מנוסה ומיומן שבסמכותו לייצג את לקוחותיו מול בית דין צבאי, מבטיחה את הטיפול הטוב, האישי והמקצועי ביותר בתיק. עורך הדין ידאג למזעור נזקי התביעה בכל תחום למינימום האפשרי, ובמידת האפשר יפעל גם לביטולה. חשוב לדעת כי עבירות פליליות בבית דין צבאי גוררות פתיחת תיק ורישום פלילי המהווה כתם לכל החיים, ומעבר לכך ערכאה זו נוטה במקרים רבים להחמיר בפסקי דין כמו בשימוש בסמים. לכן, ישנה חשיבות מרובה לקבלת ייצוג וסיוע משפטי מטעם עורך דין מקצועי מהמגזר הפרטי, האמון על מערך בתי הדין הצבאיים, התנהלותם ודיניהם.

לא כל עורך דין פלילי מתמצא במערכת החוקים הצבאית הסבוכה. אדם המצוי בפני שיפוט צבאי צפוי לעמוד בפני הליכים ממושכים ומייגעים. חקירה במצ"ח, בתי דין, ערעורים ועוד. עליו לקבל ייעוץ לאורך כל ההליך: ייעוץ לפני חקירה במצ"ח, ייצוג בבית הדין הצבאי, ייצוג בערעורים ועוד. עורך דין מיומן יוכל לשאוף להגדרה מקלה ככל הניתן של העבירה ולגבש הגנה אסטרטגית נכונה לעתיד.

⬜️ חוק השיפוט הצבאי

בצבא מתנהלת מערכת מיומנת של שיפוט צבאי, המסתמכת על דיני המשפט הצבאי וחוקים מחוץ לצבא. מומלץ לקבל ייעוץ וליווי מקצועיים  לאורך כל ההליך בידי עו"ד צבאי המתמצא במערכת הסבוכה של הדין הצבאי.

המשפט הצבאי מוסדר בחוק השיפוט הצבאי התשט"ו-1955 המגדיר את הדין הפלילי הנהוג בישראל ואשר רלבנטי לאנשים המשרתים בצבא, תוך התאמתו למאפיינים הייחודים של הצבא. הצבא מורכב מאוכלוסיית משרתים מגוונת: חיילים בסדיר, אנשי קבע, אנשי מילואים, מי שעובד בצבא, מי שעובד בשליחות הצבא, נמסר לו נשק מטעם הצבא, אזרחים עובדי צה"ל ועוד. לצד מחויבותם של משרתים אלה להישמע לחוק בישראל, הם מחויבים להישמע לחוק הצבאי. כלומר, מי שמשרת בצבא למעשה נתון לשתי מסגרות חקיקה הפועלות זו לצד זו. עבירות צבאיות ועבירות שאינן צבאיות ואשר מנוסחות בחוקים חיצוניים לצבא.

⬜️ סוגי עבירות צבאיות

אלה הן עבירות צבאיות ייחודיות שרלבנטיות רק לאוכלוסייה הנתונה לחוק השיפוט הצבאי. הן יכולות להיות עבירות משמעת קלות יחסית לעומת עבירות חמורות יותר. דוגמה לעבירות צבאיות בדרגות חומרה שונות: עריקות, הוצאת נשק או רכוש מרשות הצבא, סירוב לקיים פקודה, התרשלות במילוי תפקיד, התנהגות שאינה הולמת, פגיעה במשמעת הצבא. נוסף על אלה יש כמה עבירות צבאיות חמורות שהעונשים עליהן עלולים להיות כבדים:

◻️  בגידה – מנוסחת בסעיף 43 לחוק השיפוט הצבאי ומגדירה כמה מצבים העונשים למצב של בגידה. למשל מתן מחסה לאויב, כניעה לאויב ללא פקודה, מסירת מידע לאויב ועוד. זוהי עבירה חמורה מאוד שבהתאם לחוק השיפוט הצבאי העונש עליה הוא מיתה, אולם בפועל העונש עלול להיות שנות מאסר ארוכות. הגדרת עבירה מדויקת היא אחת הסיבות החשובות לייצוג על ידי עו"ד צבאי בעל ניסיון.

◻️  מרידה – מנוסחת בסעיף 46 לחוק השיפוט הצבאי ומגדירה מצב שבו חייל משתתף בפעולה שמטרתה לסרב לפקודות. העונש על מרידה יכול להגיע ל-15 שנות מאסר, ואם המרידה התבצעה עם נשק חם, הרי העונש עליה עלול להיות אף מאסר עולם.

◻️  נטישת משמרת – מנוסחת בסעיף 58 לחוק השיפוט הצבאי ומגדירה מצבים שבהם חייל נוטש מתקן בזמן שתפקידו היה לשמור עליו. העונש על כך יכול להיות 3 שנות מאסר ואם הנטישה התרחשה כדי להימלט מאויב, העונש עלול להיות 7 שנות מאסר.

◻️  חריגה מסמכות עד כדי סיכון חיים – אם חייל חרג מסמכותו וסיכן את החיים של פקודו או חייל אחר, הוא עלול לרצות 3 שנות מאסר.

◻️  ביזה – מנוסחת בסעיף 58 לחוק השיפוט הצבאי ואסורה גם על פי חוקים בין-לאומיים. בית הדין הצבאי הישראלי מתייחס אליה בחומרה והעונש עליה עלול להיות אף 10 שנות מאסר.

◻️  שימוש לא חוקי בנשק – מוגדר בסעיף 85 לחוק השיפוט הצבאי וקובע כי חייל שהשתמש בנק ללא אישור או שלא כדין עלול לרצות 3-2 שנות מאסר.

יש הסוברים כי משום שעבירות אלה אינן מוגדרות בחוק העונשין הישראלי, הרי שהמערכת הצבאית יכולה להקל ראש בהן. אך ההיפך הוא הנכון. העונשים על עבירות אלה עלולים להיות מנזיפה קלה ועד לשלילת דרגות ועונשי מאסר ממושכים.

⬜️ עבירות שאינן צבאיות

אנשים המשרתים בצבא כפופים לחוק העונשין הישראלי ויכולים להישפט במסגרות הצבאיות עצמן, על עבירות שמוגדרות במקורות חקיקה חיצוניים, כגון חוק העונשין, פקודת הסמים המסוכנים והחוק למניעת הטרדה מינית. הכוונה לאדם שמשרת בצה"ל וביצע עבירה המוגדרת בחוק העונשין הישראלי, כגון סחר בסמים, רצח, חבלה בכוונה מחמירה ועוד. את ההליך הפלילי עצמו יעבור האדם בצבא ואם עליו לרצות את עונשו בבית כלא, הוא ירצה אותו בבית כלא צבאי. נוסף על כך, דיני ראיות שמחייבים במערכת האזרחית מחייבים גם בבתי הדין הצבאיים, אלא אם נקבע אחרת.

מכאן נובע שמערכת המשפט הפלילי בצבא היא מערכת עצמאית אוטונומית, השומרת על ציות לחוק הפלילי באמצעות הכלים שלה עצמה. גם אם חייל הפסיק לשרת זמנית או באופן קבוע כחייל, תחולת חוק השיפוט הצבאית עדיין חלה עליו לתקופה מסוימת, תלוי באיזו עבירה מדובר:

◻️  ביחס לרוב העבירות מדובר בתקופה של 180 יום.

◻️  עבירות של בגידה, עריקה, שחרור במרמה ופטור משירות ביטחון במרמה התקופה ארוכה יותר.

◻️  בעבירות הבאות הפרקליטות הצבאית יכולה להגיש כתבי אישום אפילו שנה לאחר שהאדם פסק להיות חייל: עבירה צבאית שעונשה מעל שנתיים מאסר; עבירה צבאית המוגדרת כפשע; גרימת מוות ברשלנות; גרימת מוות בנהיגה רשלנית.

⬜️ מבנה מערכת בתי הדין הצבאיים

◻️  מערכת בתי המשפט האזרחיים בנויים כמערכת מסועפת ומורכבת, הן מבחינת הנושאים שלהם (משפחה, תעבורה, פלילי וכולי) והן מבחינת פיזורם הגיאוגרפי והאחריות שלהם (שלום, אזרחי, עליון). לעומת זאת מערכת בתי הדין הצבאיים מצומצמת יותר:

◻️  בתי דין צבאיים מחוזיים – זוהי הערכאה הראשונה אשר דנה בנושאים שונים, כולל ערכאה השופטת בענייני תעבורה, ערכאה השופטת כבית דין ימי וערכאה המטפלת בשפיטת קצינים בדרגת סמן אלוף ומעלה.

◻️  בית דין צבאי לערעורים – הדן בערעורים על פסקי דין והחלטות שנדונו בבתי הדין הצבאיים המחוזיים. במקביל להגשת ערעור לבית דין זה, יש לאדם זכות להגיש ערעור לבית המשפט העליון.

⬜️ כיצד ניתן ליצור קשר עם יחידות מצ"ח השונות?

בסיסי מצ"ח פרוסים בכל הארץ. ניתן ליצור קשר עם כל אחד מהבסיסים, בהתאם לקרבה לבסיס הצבאי או מקום ביצוע העבירה.

מוקד טלפוני של מצ"ח - 03-7374540

בסיס מצ"ח טלפון אזרחי טלפון מטכ"לי פקס
מצ"ח חיפה 04-9538246 0498-2246 04-9538405
מצ"ח דן 03-9577589 0303-7589 03-9579391
מצ"ח יואב 08-8617417 0307-7417 08-8619362
מצ"ח שרון ושומרון 09-8972751 0395-4751 09-8972705
מצ"ח רמת הגולן 04-6917258 0406-9258 04-6917467
מצ"ח ירושלים 02-5842603 0203-2603 02-5842475
מצ"ח באר שבע 08-6298161 0753-3161 08-6298352
מצ"ח אורים 08-9927353 0756-7353 08-9927588
מצ"ח ערבה 08-6359375 0708-9375 08-6359661
מצ"ח בירנית 04-6928282 0402-5282 04-9538497
מצ"ח תאונות צפון 04-6513855 0491-3855 04-6513069
מצ"ח תאונות מרכז 03-9575632 0303-5632 03-9575638
מצ"ח תאונות דרום 08-6298158 0753-3158 08-6298360
יחידת ההונאה 03-6553800 0355-3800 03-6553850

 

⬜️ זומנת לחקירה במצ"ח?

גם אם אתה חייל בעל ותק והישגים, עליך לדעת שלחקירת מצ"ח חוקים משלה, ששום דבר בשירותך הצבאי או בתכונותיך האישיות לא הכין אותך עבורה. לכן, ברגע שאתה מגלה שאתה מזומן לחקירת מצ"ח, או צפוי להיות מזומן לחקירה - התקשר מיד לעו"ד דין צבאי המתמחה בדין הצבאי. עורך דין צבאי ידריך אותך ויגן על זכויותיך לכל אורך החקירה והמעצר, וידאג לכך שהחשדות נגדך יסתיימו ללא כתב אישום, שתשתחרר מהמעצר בהקדם האפשרי, ושתוכל להמשיך בשירותך ובחייך באופן תקין. עבור משפחתו של החייל הנחקר: התקשרו מיד לעורך דין צבאי. גם אם הבן או הבת אומרים שהם "מסתדרים". אין זה נכון. כאמור, אותם דברים שאפשרו לבן המשפחה "להסתדר" בשירות הצבאי, יכולים להפיל אותו דווקא בחקירת מצ"ח. לכן, התקשרו מיד לעורך דין צבאי בכדי שתוכלו לראות את בנכם או בתכם בהקדם האפשרי, כאשר הוא חופשי ונקי מכל אשמה.

⬜️ דוגמה לתיק בו ייצג משרדנו - שחרור ממעצר חייל שנחשד בהחזקה ושימוש בסמים מסוכנים במסגרת פרשיה רחבה וחמורה בצבא

לקוח המשרד, לוחם מוערך בצה"ל, נעצר על-ידי חוקרי מצ"ח בחשד להחזקה ושימוש בסמים מסוכנים במסגרת פרשיה רחבה וחמורה בצבא. במסגרת הדיון להארכת מעצרו של החשוד בבית הדין הצבאי המחוזי דרום ומז"י, ביקשה הפרקליטות הצבאית להאריך את מעצרו לצורך הגשת כתב אישום וכן בשל מסוכנותו וחששה לשיבוש הליכי חקירה ומשפט מצידו. לאחר דיון, כב' השופטת רס"ן ענת שחר ויינברג קיבלה את טענות ההגנה של משרדנו והורתה על שחרורו של החשוד למעצר פתוח ביחידתו. לקריאת הידיעה המלאה לחצו כאן.

להלן העתק פרוטוקול החלטת השחרור בעניינו של לקוח המשרד. מפאת החיסיון והשמירה על פרטיותו של הלקוח פרטיו המזהים ופרטים נוספים במסמכים הושמטו:⬜️ במידה וזומנת לחקירת מצ"ח או הוגש נגדך כתב אישום היוועץ עם עורך דין צבאי בהקדם האפשרי

במידה וזומנת לחקירה או הואשמת בעבירה במסגרת שירותך הצבאי, אתה זקוק לעורך דין צבאי מנוסה שייסע לך בניהול ההליך הפלילי-צבאי נגדך, בין אם זה בחקירה במצ"ח ובין אם זה בכותלי בית הדין הצבאי, שכן המדובר בעבירה פלילית לכל דבר שתוצאתה יכולה להיות חמורה מאוד עבורך הכוללת כאפשרות סבירה לחלוטין גם שהייה מאחורי סורג ובריח. משרדנו מספק ייעוץ וייצוג משפטי לנאשמים המואשמים במגוון עבירות צבאיות מזה תקופה ארוכה ובכך שומר נאמנה על הזכויות והאינטרסים שלהם תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. במידה ונלקחת לחקירה או הוגש נגדך כתב אישום בבית דין צבאי פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עו''ד אסף דוק | עו"ד צבאי | בית דין צבאי | סניגור צבאי | חקירה במצ"ח | ייצוג חיילים | עורך דין צבאי | רישום פלילי מופחת | עורכי דין צבאיים | עריקות | נפקדות | עבירות סמים בצבא | עורך דין צבאי בתל אביב | עבירות אלימות בצבא | חקירת מצ"ח | תלונה למצ"ח | זכויות נחקרים במצ"ח | הזמנה לחקירה במצ"ח | הכנה לחקירה במצ"ח | הטרדה מינית בצבא | רישום פלילי בצבא | התגייסות במרמה | פטור משירות צבאי | התנהגות שאינה הולמת בצבא | השתמטות מהצבא | שוחד בצבא | חריגה מסמכות בצבא

הצלחות המשרד בתחום
אבי דוביצקי ישלם לעו"ד אסף דוק למעלה מ-350,000 ש"ח בגין לשון הרע שחרור ממעצר חייל שנחשד בהחזקה ושימוש בסמים מסוכנים במסגרת פרשיה רחבה וחמורה בצבא שישה חודשי עבודות צבאיות בלבד לאיש קבע שהורשע בגניבת עשרות אלפי שקלים מכספת הבסיס בו שירת ביטול מלא של מעצר בית ללקוח המואשם בעבירות אלימות במשפחה כנגד בת זוגו ביטול מניעת העסקתו של מורה במשרד החינוך שהורשע בעברו במעשה מגונה בקטין שחרור נאשם ממעצר בית לעבודה בעבירות גידול סמים

חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.
חוות הדעת של ארז חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
קיבלתי את הייצוג הטוב ביותר שיכולתי לבקש לעצמי
חוות הדעת של ארז חסוי על השירות המשפטי
הגעתי לעו"ד דוק בעקבות שני תיקים פליליים לא פשוטים. במסגרת הייצוג אסף גילה רצינות, יסודיות ומקצועיות של ממש - בדיוק כמצופה מעורך דין שעוסק בדיני נפשות. ממליץ עליו בחום.
הוסף חוות דעת
ארז חסוי
15/09/2018
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של יובל חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
אדם אמפתי ועורך דין יסודי מאוד ששולט בפרטים הקטנים של התיק
חוות הדעת של יובל חסוי על השירות המשפטי
עו"ד דוק ליווה אותי מהחקירה במצ"ח ועד לסיום ההליכים בבית הדין הצבאי. לאורך כל התיק הוא גילה אמפתיות והבנה למצבי ודאג להרגיע אותי כמו שרק הוא יודע. בבית הדין הצבאי הוא שלט בפרטים הקטנים בצורה מקצועית ביותר עד לביטול ההליך המשפטי נגדי. אני ומשפחתי חייבים לך ובגדול, תבורך.
הוסף חוות דעת
יובל חסוי
11/11/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של מקסים חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
אחד מעורכי הדין החזקים שהכרתי בתחום
חוות הדעת של מקסים חסוי על השירות המשפטי
אחד מעורכי הדין הצבאיים החזקים שהכרתי! טיפל לי במקצועיות ומסירות בתיק סמים בצבא והוציא אותי מזה תוך זמן קצר. ממליץ כמובן בחום.
הוסף חוות דעת
מקסים חסוי
11/03/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של רועי חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
פלס של יושרה, מסירות ומקצועיות!
חוות הדעת של רועי חסוי על השירות המשפטי
שמח לכתוב עכשיו כשהכול מאחורי, על הטיפול היסודי והמקצועי של עו"ד דוק. ממליץ בחום לכל מי שנזקק לעורך דין מעולה שבמעולים.
הוסף חוות דעת
רועי חסוי
21/01/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של ארז ג. על השירות המשפטי במשפט אחד
קיבלתי מעו"ד דוק טיפול מקצועי, יעיל ובלתי מתפשר!
חוות הדעת של ארז ג. על השירות המשפטי
הכרתי את עו"ד דוק בעקבות חקירה שהייתה לי במצ"ח. קיבלתי ממנו טיפול מקצועי, יעיל ובלתי מתפשר שהוביל לשחרורי. תודה רבה וממליץ עליו בחום.
הוסף חוות דעת
ארז ג.
30/12/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של ניסים הרוש על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד מעולה שהוציא לי את המקסימום מהמינימום!
חוות הדעת של ניסים הרוש על השירות המשפטי
לעורך דין מספר 1 תודה רבה על הכל - על התמיכה, האכפתיות והתוצאה שנראתה לי בהתחלה כבלתי אפשרית להשגה.
הוסף חוות דעת
ניסים הרוש
30/10/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של אוהד ב. על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין צבאי מעולה שעזר לי רבות והיה זמין בכל עת!
חוות הדעת של אוהד ב. על השירות המשפטי
עו"ד דוק היקר, תודה על היחס, ההבנה, ההקשבה והטיפול המשפטי המסור והיעיל. ליווית אותי בתקופה הכי קשה ומשמעותית בחיי ואני מודה כל יום לבורא עולם על שהפגיש בינינו. בכל אשר תפנה תצליח ממני אוהד.
הוסף חוות דעת
אוהד ב.
20/10/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
אם הורשעתי בבית דין צבאי זה אומר שיש לי רישום פלילי?
גלעד | 10:23 05/09/2013
רישום פלילי בעקבות הרשעה בבית דין צבאי
עו''ד אסף דוק | 11:00 05/09/2013
הזמנה לחקירה של קטין
גינדי | 18:29 27/06/2019
הזמנה לחקירה של קטין
עו''ד תומר מזרחי | 17:47 23/07/2019
הזמנה לבית משפט לאחר חקירה
עומרי | 17:37 12/05/2017
הזמנה לבית משפט לאחר חקירה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 09:12 14/05/2017