הוסף חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.

על מנת לשמור על אמינות ואיכות השירות המשפטי שלנו, כל חוות דעת נבדקת באמצעים טכנולוגיים וכן בבקרה אנושית, לאיתור שפה פוגענית, אי דיוקים ורמאויות. במידה וחוות דעת לא עומדת בכללי כתיבת חוות הדעת או חשודה כבלתי אמינה, אנו עשויים להסיר את חוות הדעת מן האתר, לחסום את הכותב ו/או למנוע ממנו ניקוד.
שם פרטי
 
שם משפחה
 
דעתך על השירות המשפטי במשפט אחד (עד 200 תווים)
 
חווה דעתך על השירות המשפטי
 
מאפייני דירוג השירות המשפטי (1 = הנמוך ביותר, 5 = הגבוה ביותר)
 
1
2
3
4
5
 
מקצועיות וידע
 
שירותיות
 
שביעות רצון
 
חזרה לעמוד הראשי | תחומי עיסוק | עורך דין לתעבורה - אסף דוק

עורך דין לתעבורה - אסף דוק

המשרד עוסק בכל סוגי העבירות אשר קשורות לרכב, לכביש ולתחבורה, החל מעבירות תנועה פשוטות ועד לתאונות דרכים חמורות. עבירות תעבורה מתחלקות לסוגים שונים ובהתאם לכך מוטל על מי שעובר עליהן עונשים ברמות שונות, מקנס ואזהרה ועד עבודות שירות ומאסר בפועל לתקופה ממושכת. התייעצות בעורך דין דיני תעבורה לא רק יכולה לחסוך את כספכם, אלא ובעיקר לסייע לכם להימנע מלרצות עונשים כבדים אלו. משרדנו ייצג בתיקים מורכבים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד.

עורך דין לתעבורה - עו"ד תעבורה מומחה אסף דוק

בשנים האחרונות חלה החמרה משמעותית באכיפת החוק על נהגים וזאת בשל שלל תאונות הדרכים הקטלניות בהן נספו חייהם של מאות קורבנות בשל השימוש המוגבר באלכוהול, נהיגה בפסלות או בשלילה, נהיגה ללא רישיון, גרימת מוות ברשלנות ועבירות חמורות לא פחות שמסבכות את הנהג התמים עם גורמי אכיפת החוק ומעמידות אותו בסכנה פלילית קיומית, אשר מצדיקה במרבית המקרים את התערבותו של עו"ד תעבורה מקצועי המכיר את רזי המשפט הפלילי מחד והן את דיני התעבורה בפרט. 

לאור כך, מלווה משרדנו משפטית ואישית את לקוחות המשרד ובני משפחותיהם לאורך כל ההליך הפלילי שנפתח נגדם עקב עבירות תעבורה שונות. הליווי עשוי להתחיל באופן מיידי עוד במהלך השיחה עם השוטרים שעצרו את הנהג, ממשיך בשימוע מול קצין תעבורה או חקירה בתחנת המשטרה, ומגיע עד להשגת הסדרי טיעון מול התביעה, ניהול הליכים וייצוג בבית המשפט.

למשרד ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד בזכות צוות אנשים מוכשר וייחודי הפועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. לאור העובדה כי להליך הפלילי השפעה רבה על חיי החשוד או הנאשם ועל חיי בני משפחתו, שכן יש בו כדי לפגוע בחירותו ובכבודו, כל אדם המתקשר עימנו זוכה להיות במרכז העשייה ולהגנה משפטית מלאה על זכויותיו תוך שירות אישי ומקצועי.

המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי על פני כל שעות היממה, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. הניסיון מלמד כי טיפול ראשוני מטעם עורך דין תעבורה מקצועי עשוי במקרים מסוימים למנוע עוגמת נפש עתידית, לחסוך הוצאות כספיות גבוהות בהמשך ואף להביא להימנעות מוחלטת מנקיטה בהליך פלילי כנגד המעורב.

משרדנו יכול לסייע לך במקרים הבאים בענייני תעבורה:

⬜️ עבירות ברירת משפט וקנסות

קיימות לא מעט עבירות תעבורה שנחשבות קלות יחסית, עליהן מקבל הנהג דו"ח ובו דרישה לתשלום קנס, בנוסף על נקודות שמצטברות לאורך זמן. לנהג גם נתונה האפשרות לבחור להישפט בבית דין לתעבורה, ולנסות להוציא את הצדק לאור אם הוא סבר שהואשם בטעות. מדובר בעבירות כדוגמת אי ציות לרמזור או תמרור, עבירות מהירות שאינן חמורות ודוחות חנייה. במקרים אלו יבחן עורך הדין את הנסיבות וייעץ ללקוח האם כדאי לו לשם את הקנס או להישפט, וזאת בהתאם לחוזקן של טענות ההגנה העומדות לזכותו. בהמשך ינהל עורך הדין את ההליכים ויציג בפני בית המשפט את הטענות, כגון פגמים בראיות המצוינות בדו"ח או כשלים מסוימים בפרטיו.

⬜️ נהיגה ללא מסמכים מתאימים

ישנן מספר עבירות מדרגות חומרה שונות בהן עוסק עורך דין תעבורה, הקשורות לנהיגה ללא מסמכים מתאימים:

◻️ נהיגה ללא ביטוח – זוהי עבירה שכיחה יחסית העשויה להוביל במרבית המקרים למשפט ולהטלת קנסות כבדים. בנוסף, כאשר היא מצטרפת לעבירות אחרות שבוצעו באותו המועד על יד הנהג, יש בכך על מנת להחמיר עם קביעות בית המשפט.

◻️ נהיגה ללא רישיון רכב – עבירה זו עשויה להיות ברירת קנס או להוביל למשפט, כאשר העונש נגזר לגופו של מקרה, וחל גם אם בעל הרכב לא היה בו באותה עת. במקרים אלו עורך הדין עשוי להקל בענישה, למשל על ידי הוכחה כי בעל הרכב נקט במהלכים סבירים כדי למנוע את הנסיעה בו.

◻️ נהיגה לא רישיון – זוהי עבירה חמורה מאוד המובילה לרוב לשלילת רישיון עתידית, ולעיתים אפילו למאסר בפועל, כשגם בעל הרכב יהיה נתון לענישה כואבת. עורך הדין יפעל להצגת מכלול הראיות והנסיבות האישיות שעשויות להקל עם הנאשמים.

⬜️ נהיגה בזמן פסילה

עבירת נהיגה בזמן פסילה היא עבירה שנתפסת בעיני רשויות החוק כעבירה חמורה ביותר שכן היא מהווה זלזול של ממש בצו מנהלי או בצו שיפוטי. עם זאת, נכון לכתיבת שורות אלה מדובר על עבירה שנחשבת ללא פחות ממכת מדינה. רבים לא מודעים לכך כי עבירות תעבורה הן עבירות פליליות לכל דבר ועניין ולכן אין זה מן הנמנע כי זה שנמצא אשם בביצוע עבירה מסוג זה ימצא את עצמו מאחורי סורג ובריח לתקופה של עד 3 שנים, זאת לצד עונש פסילה בפועל לתקופה מינימאלית של שנתיים ימים.

⬜️ נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה במהירות מופרזת נחשבת לאחת העבירות השכיחות והנפוצות בכבישי ארצנו ומשכך זוכה היא לאכיפה מוגברת מצד משטרת ישראל. עבירת מהירות הינה כל חריגה מהמהירות המותרת שנקבעה בחוק בהתאם לסוג הרכב וסוג הדרך. נתפסתם על-ידי שוטר או מצלמת כביש נוהגים מעל המהירות המותרת? קיבלתם דו"ח מהירות לא מוצדק? שוקלים האם לשלם את קנס המהירות או להישפט בבית משפט לתעבורה? היוועצו עם עורך דין מומחה לתעבורה תחילה.

⬜️ נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים

עורך דין לתעבורה מייצג לקוחות המואשמים בנהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים (לרבות סירוב לבדיקת שכרות), העלולות להוביל לשלילת רישיון לתקופות ארוכות, וכן לקנסות, לשלילה על תנאי, ובמקרים מסוימים אף למאסר על תנאי ובפועל. לכל אורך ההליך יציג עורך הדין בפני התביעה ובית המשפט ראיות העשויות להקל עם הנאשם או להוביל לזיכויו. לדוגמא, טענות הנוגעות לכשלים בבדיקות הינשוף, השתן או הדם, היסטוריה תעבורתית של הלקוח, מועד רחוק יחסית של שימוש בסם, וכן אופן הנהיגה והתנהלות הנהג בבדיקת המאפיינים.  יש לציין כי במקרים של פסילה עקב נהיגה בשכרות, ולמעשה בכל עבירת תעבורה, יכול עורך הדין לפנות לערכאות המתאימות בבקשה לקיצור תקופת הפסילה.

⬜️ שלילה מנהלית של רישיון הנהיגה על-ידי קצין משטרה

במקרים של הזמנה לדין בבית משפט בעקבות נהיגה בשכרות, רשאית המשטרה לשלול את רישיון הנהיגה של הנהג באופן מיידי לתקופות שונות, זאת במידה ובנהיגתו קיים חשש לסיכון הציבור. לאחר שהשוטר נטל את רישיון הנהיגה כאמור, ימסור לנהג אישור על נטילת הרישיון וזימון להופיע, בתוך 3 ימים במועד שייקבע, בפני קצין משטרה, לצורך קבלת ההחלטה בדבר פסילת רישיון הנהיגה למשך פרקי הזמן הבאים:

◻️ פסילת הרישיון למשך 30 יום - תינתן כאשר העבירה לא גרמה לתאונה עם נפגעים או נזק לרכוש.

◻️ פסילת הרישיון למשך 60 יום - תינתן כאשר העבירה גרמה לתאונת דרכים שבעקבותיה אדם נחבל או נגרם נזק לרכוש.

◻️ פסילת הרישיון למשך 90 יום - תינתן כאשר נהג עבר עבירה שהובילה לתאונת דרכים שבמהלכה נהרג אדם. 

החלטה על פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה למשך 30 יום תינתן רק אחרי שניתנה לנהג או לעו"ד תעבורה מטעמו ההזדמנות להביע את טענותיו בפני קצין משטרה. השיקולים של קצין המשטרה בעת השימוע בעניין הפסילה הם אלה: גיליון הרשעות של הנהג, וותק תעבורתי, חומרת העבירה ומידת הסיכון שגרם בנהיגתו, עניין ציבורי ונסיבות מיוחדות. במידה והנהג זומן לשימוע אך לא התייצב בו והקצין החליט על פסילת רישיונו, הפסילה תחל מאותו מועד בו זומן.

ביטול פסילה מינהלית של רישיון נהיגהמי שרישיונו נשלל על ידי קצין משטרה בדרגת מפקח ומעלה רשאי להגיש לבית משפט בקשה מנומקת מדוע נפל בצו הפסילה פגם מהפגמים הפוסלים מעשה מינהלי ומדוע יש להחזיר לו את רישיון הנהיגה. מומלץ לבצע את הליך בקשת ביטול הפסילה המנהלית באמצעות עורך דין מומחה לדיני תעבורה. הבקשה לביטול פסילה מנהלית הינו הליך שמתקיים בבית המשפט לתעבורה באזור השיפוט בו נתפס הנהג מבצע את העבירה ובפני אותו בית המשפט אליו זומן הנהג למשפט. לבית המשפט יש סמכות לבטל את הפסילה המנהלית או לקצר את הפסילה המנהלית, וכל מקרה נדון לגופו בהתאם לחומר הראיות בתיק, נסיבותיו האישיות של הנהג, גיליון הרשעות של הנהג, וותק תעבורתי, חומרת העבירה ומידת הסיכון שגרם הנהג בנהיגתו, עניין ציבורי ועוד.

⬜️ נהיגה פוחזת ובקלות ראש

במקרים מסוימים מואשם אדם בעבירת נהיגה בקלות ראש, למשל אם נהג לאורך זמן בניגוד לחוקי התנועה או שגרם לתאונת דרכים. במקרים אלו מוזמן הנאשם לבית המשפט, וצפויים לו פסילה, קנסות גבוהים ולעיתים אף מאסר בפועל. במידה שהנהג מואשם בעבירה חמורה, הרי שנהיגה פוחזת עשויה להצטרף לאישום אך לא תשפיע באופן מהותי על הענישה הגבוהה ממילא. מאידך, אישום זה עלול להוביל לתוצאות חמורות יחסית עקב עבירות פעוטות, כמו דיבור בפלאפון בעת הנהיגה.

⬜️ סיכון חיי אדם במזיד בנתיב תחבורה

סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה נחשבת לעבירה קשה מאוד, כאשר הענישה המרבית עליה עומדת על 20 שנות מאסר. מדובר במקרים כגון תחרות נהיגה על הכביש או הימלטות מהמשטרה, שעשויים בהחלט להוביל להליכים פליליים ארוכים וכואבים. לכך מצטרפת עבירת סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה במזיד, שהינה קשה עוד יותר וקשורה בניסיון מכוון לפגוע בחיי אדם. במקרים אלו קיימת חשיבות מכרעת לייצוג מטעם עורך דין תעבורה מומחה. באופן כללי, עורך הדין ישאף לקצר את ההליכים המשפטיים על ידי הגעה להסדר טיעון מול התביעה, ובכך לחסוך ללקוחו עונשים כבדים במיוחד.

⬜️ תאונות פגע וברח

כל נהג המואשם במעורבות בתאונת דרכים יקבל זימון למשפט, ובמקרים אלו קיימת חשיבות מכרעת להתנהלות נכונה מול המשטרה, לאיסוף הראיות, להגשת כתב ההגנה ולייצוג בבית הדין. הדבר נכון גם לגבי עבירת הפקרה לאחר תאונה, המכונה גם תאונת פגע וברח, שעשויה להוביל לתקופת מאסר בפועל שבין 3 ל- 14 שנים. עורך הדין יפעל בנחישות מול מגנוני התביעה והמשטרה על מנת להציג את התנהלות מרשו ואת נסיבותיו האישיות בצורה הטובה ביותר, בדרך כלל במטרה להגיע להסדר טיעון המקל עימו. 

⬜️ ייצוג מול גורמים ורשויות (משרד הרישוי והמרב"ד)

מלבד התנהלות מול המשטרה, התביעה ובית המשפט, מסייע עורך דין תעבורה ללקוחות המעוניינים בייצוג מול גורמים אחרים. לדוגמא, ניתן סיוע לאנשים המצויים בהליכים בירוקרטים או מהותיים מול משרד הרישוי, כמו הרחבת רישיון או הוצאת רישיון למוניות. כמו כן מלווה עורך הדין לקוחות אשר נתקלו בקשיי חידוש והשגת רישיון מול המרב"ד – מרכז רפואי לבטיחות בדרכים.

⬜️ תאונת דרכים עם נפגעים

תאונת דרכים עם נפגעים מוגדרת כתאונה שאירעה עקב עבירת תעבורה וכתוצאה ממנה נפגע אדם, בין שנגרם נזק לרכוש ובין שלא נגרם נזק לרכוש. נהג המעורב בתאונת דרכים עם נפגעים צפוי להיחקר במשטרה  לקבל זימון לשימוע בפני קצין משטרה במסגרתו יתבררו נסיבות התאונה ועברו התעבורתי של הנהג לצורך ההחלטה האם לפסול מנהלית את רישיונו לתקופה של 60 יום. כמו כן, הנהג צפוי לקבל זימון למשפט שעלול להסתיים בשלילת רישיון נהיגה, השתת קנסות כבדים ואף בעונשי מאסר או עבודות שירות. במקרה של תאונה עם נפגעים יש לפעול על פי המוסדר בחוק, להעניק טיפול מציל חיים לנפגעים, להזמין את כוחות ההצלה, להמתין לבואם ולמסור מידע מדויק. בכל מקרה בו נחשדת במעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים כדאי שתפנה לקבלת ייעוץ משפטי בהקדם האפשרי.

הסתבכת בעבירת תעבורה? זומנת לדיון בבית משפט לתעבורה?

דיון בבית משפט לתעבורה יכול לגרור אחריו מגוון עונשים כגון: מאסר מאחורי סורג ובריח, עבודות שירות, שלילה ארוכה של רישיון הנהיגה, שלילה על תנאי וקנס כספי גבוה. עורך דין המתמחה בדיני תעבורה יכול להביא לא אחת לזיכוי או להפחתה משמעותית של העונש בגין העבירה שנעברה. משרדנו מספק ייעוץ וייצוג משפטי לנאשמים המואשמים בעבירות תעבורה מזה תקופה ארוכה ובכך שומרים נאמנה על הזכויות והאינטרסים שלהם תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. במידה וזומנת לדיון בבית משפט לתעבורה פנה ללא דיחוי להתייעצות עם עורך דין מומחה לתעבורה בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

✔️ הצלחות המשרד ולקוחות ממליצים


◻️ דוגמאות להצלחות המשרד

◻️ משרדנו בתקשורת

◻️ המלצות על משרדנו בגוגל עסקים

☎️ יצירת קשר עם המשרד


 טלפון: 03-5505995          טלפון נוסף: 077-5006206     
 נייד:  
052-6885006         פקס: 077-5558060  

 דוא"לoffice@dok.co.il | asaf@dok.co.il 


 

כתובת: רח' השלושה 2, מגדל אדגר 360 (קומה 25) תל אביב, ת.ד. 9173, מיקוד: 6706054, הצג מפה זימון פגישה במשרד

המשרד מעניק ללקוחותיו ייצוג משפטי יסודי ואחראי בכל רחבי הארץ, ראו הצלחות המשרד לקוחות ממליצים.

⚖ תרומה לקהילה


"אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת" (תהילים קו-ג)

משרדנו רואה עצמו כחלק בלתי נפרד מהקהילה ומאמין כי יש לתת ייעוץ וייצוג משפטי לכל אדם באשר הוא, ולכן במקרים רבים מטפל בתיקי פרו-בונו (בהתנדבות) ומעניק סיוע משפטי גם לאלה שידם אינה משגת. תרומה לקהילה הינה חלק בלתי נפרד מהמשרד ופעילות זו מעניקה רובד נוסף לעבודתנו המשפטית.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות הכותב:

עו"ד אסף דוק הינו מומחה למשפט פלילי וצבאי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק מזה זמן רב בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים, שימש כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מקצועי ודיסקרטי ניתן ליצור קשר בטל' 03-5505995 | 052-6885006 ממליצים   Google+   facebook

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורך דין תעבורה | עבירות תעבורה | נהיגה בשכרות | עורכי דין לתעבורה | עורך דין לתעבורה | סיכון חיי אדם במזיד בנתיב תחבורה | בדיקת שכרות | מרב"ד | נהיגה תחת השפעת סמים | נהיגה ללא רישיון נהיגה | תאונת פגע וברח | נהיגה במהירות מופרזת | סירוב לבדיקת שכרות | התרת נהיגה לבלתי מורשה | סירוב לבדיקת שכרות ואלכוהול | נהיגה בזמן פסילה | עורך דין נהיגה בשכרות | סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה | גרימת מוות ברשלנות בתאונת דרכים | נהיגה בקלות ראש | נהיגה בשכרות בפעם השנייה | נהיגה בשכרות בפעם השלישית | תאונת דרכים עם נפגעים | עורך דין תאונת דרכים | פגיעה בהולך רגל

חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.
חוות הדעת של עומרי חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
הציל לי את הרישיון לאחר פגיעה בהולך רגל
חוות הדעת של עומרי חסוי על השירות המשפטי
הייתי מעורב בתאונת דרכים לאחר שפגעתי בהולכת רגל. זומנתי לשימוע בפני קצין משטרה ועו"ד אסף הציל לי את הרישיון. גם בהמשך הוא ייצג אותי בבית המשפט בצורה מקצועית מאוד כך שהתיק שנפתח לי הסתיים בשלילה על תנאי בלבד.
הוסף חוות דעת
עומרי חסוי
12/05/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של אמיר חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד דוק הפתיע אותי לטובה!
חוות הדעת של אמיר חסוי על השירות המשפטי
עו"ד דוק ייצג אותי בתיק נהיגה בשכרות שהסתיים בלא כלום בגלל התנהגות השוטרים. למרות שהוא לא מבטיח תוצאה בתחילת הדרך בסופה הוא מפתיע לטובה!
הוסף חוות דעת
אמיר חסוי
30/04/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של דקלה הרוש על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין אדיב, יסודי שבקיא ברזי המשפט.
חוות הדעת של דקלה הרוש על השירות המשפטי
יצא לי לעבוד עם הרבה עורכי דין (אומנם בתחומים אחרים) והפעם יצא לי להכיר עו"ד אדיב, יסודי שבקיא בפרטים הקטנים ויודע לתת את הפיתרון המירבי. ממליצה על עו"ד דוק וצוות משרדנו בלב שלם.
הוסף חוות דעת
דקלה הרוש
11/03/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של אלכס חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד מנוסה ושירותי מאוד
חוות הדעת של אלכס חסוי על השירות המשפטי
בפשטות - עורך דין שיודע לקלוע למטרה ולכן אני ממליץ עליו בחום.
הוסף חוות דעת
אלכס חסוי
20/01/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של eyal zivan על השירות המשפטי במשפט אחד
אדם מקסים ועורך דין מנוסה מאוד
חוות הדעת של eyal zivan על השירות המשפטי
מילים לא יוכלו לתאר כמה אני מודה לאדם המקסים ועורך הדין המוכשר הזה. אני בטוח שמי שייעזר בשירותיו יגלה זאת לבד.
הוסף חוות דעת
eyal zivan
04/01/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של גלעד נבון על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד תעבורה שנלחם בעבור הלקוח שלו ולא מנסה רק להגיע להסדר בכל מחיר.
חוות הדעת של גלעד נבון על השירות המשפטי
עו"ד אסף דוק היקר, תודה על שירות יוצא דופן הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית ועל כך שלא נכנעת לניסיונות להגיע להסדר בכל מחיר והמשכת להילחם על האמת שלנו.
הוסף חוות דעת
גלעד נבון
05/11/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של שי שלום על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד דוק הציל לי את הרישיון!
חוות הדעת של שי שלום על השירות המשפטי
קיבלתי המלצה על המשרד מחבר שנעזר בייצוג שלהם לפני מספר שנים בתיק תעבורה. מעבר ליחס האישי שקיבלתי הטיפול בתיק היה מאוד מקצועי ומהיר. ממליץ בחום לכל מי שרישיון הנהיגה יקר לו!
הוסף חוות דעת
שי שלום
04/11/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שנחקר בחשד לנהיגה פוחזת של רכב סגירת תיק בהסדר מותנה בעבירות זיוף וקבלת דבר במרמה שחרור ממעצר לקוחה בעבירות תקיפה וניסיון דריסה סגירת תיק משטרתי בחוסר אשמה ללקוחה שנחשדה בתקיפת זקן

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
החזקת סמים ברכב והזמנה למשפט על נהיגה תחת השפעת סמים
גלעד | 07:04 03/09/2016
החזקת סמים ברכב והזמנה למשפט על נהיגה תחת השפעת סמים
עו''ד אלעד שאול אלבז | 07:48 03/09/2016
נהיגה בשכרות - סמים
ויקטור | 17:41 04/06/2015
נהיגה בשכרות - סמים
עו''ד אסף דוק | 18:14 04/06/2015
נהיגה במהירות מופרזת בכביש בין עירוני
גיל | 10:23 17/01/2014
נהיגה במהירות מופרזת בכביש בין עירוני
עו''ד חזי כהן | 18:14 23/01/2014
נהיגה בשכרות פעם שנייה
ינון | 23:06 16/10/2016
נהיגה בשכרות פעם שנייה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 07:05 18/10/2016
עבירת נהיגה בשכרות
יובל | 20:00 20/11/2014
עבירת נהיגה בשכרות
עו''ד חזי כהן | 16:36 22/11/2014
נהיגה תחת השפעת אלכוהול
אחד | 21:40 06/07/2014
נהיגה תחת השפעת אלכוהול
עו''ד חזי כהן | 17:04 07/07/2014
נהיגה במהירות של 167 קמ"ש בכביש 6
ירון | 14:41 30/03/2014
נהיגה במהירות של 167 קמ"ש בכביש 6
עו''ד חזי כהן | 17:26 30/03/2014
הרשעה על נהיגה בשכרות
רחמים | 09:44 19/02/2014
בקשת חנינה בעניין הקלה בפסילת רישיון נהיגה
עו''ד אסף דוק | 08:32 20/02/2014