חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | מדריך בקיבוץ הראה סרטוני מין לחניכים ונעצר

מדריך בקיבוץ הראה סרטוני מין לחניכים ונעצר

מדריך של קבוצת בני נוער נעצר אתמול בחשד לביצוע עבירות מין, לאחר ששלח לחניכים שהיו תחת השגחתו סרטונים בהם הוא נראה מקיים יחסים עם נשים.

מדובר באדם בשנות ה- 20 לחייו המתגורר באחד הקיבוצים שבאזור העמקים, שלאחרונה הועסק בתור מדריך חברתי של נערים ונערות בגילאי 14 עד 16. על פי החשד, זמן קצר לאחר שהחל לעבוד החל לדבר עימם על נושאים הקשורים במין, שלח להם סרטונים בו הוא נראה מקיים יחסים עם נשים, וכמו כן עודד אותם לקיים יחסי מין רבים ככל האפשר. יש לציין כי על פי החוק בישראל, אנשים העובדים במשרות מעין אלו מחויבים להציג תעודה מהמשטרה, המורה כי הם אינם עברייני מין.

לצד התנהגותו הבעייתית, בלשון המעטה, אותו אדם חשוד גם בביצוע עבירות מין מאחר שהנשים הנראות מקיימות עימו יחסים בסרטים כנראה לא ידעו על התיעוד. מלבד זאת, הוא חשוד גם בעבירת הפצה של חומרי תועבה.

משעה שהתבררו הדברים פוטר המדריך מעבודתו באופן מהיר, והגורמים האחראיים בקיבוץ פנו בתלונה למשטרה. הוא נעצר כאמור, ואתמול גם הובא אל בית משפט השלום בנצרת לצורך הארכת מעצר.

על פי חוק הסרטונים (תיקון מספר 10 לחוק למניעת הטרדה מינית) כל פרסום של תצלום, סרט או הקלטה בעלי אופי מיני שיש בהם כדי להשפיל את האדם המופיע בהם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום - תיחשב כהטרדה מינית ודינה יהיה כדין הפוגע במזיד בפרטיותו של אדם בהתאם לחוק הגנת הפרטיות - עד 5 שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר חשוד בעבירות מעשה מגונה בקטינה והטרדה מינית זיכוי נאשם בתיק פשע חמור בעבירות של אונס, מעשי סדום, איומים ותקיפת קטין שחרור ממעצר חשוד בביצוע מעשים מגונים בקטינים שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות והטרדה מינית בתוך המשפחה ענישה מקלה: עבודות שירות בלבד לנהג מונית שביצע ברכבו מעשים מגונים חמורים בקטינה אותה הסיע סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינים ברשת

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הטרדה מינית באינטרנט
בחור | 13:32 12/09/2014
הטרדה מינית באינטרנט
עו''ד אסף דוק | 13:45 12/09/2014
הטרדה מינית וחובת דיווח
מלאכי | 22:31 29/06/2018
הטרדה מינית
יונית | 17:22 29/03/2018
הטרדה מינית
עו''ד עודד רגב | 08:20 23/04/2018