חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | כתב אישום נגד איש חינוך ומציל בגין גרימת מוות ברשלנות
קטגוריות: עבירות המתה

כתב אישום נגד איש חינוך ומציל בגין גרימת מוות ברשלנות

הפרקליטות הגישה כתבי אישום נגד מציל בחמי טבריה ואיש חינוך בתיכון ירושלמי, לאחר שמהלך טיול שנתי טבע התלמיד נתנאל איראני בבריכה ומת.

מדובר באירוע שהתרחש בטיול שנתי שהתקיים עוד בשנת 2009, אך לאחר דיונים רבים בתיק החליטה הפרקליטות שלא להגיש כתבי אישום נגד המעורבים בגין אחריותם. יחד עם זאת, משפחתו של נתנאל איראני לא ויתרה והגישה עררים בטענה כי אכן יש להעמיד לדין את האחראיים למותו של הנער בן ה- 16. רק כחמש שנים לאחר האירוע הטראגי החליט המשנה לפרקליט המדינה לקבל את הערר והורה לגבש כתב אישום.

לטענת המשפחה, המציל בחמי טבריה וכן רכז השכבה בתיכון הפקירו את בנה והתנהלותם הרשלנית היא שהובילה למותו. כאמור, הפרקליטות הגישה כעת את כתבי האישום ולדברי נציגי המשפחה מדובר בסגירת מעגל ובצעד חשוב שיעזור להורי תלמידים להבין כיצד הטיולים השנתיים מתנהלים, והסכנות הכרוכות בנושא.

יש לציין כי על פי סעיף 304 לחוק העונשין, במידה שהשניים יורשעו בגרימת מוות ברשלנות הענישה המרבית הצפויה להם עומדת על עד 3 שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק חקירה בעבירות תיווך וסחר בסמים סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד שתקף את ילדיו הקטינים שחרור נאשם ממעצר בית לעבודה בעבירות גידול סמים אי הרשעה ללקוחה שאיימה בהצתה ביטול הרשעה ללקוח שנתפס מחזיק במחשבו מאות תכנים מיניים פדופיליים ביטול כתב אישום וסגירת תיק בהסדר מותנה ללקוח שהואשם באיומים ברצח

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
נוכחות בעונש מוות
חן לי | 12:46 23/11/2014
פחד מוות מהצורך להעיד בעל כורחי
חני | 21:52 08/01/2014
פטור ממתן עדות בבית משפט
עו''ד אסף דוק | 17:41 10/01/2014
אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה
דור | 16:14 29/12/2018
אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה
עו''ד רביד כהן | 10:42 02/01/2019