חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | כתב אישום בגין ניסיון רצח נגד שופט כדורעף

כתב אישום בגין ניסיון רצח נגד שופט כדורעף

ב.נ, שופט כדורעף, הואשם כי ניסה לרצוח את חברו שזכה לתפקיד בכיר ברמה בינלאומית, עליו שניהם התמודדו. בנוסף, ב.נ מואשם כי גרם למוות חתול וכלב טרם ניסיון הרצח.

פרקליטות תל-אביב הגישה כתב אישום נגד ב.נ בגין ניסיון לרצוח את חברו, בגרימת נזק לבעלי חיים, עבירות של שלילת כושר התנגדות לשם ביצוע עבירה ובפציעה בנסיבות מחמירות. ב.נ הנו שופט כדורעף כמו גם חברו אותו ניסה לרצוח. מניע הרצח כאמור, היה על התהילה והכבוד לכהן בתפקיד בכיר ברמה בינלאומית. לתפקיד זה, עליו התמודדו השניים יחד עם שופט כדורעף נוסף, נבחר חברו של ב.נ שאביו מכהן בתפקיד בכיר במשטרה.

על פי כתב האישום, ב.נ. נערך בהתאם ל"חיסול" חברו כאשר הוא מצטייד בכלים ובאביזרים מתאימים. בין הכלים איתם הצטייד נמנים סכינים, מסור, סרט הדבקה, שקיות אשפה, סם שינה, תרופות נגד חרדה וחבל לתלייה. טרם ביצוע המעשה הוא מואשם כי דקר את חתול חברו והשליכו לפח ציבורי כשהוא מונח בשקית אשפה. התעללות ורצח בבעל-חיים לא הספיקה כי למחרת יצר קשר עם אדם שמסר לו כלבה לאימוץ, שאותה גם דקר וקשר בסרט הדבקה. לאחר מכן השליך אותה באזור נחל הירקון. לאחר מעשים אלו ב.נ. קבע להיפגש עם חברו בדירה למטרת בילוי. הוא דאג להשקות את חברו בעודף אלכוהול וכאשר דעתו של החבר הייתה מוסחת, ערבב והמיס את כדורי השינה והחרדה שקנה מבעוד מועד בכוס השתייה שלו. בעקבות ריבוי האלכוהול והכדורים נרדם חברו וב.נ הפשיט את חברו, קשר את רגליו, התיישב על בטנו ואחז בסכין. לתדהמתו חברו התעורר והבין את פשר מעשיו אך ב.נ. חיפה על זאת בטענה כי הוא מעוניין לנשקו. בהמשך, החבר נרדם בשנית וב.נ. החל לדקור אותו מספר פעמים תוך כדי שהוא חונק אותו. החבר התעורר בשל מעשים אלו והשניים החלו בהיאבקות. בסופו של דבר, החבר הצליח להימלט מהדירה תוך שהוא עירום ומדמם. לאחר שנמלט, ב.נ ניגב את כתמי הדם מהרצפה, שטף את ידיו והשליך לביוב ולים את חפציו של חברו שכללו ארנק, מפתחות ונייד. בשל כך, ב.נ. שיבש מהלכי משפט והעלים ראיות.

על פי סעיף 305 לחוק העונשין, אדם המנסה שלא כדין לגרום למותו של אדם אחר, דינו מאסר של עשרים שנים. כמו כן, על פי סעיף 451 לחוק העונשין, הורג חיה, חובל בה או פוצע אותה במזיד ושלא כדין, דינו מאסר של שלוש שנים. 

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עבירות רצח | היזק לבעלי חיים | התעללות בבעלי חיים | ניסיון רצח | עורכי דין עבירות רצח | כתב אישום ניסיון רצח | כתב אישום התעללות בבעלי חיים

הצלחות המשרד בתחום
הפסקת הליכים פליליים נגד נאשם ברצח אשתו מחמת אי כשירותו לעמוד לדין קבלת ערר וסגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם בתקיפה חבלנית סגירת תיק משטרתי לקטין שנחשד בהחזקת סכין במסגרת הליך טיפול מותנה אי הרשעה בעבירות תקיפה וגניבה ביטול עונש הרחקה מהאוניברסיטה לסטודנט שהואשם בהונאה בעבודת בית החזרת רישיון נשק ללקוח לאחר ערר על החלטת פקיד רישוי כלי יריה

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
מה העונש על זיוף קורות חיים?
יואב | 13:30 07/09/2017
מה העונש על זיוף קורות חיים?
עו''ד אור הדאיה | 17:56 09/09/2017
אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה
דור | 16:14 29/12/2018
אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה
עו''ד רביד כהן | 10:42 02/01/2019
שימוע לפני הגשת כתב אישום לקטין שהודה במעשה מגונה בקטינה
קירה | 09:00 22/12/2018