חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | איים על שופט בערעור על עונשו – ונעצר שוב

איים על שופט בערעור על עונשו – ונעצר שוב

משטרת מרחב יפתח עצרה אדם שהורשע זה מכבר בעבירה פלילית, ובגזר הדין קבע לו השופט תקופת מאסר על תנאי. הנאשם ערער על פסק דינו ומקום מסוים בערעור הוסיף איומים כנגד השופט. על כן, הוא נעצר שוב בחשד לעבירה זו.

יש לציין כי לדברי החשוד כלל לא התכוון לאיים על השופט. למעשה, מה שהוסיף לערעור שהגיש במזכירות בית המשפט הייתה השאלה היכן השופט גר, ולכך הוסיף כי האחרון ישלם על כך שגזר עליו מאסר על תנאי. לדבריו, כוונתו "התמימה" הייתה לברר את מקום מגוריו של השופט ותו לא. ואולם, במזכירות בית המשפט התרשמו כי אכן מדובר באיום ומיהרו לפנות למשטרת מרחב יפתח, ולהגיש כנגד החשוד תלונה בגין איומים. המשטרה עצרה את החשוד ובחקירתו הודה במעשים המיוחסים לו, אם כי כאמור לא בכוונה שמאחוריהם כפי שהובנה בבית המשפט.

בית משפט השלום בת"א שדן בעניין החליט כי מעצרו של החשוד יוארך בעוד 3 ימים, מאחר שהתרשם כי ישנו חשד סביר לביצוע עבירת איום על שופט מצידו. עוד צוין כי מדובר במעשה חמור במיוחד, דהיינו איום על שופט בישראל. על פי חוק העונשין, הענישה המרבית בגין עבירת איומים עומדת על 3 שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
אי הרשעה לקטין בעבירות תקיפה בנסיבות מחמירות ואיומים סגירת תיק פלילי בעבירות אלימות בתוך המשפחה במסגרת הליך השימוע אי הרשעה ללקוח שאיים לפרסם תמונות וסרטונים מיניים של אישה שהכיר אי הרשעה ללקוחה שאיימה ותקפה סייעת בגן ילדים סגירת תיק חקירה למעסה שנחשד בביצוע מעשים מגונים במטופלות ענישה מקלה: מאסר על תנאי בלבד לאחות סיעודית בבית חולים פסיכיאטרי שתקפה מטופלת

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הסדר מותנה בעבירת איומים
דקלה | 08:49 23/03/2019
הסדר מותנה בעבירת איומים
עו''ד רביד כהן | 14:24 25/03/2019
איומים באלימות דרך הוואצאפ
דודי | 00:27 23/09/2017
איומים באלימות דרך הוואצאפ
עו''ד אור הדאיה | 19:35 23/09/2017
איומים עם סכנה מוחשית. מה לעשות?
אייל לוי | 21:39 02/07/2017