חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | חשוד נמלט ממעצר בעת שצפה בדיון הקשור אליו בבית המשפט

חשוד נמלט ממעצר בעת שצפה בדיון הקשור אליו בבית המשפט

שתי צעירות חשודות כי סחטו וגנבו מנהג מונית, כשהן מופעלות על ידי חשוד נוסף שצפה בדיון בהארכת מעצרן בבית המשפט. כשהצעירות תהו למה לא עוצרים את החשוד ש"נמצא מתחת לאף" – הוא נמלט מהמקום.

שתי צעירות בנות 20 ו-26 נעצרו בחשד כי סחטו נהג מונית באיומים, בעת שהזמין אותן למטרות עיסוי ואירוח בבית המלון בו שהה. כמו כן, הצעירות חשודות כי גנבו ממנו מכשיר נייד וכסף. על פי החשד, אדם אחר עומד מאחורי פשעיהן של הצעירות, אשר צילם את הסיטואציה האינטימית אליה הגיעו עם הנהג. כשהתמונה הייתה בידו, איים על נהג המונית כי יפיץ אותה. בשל חששו של הנהג, צלח בסחיטתו. על פי גורם משטרתי, ישנו חשד כי השלושה פעלו על פי דרך זו באופן שיטתי וככל הנראה ישנם אנשים נוספים שנעקצו בתרמיתם.

כשהתנהל דיון בבית המשפט בדבר הארכת מעצר הצעירות, החשוד נכנס לאולם וצפה במתרחש. הצעירות פנו לחוקרים בתמיהה ובתלונה מדוע אין הם עוצרים את החשוד, אך זה היה מאוחר מידי, כיוון שהוא כבר נמלט.

על פי סעיף 428 לחוק העונשין, אדם אשר מאיים על האחר לפרסם דבר הנוגע לו או לאדם אחר כדי להניע  אותו מלעשות מעשה או להימנע ממעשה שהוא רשאי לעשותו, דינו מאסר שבע שנים. במידה והמעשה או המחדל מפני האיום/הטלת האימה נעשו, הדין הינו תשע שנים.

כמו כן, על פי סעיף 384 לחוק העונשין, דינו של גונב, אשר מוגדר בחוק כמי שנוטל ונושא דבר הניתן להיגנב, מבלי הסכמת הבעלים, במרמה וכשהוא מתכוון בשעת הנטילה לשלול את הדבר מבעלו - הינו מאסר שלוש שנים. 

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור חשוד ממעצר בעבירות סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע סגירת תיק בהסדר מותנה ללקוח שהטריד מינית עובדת קטינה שלו סגירת תיק פרקליטות ללקוח שנחשד במעילת הענק ברשת האופנה רנואר סגירת תיק במסגרת הליך שימוע בעבירות איומים והיזק לרכוש סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בפומבי במספר הזדמנויות זיכוי סטודנט מעבירות הונאה באוניברסיטת אריאל

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
סחיטה באיומים
roy | 08:39 09/03/2018
סחיטה באיומים - הוספת פרט חשוב
roy | 08:42 09/03/2018
סחיטה באיומים
אבי | 20:14 13/03/2014
תלונה על סחיטה באיומים
עו''ד איילון בירנבוים | 18:32 16/03/2014
האם מדובר בעבירה פלילית של סחיטה באיומים שבגינה מורשעים?
אזרח | 13:06 12/01/2014
עבירת סחיטה באיומים
עו''ד אסף דוק | 12:18 16/01/2014
עבירת איום
יהודי | 14:03 16/01/2014