חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | רישיונו של אדם שרכב שיכור על אופניים חשמליים נשלל

רישיונו של אדם שרכב שיכור על אופניים חשמליים נשלל

תושב גבעת שמואל נמצא רוכב שיכור על אופניו החשמליים כאשר נמצא בגופו פי חמישה אלכוהול מהמותר. רישיונו נפסל והוא יזומן לבית משפט לתעבורה לשיפוט מהיר. המשטרה ביקשה להבהיר כי רכיבה על אופניים זהה לרכיבה על כל כלי תחבורה אחר.

במסגרת פעילותם של שוטרי התנועה, נתפס רוכב אופניים בן 42, תושב גבעת שמואל כשהוא רוכב בגילופין. בגופו נמצאו פי חמישה כמות אלכוהול מהמותרת בחוק. בשימוע אליו זומן, רישיונו נפסל למשך שלושים ימים. כמו כן, הוא יזומן לשיפוט מהיר בבית משפט לתעבורה. אופניו החשמליים לא נלקחו מאחר ועדיין לשוטרים אין את הסמכות לכך. החשוד שנעצר הודה בפני השוטרים כי אכן טרם רכיבתו לכיוון ביתו, שתה אלכוהול. הרוכב טען להגנתו כי אינו ידע שזה אסור.

השוטרים ביקשו לחדד לציבור כי רכיבה על אופניים הינה כמו רכיבה כל כלי תחבורה אחר. הדין על נהיגה בשכרות לפי פקודת התעבורה הוא פסילת רישיון הנהיגה למשך שנתיים מינימום. בתי המשפט מטילים עונשי מאסר במידה והעבירה היא עבירה חוזרת. יש לציין כי הצעת חוק לפיה יהיה ניתן לאכוף עבירות תנועה של רוכבים על קורקינטים ואופניים חשמליים אושרה בקריאה שנייה ושלישית. יש לצפות כי בקרוב פקחי עירייה יטילו קנסות על הרוכבים בגין דיבור בסלולרי ונסיעה על המדרכה.

עוד יצוין, כי אירוע זה מגיע לאחר שלאחרונה ניתן פסק דין תקדימי במסגרתו גם רוכב אופניים חשמליים שנמצא נוהג בשכרות נענש בשלילת רישיונו והוטל עליו מאסר על תנאי.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שהואשם ביבוא סמים ברשת מחיקת רישום פלילי לפרופסור לרפואה ומרצה באוניברסיטאות ברחבי העולם סגירת תיק פלילי בעבירות תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים סגירת תיק ללקוח שנחשד בהחזקת פרסום חומר תועבה לקוח שהואשם בעבירות פדופיליה חמורות ברשת לא יועמד לדין פלילי זיכוי נאשם מעבירות איומים ותקיפת עובד ציבור

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
נהיגה בשכרות פעם שנייה
ינון | 23:06 16/10/2016
נהיגה בשכרות פעם שנייה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 07:05 18/10/2016
נהיגה בשכרות - סמים
ויקטור | 17:41 04/06/2015
נהיגה בשכרות - סמים
עו''ד אסף דוק | 18:14 04/06/2015
עבירת נהיגה בשכרות
יובל | 20:00 20/11/2014
עבירת נהיגה בשכרות
עו''ד חזי כהן | 16:36 22/11/2014