חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | ברמת גן פונתה חוות סוסים בלתי חוקית שבעלי החיים בה סבלו מפגיעות פיזיות שונות ומתת-תזונה

ברמת גן פונתה חוות סוסים בלתי חוקית שבעלי החיים בה סבלו מפגיעות פיזיות שונות ומתת-תזונה

חוות סוסים מאולתרת ובה עשרות בעלי חיים שסבלו מהתעללות, נמצאה ברמת גן, נסגרה ופונתה על ידי המשטרה. בעלי החיים שם מצויים במצב קשה ועתידים לעבור שיקום ארוך.

חוות סוסים פיראטית שהוקמה סמוך לחניון "דן" ברמת גן, פונתה על ידי המשטרה והשיטור העירוני ברמת גן. בחווה נמצאו כשישה חמורים ושלושים ואחד סוסים, אשר חלקם סובלים מתת תזונה ופגיעות פיזיות. בעלי החיים פונו בליווי וטרינר, למקום מבטחים.

המשטרה מוסרת, שבעבר בעל החווה השתלט על שטחים שונים בארץ, ובאמצעות צו מנהלי מטעם עיריית רמת גן, הוחלט לפנותו.  כמו כן, בנוסף לבעלי החיים המוזנחים שנמצאו בחווה, נמצאה במקום גופה של סוס.

על פי עדותה של רופאת סוסים מטעם השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, אחד הסוסים היה רבץ במצב של רזון קיצוני, ואחרים מצולקים וסובלים מנכויות קשות. על אף מצבם הרפואי, ניכר כי רכבו על גבם לאחרונה. הסוסים והחמורים הועברו למתקן מוגן של משרד החקלאות, שם יעברו שיקום ממושך. 

על פי סעיף 451 לחוק העונשין, הדין על היזק לבעל חיים הוא עד שוש שנות מאסר. כמו כן, לפי חוק צער בעלי חיים (הגנה על בעלי חיים), תשנ"ד-1994, אדם המענה בעל חיים, מתעלל בו או מעביד בעל חיים תוך התעלמות ממצבו הרפואי או מעבר לגבול יכולתו, דינו מאסר שלוש שנים או לחלופין יחויב לשלם קנס. במידה התעלל ועינה בעל חיים בכוונה, דינו ארבע שנות מאסר. 

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
היזק לבעל חיים | התעללות בבעלי חיים | פלילים ברמת גן

הצלחות המשרד בתחום
אבי דוביצקי צייד הפדופילים ישלם 2.5 מיליון שקלים לאחר שנתפס מטריד מינית סגירת תיק מחוסר אשמה למעסה שהואשם בביצוע מעשים מגונים במטופלות ביטול רישום משטרתי ללקוח שנחשד במסירת ידיעה כוזבת לרגל חגיגות 70 שנות עצמאות למדינת ישראל סגירת תיק פלילי בהיעדר אשמה ללקוח שנחשד בתקיפת בת זוגו סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד שאיים ותקף את אשתו קבלת פטור מלא מאיסור עיסוק לאח סיעודי בבית חולים שהורשע בעברו במעשים מגונים במטופלות

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
התעללות בחסר ישע
דג שמן | 12:42 07/11/2013
התעללות בחסר ישע ע"פ חוק העונשין
עו''ד אסף דוק | 13:12 07/11/2013
מה העונש על זיוף קורות חיים?
יואב | 15:30 07/09/2017
מה העונש על זיוף קורות חיים?
עו''ד אור הדאיה | 19:56 09/09/2017
קובלנה פלילית עבור רצח
דוד | 17:32 12/09/2019