חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | חשד: אדם המוכר למשטרה נהרג בפיצוץ מטען חבלה שהוביל ברכבו

חשד: אדם המוכר למשטרה נהרג בפיצוץ מטען חבלה שהוביל ברכבו

אדם המוכר למשטרה נהרג ברחוב לה גארדיה בתל-אביב ככל הנראה בעת שהוביל מטען הנועד לחיסול פלילי. המשטרה מעריכה כי מדובר בתאונת עבודה.

אדם המוכר למשטרה, תושב המרכז, נהרג בעת שמטען התפוצץ ברכבו. במשטרה מעריכים כי מדובר בתאונת עבודה של מוביל המטען לשם חיסול על רקע פלילי. היחידה המרכזית של משטרת מחוז תל-אביב מטפלת בחקירת האירוע והוטל צו איסור פרסום על שמות המעורבים ועל פרטי החקירה.

הפיצוץ ארע ברכב שהחנה בחניון הנמצא בפינת רחובות משה דיין ולה גארדיה בתל-אביב. חלקי הרכב, מסוג פג'ו, הועפו למרחק כתוצאה מעוצמת הפיצוץ, תוך גרימת נזק לרכבים נוספים שחנו סמוך אליו. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו של האדם ששהה ברכב. מהמשטרה נמסר כי לא הובררה סופית זהותו של ההרוג אך ככל הנראה, על פי תעודת הזהות שנמצאה, מדובר באדם המוכר למשטרה, תושב המרכז אשר ניצל בעבר מניסיון חיסול. המשטרה פועלת בכדי לגלות מי היה היעד לחיסול ולמי יועד המטען.

כל כלי שמסוגל לירות כדור, קלע, פגז, פצצה ועוד שבכוחו להמית אדם, מוגדר בחוק העונשין כנשק. בכדי להגן על שלום הציבור נקבע איסור על החזקה, רכישה, נשיאה או הובלה של נשק בלא רשות הדין. אדם הרוכש או מחזיק נשק שלא בהיתר דינו שבע שנות מאסר ואדם שנושא או מוביל נשק שלא בהיתר דינו עשר שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
פלילים בתל אביב | ניסיון חיסול שהשתבש | פיגוע פלילי בדרום תל אביב

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינה בת 10 בחוות סוסים סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם במעשה מגונה בקטין סגירת 4 תיקים ללקוח בעבירות סחר בסמים ומכירת משקאות משכרים לקטינים סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם באלימות כלפי גרושתו ביטול רישום משטרתי ללקוח בעבירות מרמה והונאה קבלת ערר וסגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם בעבירות אלימות חמורות כלפי בת זוגו

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
זימון לועדת משמעת באוניברסיטת תל אביב
נטע | 19:40 16/10/2017
זימון לועדת משמעת באוניברסיטת תל אביב
עו''ד אור הדאיה | 16:09 25/10/2017
רישום פלילי והנהלת חשבונות
ישראל | 15:04 17/06/2019
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019