חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | עבריין המשמש כיעד מרכזי של המשטרה נעצר לאחר שנתפסה אלה ברכבו

עבריין המשמש כיעד מרכזי של המשטרה נעצר לאחר שנתפסה אלה ברכבו

עבריין המשמש כראש ארגון פשיעה ראשי בצפון הארץ וכן כיעד מרכזי של המשטרה, נעצר לאחר שנמצאה אלה ברכבו.

העבריין עצר את רכבו בגשר ההלכה בכדי לתדלק. אומנם אז שוטרי סיור שחלפו באזור ביצעו חיפוש במכוניתו ומצאו אלה. הוא נעצר והובא לחקירה במשטרת ירקון. העבריין התגורר במהלך חייו ביישובים בצפון אך לאחרונה עבר להתגורר לסירוגין במרכז. לאור זאת, משטרת תל אביב מפקחת עליו מקרוב לצד חוקרי יחב"ל עליו הם אחראים באופן השוטף.

למרות שאין איסור גורף של החזקת נשק קר, פרט לסכין או אגרופן, מציאת אלה ברכב בידי שוטר עלולה להוביל למעצר מכיוון שעשוי הוא להניח כי אותו אדם בדרך לבצע עבירה ולכן ייתכן ותהא לו עילת מעצר, וזאת מכוח סעיף 497 לחוק העונשין קובע עד 3 שנות מאסר למחזיק ביודעין חומר נפץ, מכונה, מכשיר או כל דבר אחר מסוכן או מזיק מתוך כוונה לעשות בהם עבירת פשע או עוון או בכדי לאפשר לאחר לבצע את הנ"ל.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור חשוד ממעצר בעבירות סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע שחרור חשוד ממעצר בעבירות נשק אבי דוביצקי ישלם 700 שקלים על כל יום שיפר את הצו השיפוטי המחייב אותו לסגור את דף הפייסבוק העברייני ''נתפסו על חם'' קבלת פטור מאיסור עיסוק ללקוח שהורשע בעבירת מין בקטינה סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בעבירות אלימות במשפחה סגירת תיק יבוא קנביס לישראל בהיעדר אשמה פלילית

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
עבירות סחר בסמים
אבי | 20:20 17/11/2018
חשיפת שם מדווח על עבירה
א.ת | 18:01 29/01/2018
חשיפת שם מדווח על עבירה
עו''ד עודד רגב | 18:32 19/02/2018
זימון לועדת משמעת באוניברסיטת תל אביב
נטע | 19:40 16/10/2017
זימון לועדת משמעת באוניברסיטת תל אביב
עו''ד אור הדאיה | 16:09 25/10/2017