חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | מספר צעירים תועדו מנקבים צמיגים ומרססים כתובות על רכבים ומבנים ביישוב נאעורה

מספר צעירים תועדו מנקבים צמיגים ומרססים כתובות על רכבים ומבנים ביישוב נאעורה

מצלמות האבטחה של היישוב בצפון תיעדו מספר צעירים מנקבים צמיגי רכבים ומרססים כתובות על רכבים ועל מבנים סמוכים.

ביישוב נאעורה ליד עפולה, תועדו בלילה מספר צעירים חבושים בברדסים כשהם משחיתים רכבים וקירות מבנים, באמצעות ניקוב צמיגים וריסוס כתובות נאצה. על אחת מהן כתוב: "פיקר ה' המלך".  לדברי אחד מבעלי הבתים ביישוב, לא נשמע דבר. לדבריו, הוא קרא לבנו בכדי להסתכל במצלמות. הם ראו כיצד הצעירים מנקבים את צמיגי הרכבים. הדבר לטענתו היה מסוכן כיוון שהרכבים יכלו להתהפך, ומישהו היה עלול להיפגע.

להערכת המשטרה מדובר בפעולה שבוצעה במסגרת "תג מחיר", לכאורה כנקמה על חלוקת צווים מנהליים לכמה פעילי ימין. טרם נעצרו חשודים.

דינו של אדם המבצע עבירה מתוך מניע של גזענות או עוינות כלפי ציבור הוא כפל העונש הקבוע לאותה עבירה או 10 שנות מאסר, הכל לפי העונש הקל יותר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הינו מומחה למשפט פלילי וצבאי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק מזה תקופה ארוכה בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים, שימש כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר חשוד בתקיפת בני מיעוטים בחצי השנה האחרונה על רקע גזעני סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינה בת 12 והחזקת סמים סגירת תיק פלילי בהיעדר אשמה פלילית ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינים בתוך המשפחה סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בהחזקה ופרסום חומר תועבה של קטין מאסר על תנאי בלבד ללקוח שהטריד מינית סוכנת משטרתית שהתחזתה לקטינה בת 13 סגירת תיק משטרתי ללקוח שהחזיק סכין שלא כדין

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
עבירות סחר בסמים
אבי | 20:20 17/11/2018
תדפיס היעדר עבירות מין
רועי | 17:56 01/10/2017
תדפיס היעדר עבירות מין
עו''ד אור הדאיה | 19:48 01/10/2017
אילו עבירות נכללות בהליך סגירת תיק בהסדר מותנה?
נועם | 14:55 27/09/2017
אילו עבירות נכללות בהליך סגירת תיק בהסדר מותנה?
עו''ד אסף דוק | 15:31 27/09/2017