חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | מטפל במוסד סיעודי ביפו חשוד כי התעלל בקשישה

מטפל במוסד סיעודי ביפו חשוד כי התעלל בקשישה

מטפל מיפו נעצר והובא להארכת מאסרו, בחשד כי התעלל בקשישה תוך כדי טיפול בה. לקשישה אמנם נגרמה חבלה חמורה, אך המטפל דיווח על כך לממונים עליו רק למחרת. נעשתה פניה מסודרת למשטרה והחקירה בעיצומה, מתוך כוונה לזרז חקירות הקשורות לאוכלוסיות חסרות ישע.

שוב חשדות על התעללות בקשישים. אמש נעצר מטפל במוסד סיעודי ביפו, בחשד שהתעלל בקשישה בת 95 ששהתה במוסד סיעודי. על אף החבלה החמורה שנגרמה לקשישה, בחר הנאשם שלא לספר על המקרה ודיווח על כך לממונים עליו רק למחרת. מנהלי המקום דיווחו למשטרה שעצרה את החשוד לחקירה. הוא הובא הבוקר לבית משפט השלום  בת"א להארכת מעצרו והמשטרה אף בודקת אם היה מעורב במקרים קודמים.

לדברי המשטרה, הם פועלים לסיום החקירה ולמיצוי הדין במהירות האפשרית, שכן הם רואים בחומרה רבה פגיעה באוכלוסיות חלשות וחסרות אונים.

מערכת האכיפה והחוק רואים בחומרה התעללות בחסרי ישע. ספר העונשין קובע תחת סעיף 368ג עד 7 שנות מאסר למתעלל גופנית, נפשית או מינית בחסר ישע. במידה והעבירה נעברה בידי האחראי על חסר הישע עונש המאסר מזנק ל-9 שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
ענישה מקלה: מאסר על תנאי בלבד לאחות סיעודית בבית חולים פסיכיאטרי שתקפה מטופלת סגירת תיק פרקליטות ללקוח שנחשד במעשה מגונה כלפי קרובת משפחתו הקטינה שחרור ממעצר חשוד בעבירות סחר בסמים והחזקת סמים אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) חויב לשלם ללקוח המשרד 300,000 ש"ח בגין לשון הרע סגירת תיק פלילי לזוג הורים שהואשמו בתקיפת ילדיהם הקטינים שחרור ממעצר לקוח שנחשד באונס ותקיפה של בת זוגתו במשך כשנתיים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
התעללות בחסר ישע
דג שמן | 10:42 07/11/2013
התעללות בחסר ישע ע"פ חוק העונשין
עו''ד אסף דוק | 11:12 07/11/2013
האזנת סתר בבית
אנונימי | 12:43 02/01/2018
כתב אישום על קטטה בבית מלון
ניצן | 18:40 07/10/2017
כתב אישום על קטטה בבית מלון
עו''ד אור הדאיה | 11:51 13/10/2017