חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | חרדי מירושלים נעצר בחשד להשחתת שלטי פרסומת שבהם תמונות נשים

חרדי מירושלים נעצר בחשד להשחתת שלטי פרסומת שבהם תמונות נשים

צעיר חרדי מירושלים נעצר בתום חקירה סמויה, בחשד להשחתת שלטי פרסומות שבהם הופיעו תמונות של נשים. בשבועות האחרונים התקבלו תלונות במשטרה על שלטי חוצות שבהם תמונות הנשים נקרעו או רוססו בצבע. החרדי נתפס כשברשותו כמה מכלי צבע ונלקח לתחנת המשטרה בירושלים לחקירה. זה לא המקרה בארץ שבו הושחתו שלטי חוצות שבהם תמונות נשים, והמשטרה מעורבת בחקירת המקרים.

בשבועות האחרונים התרחשו כמה מקרים בירושלים שבהם נקרעו ורוסס צבע על שלטי חוצות שבהם התנוססו תמונות של נשים בפרסומות. עקב כך פתחה המשטרה בחקירה סמויה כדי לאתר את מבצע ההשחתה.

החרדי, בן 26 מירושלים, נעצר השבוע לאחר החקירה שבמהלכה עקבו החוקרים אחר תנועותיו להשחתת שלטי הפרסומת. לפי החשד הוא גרם נזקים לשלטי פרסומת שבהם התנוססו פניהן של נשים, כגון קרייניות, מגישות ודוגמניות, וביצע זאת ככל הנראה באמצעות ספריי צבע או על ידי קריעת השלט. הצעיר נעצר בדרום העיר וברשותו מספר בקבוקי צבע, מה שמחזק את החשדות נגדו. הוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה מוריה בירושלים, בחשד לעבירה של השחתת רכוש במזיד.

יצוין כי מקרים אלא מתרחשים גם במקומות אחרים בארץ, כמו בטבריה, והמשטרה עושה מאמצים כדי לעקוב ולעצור את מבצעי העבירה. 

עבירת היזק לרכוש במזיד קובעת כי אדם ההורס נכס או פוגע בו במזיד דינו 3 שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
היזק לרכוש במזיד | היזק לרכוש בזדון | פלילים בירושלים

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר חשוד בעבירות חבלה או פציעה כשהעבריין מזויין שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות והטרדה מינית בתוך המשפחה ביטול רישום משטרתי בעבירות השתתפות בהתקהלות אסורה והיזק לרכוש סגירת תיק פלילי בעבירות אלימות בתוך המשפחה במסגרת הליך השימוע סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בסחיטה באיומים של דמות ציבורית מוכרת סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוחה שנחקרה בחשד שאיימה והרסה רכוש של קשיש בו טיפלה

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
אי מילוי חובה ציבורית במזיד
ייי | 15:44 11/08/2015
רישום פלילי והנהלת חשבונות
ישראל | 15:04 17/06/2019
נאשם ברצח זוכה מחמת הספק בבג״ץ
י.ר. | 08:46 04/06/2019