חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | רוכב אופנוע תועד נמלט מהמשטרה על כביש החוף נגד כיוון התנועה

רוכב אופנוע תועד נמלט מהמשטרה על כביש החוף נגד כיוון התנועה

תועד מרדף משטרתי אחר צעיר שרכב בפראות על אופנוע בכביש החוף וסיכן חיי אדם. הצעיר ניסה להימלט מהמשטרה שסימנה לו לעצור, ותוך כדי המרדף ביצע עבירות מסכנות חיים ואף נסע נגד כיוון התנועה. כשנעצר התברר שהפר תנאי מעצר ונהג ללא רישיון. הוא הובא להארכת מעצרו והצעיר שישב עימו מאחור על האופנוע שוחרר למעצר בית.

המשטרה תיעדה רוכב אופנוע שנסע על כביש החוף וניסה להימלט משוטרי התנועה. האירוע החל לאחר ששוטר אגף התנועה ביקש מהצעיר לעצור לצורך בדיקה שגרתית, והוא החל בנסיעה פראית תוך כדי זגזוג, עקיפות בשוליים, סטיות מהנתיב ואף ניגוח אופנוען משטרתי.

בשלב מסוים הקימה המשטרה מחסום כדי לעצור אותו, וכאשר הבחין בו סטה הצעיר לנתיב הנגדי והחל לנסוע בו תוך סיכון כלי הרכב האחרים וחיי אדם. כאשר נעצר בסופו של דבר התגלה שהוא נוהג ללא רישיון וכי הפר מעצר בית שהושת עליו. הוא הובא בפני שופט לדון בעניינו והצעיר שישב מאחור שוחרר למעצר בית. 

עבירת סיכון חיי אדם במזיד בנתיב תחבורה הינה אחת מעבירות התעבורה החמורות ביותר בספר החוקים הקובעת עונש של עד 20 שנות מאסר למי שנאשם בביצועה.

כמו כן, הענישה המרבית על הכשלת שוטר בעת מילוי תפקידו עומדת על 3 שנות מאסר, וכמו כן קיימת חובת ענישה מינימאלית של שבועיים מאסר, שיכולים להיות גם מאסר על תנאי.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שנחקר בחשד לנהיגה פוחזת של רכב הארכת מאסר על תנאי חב הפעלה למסיע שוהים בלתי חוקיים בפעם השנייה סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד שתקף את ילדיו הקטינים סגירת תיק מחוסר אשמה למנהל בית ספר שהואשם בהטרדה מינית של מורות הכפופות לו הארכת מאסר מותנה לנאשם בפעם השלישית בעבירות סמים סגירת תיק פלילי בעבירות אלימות בתוך המשפחה במסגרת הליך השימוע

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
השגת גבול ותקיפת שוטר
לובה | 15:22 16/07/2018
פינוי אישה ע"י שוטר
מנוחהלה | 09:47 29/05/2018
פינוי אישה ע"י שוטר
מאיר | 20:02 18/06/2018
כתב אישום על העלבת שוטר
יאיר | 13:44 16/01/2018
כתב אישום על העלבת שוטר
עו''ד עודד רגב | 16:13 16/01/2018