חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | ירצה שנת מאסר על מעשים מגונים בשמונה נשים לאחר שבקשתו לערעור נדחתה בעליון

ירצה שנת מאסר על מעשים מגונים בשמונה נשים לאחר שבקשתו לערעור נדחתה בעליון

בית המשפט העליון דחה לאחרונה את בקשתו של אדם לערעור והוא ירצה שנת מאסר על מעשים מגונים בשמונה נשים כולל קטינות [רע"פ 8511/16]. הגבר נגע באיברים המוצנעים של שמונה נשים, כולל קטינות, והורשע בעבירות של מעשים מגונים. בית המשפט השלום בפ"ת גזר עליו שנת מאסר והוא ערער על עונשו. בית המשפט המחוזי דחה את ערעורו וכעת גם בית המשפט העליון דחה את בקשת ערעורו.

לפי כתב האישום נגע הנאשם באיברים מוצנעים של שמונה מתלוננות, חמש מהן קטינות, תוך שימוש בכוח ושפה משפילה. הוא הורשע בבית משפט השלום בפתח תקווה בשבע עבירות של מעשה מגונה ובעבירה של מעשה מגונה בכוח. הנאשם הוא צעיר בן 22, נשוי ונעדר עבר פלילי. הוא נשלח לתסקיר שירות המבחן שם נקבע כי רמת מסוכנותו בינונית, אך יש לו פוטנציאל שיקומי, לכן המליץ שירות המבחן על שיקום ולא מאסר בפועל. בית משפט השלום גזר עליו שנת מאסר בפועל, מאסר על תנאי, פיצוי בסך 3,000 ₪ לכל אחת מהמתלוננות וקנס בסך 2,000 ₪. הוא ערער בפני בית המשפט המחוזי אך זה דחה את ערעורו. כעת הוא מגיש בקשה לערעור בפני בית המשפט העליון.

הדיון בעניינו התקיים בבית המשפט בעליון בתאריך 3.5.18 בראשות כב' השופט ג' קרא. ב"כ הנאשם טען כי בתי משפט קמ"א לא התחשבו בתהליך השיקום שהצעיר עבר ובהמלצות שירות המבחן. נוסף על כך בהתאם לעבירות שבהם הורשע היה מקום להשית עליו שישה חודשי מאסר בעבודות שירות; ב"כ המשיבה מסר כי מתחם הענישה כבר נדון בערכאות קודמות וכי אלה דנו בנסיבותיו האישיות, בהודאתו והליך השיקומי שעבר.

השופט דחה את בקשת הערעור בנימוק שאינה מצדיקה התערבות בעבודתו של בית משפט קמ"א, גם אם הנאשם עבר הליך שיקום משמעותי. שירות המבחן אינה ערכאה דיונית והמלצותיה אינה מחייבות. סוף דבר הצעיר ירצה שנת מאסר וישלם את הפיצוי והקנס שנקבעו.

ב"כ המבקש: עו"ד רועי אטיאס.

ב"כ המשיבה, מדינת ישראל: עו"ד שרית משגב.

משרדנו לא ייצג בתיק זה.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עונש על מעשה מגונה | עונש על מעשה מגונה בכוח | ענישה בעבירת מעשה מגונה | ענישה בעבירות מעשים מגונים

הצלחות המשרד בתחום
ענישה מקלה: עבודות שירות בלבד לנהג מונית שביצע ברכבו מעשים מגונים חמורים בקטינה אותה הסיע סגירת תיק בהסדר מותנה ללקוח שהואשם שפרץ לחדר במלון וביצע מעשה מגונה בעובדת שלו מחיקת רישום פלילי לפרופסור לרפואה ומרצה באוניברסיטאות ברחבי העולם ביטול הרשעה פלילית ללקוח שגידל סמים בביתו במעבדה מאולתרת אי הרשעה פלילית לעובדת בנק בכירה בעבירות תקיפה ואיומים סגירת 4 תיקים ללקוח בעבירות סחר בסמים ומכירת משקאות משכרים לקטינים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
עונש על מעשה מגונה במסגרת יחסי עובד-מעביד
טלי | 20:15 03/08/2017
עונש על מעשה מגונה במסגרת יחסי עובד-מעביד
עו''ד אור הדאיה | 06:27 04/08/2017
רישום פלילי בעבירת של מעשה מגונה בקטין
אפרים | 09:46 19/02/2014
חישוב תקופת התיישנות לצורך הגשת בקשת חנינה
עו''ד אסף דוק | 08:24 20/02/2014
האם כל נגיעה היא מעשה מגונה?
אנונימי | 13:59 23/09/2018
האם כל נגיעה היא מעשה מגונה?
עו''ד רביד כהן | 08:09 26/09/2018