חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | חצי שנת עבודות שירות לקשיש שדרס למוות ילדה בת 9 באילת

חצי שנת עבודות שירות לקשיש שדרס למוות ילדה בת 9 באילת

קשיש בן 80 לא עצר במעבר חציה באילת ודרס למוות ילדה בת 9. בית הדין לתעבורה הטיל עליו שישה חודשי עבודות שירות, אך המדינה מערערת על קלות העונש. נמסר כי יידרש עונש מאסר בפועל ואף פיצוי למשפחת הילדה.

משפחתה של הילדה הייתה בחופשה באילת, והילדה רצה על מעבר חציה כדי להשיג את אימה שחצתה את הכביש. באותו זמן הנאשם נהג ברכבו, לא האט לפני מעבר החציה ופגע בילדה. היא הועפה באוויר למרחק רב ומותה נקבע בבית החולים.

הקשיש נשפט על ידי בית המשפט לתעבורה באשמה של גרימת מוות ברשלנות ונגזרו עליו 6 חודשי מאסר בלבד. פרקליטות מחוז דרום ערערה על קלות העונש שנגזר עליו ונמסר כי יש להחמיר בעונשו כך שירצה מאסר בפועל ואף להטיל עליו פיצוי כספי. סנגורו של הקשיש מוסר כי מאז המקרה חלה התדרדרות במצב הבריאות והנפשי של הקשיש והוא מתענה בכל יום על המקרה ואף לא נוהג יותר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם באיומים כלפי בת זוגו סגירת תיק פלילי ללקוח שהואשם בביצוע עבירות מרמה והונאה סגירת תיק פלילי ללקוח שנחקר בחשד לנהיגה פוחזת של רכב סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שנחשד שתקף את ילדיו הקטינים הפרקליטות החליטה לגנוז תיק אונס חמור כנגד לקוח המשרד ביטול רישום משטרתי בעבירות גניבה לעובדת משרד החינוך וסטודנטית ללימודי דוקטורט

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הייתי מעורב בתאונת דרכים ונמצא אצלי אלכוהול בדם
גפן | 11:26 26/01/2014
הייתי מעורב בתאונת דרכים ונמצא אצלי אלכוהול בדם
עו''ד חזי כהן | 12:27 26/01/2014
מישפט תאונת דרכים
שמעון | 10:21 23/11/2015
מישפט תאונת דרכים
שמעון | 10:23 23/11/2015
נשפטתי שלא בפניי על תאונת דרכים
ליאור | 07:41 26/02/2015
נשפטתי שלא בפניי על תאונת דרכים
עו''ד חזי כהן | 08:22 03/03/2015