חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | בעל מכבסה גיהץ את כרטיסי האשראי של לקוחותיו
קטגוריות: עבירות גניבה

בעל מכבסה גיהץ את כרטיסי האשראי של לקוחותיו

בעל מכבסה מוכרת בתל אביב נעצר בחשד להונאת לקוחות. לפי החשד השתמש בכרטיסי האשראי שלהם לשלם את חובותיו. לקוחות ששמו לב לחריגות בחיובים התלוננו במשטרה והחשוד נעצר לאחר חקירה סמויה. המשטרה מבקשת מלקוחות נוספים של המכבסה לבדוק את חשבונותיהם ולהתלונן אם מצאו חריגות בלתי מוסברות בחיובים.

מעצרו של תושב המכבסה, תושב תל אביב בן 51, התבצע השבוע לאחר חקירה סמויה שארכה כמה שבועות. החקירה החלה לאחר תלונות שהתקבלו מלקוחות שונים של המכבסה, שדיווחו כי התבצעו בכרטיסי האשראי שלהם חיובים נוספים על החובות שלהם למכבסה. המשטרה מסרה כי סכומי ההונאה הצטברו לסך של כמאה אלף שקלים, ושימשו לתשלומי חשבון הגז, מוסך וחברת הסלולר של בעל המכבסה.

החשוד שנעצר הודה במיוחד לו אך טען שעשה כך בגלל מצוקה כלכלית. בימים הקרובים תגיש נגדו יחידת התביעות של המשטרה כתב אישום, והמשטרה קוראת לאזרחים נוספים לבדוק את החיובים שלהם למכבסה ולהתלונן אם מצאו חיובים חריגים.

סעיף 383 לחוק העונשין מגדיר גניבה כנשיאה ונטילת דבר הניתן להיגנב תוך כוונה לשלול באופן קבוע את הדבר מבעליו בלי תביעת זכות בתום לב וללא הסכמה. העונש בגין עבירת הגניבה הוא עד 3 שנות מאסר, ובתנאי שלא נקבע לעבירה עונש אחר מחמת נסיבותיה או מחמת טיבו של הדבר שנגנב.

לפי סעיף 17 לחוק כרטיסי החיוב נקבע עונש של עד 3 שנות מאסר בגין הונאת כרטיסי אשראי ועד 5 שנות מאסר במידה והעבירה בוצעה בנסיבות מחמירות. עוד נקבע עד 3 שנות מאסר למחזיק במכשיר שמטרתו לייצר כרטיסי אשראי או לחילופין למחוק/להדפיס/להוסיף נתונים או לערוך שינויים בכרטיסים ללא הסכמת הבעלים.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
אי הרשעה בעבירות של גניבה והונאה בכרטיסי אשראי סגירת תיק פלילי בעבירות גניבה והונאה בכרטיסי אשראי אי הרשעה בעבירות גניבה והונאה בכרטיסי אשראי סגירת תיק לאחר שימוע ללקוח שנחשד בקבלת דבר במרמה והונאה בכרטיסי חיוב ברשת האינטרנט בסכומי כסף גבוהים ביטול צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא בעקבות תקיפת בת זוג סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בעבירות מחשב וקבלת דבר במרמה

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
עבירת משמעת באוניברסיטה - הונאה בבחינה
גלבוע | 14:51 09/06/2016
עבירת משמעת באוניברסיטה - הונאה בבחינה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 15:03 09/06/2016
הונאה בבחינת אמיר"ם באוניברסיטה - האם פלילי?
סטודנטית | 05:44 14/08/2016
הונאה בבחינת אמיר"ם באוניברסיטה - האם פלילי?
עו''ד אלעד שאול אלבז | 10:14 14/08/2016
התייצבות לחקירה ביחידת הונאה ת"א
מפוחד | 14:42 19/02/2016
התייצבות לחקירה ביחידת הונאה ת"א
עו''ד אלעד שאול אלבז | 15:11 19/02/2016
התייצבות לחקירה ביחידת הונאה ת"א
מפוחד | 18:56 20/02/2016