חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | ירצה 15 חודשי מאסר לאחר שקשר את בנו באזיקונים וכלא אותו במחסן
קטגוריות: עבירות חטיפה

ירצה 15 חודשי מאסר לאחר שקשר את בנו באזיקונים וכלא אותו במחסן

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר לאחרונה 15 חודשי מאסר על אב שהורשע בקשירת בנו באזיקונים וכליאתו במחסן [ת"פ (י-ם') 43447-10-16]. כמו כן, הנאשמת, אשתו השנייה של האב, היכתה את ילדיו כמה פעמים ונגזרו עליה 120 עבודות של"צ.

הנאשם והנאשמת הם בני זוג נשואים, כאשר לנאשם שלושה ילדים קטינים מנישואיו הקודמים. לפי כתב האישום הראשון הנאשמת ביקשה ביום 28.9.2016 מהקטינים, ילדי בעלה, לשטוף את כלי ארוחת הערב. כשלא עשו כך סטרה להם ואף היכתה אחד מהם עם אגרופיה. היא הורשעה בעבירה של תקיפה בנסיבות מחמירות. באותו יום חזר הנאשם לבית, קרא לבנו הבוגר, כלא אותו במחסן למשך כמה שעות, קשר אותו באזיקונים והיכה אותו. בגין זאת הורשע הנאשם בעבירה של תקיפת קטין או חסר ישע ועבירת כליאת שווא; האישום השני מתאר כיצד הנאשם היכה את בנותיו כשהביאו לדעתו ציונים לא טובים מבי"ס. בגין אלה הורשע בעבירה של תקיפה בנסיבות מחמירות.

הדיון בגזר דינם של הגבר והאישה התקיים בבית המשפט המחוזי בירושלים, בתאריך 12.9.2018, בראשות כב' השופטת דנה לקח. תסקיר שירות המבחן העלה כי הנאשמת מבטאת חרטה, לקחה אחריות על מעשיה ואינה בעלת עבר פלילית. הומלץ להטיל עליה של"צ. לגבי הנאשם עולה כי הוא אב לארבעה ילדים וכי הוא מתקשה להתפרנס בכוחות עצמו. כמו כן הודגש עברו הפלילי וכי הוא מתקשה לקחת אחריות על מעשיו. גם בעניינו הומלץ על של"צ; ב"כ המאשימה ציינה את עברו הפלילי של הנאשם ואת דפוסי אישיותו התוקפניים; ב"כ הנאשם ציין כי אין להטיל עונש מאסר על האישה שכן יש לה ילד קטן. בנוגע לנאשם הודגש שהילדים אינם בקשר איתו וכי הוא מבין את חומרת מעשיו.

השופטת ציינה לחומרה את עברו הפלילי של הנאשם ואת הצורך עבורו בענישה מאחורי סורג ובריח. באשר לאישה, התחשבה בהיותה אם לילד קטן ובחרטה שהביעה. לאור אלה גזרה על הנאשם 15 חודשי מאסר ומאסרים מותנים. על הנאשמת גזרה עבודות שירות לתועלת הציבור בהיקף של 120 שעות, לפי התוכנית המוצעת ע"י שירות המבחן ומאסרים מותנים.

ב"כ הנאשם: ב"כ עו"ד חדר חלאילה, ב"כ עו"ד סנא ח'יר.

ב"כ המאשימה, מדינת ישראל: ב"כ עו"ד ג'ניה קליימן ועו"ד אביעד דוויק (פמ"י).

משרדנו לא ייצג בתיק זה.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פרקליטות לאם שנחשדה בתקיפת בתה הקטינה סגירת תיק פלילי להורים שנחשדו בתקיפה והתעללות בילדיהם הקטינים הורים שנחשדו בתקיפת ילדיהם הקטינים לא יועמדו לדין ענישה מקלה: מאסר על תנאי בלבד לאחות סיעודית בבית חולים פסיכיאטרי שתקפה מטופלת סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד שאיים ותקף את אשתו קבלת חנינה מנשיא המדינה ללקוח שהורשע בעבירות גניבה חמורות

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
כתב אישום על תקיפת זקן הגורמת חבלה של ממש
אברהם | 14:26 20/01/2018
כתב אישום על תקיפת זקן הגורמת חבלה של ממש
עו''ד עודד רגב | 16:26 20/01/2018
כתב אישום על תקיפת שוטר
גלית | 20:04 05/10/2016
כתב אישום על תקיפת שוטר
עו''ד אלעד שאול אלבז | 20:44 05/10/2016
תיק על תקיפת שוטר
אחד | 20:51 06/09/2015
תיק על תקיפת שוטר
עו''ד אלון שליכטר | 22:41 06/09/2015
תודה רבה על ההכוונה!
אחד | 06:19 07/09/2015