חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | ייסגר אתר ארוטי בנימוק שהוא מספק שירותי זנות

ייסגר אתר ארוטי בנימוק שהוא מספק שירותי זנות

אתר המציע שירותי עיסוי ייסגר בקביעת בית המשפט המחוזי. החקירה החלה עקב בקשת מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה. נקבע כי האתר מציע שירותי עיסוי, אך בפועל מציע שירותי זנות. מפעיל האתר יעמוד בפני חקירה פלילית.

בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע שיש להסיר אתר אינטרנט ואתרים נוספים הקשורים אליו, לאחר שנקבע כי אתרים אלה מספקים שירותי זנות. הבקשה לסגירת האתר הגיעה מטעם מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, בהתאם לחוק סמכויות לשם מניעת ביצוע עבירת באמצעות אתר אינטרנט. כמו כן הוגשה בקשה לפתוח חקירה פלילית נגד מפעיל אתרים אלה.

בית המשפט דחה את טענת מפעיל האתר שמדובר רק בשירותי עיסוי, אלא קבע שהאתר מספק שירותי מין בכיסוי שירותים אחרים. מחלקת הסייבר בפרקליטות מסרה כי ההחלטה היא צעד נוסף במאבק בתופעת פרסום שירותי זנות באינטרנט, וכי בכוונת המחלקה להמשיך לחקור אתרים כאלה ולאכוף את החוק לסגירתם.

חוק העונשין קובע ענישה מרבית של עד 7 שנות מאסר למביא אדם לידי עיסוק בזנות. כמו כן דינו של המחזיק או מנהל מקום לשם עיסוק בזנות הוא עד 5 שנות מאסר. עוד נקבע מאסר של 6 חודשים למשכיר או מחדש שכירות של מקום, לרבות כלי רכב וכלי שיט, בידעו שהוא משמש או ישמש לאדם מקום למעשי זנות. בנוסף, בגין סרסרות למעשי זנות נקבע עד 5 שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
ביטול רישום משטרתי ללקוח שנחשד במסירת ידיעה כוזבת לרגל חגיגות 70 שנות עצמאות למדינת ישראל נער שנחשד בביצוע מעשים מגונים והטרדות מיניות כלפי תלמידות בית ספר לא יועמד לדין שחרור חשוד במעשה מגונה בקטינה ממעצר בית בשל היעדר עילת מעצר והתיישנות הפרקליטות החליטה לגנוז תיק אונס חמור כנגד לקוח המשרד קבלת בקשת חנינה על עונש שהוטל על סטודנט שהורשע באוניברסיטת אריאל חזרה מכתב אישום בעבירה של מכירת משקה משכר לקטין

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
עבירות סחר בסמים
אבי | 20:20 17/11/2018
האם כל נגיעה היא מעשה מגונה?
אנונימי | 13:59 23/09/2018
האם כל נגיעה היא מעשה מגונה?
עו''ד רביד כהן | 08:09 26/09/2018
מעשה מגונה במסגרת עיסוי
אנונימי | 10:13 19/02/2018
מעשה מגונה במסגרת עיסוי
עו''ד עודד רגב | 18:46 19/02/2018