חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | עובדת סוציאלית הותקפה בפטיש על ידי אמא לילדה שנלקחה ממנה

עובדת סוציאלית הותקפה בפטיש על ידי אמא לילדה שנלקחה ממנה

ארגון העובדים הסוציאליים פתח בעיצומים עקב תקיפת כמה עובדים סוציאליים לאחרונה. באחד המקרים הותקפה עו"ס בבית דגן על ידי אישה שבתה נלקחה ממנה. האישה ניפצה בפטיש את חלונות הרכב של העו"ס וניסתה לחנוק אותה. האישה נעצרה. משרד העבודה והרווחה קורא למשטרה למגר את האלימות כנגד העובדים הסוציאליים ולספק להם הגנה נאותה.

העו"ס הותקפה בבית דגן לפני כמה ימים על ידי אישה שהבת שלה נלקחה ממנה בגלל בעיות נפשיות. האישה ניפצה בפטיש את חלון הרכב של העובדת, בזמן שזו ישבה ברכב, וניסתה לחנוק אותה. העו"ס שהותקפה הצליחה להימלט ונפגעה קלות משברי הזכוכית. המשטרה עצרה את התוקפת ומעצרה הוארך בכמה ימים. נגד התוקפת אף הוצאו בעבר כמה פעמים צווי הרחקה בגין תקיפת משרדי הרווחה.

איגוד העובדים הסוציאליים הכריז בתחילת השבוע על עיצומים השבוע, במחאה על העלייה בתקיפת העו"ס ברחבי הארץ. הם מסרו כי בשבוע האחרון התבצעו חמישה מקרי אלימות כלפי עובדים סוציאליים. ממשרד העבודה והרווחה נמסר כי המשרד רואה בחומרה כל סוג של אלימות המופעלת כלפי העו"ס וכי הם קוראים לרשויות החוק למגור את תופעת האלימות ולספק לעובדים אמצעי מיגון פיזיים.

סעיף 382א לחוק העונשין קובע עד 3 שנות מאסר לתוקף עובד ציבור ועד 5 שנות מאסר אם בתקיפה היו מעורבים מספר תוקפים או כלי נשק.

בנוסף, החוק קובע עד 7 שנות מאסר לחובל בחברו חבלה חמורה שלא כדין ועד 14 שנות מאסר אם היו נוכחים שניים או יותר שחברו לביצוע המעשה. כמו כן, סעיף 329 לחוק קובע כי אדם אשר פוצע במתכוון את חברו כדי להטיל בו נכות או מום או לגרום לו לחבלה חמורה - דינו עד 20 שנות  מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
גרימת חבלה חמורה | תקיפת עובדת סוציאלית | תקיפת עובדים סוציאליים

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר ימים לקוח שנחשד בדקירתה ופציעתה של אישה תוך שהוא סוחר בסמים מסוכנים ענישה מקלה: מאסר על תנאי בלבד ללקוח שפצע אדם אחר וחיבל ברכבו סגירת תיק פלילי ללקוח שהואשם בביצוע עבירות מרמה והונאה סגירת תיק ללקוח שנחשד בהחזקת פרסום חומר תועבה אבי דוביצקי ישלם לעו"ד אסף דוק למעלה מ-350,000 ש"ח בגין לשון הרע סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד באונס ומעשה סדום באישה אותה הכיר

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
כתב אישום על תקיפת זקן הגורמת חבלה של ממש
אברהם | 14:26 20/01/2018
כתב אישום על תקיפת זקן הגורמת חבלה של ממש
עו''ד עודד רגב | 16:26 20/01/2018
כתב אישום על תקיפת שוטר
גלית | 20:04 05/10/2016
כתב אישום על תקיפת שוטר
עו''ד אלעד שאול אלבז | 20:44 05/10/2016
תיק על תקיפת שוטר
אחד | 20:51 06/09/2015
תיק על תקיפת שוטר
עו''ד אלון שליכטר | 22:41 06/09/2015
תודה רבה על ההכוונה!
אחד | 06:19 07/09/2015