חזרה לעמוד הראשי | חדשות פלילים ומשפט | נעצרו חשודים בייצור אלכוהול מזויף שגרם למותם של אנשים

נעצרו חשודים בייצור אלכוהול מזויף שגרם למותם של אנשים

חמישה מתושבי הדרום נעצרו בחשד לייצור אלכוהול מזויף. בבית של אחד מהם נמצאו 24 חביות המכילות אתנול. לפי החשד בגלל מעשיהם צרכו אנשים באזור הדרום אלכוהול מזויף והדבר גרם לעיוורון ואף למוות של כמה מהם.

מעצרם של החמישה, תושבי הדרום, התבצע השבוע לאחר חקירה סמויה שארכה ארבע חודשים ביחידת ההונאה של המשטרה במחוז דרום. החמישה חשודים בזיוף אלכוהול והפצתו, ובפגיעה של אנשים שצרכו את האלכוהול המזויף. נרשמו עשרים אירועים של עיוורון ומוות ברחבי המחוז הדרומי ונחקר הקשר בין החשודים למקרים אלה.

במהלך החיפושים בבתי החשודים אותר 'סליק' ובו 24 חביות המכילות מתנול. כל אחת מהחביות הכילה 220 ליטר ועלות כל חבית 10,000 ₪. לפי החשד אחד מהעצורים הכין 500 בקבוקי אלכוהול מזויף ששיווק לפיצוציות ומרכולים באזור הדרום. העצורים הובאו אתמול לדיון בהארכת מעצרם והמשטרה ממשיכה בחקירה.

עבירות המכונות פזיזות ורשלנות מנויות בסעיף 338 לחוק העונשין ומורכבות משורה ארוכה של מעשים, לרבות אספקת חומר רעיל. מדובר במעשים אשר בוצעו באופן רשלני או נמהר ובכך גרמו חבלה לאדם או סיכנו את חייו. אלו הן עבירות פליליות לכל דבר, אשר מי שחשוד בהן עלול להיאסר לתקופה של עד 3 שנים.

כמו כן, שימוש ברעל מסוכן מוזכר בסעיף 336 לחוק וקובע כי אדם הגורם לכך שייתנו לאדם רעל או כל דבר מזיק אחר או גורם לכך שהאדם ייקח זאת על דעת עצמו, וזאת בכוונה לפגוע בו, בזולתו או להרגיזם, דינו שלוש שנות מאסר. במידה והדבר גרם לסיכון חיי האדם או לחבלה חמורה העונש מזנק ל- 14 שנות מאסר.

בנוסף, בהתאם לסעיף 298 לחוק העונשין, העונש המרבי על עבירת הריגה הוא עד 20 שנות מאסר. בשונה מכך, סעיף 304 קובע כי העונש המרבי על גרימת מוות ברשלנות הוא עד 3 שנות מאסר.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בחדירה לחומר מחשב אח סיעודי שהורשע בעברו במעשה מגונה במסגרת תפקידו קיבל פטור מלא מאיסור עיסוק ושב לעבודתו סגירת תיק פלילי ללקוח שהואשם בביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום בקטין סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם במעשה מגונה בקטין קבלת בקשה לעיכוב הליכים בתיק יבוא סמים שחרור ממעצר חשוד בביצוע מעשים מגונים בקטינים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
עונש על מעשה מגונה במסגרת יחסי עובד-מעביד
טלי | 20:15 03/08/2017
עונש על מעשה מגונה במסגרת יחסי עובד-מעביד
עו''ד אור הדאיה | 06:27 04/08/2017
עונש על החזקת אמל"ח שלא כדין
יואל | 16:06 22/07/2017
עונש על החזקת אמל"ח שלא כדין
עו''ד אור הדאיה | 16:55 23/07/2017
עונש על בריחה מבית סוהר
אוהד | 15:29 14/10/2016
עונש על בריחה מבית סוהר
עו''ד אלעד שאול אלבז | 19:00 14/10/2016