חזרה לעמוד הראשי | מאמרים | ייעוץ משכנתאות - כל מה שצריך לדעת

ייעוץ משכנתאות - כל מה שצריך לדעת

אחת ההחלטות בעלות חשיבות מכרעת לגבי העתיד היא ההחלטה לקחת משכנתא, לאחר שמתקבלת החלטה זו יש לשקול היטב את הצעד הבא והוא כיצד לקחת משכנתא? מאיזה גוף ממומן יש לקחת את המשכנתא? מהו ההחזר החודשי המקסימאלי שיש לתת עליו את הדעת ויחד עם זאת גם לעמוד בתנאים הנדרשים, לכמה שנים לפרוש את סכום המשכנתא? האם ניתן לשלם סכום כזה או אחר במשך השנים ולהפחית משמעותית את הסכום הכללי של המשכנתא? בהחלט מדובר על מכלול שלם של דילמות שצריך לקבל עליהם את הדעת באופן שקול ובמקרים מסוג זה יש להתייעץ גם עם עורך דין מומחה שייתן את הדעת מבחינה משפטית, וגם עם יועץ משכנתאות.

התאמת המשכנתא ע"י ייעוץ משכנתאות

על מנת שההחלטה תבוא בשיקול דעת, ובהתאמה מלאה לצרכים האישיים של לווה המשכנתא חשוב להתנהל באופן מבוקר ע"י יועץ מקצועי ועורך דין מומחה. הליך לקיחת משכנתא הוא שלוקח זמן ויש לבדוק את כל הפרמטרים ולבחון היטב את כל הדרישות העומדות בכך. ייעוץ מקצועי יכול לשפוך מעט אור על הנושא המורחב שנקרא משכנתא. הכוונה מקצועית לשמה היא בעצם סוג של סלילת הדרך הנכונה ללקיחת משכנתא עפ"י התנאים הנכונים שבהם יכול אותו לווה משכנתא לעמוד בהם, ובכל שאלה או דילמה שאינה ברורה ניתן לקבל ייעוץ ומענה בתחום זה, וזו בדיוק הסיבה שחשוב לקחת עורך דין מומחה בכדי שיעשה מעט סדר בכל הדברים המשפטיים שלא ברורים לנו. מסלולי המשכנתא הם רבים ומי שאינו בקיא דיו בתחום זה יכול בהחלט ללכת לאיבוד. לכן פניה יזומה ליועצי משכנתאות יכולה לסלול דרך ברורה ונכונה לכל אחד באופן אישי.

יועץ משכתנאות פרטי או דרך הבנק?

רוב הציבור שיש לו צורך במשכנתא פונה לבנקים על מנת לקבל גם ייעוץ וגם לבחור מסלולי משכנתא המותאמים לו אישית, אך ישנן חברות מימון שיכולות גם הן לענות על הצרכים הפיננסיים הללו. אז מדוע בכל זאת אחוז ניכר מחליט לפנות לבנקים ולקבל את הייעוץ שם? ובכן הבנקים הם סוג של "בית" לפי ראות עיניו של הלווה, והוא כביכול מוגן. ייעוץ פרטי של משכנתאות בעצם מצריך מאותו לקוח לעבור בין כמה יועצים בחברות שונות עד שמגיע ליועץ משכנתאות שמתאים לו. במהלך השנים האחרונות תחום הפיננסיים בכלל ותחום לקיחת משכנתא בפרט הוא אחד הנושאים הבוערים ביותר ולכן חברות פיננסיות רבות קמו ומחליטות לעשות מעשה ולהציע שירותי ייעוץ משכנתאות אצלם, כמובן שמדובר באנשים בקיאים בנושא שיכולים להמליץ על סוגים שונים של משכנתא ולעיתים הסכומים הם שונים ויכולים להיות לטובת הלקוח, לעומת הבנקים שהאינטרס העיקרי הוא בעצם להרוויח. לכן מומלץ לנהוג במשנה זהירות ולקבל את ההחלטה על הצד הטוב ביותר. יחד עם זאת בכדי לא ליפול בין הכיסאות חשובה הצעתו של עורך דין מומחה שיראה את הצד המשפטי בעניין.

יש ספק הכי קטן? פנו לייעוץ מקצועי

גם אם יש לכם מעט מושג על העולם הפיננסי הגדול, אך בתחום המשכנתאות פחות חשוב מאד לפנות ליועץ משכנתאות מקצועי ובמקביל גם לעורך דין  שייסבו את תשומת ליבכם לכל נושא המשכנתא והמשמעות הנגזרת מכך. ליווי וייעוץ הם הדברים שאיתם צועדים הלאה ומאפשרים קרש קפיצה מספיק יציב להחזר חודשי קבוע שניתן לעמוד בו בכבוד. לכן להיעזר ביועץ משכנתאות ועורך דין מומחה אלו שני דברים חשובים והכרחיים להמשך ביצוע תהליך לקיחת המשכנתא.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
ייעוץ משכנתאות | יועץ משכתאות | יועץ משכנתאות פרטי | עורך דין משכנתאות

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר חשוד בהצתת מבנה בית המשפט בתל אביב שחרור ממעצר חשוד בעבירות אלימות במשפחה עקב תלונת שווא סגירת תיק חקירה נגד קטין שנחשד בהתפרצות לבית כנסת סגירת תיק במסגרת הליך שימוע בעבירות איומים והיזק לרכוש סגירת תיק פלילי בהיעדר אשמה ללקוח שנחשד במעשה מגונה בקטינה אי הרשעה בעבירות תקיפה וגניבה

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019
פרוד נכנס למייל פרטי
מימי | 19:03 14/02/2018
פרוד נכנס למייל פרטי
| 10:40 15/02/2018
איום מצד עורך דין הצד שכנגד בבית משפט
אלון | 17:14 19/08/2017
איום מצד עורך דין הצד שכנגד בבית משפט
עו''ד אור הדאיה | 19:46 20/08/2017