חזרה לעמוד הראשי | מאמרים | מי הם עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר בישראל?

מי הם עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר בישראל?

כיצד אפשר לבחור את עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר? מה מומלץ לבדוק לפני שמסכמים עם העו"ד על השירות שלו? שירות משפטי מצד עורך דין פלילי מיומן יכול לשנות את חייו של אדם, כי העו"ד יידע לנווט בין רזי החוק והפסיקות ויביא לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוחות שלו. עו"ד אסף דוק מסביר במאמר להלן כיצד מומלץ לבחור עו"ד פלילי ומדוע חשוב לקבל ממנו ייעוץ וליווי בהליך הפלילי.

מהו חוק העונשין?

חוק העונשין הוא לב המשפט הפלילי בישראל. הוא מגדיר לאורך 500 סעיפים את עקרונות המשפט הפלילי, את העבירות הנחשבות כפליליות ואת העונשים הצפויים לעובר עבירות אלה. אדם יכול לבצע עבירה שבנסיבות מסוימות לא תיחשב כעבירה פלילית (למשל חציית רמזור באור אדום), אולם עבירת הפקרה לאחר פגיעה היא כן עבירה פלילית והעובר אותה עלול לרצות עונש מאסר בבית כלא.

על העובר עבירה פלילית לעבור חקירה במשטרה וזו מעבירה את המלצותיה לפרקליטות שמחליטה אם להעמיד את האדם לדין. אם כן, יתקיים משפטו בבית משפט השלום או במחוזי, תלוי בסוג העבירה. העונשים שאפשר להטיל על אדם שמורשע בפלילים נעים מקנסות ופיצויים ועד לעונשי מאסר בפועל.

בהתאם לנאמר לעיל, מומלץ על כל אדם שעבר עבירה פלילית להתייעץ עם עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר. אלה יוכלו להכין אותו לחקירה, לייעץ לו למזער נזקים ולעדכן אותו מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבורו.

מי הם עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר?

עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר הם אלה שיש להם את הידע המשפטי מחד, ואת הניסיון המקצועי מאידך. לכן בעת בחירת עורך דין פלילי יש לבחון היבטים אלה:

◻️  היכן למד העו"ד והיכן רכש את השכלתו במשפטית – בישראל יש אפשרות לרכוש תואר במשפטים באוניברסיטאות ובמכללות. אף כי הרמה גבוהה בכל המקומות, כדאי לברר מאיזה מקום נרכש התואר. המקומות נבדלים זה מזה במרצים המעבירים את ההרצאות, בסילבוסים השונים ובעבודות המעשיות תוך כדי התואר. מקום איכותי שרוכשים בו תואר במשפטים ידאג להעסיק את המרצים הטובים והמעודכנים ביותר, ויעמיד לרשות הסטודנטים את מלוא המשאבים כדי להפוך לעורכי דין מהמעולים בארץ.

◻️  היכן עבר את ההתמחות שלו לאחר מכן – כדי לקבל הסמכה כעו"ד, על בוגר משפטים לבצע שנת התמחות, שבסופה ייגש למבחן הלשכה. המקום שבו עוברים בוגרי התואר את ההתמחות משפיע על עתידם המקצועי מבחינת ההכשרה המקצועית שלהם, הקשרים המקצועיים שלהם, שיטות עבודה וכדומה.

◻️  מה הניסיון של העו"ד בתחום הפלילי – יש לבחור עו"ד פלילי בעל ניסיון עשיר בתחום הפלילי. לא רק בעבירות פעוטות אלא גם בעבירות של פשע ועבירות שהוגשו בגינן ערעורים לערכאות שונות. הניסיון חשוב כדי לבחור את האסטרטגיה הטובה ביותר לכתב ההגנה, איזה ראיות להביא, לחפש מחדלי חקירה ועוד.

◻️  הצלחות של עורך הדין – גם אם העו"ד יציג בפניכם תיקים רבים שבהם היה מעורב, יש לבדוק באיזה מהם נחל כישלון ומהו אחוז ההצלחה שלו. האם הצליח להשיג את טובת הלקוחות שלו? האם השיג עבורם דין צדק? אין מה להתבייש ואפשר בהחלט לבקש מהעו"ד אסמכתאות המעידות על הצלחתו בייצוג תיקים בתחום הפלילי.

◻️  חוות דעת מלקוחות מרוצים – חוכמת ההמונים עובדת. אנשים שיקבלו שירות מעו"ד פלילי יוכלו להעיד עליו שביצע את עבודתו בדרך המקצועית ביותר. בצעו תחקיר על העו"ד בקרב החברים והמכרים שלכם ובררו אם יש להם מידע על העו"ד שברצונכם לקחת. אם העו"ד מקצועי ומיומן ובעל ניסיון רב, הרי שמו גם יופיע בפסקי דין ובידיעות חדשותיות.

חשיבות הייעוץ והליווי של עו"ד פלילי מיומן

אדם נורמטיבי עלול למצוא עצמו יושב על ספסל הנאשמים על עבירה שמעולם לא חשב שיבצע. למשל הפקרה לאחר פגיעה, גרימת מוות ברשלנות, עבירות הונאה ומרמה ועוד. הייעוץ והליווי של עורך דין פלילי הוא קריטי לתוצאות ההליך הפלילי. להלן כמה סיבות לכך:

◻️  הכנה לחקירה – עו"ד בעל ידע, הכשרה וניסיון יכין כראוי את הלקוח שלו לחקירה במשטרה. הוא יסביר לו על הזכויות שלו, יבצע עמו סימולציות של שאלות, יסביר לו מהם תרגילי חקירה ומהן האפשרויות העומדות בפניו. הכנה זו חשובה הן לאנשים שנקלעו לסיטואציה על לא עוול בכפם, והן לאנשים שביצעו במודע עבירה פלילית.

◻️  ייצוג במשפט – אמנם אדם זכאי לייצוג של עו"ד מטעם הסנגוריה הציבורית, אולם כדאי לקבל את השירותים של עו"ד פלילי מיומן. הדרך שבה מציגים את עמדתו של הנאשם, הצגת הראיות וחקירת עדים חשובים מאוד לתוצאות של המשפט.

◻️  השגת הסכמי טיעון והסכמי עד מדינה – גם אם אשמתו של הלקוח ודאית, עו"ד פלילי יידע להשיג עבורו הסכם טיעון טוב. בהסכם ממירים הגדרה של עבירה מסוימת לעבירה פחות חמורה, ודבר זה משפיע על העונש בהמשך. כמו כן אדם שמעורב בפלילים ויש לו מידע בעל ערך, יוכל לחתום על הסכם עד מדינה, צעד שחובה לבצע עם עו"ד פלילי מיומן.

◻️  פניה לערעור – פעמים רבות עונשו של אדם נגזר בערכאה משפטית נמוכה, אך בערכאה משפטית גבוהה יותר ניתן לערער על תוצאות ההליך הפלילי. עו"ד פלילי מיומן יידע לחפש מחדלי חקירה, ראיות פסולות, מתחמי ענישה מוגזמים ועוד. לפעמים אפשר בערעור לבקש המרה של עונש מאסר בפועל לעבודות שירות (של"צ), להקטין את גובה הפיצוי והקנס וכך הלאה.

◻️  סגירת תיק במשטרה – גם אם אדם בטוח בחפותו והדבר אכן הוכח בחקירת המשטרה, יש לוודא את עילת הסגירה של התיק. חשוב כי התיק ייסגר בעילה של היעדר אשמה ולא היעדר ראיות או חוסר עניין לציבור. תיק שנמחק מעילה של היעדר אשמה יימחק לחלוטין מרישומי המשטרה ולא יעיב על עתידו של האדם.

לסיכום, אם אתם עומדים בפני חקירה, דיון בבית משפט או אם אתם בסיום ההליך ומעוניינים לערער, מומלץ לקחת את השירות של עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר. בצעו בדיקה מיהו העו"ד, מהי השכלתו והכשרתו, האם מכרים שלכם שמעו עליו, האם שמו מופיע בפסקי דין ובקשו ממנו אסמכתאות להצלחות שלו. שירות עו"ד פלילי מקצועי יכול לשנות את עתידכם, בין אם אתם זכאים ובין אם אתם אשמים.

תחום הדין הפלילי סבוך, מורכב ומאפשר טווח פעולה רחב. כמעט כל אחד מהשלבים בהליך הפלילי יכול להוות שלב יציאה ממנו ולהיפך, מניעת יציאה ממנו. שלב היציאה יכול להיות בגלל הוכחה שאכן לא התבצעה עבירה, אך גם תודות לכשלים בירוקרטיים וביצוע כושל או לא חוקי של גופי האכיפה השונים.

היוועצות בעו"ד פלילי הינה קריטית לאורך כל שלביו של ההליך הפלילי המתנהל נגדך. עורך הדין שייצג את האינטרסים שלך יוכל עוד משלביו הראשונים של ההליך לסכל את האפשרות שתואשם או תורשע בהאשמות שווא וכן במקרים מסוימים אף להביא לביטול ההליך הפלילי שנפתח נגדך. בכל מקרה של חשד בביצוע או מעורבות בעבירה פלילית, הצורך בייעוץ משפטי מקצועי הוא הכרחי. עורך הדין יוכל להקטין את כובד הראיות נגדך ולהביא לתוצאות המיטביות בתיק בכך שיסייע לך לגבש גרסה עקבית שעשויה להיות ההבדל בין הרשעה לזיכוי.

משרדנו מספק ייעוץ וייצוג משפטי לחשודים ונאשמים בהליכים פליליים מזה תקופה ארוכה ובכך שומר נאמנה על הזכויות והאינטרסים שלהם תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. במידה וזומנת לחקירה במשטרה או הוגש נגדך כתב אישום - פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הינו מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי בעניינם. מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים, שימש כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורכי דין פליליים מובילים | עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר | עורכי הדין הפליליים המובילים | עורכי הדין הפליליים הטובים בישראל | עורכי דין פליליים טובים | עורכי דין פליליים בכירים | עורכי דין פליליים מומלצים

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר זוג חשודים בעבירות חמורות של סחר בסמים, גידול וייצור סמים קבלת ערר וסגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם בתקיפה חבלנית סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בפומבי במספר הזדמנויות סגירת תיק פלילי מחוסר אשמה בעבירת חבלה במזיד ברכב

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
בחינות לשכת עורכי הדין
טלי | 23:15 17/03/2014
חובת יידוע הלשכה באשר לחקירה פלילית שמתנהלת
עו''ד אסף דוק | 10:23 18/03/2014
משפט לפי ראיות או לפי עורכי דין.
אנונימי | 06:11 19/07/2017
החזקת 2 שתילי מריחואנה פעם ראשונה - מה הדין?
דני | 19:00 23/07/2017
החזקת 2 שתילי מריחואנה פעם ראשונה - מה הדין?
עו''ד אור הדאיה | 06:49 24/07/2017
החזקת 2 שתילי מריחואנה פעם ראשונה - מה הדין?
דני | 09:47 24/07/2017
עורך הדין שלי מסרב להראות לי את תוכן התסקיר
מוטי | 14:43 22/03/2014
גילוי תסקיר קצין מבחן
עו''ד אסף דוק | 14:51 22/03/2014
קבלת העתק מהכרעת/גזר הדין
אסי | 21:49 09/03/2014
קבלת העתק מפסק דין
עו''ד אסף דוק | 19:20 10/03/2014
קבלת העתק מפסק דין
אסי | 21:07 10/03/2014
איך אני יכול למחוק רישום פלילי לאחר גזר הדין?
ניסו דעבול | 01:49 17/12/2013
מחיקת הרשעה פלילית
עו''ד אסף דוק | 06:09 17/12/2013
האם ניתן לבצע מחיקת רישום פלילי לאחר מתן גזר הדין?
אבי כהן | 12:54 04/11/2013
הגשת בקשת חנינה לנשיא המדינה
עו''ד אסף דוק | 16:51 04/11/2013
תודה רבה על תשובתך המפורטת!
אבי | 09:04 01/12/2013
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019