חזרה לעמוד הראשי | מאמרים | משרד עורך דין פלילי בתל אביב

משרד עורך דין פלילי בתל אביב

הסתבכת בעיר תל אביב? עומד בפני חקירה בתחנת משטרה בתל אביב? הוגש נגדך כתב אישום בתל אביב? בכל אחד מן המקרים האמורים, חשוב להיעזר בעורך דין פלילי בתל אביב הממוקם בתל אביב ואשר יהיה זמין לצרכיך בכל עת ובאופן מיידי.

עורך דין פלילי בתל אביב יכיר בדרך כלל את הניואנסים הייחודיים ושיטות החקירה בתחנה בה אתה נחקר, ומעל הכל, יהיה זמין למקרי חירום ויכול להגיע במהירות לתחנת המשטרה בכדי לייעץ לך במידית בשעתך הקשה והקריטית, שכן המשטרה מנסה בדרך כלל לנצל את הלחץ בו נתון הנחקר ולומר לו כי זמן ההגעה שציין עורך הדין אינו סביר ותנסה לפתוח בחקירה לפני הגעתו. עורך דין פלילי בתל אביב גם יכיר בדרך כלל את בית המשפט בתל אביב, הן בית המשפט המחוזי והן בית משפט השלום, על שופטיו, מערך המזכירות והפרוצדורה הנהוגה.

על פי נתונים סטטיסטיים, עולה כי במהלך שנה קלנדרית מדווחים בעיר תל אביב מעל לארבעים אלף פשעים. מתוכם, שיעור עבירות הרכוש המדווחות בעיר תל אביב עומד על כ- 55 מקרים לכל 1,000 איש, נתון המציב את תל אביב כראשונה מבין הערים בישראל (נכון לשנת 2010). שיעור הפשיעה האלימה בעיר תל אביב עומד על כ 11 מקרים על כל 1,000 איש, מן השיעורים הגבוהים ביותר בערים בישראל.

מנתוני הפשיעה שנמסרים מידי שנה על ידי מחוז תל אביב של המשטרה, עולה כי קיימת עלייה מתמדת במקרי השוד במחוז תל אביב וכמו כן, עלייה במקרי הפריצה לבתים ולרכבים בתל אביב. מדובר על מעל לאלף מקרי שוד בשנה ועל מעל 5,000 גניבות רכב בשנה בתחומי העיר תל אביב.

מעבר לכך, סצנת חיי הלילה של תל אביב ידועה כמובילה בארץ ואף תופסת מקום של כבוד בזירה העולמית, יחד עם סצנה זו, צמחה בתל אביב תעשיית סמים ואספקת אלכוהול לקטינים שתפסה תאוצה בשנים האחרונות, ומגמה זו כמובן, הגיעה גם לידיעתה של משטרת ישראל במחוז תל אביב. בשל כך, גם אם הדבר אינו נראה כך לעיתים, כוחות המשטרה בתל אביב מנהלים מאבק עיקש בסמים ובאספקת אלכוהול לקטינים ומנהלים מבצעים מורכבים במקומות בילוי ובמקומות מפגש פופולריים שונים בעיר תל אביב, כאשר הם מפעילים לצורך כך שוטרים סמויים. פעילויות יזומות אלו מביאות לעיתים ל"גלי מעצרים" בתל אביב. מבצעים "פופולריים" נוספים שמבצעת משטרת תל אביב הינם בתחום עבירות המין באינטרנט. לשם כך מופעלים לעיתים תכופות סוכני משטרה המתחזים לקטינות באינטרנט על מנת ללכוד עברייני מין פוטנציאלים. גם מבצעים אלו מובילים בדרך כלל לגל מעצרים.

קיימת חשיבות מובנות בשכירת עורך דין פלילי בתל אביב אשר מכיר את הנפשות הפועלות במשטרה וברשויות התביעה המקומיות, ואשר נמצא בעיר ממילא, עובדה אשר בהחלט עשויה אף להוזיל את תמחור הייצוג, למרות הסטיגמה היוקרתית שדבקה בעורכי הדין הפליליים בתל אביב.

עורכי הדין הפליליים הממוקמים בתל אביב הם מן הבכירים בתחום, ואנשים רבים המסתבכים בפלילים מעדיפים לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב גם כאשר הם מתגוררים בעיר אחרת ואף במקרים שהם נשפטים בעיר אחרת.

זקוק לייעוץ משפטי דחוף על ידיד עורך דין פלילי בתל אביב? עומד בפני חקירה פלילית בתל אביב? הוגש נגדך כתב אישום בבית המשפט בתל אביב? פנה עכשיו למשרדנו לקבלת ייעוץ מיידי אישי ומקצועי על ידי עורך דין פלילי בתל אביב. 

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
לא נמצאו תגיות לכתבה זו.

הצלחות המשרד בתחום
אי הרשעה ללקוחה שאיימה בהצתה ביטול הרשעה ללקוח שתקף אדם אחר בגז פלפל וגרם לחבלה בפניו אי העמדה לדין בעבירות אלימות במשפחה סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינים ברשת שחרור ממעצר לקוח שנחשד בסחר בסמים בעקבות הגשת ערר לבית המשפט המחוזי - מרכז סגירת תיק פלילי ללקוח שנחקר בגין הטרדה מינית באינטרנט

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי