חזרה לעמוד הראשי | מאמרים | עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

כאשר נגשים להתייעץ עם עורך דין בנושא רשלנות רפואית מומלץ לוודא כי הוא מתמחה בתביעות רשלנות רפואית במגוון תחומי הרפואה. הדבר יכול לסייע רבות לבנות את התיק, להבין את מצב החולה ואת הפעולות שביצעו הרופאים במקרה הנדון. כאשר רוצים לנצח בתביעה של רשלנות רפואית, יש צורך להוכיח כי הטיפול הרפואי שניתן לחולה לא היה סביר בהתחשב בנסיבות, וכתוצאה מהטיפול הזה נגרם נזק לחולה.

מתי מומלץ להיוועץ עם עורך דין רשלנות רפואית?

כאשר חולה אשר טופל על ידי רופא חושב כי נגרם לו נזק כתוצאה מהטיפול הרפואי שהוא קיבל, או לחילופין אם היה איחור באיבחון של מחלה קשה אצלו – כדאי לו להתייעץ עם עורך דין אשר מתמחה ברשלנות רפואית. הסיבות לפנייה יכולות להיות מגוונות, גם אם החולה מרגיש כי נעשה לו עוול, וגם אם משיחה עם איש רפואה אחר הוא החל לחשוב כך, בכל מקרה כדאי להתייעץ עם עורך דין. תפקידו יהיה לבחון באופן אוביקטיבי ורציני ומקצועי את המקרה שמציגים לו ולהעריך בצורה מומחית אם יש תיק שכדאי לתבוע בגינו.

חשוב לדעת – תיק רשלנות רפואית

כדי לדעת אם היתה רשלנות רפואית בעת הטיפול בחולה, עליו לקבל את התיק הרפואי שלו מהמוסד בו הוא טופל. חשוב לדעת כי על פי חוק זכויות החולה, כל אחד זכאי לקבל לידיו את התיק הרפואי שלו, אשר שייך לו מכוח החוק. המוסד הרפואי רק שומר עבור החולים את התיקים הרפואיים שלהם. לכל אחד יש זכות לקבל העתק של התיק וזוהי החובה של המוסד הרפואי לספק לכל חולה העתק של התיק שלו – בפרק זמן סביר.

משרד עורך דין רשלנות רפואית יכול לעזור לחולה לקבל לידיו את התיק הרפואי שלו, אם הוא נתקל בבעיה לקבל אותו. בתיק זה קיים התיעוד הרפואי אשר רלוונטי וחשוב עבור התביעה של רשלנות רפואית. עבור תביעה כזאת יש צורך בכל התיעוד של הטיפול הרפואי שניתן לחולה, כולל התיעוד הממוחשב, הרישום הידני, סיכומי מחלה, ההפניות שהוא קיבל, התשובות לשאלות ששאל, בדיקות המעבדה שעשה ועוד.

כיצד מתבצע תשלום עבור עורך דין רשלנות רפואית?

בדרך כלל, ברוב המקרים עורך דין מספק ייעוץ ראשוני בתשלום סמלי או בחינם. בין אם מדובר בייעוץ ללא תשלום או בתשלום סמלי – עורך הדין מקבל את עיקר התשלום שלו לאחר סיום ההליך המשפטי של התיק בנושא רשלנות רפואית מאחוזים אשר מקוזזים מהסכום שהלקוח מקבל כתוצאה מהתביעה.

יש לציין כי עלות נוספת שיש לתיק רשלנות רפואית היא תשלום למומחה אשר יתן חוות דעת רפואית. זו יכולה להגיע גם ל-20,000 ש"ח. לכן חשוב לוודא מהו הסיכוי לנצח בתביעה ואם הדבר כדאי מבחינת העלות הכוללת.

המאמר מובא לכם באדיבות: משרד עורכי דין לרשלנות רפואית - כספי סרור

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות הכותב:

עו"ד אסף דוק הינו מומחה למשפט פלילי וצבאי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק מזה זמן רב בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים, שימש כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מקצועי ודיסקרטי ניתן ליצור קשר בטל' 03-5505995 | 052-6885006 ממליצים   facebook

תגיות - מונחים נוספים בתחום
לא נמצאו תגיות לכתבה זו.

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בתקיפת בת זוגו ופציעתה סגירת תיק פלילי בעבירת יבוא סמים באינטרנט שחרור ממעצר חשוד במעשה מגונה בנסיבות מחמירות בקטינה קרובת משפחתו סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינה בת 13

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי