הוסף חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.

על מנת לשמור על אמינות ואיכות השירות המשפטי שלנו, כל חוות דעת נבדקת באמצעים טכנולוגיים וכן בבקרה אנושית, לאיתור שפה פוגענית, אי דיוקים ורמאויות. במידה וחוות דעת לא עומדת בכללי כתיבת חוות הדעת או חשודה כבלתי אמינה, אנו עשויים להסיר את חוות הדעת מן האתר, לחסום את הכותב ו/או למנוע ממנו ניקוד.
שם פרטי
 
שם משפחה
 
דעתך על השירות המשפטי במשפט אחד (עד 200 תווים)
 
חווה דעתך על השירות המשפטי
 
מאפייני דירוג השירות המשפטי (1 = הנמוך ביותר, 5 = הגבוה ביותר)
 
1
2
3
4
5
 
מקצועיות וידע
 
שירותיות
 
שביעות רצון
 
חזרה לעמוד הראשי | סניפים | אזור המרכז | עורך דין פלילי בתל אביב - אסף דוק

עורך דין פלילי בתל אביב - אסף דוק

עו"ד אסף דוק מחזיק בידע רב בתחום המשפט הפלילי ומזה תקופה ארוכה עוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים מול תחנות המשטרה ובתי המשפט השונים בעיר תל אביב. המשרד ממוקם בעיר ברחוב נחלת יצחק 32, ומעניק ללקוחותיו ייצוג משפטי מקצועי, יסודי ויצירתי החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24/7 לתושבי תל אביב והסביבה.

עברית | русский | English | العربية Français

עורך דין פלילי מומחה בתל אביב - אסף דוק

עו"ד פלילי אסף דוק מחזיק בידע רב בתחום המשפט הפלילי ומזה תקופה ארוכה עוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי בעניינם.

מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים בת"א, שימש עו"ד אסף דוק כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד.

משרד עורכי הדין שהקים ממוקם בעיר תל אביב ברחוב נחלת יצחק 32, ומספק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והצבאי לתושבי תל אביב והסביבה.

לאור העובדה כי להליך הפלילי השפעה רבה על חיי החשוד או הנאשם ועל חיי בני משפחתו, שכן יש בו כדי לפגוע בחירותו ובכבודו, כל אדם המתקשר עימנו זוכה להיות במרכז העשייה ולהגנה משפטית מלאה על זכויותיו תוך שירות אישי ומקצועי.

המשרד מעניק ללקוחותיו את האפשרות לקבל ייצוג משפטי מקצועי, יסודי ואחראי כבר מראשית ההליכים הפליליים, תוך ניתוח המצב קדימה ובחינת דרכי הפעולה המיטביות לניהול הסיכונים הכרוכים בניהולו של התיק הפלילי. העיקרון המנחה את אופן הטיפול בכל תיק הינו הגנה על הזכויות והאינטרסים של הלקוח, לצד תמיכה וסיוע לו בשעתו הקשה.

המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי לתושבי תל אביב והסביבה על פני כל שעות היממה, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. הניסיון מלמד כי טיפול ראשוני מקצועי עשוי במקרים מסוימים להגיע אף עד כדי הימנעות מוחלטת מנקיטה בהליך פלילי כנגד המעורב. על כן, טיפול נאות ויסודי כבר בשלביו המוקדמים של ההליך, מונע עוגמת נפש עתידית ועשוי לחסוך הוצאות כספיות גבוהות בהמשך.

כיצד עליך לנהוג בזמן מעצר?

זכותו של כל אדם עצור להיוועץ בעורך דין. טרם הגעתך לחקירה, דאג לעמוד על זכות זו ולהתקשר לעורך דין פלילי בתל אביב לשם היוועצות וליווי משפטי לאורך המעצר, החקירה ואחריהם. יש לזכור שהגרסה הראשונית אותה תמסור בחקירה נחשבת כאמינה ביותר מבחינת בית המשפט. לכן, ישנה חשיבות עליונה לכך שתפגוש עורך דין פלילי בטרם החקירה בכדי שיעזור לך לגבש גרסה ראשונית שתוכל להשפיע באופן חיובי על המשך ההליך הפלילי נגדך. גרסה ראשונית מוצלחת מסוגלת במידה רבה לקבוע האם ההאשמה תתגבש לכתב אישום, או לא. בנוסף, עורך דין פלילי יילחם עבורך וידאג לכך שזכויותיך במעצר ובחקירה לא יופרו, וייתן מענה והדרכה לגבי שמירה על זכות השתיקה, השלכותיה וכדאיותה בהקשר של הפרשה בה אתה מעורב.

מתי המשטרה תפתח נגדך בחקירה פלילית?

גם במידה ולא הוגשה נגדך תלונה רשמית במשטרה, אלא ישנה עדות על כך שביצעת עבירה, המשטרה לא תהסס לפתוח נגדך בחקירה. לפי סעיף 59 (חוק סדר הדין הפלילי), תשמ"ב- 1982, המשטרה רשאית להתחיל בחקירה גם בהעדר תלונה רשמית, בעת שנודע לה על כך שבוצעה עבירה. ישנן לא מעט דוגמאות על אנשים שנחקרו בעקבות עדויות או שמועות מצד שכנים, מכרים, או אפילו בעקבות סטטוסים בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות. לכן, ברגע שנודע לך שהמשטרה גובה עדות מאדם אחר לגביך, דאג להתגונן מראש על ידי יצירת קשר מיידי עם עורך דין פלילי בתל אביב והסביבה שיעזור לך לגבש אסטרטגית פעולה וידאג לכך שהחשדות נגדך לא יתפתחו לכדי מעצר והגשת כתב אישום כנגדך.

תחומי עיסוק המשרד בתל אביב והסביבה:


 משרדנו יוכל לסייע לך במקרים הבאים:


◻️ כתב אישום: במידה והוגש נגדך כתב אישום בבית משפט פלילי אל תישאר אדיש, פנה אלינו במהרה לצורך ייעוץ וייצוג בהליך הפלילי בבית המשפט הרלוונטי. משרדנו מתמחה בעבירות איומים, עבירות תקיפה, עבירות גניבה, קבלת דבר במרמה, עבירות שוד, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, מרמה והונאה, הימורים בלתי חוקיים, עבירות מין, הטרדה מינית, עבירות סמים, סחר בסמים, גידול סמים, החזקת סם לצריכה עצמית, החזקת סם שלא לצריכה עצמית, תקיפת שוטרים, סחיטה באיומים, החזקת סכין, עבירות נשק, שלילת רישיון נשק, חטיפה וכליאת שווא, עבירת רצח, עבירת הריגה, גרימת מוות ברשלנות, אלימות במשפחה, פריצה והתפרצות, עבירות רכוש, עבירות מס, עבירות שוחד, עבירות זיוף, עבירת התחזות.

◻️ חקירה במשטרה: במידה וזומנת לחקירה במשטרה או במצ"ח או רשות מוסמכת אחרת משום שהנך חשוד בביצועה של עבירה פלילית חשוב שתתייעץ עימנו לפני החקירה.

◻️ שחרור ממעצר: במידה ונעצרת פנה אלינו מייד. למשרד ניסיון רב בטיפול בהליכי מעצר כגון: במעצר עד תום ההליכים, מעצר ימים, מעצר לצרכי חקירה ומעצר בית.

◻️ מחיקת רישום פלילי: במידה ולחובתך רישום פלילי בשל תיקים משטרתיים שנסגרו - נוכל לסייע לך במחיקת הרישום הפלילי לצורך קבלת תעודת יושר.

◻️ בקשת חנינה: במידה והורשעת בפלילים ואתה מעוניין לשים את ההרשעה מאחוריך - נוכל לסייע לך במחיקתה תוך הגשת בקשת חנינה לנשיא המדינה.

◻️ עבירות צבאיות: במידה והנך חייל, מלש"ב, איש קבע או חייל מילואים וזומנת לחקירה במצ"ח או שמתנהל נגדך משפט צבאי, משרדנו יוכל לסייע לך בכל סוג של עבירה צבאית הנדונה בפני בתי הדין הצבאיים.

◻️ עבירות תעבורה: אם נתפסת נוהג תחת שכרות או השפעת סמים - נוכל לסייע לך בהחזקת הרישיון ובהליכים המתנהלים בפני בתי המשפט לתעבורה.

◻️ ייצוג עדי מדינה: משרדנו מייצג עדי מדינה בפרשות החמורות והסבוכות ביותר בעולם הפשע הישראלי ומלווה אותם לאורכו ולרוחבו של ההליך הפלילי.

◻️ פגישת ייעוץ משפטי: משרדנו ישמח להעניק לך ייעוץ משפטי יסודי, מקצועי ואחראי 24 שעות ביממה בכל סוגי העבירות הפליליות.

הסתבכת בפלילים בעיר תל אביב והסביבה?

בענייני פלילים אין להקל ראש ובמידה ונקלעתם לבעיה יש לפנות בהקדם האפשרי לגורמים המתמחים בתחום. ייצוג משפטי הולם מטעם מיטב המומחים יוכל להשפיע על עתידכם באופן מהותי. יתר על כן, בכל בעיה בה נתקלת הנוגעת לדיני נפשות יש לפעול באופן מידי מכיוון שהדבר עלול לסכן את החופש שלך. במידה ונחשדת בעבירה פלילית הצעד הראשון יהיה להתקשר לעורך דין פלילי בתל אביב אשר ילווה אותך לכל אורך התהליך ויגבש עבורך אסטרטגיה משפטית ארוכת טווח, ילחם על זכויותיך ויעזור לך להתנהל בחקירה בצורה חכמה ומושכלת, תוך גיבוש גרסה ראשונית שתעבוד לטובתך. בכך תפחית למינימום את הסיכויים שתיעצר ויוגש נגדך כתב אישום.

זומנת לחקירה או הוגש נגדך כתב אישום בבית משפט בתל אביב?

כאמור, היוועצות בעו"ד פלילי מנוסה הינה קריטית לאורך כל שלביו של ההליך המשפטי המתנהל נגדך. עורך הדין שייצג את האינטרסים שלך יוכל עוד משלביו הראשונים של ההליך לסכל את האפשרות שתואשם או תורשע בהאשמות שווא וכן במקרים מסוימים אף להביא לביטול ההליך הפלילי שנפתח נגדך. בכל מקרה של חשד בביצוע או מעורבות בעבירה פלילית, הצורך בייעוץ משפטי מקצועי הוא הכרחי. עורך הדין יוכל להקטין את כובד הראיות נגדך ולהביא לתוצאות המיטביות בתיק בכך שיסייע לך לגבש גרסה עקבית שעשויה להיות ההבדל בין הרשעה לזיכוי.

במידה וזומנת לחקירה או הוגש נגדך כתב אישום בבית משפט בתל אביב, פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת. באפשרותך גם לבקר באתר המלצות על עורכי דין בתל אביב.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות הכותב:

עו"ד אסף דוק הינו מומחה למשפט פלילי וצבאי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק מזה זמן רב בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים, שימש כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מספק את שירותיו 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ. למענה מקצועי ודיסקרטי ניתן ליצור קשר בטל' 03-5505995 | 052-6885006 ממליצים   Google+   facebook

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורך דין פלילי במרכז | עורך דין פלילי בתל אביב | עורכי דין פליליים בתל אביב | עורך דין בתל אביב | תל-אביב | בית משפט השלום בתל אביב | מדור תביעות תל אביב | פרקליטות תל אביב | בית המשפט המחוזי בתל אביב | עורך דין מעצרים בתל אביב | פלילים בתל אביב

חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.
חוות הדעת של מאור חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין שלא מבטיח הבטחות שווא ומשיג בסופו של דבר תוצאות טובות!
חוות הדעת של מאור חסוי על השירות המשפטי
אני רוצה להודות לך עו"ד דוק על הליווי המשפטי המיוחד והנאמן לאורך כל הדרך. זה לא מובן מאליו שעו"ד נותן 200% בתיק ועושה זאת בגאון כמוך. תודה רבה ממני ומכל המשפחה על המסירות והמקצועיות.
הוסף חוות דעת
מאור חסוי
29/01/2018
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של אורן חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
אסטרטג אמיתי בעוד שרוב עורכי הדין הם טקטיקנים.
חוות הדעת של אורן חסוי על השירות המשפטי
אסף הוא אסטרטג אמיתי בעוד שרוב עורכי הדין הם טקטיקנים. ליווה אותי במסירות ומקצועיות בתקופה הכי חשוכה בחיי ועשה זאת בגאון.
הוסף חוות דעת
אורן חסוי
11/11/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של עמנואל חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
בזכות עו"ד דוק לא נחקרתי למרות שזומנתי למשטרה!
חוות הדעת של עמנואל חסוי על השירות המשפטי
עו"ד דוק פגש אותי מחוץ לתחנה, היה אדיב ומסביר פנים, ענה לי על כל השאלות וליווה אותי בתחנה מול החוקרים שהבינו שאין לי יד ורגל בהאשמות שניסו לתפור לי. בסופו של דבר לא נחקרתי באזהרה ולא נפתח לי תיק. בלעדיו כל זה לא היה קורה ולכן מבחינתי הוא מספר 1 בתחום.
הוסף חוות דעת
עמנואל חסוי
08/05/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של פיליפ חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין מוכשר שתמיד זמין בטלפון!
חוות הדעת של פיליפ חסוי על השירות המשפטי
אסף הוא אחד מעורכי הדין הפליליים שאתה תמיד שמח שהוא בצד שלך. מקצועי וזמין תמיד לכל בעיה. ממליץ מאוד.
הוסף חוות דעת
פיליפ חסוי
25/03/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של אבידן חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד מקצועי ומסור שיודע להילחם כשצריך.
חוות הדעת של אבידן חסוי על השירות המשפטי
עורך דין מצויין, תודה רבה על השירות המסור לאורך כל הדרך עד לשחרור וסגירת התיק. משפחת אבידן.
הוסף חוות דעת
אבידן חסוי
10/03/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של רונן חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
ממליץ בחום לכל המעוניין לקבל יחס אישי, מקצועי, בהבנה ואוזן קשבת.
חוות הדעת של רונן חסוי על השירות המשפטי
הגעתי לעו"ד אסף דוק במקרה דרך האינטרנט בעת המתנה לחקירה במשטרה, לאחר שהאשימו אותי באיומים, עצם המעמד היה לא נעים ואסף שדיבר איתי בפלאפון הרגיע אותי והדריך אותי בעניין, לאחר החקירה נפגשנו באופן אישי, פגשתי אדם נעים, מקצועי עם יחסי אנוש ואיכפתיות, הסביר לי את כל התהליך, עו"ד אסף דוק ביחד עם עמיתו עו"ד אילון טיפלו בתיקי על הצד הטוב ביותר ואני יכול לומר בלב שלם שלאחר שעברתי תקופה לא קלה לבסוף התיק נסגר ללא העמדה לדין, ממליץ בחום לכל המעוניין לקבל יחס אישי, מקצועי, בהבנה ואוזן קשבת.
הוסף חוות דעת
רונן חסוי
23/02/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של רחל ש. על השירות המשפטי במשפט אחד
מקצועיות יוצאת דופן, אוזן קשבת, אמפתיה ואנושיות.
חוות הדעת של רחל ש. על השירות המשפטי
עו"ד אסף דוק ברצוני להודות לך על האוזן הקשבת, האמפתיה ואנושיות אשר גילית כלפיי בעת מצוקה, ענית בסבלנות על כל השאלות והתהיות שלי, ופעלת בצורה מקצועית ביותר בתיק שנפתח נגדי.
הוסף חוות דעת
רחל ש.
30/12/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של ארז חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
לא יכולתי לבקש עו"ד פלילי טוב יותר!
חוות הדעת של ארז חסוי על השירות המשפטי
הגעתי למשרד של עו"ד דוק בתל אביב בעקבות שני תיקים פליליים לא פשוטים. במסגרת הייצוג אסף גילה רצינות, יסודיות ומקצועיות של ממש - בדיוק כמצופה מעורך דין שעוסק בדיני נפשות. ממליץ עליו בחום.
הוסף חוות דעת
ארז חסוי
09/12/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של מיכאל דויטשוילי על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין פלילי מוביל שיודע את העבודה!
חוות הדעת של מיכאל דויטשוילי על השירות המשפטי
לאחר תקופה ארוכה שעברתי מעו"ד לעו"ד הגעתי לעורך דין דוק דרך המלצה של חבר. לאחר נדודים מצאתי עורך דין שקודם כל בנאדם אמפטי, סבלני ומקצועי מאוד בתחום הפלילי. תודה רבה על הליווי והתמיכה בתקופה הלא פשוטה וכמובן על התוצאה המרשימה.
הוסף חוות דעת
מיכאל דויטשוילי
31/10/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של מוטקה כץ על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין פלילי מקצועי מאוד שמגלה אכפתיות ורגישות
חוות הדעת של מוטקה כץ על השירות המשפטי
אני רוצה להמליץ בחום על עורך הדין אסף דוק. הגעתי אליו בעקבות המלצות חברים שהמליצו עליו כעורך דין מקצועי מאד בתחום הפלילי וכן כמי שמצטיין ביחסי אנוש ואכפתיות כלפי הקליינטים. גיליתי שאכן עורך הדין דוק הוא מקצועי ביותר, נעים ואכפתי. תודה רבה!
הוסף חוות דעת
מוטקה כץ
18/10/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 

הצלחות המשרד בתחום
ביטול כתב אישום ללקוח שהואשם בתקיפה ותגרה במקום ציבורי ביטול הרשעה ללקוח שהואשם ביבוא סמים והחזקתם שלא לצריכה עצמית שחרור ממעצר לקוח שתקף ופצע את בעל הבית שלו ביטול הרשעה ללקוח שתקף אדם אחר בגז פלפל וגרם לחבלה בפניו

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: [email protected]

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
זימון לועדת משמעת באוניברסיטת תל אביב
נטע | 19:40 16/10/2017
זימון לועדת משמעת באוניברסיטת תל אביב
עו''ד אור הדאיה | 16:09 25/10/2017
יש לכם שאלה? הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 12:18 04/04/2017
איום מצד עורך דין הצד שכנגד בבית משפט
אלון | 17:14 19/08/2017
איום מצד עורך דין הצד שכנגד בבית משפט
עו''ד אור הדאיה | 19:46 20/08/2017
רק אתה אשם - אם נחשדת בפלילים ולא התייעצת עם עורך דין!
גבי | 13:40 05/03/2017
רק אתה אשם - אם נחשדת בפלילים ולא התייעצת עם עורך דין!
נתנאל | 19:19 05/03/2017
האם התייעצות עם עורך דין בחקירה מחשידה אותי?
ישי | 19:56 23/08/2016
האם התייעצות עם עורך דין בחקירה מחשידה אותי?
עו''ד אלעד שאול אלבז | 20:45 23/08/2016
האם עורך דין נמצא עם החשוד בתוך חדר החקירות?
אהוד | 14:44 23/10/2015
האם עורך דין נמצא עם החשוד בתוך חדר החקירות?
עו''ד אסף דוק | 16:34 23/10/2015
האם עורך דין נמצא עם החשוד בתוך חדר החקירות?
אהוד | 17:32 23/10/2015
התנהלות בלתי חוקית של עורך דין
ללא | 12:27 05/10/2014
התנהלות בלתי חוקית של עורך דין
עו''ד איילון בירנבוים | 08:06 08/10/2014
עורך הדין שלי מסרב להראות לי את תוכן התסקיר
מוטי | 14:43 22/03/2014
גילוי תסקיר קצין מבחן
עו''ד אסף דוק | 14:51 22/03/2014