הוסף חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.

על מנת לשמור על אמינות ואיכות השירות המשפטי שלנו, כל חוות דעת נבדקת באמצעים טכנולוגיים וכן בבקרה אנושית, לאיתור שפה פוגענית, אי דיוקים ורמאויות. במידה וחוות דעת לא עומדת בכללי כתיבת חוות הדעת או חשודה כבלתי אמינה, אנו עשויים להסיר את חוות הדעת מן האתר, לחסום את הכותב ו/או למנוע ממנו ניקוד.
שם פרטי
 
שם משפחה
 
דעתך על השירות המשפטי במשפט אחד (עד 200 תווים)
 
חווה דעתך על השירות המשפטי
 
מאפייני דירוג השירות המשפטי (1 = הנמוך ביותר, 5 = הגבוה ביותר)
 
1
2
3
4
5
 
מקצועיות וידע
 
שירותיות
 
שביעות רצון
 
חזרה לעמוד הראשי | סניפים | אזור המרכז | עורך דין פלילי מומחה בתל אביב

עורך דין פלילי מומחה בתל אביב

עו"ד אסף דוק מחזיק בידע רב בתחום המשפט הפלילי ומזה תקופה ארוכה עוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים מול תחנות המשטרה ובתי המשפט השונים בעיר תל אביב. המשרד ממוקם בעיר ברחוב השלושה 2 במגדל אדגר, ומעניק ללקוחותיו ייצוג משפטי מקצועי, יסודי ויצירתי החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24/7 לתושבי ת"א והסביבה.

עברית | русский | English | العربية Français

עורך דין פלילי מומחה בעיר תל אביב - אסף דוק

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו בעיר ת"א, העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך ומציאת פתרונות מקוריים למטופליו.

מיד עם תום עבודתו במשרד המשפטים, שימש עו"ד אסף דוק כסניגור פלילי בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצבר ניסיון מעשי רב בתחומי המשפט הפלילי על כל רבדיו.

משרד עורכי הדין שהקים ממוקם בעיר תל אביב ברחוב השלושה 2 במגדל אדגר (קומה 25), ומספק שירותים משפטיים בתחום המשפט הפלילי והצבאי לתושבי תל אביב והסביבה.

לאור העובדה כי להליך הפלילי השפעה רבה על חיי החשוד או הנאשם ועל חיי בני משפחתו, שכן יש בו כדי לפגוע בחירותו ובכבודו, כל אדם המתקשר עם המשרד זוכה להיות במרכז העשייה ולהגנה משפטית מלאה על זכויותיו תוך שירות אישי ומקצועי.

צוות עורכי הדין שלנו, ביניהם גם יוצאי הפרקליטויות השונות ורשויות האכיפה, פועלים במקצועיות ובמסירות על מנת להגן על זכויותייך. המשרד מונה צוות אנשים מוכשר וייחודי הפועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. הניסיון והידע המקצועי שצברו עורכי הדין שלנו בגופי האכיפה והתביעה לא יסולא בפז ומאפשר להם להבין כיצד הצד השני חושב ואיך נראים הדברים מבחינתו ובכך לגבש אסטרטגיה משפטית מוצקה ומיטבית בכל תיק ותיק. אנו יודעים בדיוק מהם האילוצים העומדים בפני תובע, כיצד הוא בוחן ראיות, אילו שיקולים מנחים אותו ומהי הדרך הנכונה להטות את ההליכים המשפטיים לטובת הלקוח בהצטמד לכללים ולחוקים.

המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי לתושבי תל אביב והסביבה על פני כל שעות היממה, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. הניסיון מלמד כי טיפול ראשוני מקצועי עשוי במקרים מסוימים להגיע אף עד כדי הימנעות מוחלטת מנקיטה בהליך פלילי כנגד המעורב. על כן, טיפול נאות ויסודי כבר בשלביו המוקדמים של ההליך, מונע עוגמת נפש עתידית ועשוי לחסוך הוצאות כספיות גבוהות בהמשך.

בחירת עורך דין פלילי בתל אביב

זומנתם לחקירה במשטרה, הפרקליטות החליטה להגיש תביעה פלילית נגדכם לבית המשפט? אם כן, הרי שאתם זקוקים לעורך דין פלילי שייצג אתכם. גורלו של מי שעומד כנגדו אישום פלילי תלוי רבות במיומנותו וניסיונו של עורך הדין המייצג אותו, ובתל אביב פועלים משרדי עריכת דין רבים, שכל אחד מהם יעיד על עצמו כמשרד הטוב ביותר עבורכם. כיצד תדעו לבחור בשעת צרה את עורך הדין אשר באמת ייצג אתכם בדרך הטובה והמקצועית ביותר, זה שיצליח להביא לזיכוי מלא שלכם ולשיקום שמכם הטוב, או להפחית את העונש שיוטל עליכם למינימום האפשרי? לפניכם כמה טיפים ועצות, שיעזרו לכם למצוא את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר עבורכם בתל אביב.

הסמכה

ראשית, חשוב לוודא שלעורך הדין המייצג אתכם יש הסמכה ותעודות המכשירות אותו לייצג אתכם כראוי. בדקו שהוא מחזיק בתעודת הסמכה מטעם לשכת עורכי הדין, שכן בשנים האחרונות חלה ירידה באחוזי המתמחים אשר עוברים את בחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין. בנוסף לתעודת הסמכה של לשכת עורכי הדין, ודאו שעורך הדין התמחה בתיאוריה ובפועל בתחום הדין הפלילי בו עוסק התיק הנוגע לכם.

לא להתמהמה

בכל מקרה בו אתם נחשדים או מואשמים בפלילים חשוב שתקבלו ייצוג משפטי הולם מוקדם ככל שניתן. פנייה לעורך דין כבר ברגע שמזמנים אתכם לחקירה יכולה למנוע מעצר והעמדה לדין, והנחייה של עורך הדין יכולה למנוע מכם לעשות טעויות שיפלילו או יסבכו אתכם, שכן חקירה משטרתית היא חוויה שלא פשוט להתמודד עימה. לכן אין להתמהמה, ויש לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין מנוסה.

התמחות מתאימה

עריכת דין הוא מקצוע שנחלק לתחומי התמחות רבים. כאשר אתם מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב שייצג אתכם, חשוב לבחור בעורך דין המתמחה בפלילים. יתירה מכך, גם המשפט הפלילי נחלק לכמה תחומים וחשוב לוודא שלעורך הדין המייצג אתכם יש הסמכה, ידע וניסיון בתחום הפלילי בו אתם נחשדים, שכן יש הבדל גדול בין עבירות הקשורות להלבנת הון, בין עבירות סמים, ובין עבירות הונאה, אלימות וכן הלאה. ניסיון מוכח בתחום בו עוסק התיק שלכם הוא הכרחי עבור עורך הדין שייצג אתכם, אל תתפשרו על סוגיה זו.

מוניטין ורקורד של הצלחות

אתם מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי ממולח, אשר יודע כיצד לייצג את מרשיו בדרך הטובה ביותר. בכדי לוודא שאתם בוחרים בעורך דין מתאים, בדקו את הרקורד שלו, ואת רשימת ההצלחות שלו בשנים האחרונות. כמו כן בצעו חקירה ברשת לגבי המוניטין של עורך הדין ומשרדו, והימנעו מפנייה לעורכי דין שיצא להם שם רע,  או שאין להם רקורד של ייצוג מוצלח בעבר. עורך דין שאין לו רשימת ייצוגים מוצלחים או שהוא חסר את הניסיון המספיק, או שהוא חסר את הכישרון הנדרש, כך או אחרת, עדיף לפנות לעורך דין אחר.

משרד גדול או קטן

מי שיכול להרשות לעצמו, ישמח בוודאי לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין גדול ומפורסם, אולם זו אינה בהכרח הבחירה הטובה ביותר עבורכם. אם אתם בוחרים במשרד גדול בעל מוניטין, ודאו מראש שמי שינהל את התיק שלכם וייצג אתכם בפועל יהיה אחד מעורכי הדין הבכירים ולא עורך דין זוטר או מתמחה. במשרד קטן סביר להניח שמי שייצג אתכם הם עורכי הדין המובילים את המשרד, וכמו כן, אין חשש שתיקכם ייחשב לתיק זניח שיעמוד בצילם של תיקים חשובים ומתוקשרים יותר. כמו כן, עורכי דין בעלי שם ופרסום כבר עשו את שלהם וביססו עצמם מקצועית, אין להם צורך להוכיח את עצמם, ולעיתים הרעב שלהם למקצוע כבר אינו מה שהיה פעם. לעומתם, עורכי דין צעירים יותר מחזיקים בתשוקה למקצוע ויש להם מוטיבציה גבוהה להצטיין בתחומם, ואלו יעבדו לטובתכם.

אינטראקציה אישית

כדי שעורך הדין שלכם ייצג אתכם בדרך הטובה ביותר, חייבת להתקיים ביניכם מערכת יחסים המבוססת על אמון מלא ותקשורת טובה. אתם מצידכם צריכים לספר לעורך הדין את כל מה שידוע לכם, מבלי להסתיר דבר, ומבלי לנסות לייפות את הדברים. עורך הדין מצידו צריך להיות מחויב לעשות כל שביכולתו לזיכוי שלכם או להפחתת העונש שיוטל עליכם, ולשמור על סודיות המידע שאתם מוסרים לו. כדי שהדברים הללו יתאפשרו, צריכה להיות אינטראקציה בינאישית טובה ביניכם ובין עורך הדין. חשוב שתחושו נוח לספר כל דבר ולשאול כל שאלה, וחשוב ביותר שתחושו כי אתם יכולים לתת בעורך הדין שלכם אמון מלא וכי הוא יעשה כל שביכולתו לטובתכם. אם אתם חשים לא בנוח עם עורך דין מסוים, פנו לעורך דין אחר.

נגישות וזמינות

חשוב שעורך הדין המטפל בכם יהיה זמין עבורכם, שתוכלו לפנות אליו בשעת הצורך, ושהוא יהיה שם עבורכם כאשר תזדקקו לו. לפני שאתם שוכרים שירותיו של עורך דין, בקשו לדעת כיצד תוכלו ליצור עימו קשר, מהן שעות העבודה במשרד ומה הזמינות שלו ללקוחות. רצוי שתהיה לכם כתובת אליה תוכלו לפנות במקרים דחופים, ושתזכו למענה מהיר עד כמה שניתן בעת צרה. כמו כן, חשוב שתדעו מראש מי עורך הדין שמטפל בכם, כך שתהיה לכם כתובת ברורה לפנות אליה.

בחירה מושכלת

לעורך הדין הפלילי שייצג אתכם השפעה מכרעת על חייכם, שכן תיקים פליליים עוסקים בדיני נפשות, והרשעה הגוררת אחריה עונשים כבדים תשפיע על שמכם הטוב, על המוניטין שלכם ועל גורלם של בני משפחתכם. בחרו בעורך דין מומחה ומנוסה בתחום בו עוסק התיק שלכם, במשרד שמובטח לכם שבו תקבלו את מלוא תשומת הלב ותיוצגו על ידי עורכי הדין המובילים, ובעורך דין שהתקשורת והאינטראקציה בינו וביניכם הן טובות. גם אם פירושו של דבר שהעלויות עבורכם תהיינה מעט גבוהות יותר, התוצאה שווה את ההשקעה.

תחומי עיסוק המשרד בעיר תל אביב והסביבה:


משרדנו בתל אביב יוכל לסייע לך במקרים הבאים:


◻️ כתב אישום: במידה והוגש נגדך כתב אישום בבית משפט פלילי אל תישאר אדיש, פנה אלינו במהרה לצורך ייעוץ וייצוג בהליך הפלילי בבית המשפט הרלוונטי. משרדנו מתמחה בעבירות איומים, עבירות תקיפה, עבירות גניבה, קבלת דבר במרמה, עבירות שוד, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, מרמה והונאה, הימורים בלתי חוקיים, עבירות מין, הטרדה מינית, עבירות סמים, סחר בסמים, גידול סמים, החזקת סם לצריכה עצמית, החזקת סם שלא לצריכה עצמית, תקיפת שוטרים, סחיטה באיומים, החזקת סכין, עבירות נשק, שלילת רישיון נשק, חטיפה וכליאת שווא, עבירת רצח, עבירת הריגה, גרימת מוות ברשלנות, אלימות במשפחה, פריצה והתפרצות, עבירות רכוש, עבירות מס, עבירות שוחד, עבירות זיוף, עבירת התחזות.

◻️ חקירה במשטרה: במידה וזומנת לחקירה במשטרה או במצ"ח או רשות מוסמכת אחרת משום שהנך חשוד בביצועה של עבירה פלילית חשוב שתתייעץ עימנו לפני החקירה.

◻️ שחרור ממעצר: במידה ונעצרת פנה אלינו מייד. למשרד ניסיון רב בטיפול בהליכי מעצר כגון: במעצר עד תום ההליכים, מעצר ימים, מעצר לצרכי חקירה ומעצר בית.

◻️ מחיקת רישום פלילי: במידה ולחובתך רישום פלילי בשל תיקים משטרתיים שנסגרו - נוכל לסייע לך במחיקת הרישום הפלילי לצורך קבלת תעודת יושר.

◻️ בקשות חנינה: במידה והורשעת בפלילים ואתה מעוניין לשים את ההרשעה מאחוריך - נוכל לסייע לך במחיקתה תוך הגשת בקשת חנינה לנשיא המדינה.

◻️ עבירות צבאיותבמידה והנך חייל, מלש"ב, איש קבע או חייל מילואים וזומנת לחקירה במצ"ח או שמתנהל נגדך משפט צבאי, משרדנו יוכל לסייע לך בכל סוג של עבירה צבאית הנדונה בפני בתי הדין הצבאיים.

◻️ עבירות תעבורה: אם נתפסת נוהג תחת שכרות או השפעת סמים - נוכל לסייע לך בהחזקת הרישיון ובהליכים המתנהלים בפני בתי המשפט לתעבורה.

◻️ ייצוג עדי מדינה: משרדנו מייצג עדי מדינה בפרשות החמורות והסבוכות ביותר בעולם הפשע הישראלי ומלווה אותם לאורכו ולרוחבו של ההליך הפלילי.

◻️ פגישת ייעוץ משפטי: משרדנו ישמח להעניק לך ייעוץ משפטי יסודי, מקצועי ואחראי 24 שעות ביממה בכל סוגי העבירות הפליליות.

⬜️ למשרד בתל אביב התמחות מיוחדת בתחומים הבאים:


◻️ עבירות צווארון לבן: מרמה והפרת אמונים, שוחד, קבלת דבר במרמה, הונאה, זיוף מסמכים, גניבה ממעביד, הלבנת הון, ניירות ערך, עבירות מע"מ, עבירות מס.

◻️ עבירות מחשב ואינטרנטלמשרד התמחות מיוחדת בעבירות מחשב ואינטרנט, לרבות פשיעה קיברנטית, פשעי סייבר, חדירה ופריצה למערכות מידע, הימורים מקוונים, הונאה ממוחשבת ועבירות מין ברשת. בנוסף, משרדנו מספק מענה מקצועי במגוון רחב של תחומים המשיקים לדיני מחשבים ודיני אינטרנט לרבות עוולות מחשבים, דיני הגנת הפרטיות, אבטחת מידע, קניין רוחני וזכויות יוצרים ברשת, לשון הרע, "חוק הספאם" ועוד. התמודדות משפטית בשלל אספקטים הנוגעים לעבירות ועוולות מחשבים מצריכה ליווי של עורך דין מומחה בתחום זה, ועל כן אנו מביאים עימנו ניסיון וידע מעמיק ומוסמך במדעי המחשב.

◻️ עבירות סמיםסחר בסמים, ייצור סמים, ייצוא ויבוא, אספקת סם, החזקת סמים, שימוש בסמים לצריכה עצמית, הדחת קטינים לשימוש בסמים, החזקת כלים לשימוש בסמים ונתינת סמים לקטינים.

◻️ עבירות אלימות: תקיפה, תקיפה סתם, תקיפת קטין, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, תקיפה בנסיבות מחמירות, תקיפת עובד ציבור, תקיפת שוטרים, חבלה בכוונה מחמירה, חבלה חמורה, פציעה, חבלה ופציעה בנסיבות מחמירות, חבלה ברשלנות, החזקת סכין ועוד.

◻️ עבירות רכוש: עבירות פריצה והתפרצות, עבירות גניבה, גניבה ממעביד, גניבה בידי עובד ציבור, שוד, החזקת נכס החשוד כגנוב ועוד.

◻️ עבירות אלימות במשפחה: תקיפת בת זוג, תקיפה סתם, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, חבלה חמורה, איומים, צו למניעת הטרדה מאיימת.

◻️ עבירות המתה: רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות.

◻️ עבירות מין: אונס, מעשה סדום בנסיבות אינוס, מעשה מגונה, מעשה מגונה בפומבי, מעשה סדום בהסכמה, בעילה אסורה בהסכמה והטרדה מינית.

◻️ ייצוג משפטי לחייליםייצוג וליווי לחיילים בנושאים הנלווים לתיק החקירה במצ"ח וההליכים הפליליים והמשמעתיים המתנהלים כנגדם.

◻️ ייצוג קטינים ונוער: ליווי וייצוג קטינים בבתי משפט לנוער, קשר עם שירות המבחן לנוער.

◻️ ייצוג וליווי אסירים: הכנה וייצוג בוועדות שחרורים, הגשת עתירות אסירים ובקשות חנינה.

◻️ ייצוג נפגעי עבירה: ייעוץ וליווי משפטי לנפגע עבירה, קשר עם רשויות החוק השונות, הגשת קובלנה פלילית פרטית.

◻️ ייצוג סטודנטים בועדות משמעת: העתקה בבחינה, הונאה בעבודת בית או עבודה סמינריונית, התנהגות שאיננה הולמת תלמיד, הטרדה מינית והתנכלות, קבלת דבר במרמה ועוד.

◻️ ייצוג בקובלנה פלילית פרטית: ייצוג בהליכים פליליים שנפתחו באמצעות הגשת קובלנה פלילית.

◻️ לשון הרע ופגיעה בפרטיות: ייצוג בתביעות לשון הרע וקובלנות פליליות.

◻️ ייצוג נהגים בעבירות תעבורה: ייצוג בתיקי תעבורה כגון: עבירות קנס, עבירות ברירת משפט, עבירות מהירות, עבירות אי ציות לרמזורים ותמרורים, נהיגה ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים, נהיגה פוחזת, נהיגה בקלות ראש, תאונות דרכים, הפקרה לאחר פגיעה (פגע וברח), עבירות סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה.

זומנת לחקירה במשטרת תל אביב? דע את זכויותיך

חקירה במשטרה מיועדת לדלות פרטים על פרשה שבה מעורב הנחקר או אנשים אחרים המקורבים לו. משום כך גם אדם חף מפשע עלול למצוא עצמו על כיסא הנחקר והדבר עלול ליצור תגובות נפשיות קשות, החל מלחץ וחרדה ועד לטראומה של ממש. מומלץ להיערך לחקירה תחת אזהרה ביסודיות מבחינה פיזית, נפשית ופרקטית בעזרת עורך דין פלילי מיומן.

החקירה במשטרת תל אביב היא השלב הראשון של כל הליך פלילי ומטרתה היא איסוף ראיות לשם ביסוס החשד כנגד הנחקר או כנגד אדם אחר. לפעמים אדם מוזמן למשטרה על נושא שקשור אליו או כעד לפרשה אחרת, אבל אף פעם אין לדעת איזה פרטים שיספר יובילו אליו. משום כך חקירה במשטרה היא דבר מורכב ובלתי צפוי. כדאי לדעת שכל מה שנאמר בחדר חקירות הוא חלק מהחקירה, כולל הנאמר לשוטר ליד מתקן המים או בשירותים וכולל דברים בעל פה.

לצערנו פעמים רבות המטרה של החקירה במשטרה היא לאו דווקא חיפוש אחר ראיות לחשיפת האמת, אלא חיפוש ראיות להרשעת הנחקר. בפועל נוצר מצב שהאדם אשם עד שיוכיח אחרת, מה שהפוך לחוק בישראל (אדם זכאי עד שתוכח אשמתו).

המשטרה רשאית להפעיל אמצעי חקירה שונים כדי להוציא פרטים מהנחקר, כולל הפעלת לחץ נפשי, מסדר זיהוי, שחזור, עימות עם הקורבן ועוד. שיטות אלה יוצרות לחץ רב על האדם, במיוחד אם אינו אשם, והוא עלול לבצע שגיאות קריטיות שישפיעו על כל ההליך הפלילי ואף על עתידו.

לאחר סיום החקירה מועבר החומר לערכאת תביעה, התביעה המשטרתית או פרקליטות המדינה.

הלחצים המופעלים על הנחקר במהלך החקירה

גם אם האדם אינו אשם, עצם ההגעה לתחנת המשטרה היא אירוע מלחיץ שמעורר לחץ וחרדה, על אחת כמה וכמה אם הנחקר מעורב בפרשה הנחקרת. לחץ זה עלול לפגוע בתחושת הערך העצמי שלו, לפגוע בדימוי העצמי שלו, לעורר בו חשש גדול מפגיעה בשמו הטוב ובמשפחתו ואף ליצור אצלו טראומה לעתיד ובעיות תפקוד.

כל אלה עלולים לגרום לאדם להפליל עצמו שלא לצורך, להודות בדברים שלא עשה ולמסור פרטים שלא ציפו ממנו. כל פרט קטן משפיע על סוג העבירה שבה מאשימים ומרשיעים את האדם ובהתאם גם העונש שנגזר עליו. אדם סבור כי אם זומן לחקירה במשטרה, עליו למסור את כל הידוע לו ואת כל הפרטים על חייו ועל חיי חבריו ועמיתיו לעבודה. אולם הדבר לא נכון והחקירה היא הליך שיש להתכונן אליו בקפדנות.

כיצד להתכונן ולהתמודד עם החקירה במשטרת תל אביב?

תגובת הלחץ והחרדה בעת זימון לחקירה היא טבעית ומלווה כמעט כל נחקר. עם זאת, כדאי לתעל את האנרגיות להתמודדות מיטיבה במהלך החקירה ואחריה.

תחושת הלחץ מתחילה כאשר שוטר מזמן אותך להגיע לחקירה וכלל לא מעדכן אותך מדוע. כאשר אתה מגיע לתחנת המשטרה, לפעמים יתנו לך להמתין וכאשר החקירה תתחיל, היא תתנהל בחדר פשוט עם שוטר עסוק וקצר רוח. רבים מתחילים לשחזר את פעולותיהם בשנים האחרונות ולייגע את מוחם מדוע קראו להם לחקירה. על אף הלחץ, זהו הזמן להתעשת ולהבין שעליך להתנהל נכון:

✔️  לא למסור מידע שלא התבקשת – לפעמים למשטרה כלל אין קצה חוט על הפרשה, ועצם הזימון למשטרה וביצוע החקירה מתבצעים בתקווה שהנחקר יספק פרטים.

✔️  היוועצות עם עורך דין פלילי – המשטרה מנצלת את הלחץ שבו שרוי האדם ואת העובדה שהגיע כדי להוכיח את חפותו ויעשה זאת בדחיפות ללא עורך דין. אין לוותר על ייעוץ מטעם עורך דין פלילי ויש לבצע זאת עוד לפני החקירה הראשונה.

✔️  להבין שכל שלב בחקירה מהווה חלק ממנה – אנשים חושבים שאם ישתפו פעולה עם החוקר ויהיו נחמדים עמו, יוטב עמם בעתיד. למשל, הם יוצאים עם השוטר לעשן, יוצאים עמו להפסקת צהרים וכדומה. כל דבר שנאמר בפגישות בלתי פורמאליות אלה הוא חלק מהחקירה.

✔️  להישאר ערניים – המטרה של החוקר היא להכניס אתכם "לאזור הנוחות" שלכם, כדי שתרגישו נוח ותוותרו על זכות השתיקה במידת הצורך. הפרת זכות השתיקה יכולה להיות אף מסירת פרט שולי לדעתכם, אך לדעתו של החוקר הוא חלק מהפרשה ומסירתו מבטלת את זכותכם לשתיקה.

✔️  לא למסור הודאת שווא – אנשים נמצאים בלחץ רב במהלך החקירה ועלולים להודות בדבר שלא עשו, רק כדי לסיים את "הסיוט". לפעמים אנשים חפים מפשע רואים בחקירה דבר מיותר שלא קשור אליהם כלל ולכן מאשרים פרטים שוליים מתוך הנחה שזה לא משנה. יש לזכור שכל דבר שהודיתם בו חשוב וגם אם מסרתם פרט קטן, זה עלול להפליל אתכם בפרשה חמורה יותר.

✔️  לא להיכנע ללחצים – ישראל היא מדינת חוק ושוטרים לא יכולים לפעול בניגוד לחוק. החוקר עלול להתחיל לדבר על מעצר, נסיעה ברכב עצורים, החלפת חוקר וכך הלאה. אין להיכנע ללחצים אלה אלא לזכור שיש לכם זכויות כמו לכל אזרח אחר.

✔️  להיזהר מתרגילי חקירה - כאשר אדם מוזמן לחקירה פלילית, הוא מגיע למשטרה ובמהלכה מתרחשת שיחה בינו לבין החוקר. החוקר רשאי לעשות שימוש בתרגילי חקירה כדי להוציא ממנו מידע שיסייע בגיבוש חומר הראיות נגדו. המשטרה זכאית להשתמש במגוון שיטות כדי להוציא מהנחקר מידע, בתנאי ששיטות אלה עומדות במסגרת החוק: הפעלת לחץ פיזי או נפשי, מסדר זיהוי, שחזור במקום הפשע, טכניקות חקירה שונות, עימות עם הקורבן ועוד

✔️  לזכור שהשוטר הוא בן אדם – השוטרים והחוקרים אינם אנשים רעים, אלא מבצעים את עבודתם. יש להיזהר לא לקלל, להכות או להפריע להם במהלך עבודתם. אתם עלולים למצוא עצמכם עצורים על עבירה אחרת שבגינה זומנתם, כגון הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, גם אם אתם חפים מפשע.

לסיכום, לחץ וחרדה כתוצאה מזימון לחקירה הם תגובות טבעיות שכל אחד עלול לחוות. האדם חושש כי עצם הזימון יהרוס את המוניטין שלו ואת חייו והליך החקירה עלול להיזכר כטראומה לכל החיים. על אף אי הנעימות והלחץ, יש לשמור על קור רוח ולהשתלט על הלחצים. החקירה היא שלב משמעותי מאוד בכל הליך פלילי ויש לבצע אותה נכון ועם ייעוץ מקצועי. בכל מצב ובו זומנתם לחקירה במשטרה, קבלו המלצות על עורכי דין בתל אביב והיוועצו בעורך דין פלילי מנוסה כיצד להיערך לחקירה וכיצד להתנהג במהלכה.

חשיבות איכות הייצוג בשחרור חשוד ממעצר בת"א

באילו מצבים רשאית המשטרה לעצור אדם? מתי יתאפשר שחרור חשוד ממעצר? מה ההבדל בין מעצר ימים לבין מעצר עד תום ההליכים? אלו רק מקצת מן השאלות שייענו במאמר הבא. נוכח החשיבות הרבה שיש להליך המעצר ונוכח ההשלכות מרחיקות הלכת שעשויות להיות לו על המשך ניהול ההליך הפלילי, ישנה חשיבות רבה לכך שייצוג העצור על-ידי עורך דין פלילי יחל מיד עם מעצרו או לפחות בהקדם האפשרי לאחר מעצרו. זכרו, כי משטרת ישראל היא לא ארגון-כל-יכול שברצותו לעצור אדם, גם אם אין עילה חוקית לכך, בסמכותו לעשות כן. המשטרה גם היא כפופה לחוקים ואין היא רשאית לקבל החלטות על סמך תחושות בטן או בעקבות עמידתם האיתנה של נחקרים על זכויותיהם.

בית משפט השלום בתל אביב ובית המשפט המחוזי בת"א

בתי המשפט בתל אביב שוכנים ברחוב ויצמן 1 ודנים בתביעות המוגשות על ידי פרקליטות מחוז תל אביב ומדור תביעות תל אביב במשטרה. בבית משפט השלום בתל אביב נידונים תיקים פליליים בעבירות שעונשן הוא עד 7 שנות מאסר, וכל עבירה חמורה יותר מוגשת לבית המשפט המחוזי בתל אביב.

ייצוג קטינים בהליכים פליליים בתל אביב

ייצוג קטינים ובני נוער בהליכים פליליים הינו תחום התמחות ייחודי במשפט הפלילי הדורש מהסניגור בקיאות לא רק ברזי הוראות החוק והפסיקה, אלא גם הכרה של כלל המערכות המטפלות בקטינים עוברי חוק. משרדנו מתמחה בליווי וייצוג קטינים בהליכים פליליים המתנהלים כנגדם, לרבות: חקירת קטין במשטרה, שחרור קטין ממעצר וניהול עניינם בפני בית המשפט לנוער בתל אביב.

ערעור על החלטות ופסקי דין שניתנו על ידי בתי המשפט בתל אביב

במידה והורשעת בבית משפט ואינך מסכים עם ההחלטה שניתנה במסגרת פסק הדין, קרי - הכרעת הדין או גזר הדין, אתה רשאי לפנות לבית המשפט בערכאה גבוהה יותר על מנת שזה ידון בסוגיה בשנית. משרדנו מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בהליכי ערעור על החלטות ופסקי דין שניתנו על ידי בתי המשפט בתל אביב.

זומנת לחקירה או הוגש נגדך כתב אישום בבית המשפט בתל אביב?

היוועצות בעו"ד פלילי מנוסה הינה קריטית לאורך כל שלביו של ההליך המשפטי המתנהל נגדך. עורך הדין שייצג את האינטרסים שלך יוכל עוד משלביו הראשונים של ההליך לסכל את האפשרות שתואשם או תורשע בהאשמות שווא וכן במקרים מסוימים אף להביא לביטול ההליך הפלילי שנפתח נגדך. בכל מקרה של חשד בביצוע או מעורבות בעבירה פלילית, הצורך בייעוץ משפטי מקצועי הוא הכרחי. עורך הדין יוכל להקטין את כובד הראיות נגדך ולהביא לתוצאות המיטביות בתיק בכך שיסייע לך לגבש גרסה עקבית שעשויה להיות ההבדל בין הרשעה לזיכוי.

במידה וזומנת לחקירה או הוגש נגדך כתב אישום בבית המשפט השלום או המחוזי בתל אביב, פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורך דין פלילי במרכז | עורך דין במרכז | עורך דין פלילי בתל אביב | עורכי דין פליליים בתל אביב | עורכי דין במרכז | עורך דין בתל אביב | תל-אביב | בית משפט השלום בתל אביב | מדור תביעות תל אביב | פרקליטות תל אביב | בית המשפט המחוזי בתל אביב | עורך דין מעצרים בתל אביב | פלילים בתל אביב

הצלחות המשרד בתחום
ביטול כתב אישום ללקוח שהואשם בתקיפה ותגרה במקום ציבורי ביטול הרשעה ללקוח שהואשם ביבוא סמים והחזקתם שלא לצריכה עצמית שחרור ממעצר לקוח שתקף ופצע את בעל הבית שלו ביטול הרשעה ללקוח שתקף אדם אחר בגז פלפל וגרם לחבלה בפניו סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם בתקיפת אביה של בת זוגו סגירת תיק פלילי ללקוח שהואשם בביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום בקטין

חוות דעת על השירות המשפטי
דירוג השירות המשפטי אותו אנו מספקים הוא מרכיב חשוב לשיפור ההתייעלות מצידנו וכחלק מכך מסייע לאחרים לקבל החלטות משמעותיות עבורם.
חוות הדעת של אלי חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד פלילי מהשורה הראשונה
חוות הדעת של אלי חסוי על השירות המשפטי
עו"ד פלילי מהשורה הראשונה, אכפתי, מקצועי ובעל ידע נרחב ביותר בעולם המשפט. למרות שהסיכויים בתחילה נראו היו קלושים, עו"ד דוק נלחם בשבילי עד הסוף והתוצאה הטובה לא איחרה לבוא. ממליץ בחום לכל מי שמחפש עורך דין שבאמת מכוון מטרה וכזה שלא מפחד מלהיכנס לעימות ישיר עם הצד שכנגד כאשר הדבר באמת נדרש.
הוסף חוות דעת
אלי חסוי
07/09/2019
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של נפתלי חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין מבריק - מניסיון.
חוות הדעת של נפתלי חסוי על השירות המשפטי
פגשתי את עו"ד דוק לראשונה בחדר החקירות. בסבלנות אין קץ הקשיב לכל פרט ונתן לי את הייעוץ הכי מקצועי שיש שהחזיר לי את חיי חזרה. תודה רבה ואין לי ספק שכמו שסייעת לי והצלחת להוכיח את חפותי - כך תעשה עם כל אדם אחר במצבי.
הוסף חוות דעת
נפתלי חסוי
16/08/2019
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של יהודה חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
תודה ענקית על ייצוג משפטי מציל חיים
חוות הדעת של יהודה חסוי על השירות המשפטי
אני רוצה להודות לאסף וכל הצוות שלו על השרות הנפלא שקיבלתי וגם בתחום המשפטי הוא פשוט ענק וכל מה שנשאר לי לומר זה רק תודה בענק.
הוסף חוות דעת
יהודה חסוי
29/07/2019
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של נתנאל בכר על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד אינטילגנטי, נעים הליכות, אנושי וזמין 24/7
חוות הדעת של נתנאל בכר על השירות המשפטי
עו"ד מקצועי מאוד שמקפיד על הדברים הקטנים, יסודי ומדוייק. למרות חומרת התיק שנוהל נגדי, עו"ד דוק האמין בי לאורך כל הדרך וסייע לי בתקופה הכי קשה שידעתי בחיי בצורה מבריקה ואנושית. תודה לך אסף על הכל.
הוסף חוות דעת
נתנאל בכר
31/05/2019
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של יקיר חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
ממש הציל אותי ממקרה שלא היה לי מה לעשות לגביו
חוות הדעת של יקיר חסוי על השירות המשפטי
אין לי מילים לתאר את עורך הדין אסף דוק אדם בעל יושר ואמינות זמין בכל שעה וכן גם בשעות הקטנות של הלילה ובעל אוזן קשבת ממש הציל אותי ממקרה שלא היה לי מה לעשות לגביו ממליץ בחום ובאהבה רבה
הוסף חוות דעת
יקיר חסוי
23/05/2019
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של מיכאל כ על השירות המשפטי במשפט אחד
מעולה
חוות הדעת של מיכאל כ על השירות המשפטי
אפתח ואומר: אסף מקצוען אמיתי כישרוני מאין כמוהו פתוח ואוהב אדם לוחם צדק אמיתי. הגעתי אל עו"ד אסף דוק נסער מעמקי נשמתי עקב תלונת שוא שהגישה נגדי אישתי על איומים כלפיה דבר שהוכחש על ידי בחקירה. במקצועיות אין קץ בכשרון וידע מקצועי לאחר שבחן את הסברי ושמע מפי את שקרה לא היה לו ספק שאין בתלונתה דבר המצביע על איום כלשהו כלפיה. למחרת נשלח מכתב מנומק לתביעה המשטרתית בבקשה לסגירת תיק ללא אשמה פלילית וללא רישום כלשהו נגדי. התיק נסגר ללא אשמה פלילית. תודה אסף על כישרון מיקצועי,ידע וכבן אדם.
הוסף חוות דעת
מיכאל כ
20/02/2019
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של מאור חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין שלא מבטיח הבטחות שווא ומשיג בסופו של דבר תוצאות טובות!
חוות הדעת של מאור חסוי על השירות המשפטי
אני רוצה להודות לך עו"ד דוק על הליווי המשפטי המיוחד והנאמן לאורך כל הדרך. זה לא מובן מאליו שעו"ד נותן 200% בתיק ועושה זאת בגאון כמוך. תודה רבה ממני ומכל המשפחה על המסירות והמקצועיות.
הוסף חוות דעת
מאור חסוי
29/01/2018
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של אורן חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
אסטרטג אמיתי בעוד שרוב עורכי הדין הם טקטיקנים.
חוות הדעת של אורן חסוי על השירות המשפטי
אסף הוא אסטרטג אמיתי בעוד שרוב עורכי הדין הם טקטיקנים. ליווה אותי במסירות ומקצועיות בתקופה הכי חשוכה בחיי ועשה זאת בגאון.
הוסף חוות דעת
אורן חסוי
11/11/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של עמנואל חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
בזכות עו"ד דוק לא נחקרתי למרות שזומנתי למשטרה!
חוות הדעת של עמנואל חסוי על השירות המשפטי
עו"ד דוק פגש אותי מחוץ לתחנה, היה אדיב ומסביר פנים, ענה לי על כל השאלות וליווה אותי בתחנה מול החוקרים שהבינו שאין לי יד ורגל בהאשמות שניסו לתפור לי. בסופו של דבר לא נחקרתי באזהרה ולא נפתח לי תיק. בלעדיו כל זה לא היה קורה ולכן מבחינתי הוא מספר 1 בתחום.
הוסף חוות דעת
עמנואל חסוי
08/05/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של פיליפ חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין מוכשר שתמיד זמין בטלפון!
חוות הדעת של פיליפ חסוי על השירות המשפטי
אסף הוא אחד מעורכי הדין הפליליים שאתה תמיד שמח שהוא בצד שלך. מקצועי וזמין תמיד לכל בעיה. ממליץ מאוד.
הוסף חוות דעת
פיליפ חסוי
25/03/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של אבידן חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
עו"ד מקצועי ומסור שיודע להילחם כשצריך.
חוות הדעת של אבידן חסוי על השירות המשפטי
עורך דין מצויין, תודה רבה על השירות המסור לאורך כל הדרך עד לשחרור וסגירת התיק. משפחת אבידן.
הוסף חוות דעת
אבידן חסוי
10/03/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של רונן חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
ממליץ בחום לכל המעוניין לקבל יחס אישי, מקצועי, בהבנה ואוזן קשבת.
חוות הדעת של רונן חסוי על השירות המשפטי
הגעתי לעו"ד אסף דוק במקרה דרך האינטרנט בעת המתנה לחקירה במשטרה, לאחר שהאשימו אותי באיומים, עצם המעמד היה לא נעים ואסף שדיבר איתי בפלאפון הרגיע אותי והדריך אותי בעניין, לאחר החקירה נפגשנו באופן אישי, פגשתי אדם נעים, מקצועי עם יחסי אנוש ואיכפתיות, הסביר לי את כל התהליך, עו"ד אסף דוק ביחד עם עמיתו עו"ד אילון טיפלו בתיקי על הצד הטוב ביותר ואני יכול לומר בלב שלם שלאחר שעברתי תקופה לא קלה לבסוף התיק נסגר ללא העמדה לדין, ממליץ בחום לכל המעוניין לקבל יחס אישי, מקצועי, בהבנה ואוזן קשבת.
הוסף חוות דעת
רונן חסוי
23/02/2017
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של רחל ש. על השירות המשפטי במשפט אחד
מקצועיות יוצאת דופן, אוזן קשבת, אמפתיה ואנושיות.
חוות הדעת של רחל ש. על השירות המשפטי
עו"ד אסף דוק ברצוני להודות לך על האוזן הקשבת, האמפתיה ואנושיות אשר גילית כלפיי בעת מצוקה, ענית בסבלנות על כל השאלות והתהיות שלי, ופעלת בצורה מקצועית ביותר בתיק שנפתח נגדי.
הוסף חוות דעת
רחל ש.
30/12/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של ארז חסוי על השירות המשפטי במשפט אחד
לא יכולתי לבקש עו"ד פלילי טוב יותר!
חוות הדעת של ארז חסוי על השירות המשפטי
הגעתי למשרד של עו"ד דוק בתל אביב בעקבות שני תיקים פליליים לא פשוטים. במסגרת הייצוג אסף גילה רצינות, יסודיות ומקצועיות של ממש - בדיוק כמצופה מעורך דין שעוסק בדיני נפשות. ממליץ עליו בחום.
הוסף חוות דעת
ארז חסוי
09/12/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של מיכאל דויטשוילי על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין פלילי מוביל שיודע את העבודה!
חוות הדעת של מיכאל דויטשוילי על השירות המשפטי
לאחר תקופה ארוכה שעברתי מעו"ד לעו"ד הגעתי לעורך דין דוק דרך המלצה של חבר. לאחר נדודים מצאתי עורך דין שקודם כל בנאדם אמפטי, סבלני ומקצועי מאוד בתחום הפלילי. תודה רבה על הליווי והתמיכה בתקופה הלא פשוטה וכמובן על התוצאה המרשימה.
הוסף חוות דעת
מיכאל דויטשוילי
31/10/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
חוות הדעת של מוטקה כץ על השירות המשפטי במשפט אחד
עורך דין פלילי מקצועי מאוד שמגלה אכפתיות ורגישות
חוות הדעת של מוטקה כץ על השירות המשפטי
אני רוצה להמליץ בחום על עורך הדין אסף דוק. הגעתי אליו בעקבות המלצות חברים שהמליצו עליו כעורך דין מקצועי מאד בתחום הפלילי וכן כמי שמצטיין ביחסי אנוש ואכפתיות כלפי הקליינטים. גיליתי שאכן עורך הדין דוק הוא מקצועי ביותר, נעים ואכפתי. תודה רבה!
הוסף חוות דעת
מוטקה כץ
18/10/2016
ציון השירות המשפטי
5
מאפייני דירוג השירות
מקצועיות וידע
5
 
שירותיות
5
 
שביעות רצון
5
 
 
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
משפט לפי ראיות או לפי עורכי דין.
אנונימי | 08:11 19/07/2017
תיק מעצרים
ע.ש | 18:46 05/01/2015
תיק מעצרים
עו''ד אסף דוק | 20:25 05/01/2015
תיק מעצרים
ע.ש | 21:33 05/01/2015
חשד לבזיון בית המשפט
באפי | 18:33 20/02/2018
חשד לבזיון בית המשפט
עו''ד עודד רגב | 00:33 21/02/2018