חזרה לעמוד הראשי | סניפים | עורך דין פלילי לפי אזור בארץ

עורך דין פלילי לפי אזור בארץ

כשאדם נזקק לשירותיו של עורך דין פלילי, קיימת חשיבות מכרעת לבחירה של עורך הדין הטוב והמתאים ביותר לתיק, כזה שיעניק ללקוח ייצוג וליווי מקצועיים, שיהיה זמין עבורו במידת הצורך, ושיהיה ערוך למתן תגובה מהירה, מקצועית ויעילה. משרדנו מחזיק בידע רב בתחום המשפט הפלילי ומזה תקופה ארוכה עוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים מול תחנות המשטרה ובתי המשפט השונים על פני כל שעות היממה ובכל רחבי הארץ. עד כמה חשוב מיקומו של משרד עורך הדין אותו תבחרו? האם יש למיקום המשרד השפעה על איכות הייצוג שתקבלו, ואם כן, עד כמה?

חשיבות איכות הייצוג במשפט פלילי

קיימת חשיבות לזמינותו של עורך הדין הפלילי, להיכרותו עם מוסדות החוק המקומיים, ולניסיונו בייצוג לקוחות בבתי המשפט באזורכם, בהם אמורים להתקיים הדיונים בתיקים שלכם. יחד עם זאת, אין לכך קשר ישיר עם מיקום משרד עורך הדין. מדינת ישראל אינה מדינה גדולה, ועבור משרד עורכי דין הממוקם במרכז הארץ, נסיעה של שעה וחצי צפונה או דרומה לצורך ייצוג לקוח בבית משפט אינה חורגת מגדר הסביר. הדברים החשובים  אם כן, הם מקצועיותו של עורך הדין המטפל בכם, ניסיונו וידיעותיו בתחום הדיון המשפטי הקשור בעניינכם, וכן יכולתו וכישוריו המוכחים לייצג אתכם בדרך הטובה ביותר בבית המשפט בו יתקיים הדיון בעניינכם. להיכרותו של עורך הדין עם מערכת המשפט המקומית באזורכם יתרון מקצועי, שיעזור לו לעזור לכם, לכן כדאי לבחור בעורך דין שכבר הוכיח הצלחה ומקצועיות בייצוג מקרים קודמים דומים באזורכם.

משרד עורך דין פלילי אסף דוק – מטפלים בכם בכל מקום

משרדנו מחזיק בידע רב במשפט פלילי, משפט צבאי ודיני תעבורה ומזה תקופה ארוכה עוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי בעניינם.

העקרונות המנחים את אופן הטיפול בכל אחד מתיקי המשרד הם לחימה עיקשת לשמירה והגנה על הזכויות והאינטרסים של המטופל, חשיבה פורצת דרך, ומאמץ מתמיד לספק את צרכיו המיוחדים של כל מטופל. לא די לדעת את החוק לבוריו, אלא יש להכיר את המערכת המשפטית עד תומה, כדי להבין כיצד לתכנן עבור הלקוח את המהלכים הנכונים שיסייעו בכיבוש היעד הרצוי. צוות המשרד מתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" ומציאת פתרונות מקוריים, כל זאת כדי בשיתוף עם הלקוח ובשקיפות מלאה עימו.

צוות עורכי הדין שלנו, ביניהם גם יוצאי הפרקליטויות השונות ורשויות האכיפה, פועלים במקצועיות ובמסירות על מנת להגן על זכויותייך. המשרד מונה צוות אנשים מוכשר וייחודי הפועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. הניסיון והידע המקצועי שצברו עורכי הדין שלנו בגופי האכיפה והתביעה לא יסולא בפז ומאפשר להם להבין כיצד הצד השני חושב ואיך נראים הדברים מבחינתו ובכך לגבש אסטרטגיה משפטית מוצקה ומיטבית בכל תיק לפי נסיבותיו.

משרדנו ממוקם במרכז הארץ, מה שמאפשר לעורכי הדין המנוסים העובדים במשרד לייצג נאמנה לקוחות מכל אזורי הארץ, מקרית שמונה שבצפון ועד קריית גת בדרום. ישראל מחולקת לשישה מחוזות שיפוט, בכל מחוז מספר בתי משפט השלום, ובית משפט מחוזי אחד. לפניכם רשימה של ששת מחוזות השיפוט בישראל, כולל שמותיהם של בתי הדין המקיימים דיונים פליליים בכל מחוז, ורשימת היישובים המשתייכים למחוז. שימו לב לכך שרשימת היישובים היא חלקית, אם יישובכם אינו נכלל ברשימות, אתם יכולים להניח שהוא שייך למחוז אליו שייך יישוב סמוך המופיע ברשימות, או לבדוק כאן לאיזה מחוז שיפוט אתם שייכים.  בכדי ללמוד על פעילותו משרדנו בכל מחוז, פשוט הקליקו על הקישור לדף הרלוונטי.

מחוז שיפוט צפון (נצרת)

מחוז שיפוט צפון כולל יישובים בגליל העליון, גליל תחתון, עמק הירדן, בקעת בית שאן, רמת הגולן, הכינרת, ועוד. בין הערים השייכות למחוז צפון נמצאות קריית שמונה, חצור הגלילית, צפת, טבריה, נצרת, יקנעם, ראש פינה, עפולה וקצרין. במחוז צפון נמצאים כפרים רבים ביניהם מג'דל שמס, מג'דל כרום, דבוריה, גוש חלב, טובא זנגריה, כפר כנא, כפר קמה, זרזיר, עילבון ועוד.

רשימת בתי הדין במחוז צפון בהם מתקיימים דיונים פליליים:

◻️  נצרת – בית משפט מחוזי נצרת, בית משפט השלום נצרת.

◻️  טבריה - בית משפט השלום טבריה.

◻️  קצרין - בית משפט השלום קצרין.

◻️  קריית שמונה - בית משפט השלום קריית שמונה.

◻️  צפת - בית משפט השלום צפת.

מחוז שיפוט חיפה

למחוז שיפוט חיפה שייכים יישובים הנמצאים באזור חיפה והקריות, בגליל המערבי, ובמועצות האזוריות משגב ומטה אשר. בין הערים במחוז צפון נמצאות חיפה, נהרייה, עכו, זיכרון יעקב, כרמיאל, חדרה ומעלות תרשיחא , הקריות, קריית טבעון ועוד. בין הישובים במחוז חיפה נכללים כפר ראמה, כפר ורדים, פקיעין, חורפיש, ג'ת-יאנוח, כפר יאסיף, מנדא, עוספיא, עראבה, ערערה, בנימינה, כרכור, ועוד ישובים רבים.

רשימת בתי הדין במחוז חיפה בהם מתקיימים דיונים פליליים:

◻️  חיפה - בית משפט השלום חיפה, בית משפט מחוזי חיפה.

◻️  קריות - בית משפט השלום הקריות.

◻️  עכו - בית משפט השלום עכו.

◻️  חדרה - בית משפט השלום חדרה.

מחוז שיפוט מרכז

הישובים השייכים למחוז שיפוט מרכז הם גדרה, ג'לג'וליה, בית דגן, באר יעקוב, אליכין, יבנה, יהוד, כפר סבא, חולון, כוכב יאיר, מודיעין, כפר סבא, נתניה, סביון, ראשון לציון, רחובות, רעננה, הוד השרון, דרום השרון, חבל מודיעין, חבל יבנה, רמלה, רמות השבים, תל מונד, קלנסווה, פתח תקווה ועוד.

רשימת בתי דין בהם מתקיימים דיונים פליליים במחוז מרכז:

◻️  לוד - בית המשפט המחוזי מרכז לוד.

◻️  ראשון לציון - בית משפט השלום ראשון לציון.

◻️  רחובות - בית משפט השלום רחובות.

◻️  כפר סבא - בית משפט השלום כפר סבא.

◻️  רמלה - בית משפט השלום רמלה.

◻️  פתח תקווה - בית משפט השלום פתח תקווה.

◻️  נתניה - בית משפט השלום נתניה.

מחוז שיפוט תל אביב

במחוז שיפוט תל אביב נכללות הערים תל אביב-יפו, הרצלייה, רמת השרון, בני ברק, גבעתיים, רמת גן וקרית אונו, וכן הישובים אפעל, אזור, אור יהודה, כפר שמריהו ועוד.

רשימת בתי משפט במחוז תל אביב בהם מתקיימים דיונים פליליים:

◻️  בית המשפט המחוזי תל - אביב יפו.

◻️  בית משפט השלום תל - אביב יפו.

מחוז שיפוט ירושלים

מחוז שיפוט ירושלים כולל את הישובים ירושלים, בית שמש, מבשרת ציון, אבו גוש, מטה יהודה, קריית יערים ועוד.

רשימת בתי משפט בהם מתקיימים דיונים פליליים במחוז שיפוט ירושלים:

◻️  ירושלים - בית המשפט המחוזי ירושליים, בית משפט השלום ירושלים.

◻️  בית שמש - בית משפט השלום בית שמש.

מחוז שיפוט דרום (באר שבע)

למחוז שיפוט דרום משויכים היישובים באר שבע, אשדוד, אופקים, דימונה, ישובי הערבה התיכונה, ישובי המועצות האזוריות חבל אילות, שער הנגב, רמת הנגב וחוף אשקלון, שדרות, תל שבע, קריית גת, קריית מלאכי, רהט, ועוד.

בתי משפט במחוז שיפוט דרום בהם מתקיימים דיונים פליליים:

◻️  באר שבע - בית משפט השלום באר שבע, בית משפט מחוזי באר שבע.

◻️  אשדוד – בית משפט השלום אשדוד.

◻️  אשקלון – בית משפט השלום אשקלון.

◻️  קריית גת - בית משפט השלום קריית גת.

◻️  אילת - בית משפט השלום אילת.

זומנת לחקירה בחשד לביצוע עבירה פלילית? אל תוותר על זכותך להיוועץ בעורך דין טרם החקירה

גם אם אתה אדם נורמטיבי, זה ששומר על החוק, לא מעשן, לא שותה, זה שנוהג עם שתי הידיים על ההגה ותמיד שם חגורה, עובד בעבודה מסודרת, בעל משרה מכובדת, לעיתים אפילו ידוע בציבור, משתדל לכבד את הזולת ולא לעבור על החוק - פתאום, ביום בהיר אחד וללא הכנה מוקדמת אתה יכול למצוא את עצמך בנקל תחת חקירה משטרתית בגין חשד בלבד למעשה שביצעת לכאורה, ומכאן העלילה יכולה רק להסתבך אם לא תשמור על כלל היסוד האחד - התייעצות עם עורך דין פלילי טרם החקירה. לכן, כדאי להתכונן לחקירה ברצינות רבה, אף אם אתה בטוח בצדקתך. חשוב לקבל ייעוץ לפני חקירה מטעם עורך דין פלילי מנוסה ללא קשר למסגרת שבה היא נערכת. החקירה היא השלב הראשון בהליך, בין אם הוא הליך פלילי, אזרחי, צבאי ו/או משמעתי. לפעמים האמת היא פתלתלה ומעורבות האדם אינה כפי שהוא סבור מראש. החוקרים ינסו למשוך אותו במילים, לשכנע אותו על מעורבותו ולאסוף עדויות וראיות.

יש לדעת כיצד להיערך לחקירה בתבונה, הן מבחינת מידע וזכויות אזרחיות וכלה בטקטיקות של חקירה וכיצד להתגונן בפניהם. הניסיון מוכיח כי אדם שקיבל ייעוץ מקצועי עוד לפני החקירה, לא איבד את שלוותו, יכול היה לענות על השאלות בקור רוח ופעמים רבות הדבר היטה את הכף לטובתו. גם אם מדובר בנחקר שבוודאות אשם, הרי החקירה משמעותית מאוד להמשך ההליך שיבוא לאחר מכן, וכל דבר שייאמר בחקירה עלול להשפיע על עתידו.

זכור, כל אמירה, תגובה או הודאה בזמן החקירה - גורליים להמשך ההליך הפלילי נגדך. משכך, כל מה שתאמר בחקירתך עשוי לשמש נגדך בבית המשפט, ומה שהיית אמור לציין במהלך החקירה ולא ציינת -  לא תוכל לטעון במועד מאוחר יותר, שכן ידובר בגרסה כבושה שמשקלה הראייתי נמוך למדי לדעת בתי המשפט.

נוכח חשיבותה הרבה של החקירה ונוכח ההשלכות מרחיקות הלכת שעשויות להיות לה על המשך ניהול ההליך נגדך, חשוב שתיוועץ עם עורך דין פלילי מנוסה טרם החקירה. דע - כי התייעצות משפטית עוד בטרם הגעתך לחקירה עדיפה על פני יעוץ בדיעבד ותיקון טעויות שנעשו במהלך החקירה.

חשיבות איכות הייצוג המשפטי בהתמודדות עם כתב אישום בבית משפט פלילי

כתב אישום פלילי מוגש לבית המשפט השלום או לבית המשפט המחוזי בהתאם לאזור בו בוצעה העבירה הפלילית. בית המשפט השלום דן בתביעות המוגשות על ידי יחידת התביעות המשטרתיות או הפרקליטות המחוזית. בבית משפט השלום נידונים תיקים פליליים בעבירות שעונשן הוא עד 7 שנות מאסר, וכל עבירה חמורה יותר מוגשת לבית המשפט המחוזי במחוז הרלוונטי.

בכל מקרה ובו אתה חשוד או מואשם בעבירה פלילית, עליך להיעזר בעורך דין פלילי מנוסה שיידע כיצד לנווט בין האפשרויות השונות שהחוק מאפשר לו ויפעל ככל האפשר לביטול ההליך הפלילי נגדך או לכל הפחות יחתור לסיומו במינימום נזק עבורך. ככל שתקדים לפנות לייצוג משפטי מקצועי כך יגדל הסיכוי לבטל את כתב האישום, להוביל לתיקון כתב האישום, לקדם אפשרות של זיכוי מן העבירה המיוחסת לך או להשיג עסקת טיעון מקלה.

הדין הפלילי סבוך, מורכב ומאפשר טווח פעולה רחב. כמעט כל אחד מהשלבים בהליך הפלילי יכול להוות שלב יציאה ממנו ולהיפך, מניעת יציאה ממנו. היוועצות בעורך דין הינה קריטית לאורך כל שלביו של ההליך הפלילי המתנהל נגדך. עורך הדין שייצג את האינטרסים שלך יוכל עוד משלביו הראשונים של ההליך לסכל את האפשרות שתואשם או תורשע בהאשמות שווא וכן במקרים מסוימים אף להביא לביטול ההליך הפלילי שנפתח נגדך. בכל מקרה של חשד בביצוע או מעורבות בעבירה פלילית, הצורך בייעוץ משפטי מקצועי הוא הכרחי. עורך הדין יוכל להקטין את כובד הראיות נגדך ולהביא לתוצאות המיטביות בתיק בכך שיסייע לך לגבש גרסה עקבית שעשויה להיות ההבדל בין הרשעה לזיכוי.

צוות עורכי הדין שלנו, ביניהם גם יוצאי הפרקליטויות השונות ורשויות האכיפה, פועל במקצועיות ומסירות על מנת ולהגן על זכויותייך. המשרד מונה צוות אנשים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. במידה וזומנת לחקירת משטרה או הוגש נגדך כתב אישום, פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו בטלפון 052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עורך דין פלילי בבאר שבע | עורך דין פלילי במרכז | עורכי דין פליליים | עורך דין פלילי בדרום | עורכי דין פליליים בדרום | עורך דין פלילי בירושלים | עורכי דין פליליים בירושלים | עורך דין פלילי בתל אביב | עורכי דין פליליים בתל אביב | עורכי דין פליליים בבאר שבע | עורך דין פלילי בחיפה | עורכי דין פליליים במרכז | עורכי דין פליליים תותחים | עורכי דין פליליים מובילים | עורך דין פלילי בצפון | עורך דין פלילי בשרון | עורכי דין פליליים בצפון | עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר | עורכי הדין הפליליים המובילים | עורכי הדין הפליליים הטובים בישראל | עורכי דין פליליים מומלצים | עורכי דין פליליים בשרון | עורכי דין פליליים בפתח תקווה | עורך דין פלילי מפורסם | עורכי דין פליליים מפורסמים | עורך דין פלילי מומלץ | עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב

הצלחות המשרד בתחום
ביטול כתב אישום לקטין שהואשם בעבירות סמים חמורות סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בביצוע מעשים מגונים בקטינים ברשת סגירת תיק פרקליטות כנגד לקוח שנחשד במעשים מגונים באינטרנט קבלת חנינה מנשיא המדינה ללקוח שהורשע בעבירות תקיפה לשם גניבה והחזקת סכין הארכת מאסר מותנה לנאשם בעבירות סחר בסמים סגירת תיק מחוסר אשמה ללקוח שהואשם באלימות כלפי גרושתו

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019
בחינות לשכת עורכי הדין
טלי | 23:15 17/03/2014
חובת יידוע הלשכה באשר לחקירה פלילית שמתנהלת
עו''ד אסף דוק | 10:23 18/03/2014
משפט לפי ראיות או לפי עורכי דין.
אנונימי | 06:11 19/07/2017