חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | הוצאת צו הרחקה נגד אישה שחשדה שבעלה בוגד בה עם אחרת

הוצאת צו הרחקה נגד אישה שחשדה שבעלה בוגד בה עם אחרת

לקוחת המשרד פנתה למשרדנו בטוענה שהיא חווה הטרדות ואיומים חוזרים ונשנים מצד אישה אחרת על רקע חשדה כי בעלה בוגד בה עימה. בעקבות כך, משרדנו הגיש בקשה להוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת כנגד אותה אישה שהתקבל ואסר עליה מלהמשיך ולהטריד את לקוחת המשרד.

במסגרת אותם אירועים ובמטרה להפחידה ולהקניטה, שלחה אותה אישה ללקוחה הודעות SMS במסגרתן הטרידה את מנוחתה ואף איימה עליה. לדוגמא, בהודעת SMS אחת כתבה לה "אני יודעת איפה גרים ההורים שלך, פעם אחרונה אני מציעה לך ברוח טובה – או שאת נותנת תשובות לשאלות שלי או שאני שואלת את השאלות שלי אותם".

כמו כן, אותה אישה איימה על הלקוחה כי היא תגיע למקום עבודתה ותספר לכולם שהיא שוכבת עם בעלה. וכאילו אין די בכך, אותה אישה נהגה להטריד את אותה לקוחה בשיחות רבות לאורך כל שעות היום ואף בשעות הלילה המאוחרות – דבר המהווה מטרד של ממש ואף גרם לאחת מילדותיה לפחדים של ממש לאחר שנחשפה לאחת השיחות.

בנוסף, אותה אישה נהגה להתקשר למקום עבודתה של הלקוחה ולהציג עצמה בפני עמיתיה לעבודה כאשתו של המאהב שלה תוך שהיא מבקשת לשוחח עימה.

כפי שניתן לראות, אותה אישה הפכה את הלקוחה לניצודה של ממש תוך שהיא לא בוחלת באמצעים בכל הקשור לשיבוש שגרת חייה.

משרדנו הגיש בקשה להוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת לתקופה ארוכה שימנע מאותה אישה להמשיך ולהטריד את הלקוחה.

בית משפט השלום באשקלון החליט לקבל את טענות משרדנו והורה על צו למניעת הטרדה מאיימת לתקופה של חצי שנה שאוסר על אותה אישה מלהמשיך ולהטריד ולאיים על לקוחת המשרד.

להלן העתק פסק הדין שניתן בעניינה של הלקוחה. מפאת החיסיון והשמירה על פרטיותה, פרטיה המזהים ומידע חסוי אחר הושמטו:

 

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה ביטול צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא בעקבות תלונת שווא במסגרת סכסוך שכנים ביטול צו הרחקה שהוצא נגד לקוח במסגרת סכסוך שכנים ביטול צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא בעקבות תקיפת בת זוג קבלת פטור מלא מאיסור עיסוק לאח סיעודי בבית חולים שהורשע בעברו במעשים מגונים במטופלות מאסר על תנאי בלבד ללקוח שהטריד מינית סוכנת משטרתית שהתחזתה לקטינה בת 13

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הסדר במסגרת צו למניעת הטרדה מאיימת
שיר | 22:44 19/03/2019
צו למניעת הטרדה מאיימת
יורם | 12:33 30/08/2015
צו למניעת הטרדה מאיימת
עו''ד אלון שליכטר | 13:41 30/08/2015
המשך צו הטרדה מאיימת נגד שכן
משה | 14:31 20/02/2017
המשך צו הטרדה מאיימת נגד שכן
עו''ד אלעד שאול אלבז | 17:57 20/02/2017