חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | שימוע לעובדת עירייה ממרכז הארץ שנחשדה בגניבה ממעביד הסתיים ללא פיטורים

שימוע לעובדת עירייה ממרכז הארץ שנחשדה בגניבה ממעביד הסתיים ללא פיטורים

לקוחת המשרד, עובדת עירייה ממרכז הארץ, זומנה לשימוע לפני פיטורין בעקבות חשד לגניבה ממעביד. משרדנו התייצב לצידה של הלקוחה והגן על חפותה ועל האינטרס התעסוקתי שלה דבר שהביא בסופו של דבר להישארותה במקום העבודה.

עובד אשר נחשד בגניבה ממעביד עשוי ראשית לאבד את מקום עבודתו לאחר הליך של שימוע, לאחר מכן הוא עשוי אף לקבל זימון לחקירה בתחנת המשטרה ובהמשך כתב אישום פלילי בגין גניבה ממעביד, אשר נחשבת לגניבה בנסיבות מחמירות. עו"ד אלעד שאול אלבז ממשרדנו, מומחה למשפט פלילי, מציג מקרה בו לקוחת המשרד נחקרה בחשד לגניבה ממעביד ולאור ייצוג המשרד לא פוטרה מעבודתה עד להחלטה סופית בתיק החקירה.

שימוע לפני פיטורין בגין גניבה ממעביד

לקוחת המשרד זומנה לפגישה עם מנהליה ונדהמה לגלות כי מעסיקיה חושדים בה כי גנבה ממקום העבודה סכום כסף העולה כדי 50,000 ₪ במשך שנה. הלקוחה הכחישה נמרצות כי מעלה בכספו של המעביד ואולם הדבר לא הועיל לה והיא זומנה לשימוע לפני פיטורין.

מיד לאחר מכן פנתה הלקוחה למשרדנו לשם קבלת ייצוג כולל בהליך הפלילי, מתחילתו ועד סופו, לרבות ייצוג בפני הוועדה אשר ערכה את השימוע לפני פיטורין, בהמשך לכך חקירת המשטרה ובמידת הצורך גם בבית המשפט בהתמודדות בפני כתב אישום בעבירות גניבה ממעביד.

עבירת גניבה ממעביד

בשונה מעבירה הגניבה בחוק העונשין, גניבה ממעביד היא גניבה בנסיבות מחמירות. המחוקק ביקש להחמיר עם אלו אשר מועלים בכספו של המעסיק בזמן העבודה וזאת על מנת למגר את התופעה ולהביע שאת נפש מעובדים אשר מנצלים את האמון שניתן בהם על ידי המעביד ושולחים יד בכספו.

חשוב להדגיש, בתי המשפט גוזרים עונשים חמורים במיוחד על נאשמים שהורשעו בסופו של הליך פלילי בעבירת הגניבה ממעביד וזאת על מנת להגשים את תכלית החוק ואת כוונת המחוקק ולאפשר למעסיקים להפקיד את כספם ואת אמונם באלו המועסקים אצלם.

שימוע לאור גניבה ממעביד

לאור החשד שעלה בקרב המעסיק של הלקוחה, אחת מהעיריות במרכז הארץ, זומנה הלקוחה לשימוע לפני פיטורים. עו"ד אסף דוק ועו"ד אלעד שאול אלבז, מומחים במשפט פלילי, התייצבו לצידה של הלקוחה במעמד השימוע והגנו על חפותה ועל האינטרס התעסוקתי שלה.

בתחילתו של דיון פנה נציג ועד העובדים לעורכי הדין והודיע להם חד משמעית כי בכוונת המעסיק להשעות את העובדת או לפטר אותה לאלתר. ואולם בסופו של דיון סוער ותקיף מצד עורכי הדין דוק ואלבז הציע המעסיק בעצמו כי העובדת תמשיך במקום העבודה ותשובץ ביחידה אחרת מזו אשר עבדה בה עד היום וזאת עד להחלטה סופית של המשטרה בעניין התלונה שהוגשה בגין גניבה ממעביד.

עורך דין עבירות גניבה ממעביד

הנה כי כן, תופעת הגניבה ממעביד זוכה לגינוי נרחב, לעונשים מחמירים בבתי המשפט, ולסנקציות חריפות מצד המעסיקים. ואולם, כאשר עובד נחשד כי שלח יד בכספי המעביד והעובד עומד על חפותו ניתן לשמור על האינטרס של הלקוח באמצעות ייצוג איכותי ותקיף, ללא פשרות.

משרד עו"ד אסף דוק מייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי ובין היתר לקוחות אשר נחשדים בגניבה ממעביד, גניבה ממעסיק ומעילה בכספי ציבור. בכל מקרה בו הנכם חשודים בגניבה ממעביד, זומנתם לשימוע לפני פיטורין, חקירת משטרה או קיבלתם כתב אישום – פנו למשרדנו לייעוץ משפטי וייצוג בהליך הפלילי.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
גניבה ממעביד | הצלחות המשרד | שימוע לפני פיטורים | שימוע לפני פיטורים גניבה ממעביד | ייצוג עובד בשימוע | שימוע פיטורין עקב ביצוע עבירה פלילית | עורך דין גניבה ממעביד | שימוע במקרה של גניבה | שימוע לעובד שגנב ממעביד

הצלחות המשרד בתחום
סגירת תיק פלילי ללקוח שנחשד בעבירת גניבה ממעביד מקרה של גניבה על ידי עובד הסתיים בהסדר פשרה ומבלי שהוגשה נגדו תלונה במשטרה סגירת תיק פרקליטות ללקוח שנחשד במעילת הענק ברשת האופנה רנואר סגירת תיק פלילי בהיעדר אשמה לעובדת עירייה שנחשדה בגניבה ממעביד הוצאת צו הרחקה נגד אישה שחשדה שבעלה בוגד בה עם אחרת הארכת מאסר מותנה לנאשם בעבירות סחר בסמים

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
החלפת עורך דין לפני דיון אחרון ומתן פסק דין
עומרי | 19:48 03/03/2014
החלפת עורך דין לפני דיון אחרון ומתן פסק דין
עו''ד חזי כהן | 22:44 04/03/2014
עובד שגנב כספים - מה עושים?
זאב לבצלת | 07:00 09/08/2019
פיטורין לאחר קבלת עבודות שירות
מורן מורן | 12:37 21/02/2017
פיטורין לאחר קבלת עבודות שירות
עו''ד אלעד שאול אלבז | 12:49 21/02/2017