חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | ביטול צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא בעקבות תלונת שווא במסגרת סכסוך שכנים

ביטול צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא בעקבות תלונת שווא במסגרת סכסוך שכנים

משרדנו הביא לביטולו של צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא נגד לקוחות המשרד בעקבות תלונת שווא של שכנם על אלימות חמורה ואיומים חוזרים ונשנים מצידם כלפיו.

ביטול צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא בעקבות תלונת שווא במסגרת סכסוך שכנים

למשרדנו הגיע בבוקרו של יום אב ובנו, מוטרדים ומודאגים עד מאוד ולא בכדי. לילה קודם במהלך מוצאי שבת הובא לידיעתם כי ניתן נגדם צו למניעת הטרדה מאיימת שניתן במעמד צד אחד בעקבות תלונת שווא של שכן המצוי עמם בסכסוך מתמשך (ה"ט 43336-02-17).

השכן נהג להעליל עלילות על האב והבן וכן כנגד שכנה נוספת לפיהן המדובר בחבורה המקיימת קנוניה כנגדו, שופכת צבע בחדר המדרגות, שוברת זכוכיות בפתח ביתו ואף השתמשה כנגדו באלימות חמורה תוך רצון להסב לו נזק גופני.

האב והבן שלא עשו דבר או חצי דבר מהמיוחס להם על ידי אותו שכן שמטריד אותם באופן קבוע, הן על ידי איומים מילוליים קשים והן על ידי נזק לרכושם הפרטי, נוהג על רקע של חוסר הסכמות הקשורות באופן ניהול ועד הבית להגיש כנגדם תלונות שווא למשטרה ובקשות שונות לערכאות המשפטיות על מנת ולמרר את חייהם.

הדיון בבקשה נקבע לאותו היום בו הגיעו הלקוחות למשרדנו, כאשר דחיית מועד הדיון לא הייתה אפשרית בהתחשב בצורך להמציאה בזמן לצד השני. משכך, הוחלט להתכונן לדיון שתוכנן לשעות הצהריים במהירות האפשרית, הוחלט להפעיל כח נגד, על ידי הגשת בקשה למתן צו הטרדה גם מצדנו, עוד באותו יום שיידון במסגרת אותה הבקשה.

במהלך הדיון, עו"ד איילון בירנבוים ממשרדנו ניפץ בזו אחר זו את טענותיו של הצד שכנגד באמצעות הצגת ראיות סותרות והעלאת טיעונים משפטיים יצירתיים.

לאחר שבחן את חומר הראיות ושקל את טיעוני הצדדים, בית המשפט החליט לקבל את טענות משרדנו ולבטל את הצו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא נגד לקוחותינו.

הטיפול המשפטי המיידי והמסור של משרדנו מנע מלקוחותינו מפח נפש שעלול היה ללוותם במשך חודשים רבים.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה הוצאת צו הרחקה נגד אישה שחשדה שבעלה בוגד בה עם אחרת ביטול צו הרחקה שהוצא נגד לקוח במסגרת סכסוך שכנים ביטול צו למניעת הטרדה מאיימת שהוצא בעקבות תקיפת בת זוג סגירת תיק פלילי בהיעדר אשמה פלילית ללקוח שנחשד בתקיפת קטין על-ידי אחראי סגירת תיק פלילי בהיעדר אשמה פלילית ללקוח שנחשד בפגיעה בפרטיות

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
הסדר במסגרת צו למניעת הטרדה מאיימת
שיר | 22:44 19/03/2019
צו למניעת הטרדה מאיימת
יורם | 12:33 30/08/2015
צו למניעת הטרדה מאיימת
עו''ד אלון שליכטר | 13:41 30/08/2015
מחיקת רישום פלילי על הטרדה מאיימת בטלפון
מייק | 15:21 22/01/2014
מחיקת הרשעה בדרך של הגשת בקשת חנינה
עו''ד אסף דוק | 20:07 24/01/2014