חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | שחרור נאשם ממעצר בעבירות חמורות של מעשי סדום ומעשים מגונים בילדים

שחרור נאשם ממעצר בעבירות חמורות של מעשי סדום ומעשים מגונים בילדים

בית המשפט המחוזי בבאר שבע מורה על שחרור נאשם בעבירות חמורות של מעשי סדום ומעשים מגונים בילדים לחלופת מעצר חרף תסקיר שירות מבחן שלילי ביותר.

בית המשפט המחוזי בבאר שבע מקבל את טענותיהם של עורכי הדין אסף דוק וחזי כהן ומשחרר ממעצר נאשם בעבירות חמורות של מעשי סדום ומעשים מגונים בילדים לחלופת מעצר.

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות של מעשי סדום ומעשים מגונים אשר נעשו, כך על פי הנטען, בקטינים בתוך המשפחה במשך 6 שנים.

על אף העובדה כי הוגש בעניינו של הנאשם תסקיר מעצר שלילי ביותר, במסגרתו נקבע על ידי שירות המבחן בין היתר כי לא ניתן לשלול סיכון בהתנהגותו של הנאשם בעתיד, בית המשפט המחוזי בבאר שבע מורה על שחרורו בתנאים בעיקר לאור כך שהמעשים המיוחסים לו בכתב האישום נפסקו כבר למעלה משנה בטרם מעצרו וכן כי נמצא שיש בחלופת המעצר שהוצעה על ידי ההגנה כדי להשיג את תכלית המעצר.

לצפייה בהחלטה במ"ת 46699-05-13 לחצו כאן

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור חשוד ממעצר בעבירות סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע שחרור חשוד ממעצר בעבירות של איומים ותקיפת בת זוג שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה שחרור חשוד ממעצר בעבירות נשק ביטול עונש הרחקה מהאוניברסיטה לסטודנט שהואשם בהונאה בעבודת בית קבלת ערעור משמעתי וביטול עונש הרחקה לצמיתות שהוטל על סטודנטית במרכז ללימודים אקדמיים (מל''א)

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
שחרור אדם ממעצר בעבירות אלימות במשפחה
יפית | 19:46 29/11/2016
שחרור אדם ממעצר בעבירות אלימות במשפחה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 13:44 30/11/2016
שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה
Tal | 07:10 20/07/2016
שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 08:58 20/07/2016
הכירו גם את קבוצת הפייסבוק "שאל עורך דין פלילי"
עו''ד אסף דוק | 09:52 31/03/2019