חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | קבלת פטור מאיסור עיסוק ללקוח שהורשע בעבירת מין בקטינה

קבלת פטור מאיסור עיסוק ללקוח שהורשע בעבירת מין בקטינה

הלקוח הורשע בעברו בביצוע עבירת מעשה מגונה בקטינה ועקב כך לא יכל היה לעסוק במקצוע בו חפץ, זאת בהסתמך על האיסור הקיים בחוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים. לאחר טיפול משרדנו החליטה ועדת מומחים מיוחדת, שהוסמכה על-ידי אותו החוק המוזכר, להעניק ללקוח פטור מלא מן האיסור לעסוק כנהג אוטובוס בחברה ציבורית.

קבלת פטור מאיסור עיסוק ללקוח שהורשע בעבירת מין בקטינה בהתאם לחוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים

לאחרונה הגיע למשרדנו לקוח אשר הורשע בעברו בביצוע עבירת מעשה מגונה בקטינה.

כתוצאה מהרשעה זאת נחסמו בפני הלקוח שלנו נתיבי תעסוקה בהם היה מעוניין ומאחר וכבר הגיע לגיל מתקדם ומבחינתו היה המדובר בהזדמנות אחרונה להסבה המקצועית בו חפץ, לשמש כנהג אוטובוס, פנה אלינו על מנת ולהסיר את מגבלות התעסוקה המוטלים עליו מתוקף רישומו כעבריין מין.

משרדנו פנה בשמו של אותו לקוח בבקשה לועדה מיוחדת בראשות כב' השופט חגי טרבלסי בהתאם לחוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים, התשס"א – 2001 לקבלת פטור מאיסור עיסוק הנלווה להרשעתו כעבריין מין.

צוות המשרד, בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, הפכו כל אבן ואספו כל נתון היכול לסייע בהשגת הפטור הנכסף לעסוק בעבודה בה חפץ עקב רישומו הפלילי בעבירות מין ואכן לאחר הגשתה של בקשה מנומקת היטב, ניתנה לבסוף החלטה על ידי הוועדה על פיה ניתן לאותו לקוח פטור מאיסור ההעסקה עד לחלוף תקופת ההתיישנות והמחיקה של הרישום הפלילי.

בזכות קבלת הפטור יכול עתה לממש אותו לקוח את שאיפתו לשמש כנהג אוטובוס ובכך למצוא את עצמו בנתיב תעסוקתי אליו שאף, על אף המגבלה שהוטלה עליו.

להלן חלק קצר מהחלטת הרכב הועדה:

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור ממעצר חשוד בעבירות מעשה מגונה בקטינה והטרדה מינית ביטול כתב אישום בעבירת מעשה מגונה בפומבי שחרור ממעצר חשוד בביצוע מעשים מגונים בקטינים סגירת תיק פרקליטות כנגד לקוח שנחשד במעשים מגונים באינטרנט למרות שהורשע במספר רב של תיקים פליליים חמורים קיבל חנינה מנשיא המדינה זיכוי קצין שב"ס מעבירות הונאה באוניברסיטת אריאל

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים
ליאור | 12:26 11/09/2017
החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים
עו''ד אור הדאיה | 12:30 12/09/2017
תודה רבה עו"ד אור הראיה, ועוד שאלה
ליאור | 10:32 13/09/2017
למחוק, רשמתי את זה בפורום רישום פלילי שיותר רלוונטי
ליאור | 23:17 09/09/2017
אבל בבקשה תענו שם, ראיתי שם שאלה מלפני חודש שהייתה ללא מענה
ליאור | 23:20 09/09/2017
החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים
ליאור | 23:17 09/09/2017
החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים
עו''ד עודד רגב | 09:43 19/03/2018