חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | אי הרשעה פלילית לעובדת בנק בכירה בעבירות תקיפה ואיומים

אי הרשעה פלילית לעובדת בנק בכירה בעבירות תקיפה ואיומים

כנגד הנאשמת, עובדת בכירה בבנק מסחרי גדול, הוגש כתב אישום המייחס לה עבירות של תקיפה ואיומים שבוצעו מחוץ למסגרת עבודתה. לאור העובדה שרישום פלילי לחובתה של הנאשמת היה מכתים את שמה כעבריינית וגודע את מטה לחמה, משרדנו הגיע להסדר עם התביעה לפיו המשפט הפלילי יסתיים ללא הרשעתה ועם צו שירות לתועלת הציבור (של"צ) נמוך בלבד. בית משפט השלום בראשון לציון החליט לאמץ את הסדר הטיעון ולהימנע מהרשעתה של הנאשמת בדין.

אי הרשעה פלילית לעובדת בכירה בבנק מסחרי גדול שהואשמה בעבירות תקיפה ואיומים

בהתבסס על תלונה שהגישו כנגד הנאשמת, עובדת בנק בכירה, הוגש כנגדה כתב אישום המייחס לה עבירות של תקיפה ואיומים, בניגוד לסעיפים 379 + 192 לחוק העונשין, תשל"ז - 1977, בכך שתקפה אישה אחרת מחוץ למסגרת עבודתה.

רישום הרשעה פלילית לחובתה של הנאשמת במרשם הפלילי היה מכתים את שמה כעבריינית וגודע את מטה לחמה. לפיכך, משרדנו החל במו"מ עם מדור תביעות ראשל"צ כאשר בסיומו נחתם הסדר טיעון בו סוכם כי באי כח הצדדים יעתרו לסיום המשפט הפלילי ללא הרשעתה ויוטל עליה צו שירות לתועלת הציבור (של"צ) בהיקף 80 שעות בלבד.

בית משפט השלום בראשון לציון (בפני כב' סגן הנשיאה, השופט אברהם הימן) אימץ את הסדר הטיעון והורה כי הנאשמת תבצע 80 שעות שירות לתועלת הציבור, ללא הרשעה, וזאת בלבד.

צפייה בהחלטה בת"פ 52670-06-14

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
אי הרשעה לקטין בעבירות תקיפה בנסיבות מחמירות ואיומים אי הרשעה בעבירות של גניבה והונאה בכרטיסי אשראי ביטול הרשעה בעבירות של זיוף מסמכים וניסיון קבלת דבר במרמה ביטול הרשעתו של עובד ציבור בכיר בעבירות מרמה והונאה חמורות ועבירות כלכליות סגירת תיק ללקוח שנחשד בהחזקת פרסום חומר תועבה עונש מקל בעבירות החזקת סכין וגניבת רכוש

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
כתב אישום על תקיפה במשפחה
אחד | 10:57 24/07/2017
כתב אישום על תקיפה במשפחה
עו''ד אור הדאיה | 13:25 26/07/2017
כתב אישום על תקיפה סתם בת זוג
איגור | 21:33 07/07/2016
כתב אישום על תקיפה סתם בת זוג
עו''ד אלעד שאול אלבז | 21:38 07/07/2016
כתב אישום תקיפה סתם
נאור | 17:28 07/02/2016
כתב אישום תקיפה סתם
עו''ד אלעד שאול אלבז | 15:01 08/02/2016