חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | אבי דוביצקי צייד הפדופילים ישלם 2.5 מיליון שקלים לאחר שנתפס מטריד מינית

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ישלם 2.5 מיליון שקלים לאחר שנתפס מטריד מינית

אבי דוביצקי, "צייד הפדופילים", חויב לשלם 2.5 מיליון שקלים לאחר שנתפס עם סייעניו מטריד מינית ותוקף באלימות אכזרית את לקוח המשרד רק בשל נטייתו המינית.

הרבה לא ניתן לומר על סיפור המקרה שהוביל לתביעה ולפסק הדין בשל צו איסור פרסום גורף שהוטל על הפרשה. מה שכן אפשר לספר הוא שמדובר באירוע חמור ביותר של התנכלות מכוונת על רקע מיני ואלימות קשה שהופעלה נגד לקוח המשרד על-ידי אבי דוביצקי וסייעניו.

להלן העתק פסק הדין שניתן נגד אבי דוביצקי:

נזכיר, כי בעשור האחרון לחייו בישראל, היה דוביצקי עסוק בניסיונות נואשים לזכות בתשומת לב תקשורתית ולהצטייר כ"מושיע העם" – בכל פעם, ביחס לסוגיה אחרת שהייתה על סדר היום הציבורי. מאמציו האובססיביים לעורר עניין היו כרוכים, דרך קבע, בניצול לרעה של הליכים משפטיים ובביצוע עבירות פליליות, בחסות החוק והאג'נדה שעליה ביקש לרכב, לצורך הסטת הזרקורים לעברו.

דוביצקי החל כבר בשנת 2009 לגלות יחס עוין כלפי הומוסקסואלים ואף נחקר בחשד לביצוע הרצח בברנוער. על רקע זה, כך על פי הצהרתו, החל בפעילות אובססיבית שעיקרה – ניהול שיחות בעלות אופי מיני עם גברים בצ'טים ואתרי היכרויות, בעודו מתחזה לאחר. לפי גרסתו של דוביצקי, בכל אותם מקרים סברו בני שיחו כי הוא קטין, טענה שהופרכה פעמים רבות.

דוביצקי זיהה את סצנת הדייטינג והצ'טים באינטרנט כאמצעי יעיל להגשמת משאלתו להתפרסם תוך שהכריז על מגיפה אימתנית של פדופיליה, הפושה בקרב הגברים במדינת היהודים, בפרט ההומוסקסואלים, ומאיימת להפיל קורבנות בקרב ילדי ישראל.

החשיפה התקשורתית שלה זכה בסוף 2013 וראשית 2014, שימשה את דוביצקי לזריעת בהלה רבתי מפני המוני פדופילים משחרים לטרף. תחושות הפאניקה וחוסר האונים שיצר, נוצלו על-ידו להאדרת שמו כמעין גיבור-על, שזקף לעצמו את הכינוי המכובס "צייד הפדופילים". באופן זה, פעל דוביצקי לקבע בציבור מסר שלפיו, הוא היחיד אשר מסוגל למנוע את הקורבנות הבאים, שכן רשויות החוק ומערכת המשפט בישראל אינן עושות מלאכתן נאמנה ובמידה רבה, עושות יד אחת עם ה"פדופילים".

דוביצקי, שסוף כל סוף הגשים את מבוקשו לעמוד במרכז תשומת הלב הציבורית, לא מיהר לוותר עליה: הוא הבין כי שימור מעמדו וההתעניינות התקשורתית בפועלו תלויים באספקת חומרים חדשים ומרעישים, שלא יאפשרו לדחוק לשוליים את "מגיפת הפדופיליה". בהתאם, ככל שנקפו הימים, כך האמיר מספרם של הגברים הישראלים שדוביצקי "הרשיע" בעבריינות מין מסוכנת.

באמצע-סוף 2014 התחוור, כי "צייד הפדופילים" אינו אלא אדם העוסק, דרך קבע, בפעילות עבריינית חמורה וכי במקרים רבים, טפל נגד גברים ישראלים – בפרט הומוסקסואלים – האשמות משוללות יסוד. משטרת ישראל הודיעה על סגירה המונית של תיקי החקירה שנפתחו עקב תלונותיו, לאחר שהתברר כי דוביצקי בדה ראיות, זייף מסמכים, ביצע מעשי התחזות ושימש סוכן מדיח לצורך הפללת קורבנותיו בכל מחיר.

במסגרת מאמציו הנואשים לזכות בפרסום אוהד, היה דוביצקי אחראי לזיוף מסמכים, בדיית ראיות ועוד מרעין-בישין, שבעטיים מתנהלים נגדו הליכים פליליים ואזרחיים רבים. התברר עוד, כי דוביצקי – שטפל על גברים ישראלים רבים האשמות סרק – תועד, בתמונות מעוררות קבס ברשתות החבריות, בעודו מתהולל בחברת קטינים במסיבות גייז, כשאפילו עדשת המצלמה לא הרתיעה אותו מלטחוב את ידיו אל אזורים אינטימיים בגופם של גברים, הצעירים ממנו בעשרות שנים.

כשחש בטבעת החנק של שלטון החוק מתהדקת סביב צווארו, רכש דוביצקי כרטיס טיסה בכיוון אחד לפלורידה, ארצות הברית – שם הוא שוהה מאז נמלט מהארץ. חודשים ספורים לאחר מכן, שינה את שמו בארצות הברית ל-Roy Miller, בתקווה כי באופן זה יוכל לחמוק מאימת נושיו ומלתת את הדין על פשעיו החמורים.

מה אפשר לעשות נגד פרסומיו המשמיצים של אבי דוביצקי?

משרדנו מנהל פעילות משפטית ענפה לחשיפת פעילותו הפלילית של מר דוביצקי, תוך הסרת פרסומיו המשמיצים ברחבי הרשת. 

כיום, אבי דוביצקי מנהל את האתרים dokcaught.com ו- caughtdok.org הלא חוקיים באופן מחתרתי ממקום מגוריו בארה"ב.

צו מניעה זמני: סעיפים 71 ו-72 לפקודת הנזיקין מסמיכים את בית המשפט ליתן תרופה לעוולה בדרך של הוצאת צו מניעה זמני, וסעיפים אלה הוחלו על העוולה של פרסום לשון הרע מכוח הוראת סעיף 7 לחוק איסור לשון הרע. ניתן לבקש מבית משפט להוציא תחת ידו צו מניעה המורה למר דוביצקי לחדול לאלתר מלפרסם כל פרסום אודות הנפגע באתריו השונים, בין אם בעצמו ובין אם באמצעות אחרים, בין אם במישרין ובין אם בעקיפין. יודגש, כי בית משפט רשאי להורות כי צווים אלו יעמדו בתוקפם עד לבירורה הסופי והמוחלט של התובענה.

תביעת לשון הרע: לצד צו מניעה זמני, ניתן להגיש תביעת לשון הרע כנגד הפרסום המשמיץ. פרסום משמיץ הוא כל פרסום שיש בו כדי להשפיל אדם בעיני הבריות; לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם; לבזותו בשל מעשים, התנהגויות או תכונות שיוחסו לו; ו/או לפגוע בעסקו ובפרנסתו.

הגשת תלונה במשטרה: עצם הגשת התלונה והמשך שיתוף הפעולה של נפגע העבירה עם המשטרה חשובים לאיסוף וביסוס הראיות נגד אבי רועי דוביצקי לצורך העמדתו לדין והרשעתו בעבירות טרור רשתי בתיק המתגבש נגדו בימים אלו.

בהתאם ל"חוק הסרטונים" (תיקון מספר 10 לחוק למניעת הטרדה מינית) כל פרסום של תצלום, סרט או הקלטה בעלי אופי מיני שיש בהם כדי להשפיל את האדם המופיע בהם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום - תיחשב עבירת הטרדה מינית ודינה יהיה כדין הפוגע במזיד בפרטיותו של אדם בהתאם לחוק הגנת הפרטיות - עד 5 שנות מאסר.

משכך, יוצא איפוא, שבמקרים רבים בהם אבי דוביצקי מעלה לרשת סרטונים או תצלומים בעלי אופי מיני של קורבנותיו, הוא עובר הלכה למעשה עבירה פלילית חמורה שדינה הוא עד 5 שנות מאסר.

בהקשר זה ראו גם את התחקירים הבאים שפורסמו בתקשורת:

ביהמ"ש: אבי דוביצקי יפצה ב-350 אלף שקל את עו"ד אסף דוק

דוביצקי חויב על ידי בית משפט השלום בירושלים לשלם ללקוח המשרד סכום של כ-320,000 ש"ח בגין פרסום אדם כ"פדופיל" ברשתות החברתיות, אתר פוסטה, מיום 26.4.15.

סוף עונת הציד - תחקיר מיוחד החושף את סודותיו של צייד הפדופילים אבי דוביצקי
ארי פינס, מגזין mako, מיום 4.12.14.

תחקיר מיוחד על אבי דוביצקי "צייד הפדופילים"אמיר זוהר וזיו קריסטל, אתר פוסטה, מיום 3.12.14.

צייד הפדופילים - הפרומו - תחקיר מיוחדכתבה ראשונה של אמיר זוהר וזיו קריסטל, אתר פוסטה, מיום 1.12.14.

הצייד הפך לניצוד: "צייד הפדופילים", אבי דוביצקי, נחקר במשטרהחדשות נענע 10, מיום 1.12.14.

ההסתבכות של "צייד הפדופילים" אבי דוביצקי נמשכת, חדשות נענע, מיום 3.12.14.

ראיון שערך גיא זוהר עם אבי דוביצקי באשר לשיטות הפעולה הפסולות מצידו, רדיו ללא הפסקה 103FM, מיום 7.12.14.

"צייד הפדופילים" נתבע על ידי האנשים שאת חייהם הרס, צינור לילה ערוץ 10, מיום 7.12.14.

פרקליטות מחוז חיפה החליטה למחוק אישום שנסמך על ראיות שאסף אבי דוביצקי, מגזין המושבות, מיום 24.12.14.

הפרקליטות אומרת לא לדוביצקי, זיו קריסטל, אתר פוסטה, מיום 28.12.14.

הפרקליטות מנקה את השולחן מתיקי אבי דוביצקי, זיו קריסטל, אתר פוסטה, מיום 13.7.15

עשרות תיקים שנפתחו בגלל "צייד הפדופילים" נסגרו, חדשות 10

נפגעת או הושפלת בפומבי מפעילותו של אבי דוביצקי? הילחם על צדקתך

המציאות מלמדת כי אבי דוביצקי בפעילותו דנן משמש גם החוקר, השופט והתליין. במשפט השדה שהוא עורך לנפגעיו אין כל מקום לשמיעת טענות ההגנה שלהם, שכן הרשעתם נכתבה על-ידו מבעוד מועד ללא כל קשר לראיות. 

לכן, אם נפגעת או הושפלת כתוצאה מפעילותו העבריינית של אבי דוביצקי "צייד הפדופילים" אתה מוזמן ליצור עימנו קשר לבחינת האפשרות לנקיטת הליך משפטי בעניין שבנדון. צוות עורכי הדין שלנו, ביניהם גם יוצאי הפרקליטויות השונות ורשויות האכיפה, פועל במקצועיות ומסירות על מנת ולהגן על זכויותייך. המשרד מונה צוות אנשים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. במידה ונפגעת ממעשיו של אבי דוביצקי, פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו 
בטלפון 
052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
נפגעת מפעילותו של אבי דוביצקי? - השאר פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
פיצוי כספי לנפגעי עבירה | אבי דוביצקי | הצלחות המשרד | צייד הפדופילים | הטרדה מינית והתנכלות | עורך דין הטרדה מינית | עבירת הטרדה מינית | avi dubitzky | אבי רועי דוביצקי | פיצויים לנפגעי עבירה | לשון הרע של אבי דוביצקי | Roy Miller | dokcaught.com | Avi Roy Dubitzky | caughtdok.org | פיצוי על הטרדה מינית

הצלחות המשרד בתחום
אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) חויב לשלם ללקוח המשרד 300,000 ש"ח בגין לשון הרע שחרור עצור שנחשד במעשים מגונים בתלמידים בתיכון בו עבד אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) חויב לשלם 750,000 ש"ח בגין לשון הרע הפסד צורם נוסף לאבי דוביצקי (צייד הפדופילים) - ישלם ללקוח המשרד 400,000 ש"ח לאחר שהשמיצו באינטרנט החזרת רישיון נשק ללקוח לאחר ערר על החלטת פקיד רישוי כלי יריה סגירת תיק חקירה ללקוח שנחשד במעשה מגונה

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
לשון הרע של אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) בפייסבוק
אנונימי | 21:14 07/11/2014
לשון הרע של אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) בפייסבוק
עו''ד אסף דוק | 21:47 07/11/2014
תודה רבה אתה עושה עבודת קודש מולו!
אנונימי | 13:06 08/11/2014
צייד השוטרים סיים בדיוק כמו צייד הפדופילים
נורית | 09:17 29/01/2015
צייד השוטרים סיים בדיוק כמו צייד הפדופילים
גלעד | 10:16 29/01/2015
יש עוד דף פייסבוק פתוח
שלום לעורכי הדין | 15:11 11/08/2015
פיצוי כספי לנפגעת עבירה
אנונימית | 11:43 15/10/2016
פיצוי כספי לנפגעת עבירה
עו''ד אלעד שאול אלבז | 10:01 16/10/2016