חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | אבי דוביצקי צייד הפדופילים ישלם לעו"ד אסף דוק מעל 350 אלף שקלים

אבי דוביצקי צייד הפדופילים ישלם לעו"ד אסף דוק מעל 350 אלף שקלים

בית משפט השלום בתל אביב פסק כי אבי דוביצקי, זה שהדביק לעצמו את הכינוי "צייד הפדופילים", ישלם לעו"ד אסף דוק פיצוי בגובה 350,000 שקלים בגין לשון הרע ופגיעה בפרטיות. העבריין הנמלט, אבי דוביצקי, נהג להכפיש את עו"ד דוק ברשת האינטרנט רק משום שהעז לחשוף את פרצופו האמיתי כבודה ראיות סדרתי, מזייף מסמכים וכמי שמשמש כסוכן מדיח לצורך הפללת קורבנותיו בכל מחיר.

תמצית פעילותו העבריינית של אבי דוביצקי - "צייד הפדופילים"

בעשור האחרון לחייו בישראל, אבי דוביצקי היה עסוק בניסיונות נואשים לזכות בתשומת לב תקשורתית ולהצטייר כ"מושיע העם" – בכל פעם, ביחס לסוגיה אחרת שהייתה על סדר היום הציבורי. מאמציו האובססיביים לעורר עניין היו כרוכים, דרך קבע, בניצול לרעה של הליכים משפטיים ובביצוע עבירות פליליות, בחסות החוק והאג'נדה שעליה ביקש לרכב, לצורך הסטת הזרקורים לעברו.

דוביצקי החל כבר בשנת 2009 לגלות יחס עוין כלפי הומוסקסואלים ואף נחקר בחשד לביצוע הרצח בברנוער. על רקע זה, כך על פי הצהרתו, החל בפעילות אובססיבית שעיקרה – ניהול שיחות בעלות אופי מיני עם גברים בצ'טים ואתרי היכרויות, בעודו מתחזה לאחר. לפי גרסתו של דוביצקי, בכל אותם מקרים סברו בני שיחו כי הוא קטין, טענה שהופרכה פעמים רבות.

דוביצקי זיהה את סצנת הדייטינג והצ'טים באינטרנט כאמצעי יעיל להגשמת משאלתו להתפרסם תוך שהכריז על מגיפה אימתנית של פדופיליה, הפושה בקרב הגברים במדינת היהודים, בפרט ההומוסקסואלים, ומאיימת להפיל קורבנות בקרב ילדי ישראל.

החשיפה התקשורתית שלה זכה בסוף 2013 וראשית 2014, שימשה את דוביצקי לזריעת בהלה רבתי מפני המוני פדופילים משחרים לטרף. תחושות הפאניקה וחוסר האונים שיצר, נוצלו על-ידו להאדרת שמו כמעין גיבור-על, שזקף לעצמו את הכינוי המכובס "צייד הפדופילים". באופן זה, פעל דוביצקי לקבע בציבור מסר שלפיו, הוא היחיד אשר מסוגל למנוע את הקורבנות הבאים, שכן רשויות החוק ומערכת המשפט בישראל אינן עושות מלאכתן נאמנה ובמידה רבה, עושות יד אחת עם ה"פדופילים".

דוביצקי, שסוף כל סוף הגשים את מבוקשו לעמוד במרכז תשומת הלב הציבורית, לא מיהר לוותר עליה: הוא הבין כי שימור מעמדו וההתעניינות התקשורתית בפועלו תלויים באספקת חומרים חדשים ומרעישים, שלא יאפשרו לדחוק לשוליים את "מגיפת הפדופיליה". בהתאם, ככל שנקפו הימים, כך האמיר מספרם של הגברים הישראלים שדוביצקי "הרשיע" בעבריינות מין מסוכנת.

באמצע-סוף 2014 התחוור, כי "צייד הפדופילים" אינו אלא אדם העוסק, דרך קבע, בפעילות עבריינית חמורה וכי במקרים רבים, טפל נגד גברים ישראלים – בפרט הומוסקסואלים – האשמות משוללות יסוד. משטרת ישראל הודיעה על סגירה המונית של תיקי החקירה שנפתחו עקב תלונותיו, לאחר שהתברר כי דוביצקי בדה ראיות, זייף מסמכים, ביצע מעשי התחזות ושימש סוכן מדיח לצורך הפללת קורבנותיו בכל מחיר.

במסגרת מאמציו הנואשים לזכות בפרסום אוהד, היה דוביצקי אחראי לזיוף מסמכים, בדיית ראיות ועוד מרעין-בישין, שבעטיים מתנהלים נגדו הליכים פליליים ואזרחיים רבים. התברר עוד, כי דוביצקי – שטפל על גברים ישראלים רבים האשמות סרק – תועד, בתמונות מעוררות קבס ברשתות החבריות, בעודו מתהולל בחברת קטינים במסיבות גייז, כשאפילו עדשת המצלמה לא הרתיעה אותו מלטחוב את ידיו אל אזורים אינטימיים בגופם של גברים, הצעירים ממנו בעשרות שנים.

כשחש בטבעת החנק של שלטון החוק מתהדקת סביב צווארו, רכש דוביצקי כרטיס טיסה בכיוון אחד לפלורידה, ארצות הברית – שם הוא שוהה מאז נמלט מהארץ. חודשים ספורים לאחר מכן, שינה את שמו בארצות הברית ל-Roy Miller, בתקווה כי באופן זה יוכל לחמוק מאימת נושיו ומלתת את הדין על פשעיו החמורים.

נשוא התביעה בגין לשון הרע נגד אבי דוביצקי

ביוני 2014 פירסם עו"ד אסף דוק מאמר משפטי מקצועי במסגרתו מתח ביקורת על שיטת הפעולה של דוביצקי וניתח אותה משפטית. בין היתר טען עו"ד דוק כי אבי דוביצקי הקים אתרי אינטרנט המהווים אינדקס עברייני מין, או מאגר פדופילים בלתי רשמי שהכניסה אליו תלויה בגחמותיו של אבי דוביצקי. ואכן עשרות שמות, מספרי טלפון וכתובות של "עברייני מין" המופיעים באתרי האינטרנט המפוקפקים של דוביצקי, הינם אנשים נורמטיביים לחלוטין, חלקם לא נחקרו מעולם, חלקם נחקרו ותיק החקירה בעניינים נסגרו.

לאור אותו מאמר, ובשים לב לכך שמרבית קורבנותיו של דוביצקי פנו לסיוע משפטי מעו"ד אסף דוק, תבעו את דוביצקי ואף זכו בסכומים גדולים, החל אבי דוביצקי במסכת השמצות פרועה כנגד עו"ד אסף דוק וצוות משרדו מסכת השמצות שהחלה בשנת 2014 וממשיכה גם בימים אלו הישר מארצות הברית. בין היתר העלה דוביצקי עשרות סרטונים בהם הוא נראה מכפיש ומשמיץ את עו"ד דוק, צרף מסמכים מפוקפקים וטען טענות שקריות שבגינן יאלץ לשלם קרוב ל-400,000 ש"ח. באחד הפרסומים כתב דוביצקי "אין ספק שעורך דין שאוהב לייצג פדופילים סובל מבעיה נפשית קשה" ו- "אנו רואים בעו"ד דוק עבריין יותר גרוע מעבריין מין..."לצד השמצות קשות נוספות הנוגעות לעורך הדין ולבני משפחתו.

תביעת לשון הרע אשר הוגשה על ידי עורך דינו של דוק, התקבלה היום במלואה בבית משפט השלום בתל אביב (ת"א 12952-02-16) לאחר הליך ממושך של המצאת כתבי הטענות אל ארצות הברית, לשם נמלט דוביצקי מאימת הדין, תביעות הדיבה וחקירות המשטרה המתנהלות נגדו. מעבר לפיצוי הכספי הגבוה נקבע כי חל איסור על דוביצקי לפרסם כל פרסום אודות עו"ד דוק, עליו להסיר כל פרסום שכבר פירסם ואם לא יעשה כן, על Google ועל שרתי האינטנט להסיר פרסומים אלו לאלתר.

מה ניתן לעשות נגד פרסומיו המשמיצים של אבי דוביצקי?

משרדנו מנהל פעילות משפטית ענפה לחשיפת פעילותו הפלילית של מר דוביצקי, תוך הסרת פרסומיו המשמיצים ברחבי הרשת. 

כיום, אבי דוביצקי מנהל את האתרים dokcaught.com ו- caughtdok.org הלא חוקיים באופן מחתרתי ממקום מגוריו בארה"ב.

צו מניעה זמני: סעיפים 71 ו-72 לפקודת הנזיקין מסמיכים את בית המשפט ליתן תרופה לעוולה בדרך של הוצאת צו מניעה זמני, וסעיפים אלה הוחלו על העוולה של פרסום לשון הרע מכוח הוראת סעיף 7 לחוק איסור לשון הרע. ניתן לבקש מבית משפט להוציא תחת ידו צו מניעה המורה למר דוביצקי לחדול לאלתר מלפרסם כל פרסום אודות הנפגע באתריו השונים, בין אם בעצמו ובין אם באמצעות אחרים, בין אם במישרין ובין אם בעקיפין. יודגש, כי בית משפט רשאי להורות כי צווים אלו יעמדו בתוקפם עד לבירורה הסופי והמוחלט של התובענה.

תביעת לשון הרע: לצד צו מניעה זמני, ניתן להגיש תביעת לשון הרע כנגד הפרסום המשמיץ. פרסום משמיץ הוא כל פרסום שיש בו כדי להשפיל אדם בעיני הבריות; לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם; לבזותו בשל מעשים, התנהגויות או תכונות שיוחסו לו; ו/או לפגוע בעסקו ובפרנסתו.

הגשת תלונה במשטרה: עצם הגשת התלונה והמשך שיתוף הפעולה של נפגע העבירה עם המשטרה חשובים לאיסוף וביסוס הראיות נגד אבי רועי דוביצקי לצורך העמדתו לדין והרשעתו בעבירות טרור רשתי בתיק המתגבש נגדו בימים אלו.

בהתאם ל"חוק הסרטונים" (תיקון מספר 10 לחוק למניעת הטרדה מינית) כל פרסום של תצלום, סרט או הקלטה בעלי אופי מיני שיש בהם כדי להשפיל את האדם המופיע בהם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום - תיחשב עבירת הטרדה מינית ודינה יהיה כדין הפוגע במזיד בפרטיותו של אדם בהתאם לחוק הגנת הפרטיות - עד 5 שנות מאסר.

משכך, יוצא איפוא, שבמקרים רבים בהם אבי דוביצקי מעלה לרשת סרטונים או תצלומים בעלי אופי מיני של קורבנותיו, הוא עובר הלכה למעשה עבירה פלילית חמורה שדינה הוא עד 5 שנות מאסר.

בהקשר זה ראו גם את התחקירים הבאים שפורסמו בתקשורת:

ביהמ"ש: אבי דוביצקי יפצה ב-350 אלף שקל את עו"ד אסף דוק

דוביצקי חויב על ידי בית משפט השלום בירושלים לשלם ללקוח המשרד סכום של כ-320,000 ש"ח בגין פרסום אדם כ"פדופיל" ברשתות החברתיות, אתר פוסטה, מיום 26.4.15.

סוף עונת הציד - תחקיר מיוחד החושף את סודותיו של צייד הפדופילים אבי דוביצקי
ארי פינס, מגזין mako, מיום 4.12.14.

תחקיר מיוחד על אבי דוביצקי "צייד הפדופילים"אמיר זוהר וזיו קריסטל, אתר פוסטה, מיום 3.12.14.

צייד הפדופילים - הפרומו - תחקיר מיוחדכתבה ראשונה של אמיר זוהר וזיו קריסטל, אתר פוסטה, מיום 1.12.14.

הצייד הפך לניצוד: "צייד הפדופילים", אבי דוביצקי, נחקר במשטרהחדשות נענע 10, מיום 1.12.14.

ההסתבכות של "צייד הפדופילים" אבי דוביצקי נמשכת, חדשות נענע, מיום 3.12.14.

ראיון שערך גיא זוהר עם אבי דוביצקי באשר לשיטות הפעולה הפסולות מצידו, רדיו ללא הפסקה 103FM, מיום 7.12.14.

"צייד הפדופילים" נתבע על ידי האנשים שאת חייהם הרס, צינור לילה ערוץ 10, מיום 7.12.14.

פרקליטות מחוז חיפה החליטה למחוק אישום שנסמך על ראיות שאסף אבי דוביצקי, מגזין המושבות, מיום 24.12.14.

הפרקליטות אומרת לא לדוביצקי, זיו קריסטל, אתר פוסטה, מיום 28.12.14.

הפרקליטות מנקה את השולחן מתיקי אבי דוביצקי, זיו קריסטל, אתר פוסטה, מיום 13.7.15

עשרות תיקים שנפתחו בגלל "צייד הפדופילים" נסגרו, חדשות 10

נפגעת או הושפלת בפומבי מפעילותו של אבי דוביצקי? הילחם על צדקתך

המציאות מלמדת כי אבי דוביצקי בפעילותו דנן משמש גם החוקר, השופט והתליין. במשפט השדה שהוא עורך לנפגעיו אין כל מקום לשמיעת טענות ההגנה שלהם, שכן הרשעתם נכתבה על-ידו מבעוד מועד ללא כל קשר לראיות. 

לכן, אם נפגעת או הושפלת כתוצאה מפעילותו העבריינית של אבי דוביצקי "צייד הפדופילים" אתה מוזמן ליצור עימנו קשר לבחינת האפשרות לנקיטת הליך משפטי בעניין שבנדון. צוות עורכי הדין שלנו, ביניהם גם יוצאי הפרקליטויות השונות ורשויות האכיפה, פועל במקצועיות ומסירות על מנת ולהגן על זכויותייך. המשרד מונה צוות אנשים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. במידה ונפגעת ממעשיו של אבי דוביצקי, פנה ללא דיחוי להתייעצות עימנו 
בטלפון 
052-6885006 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת.

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
נפגעת מפעילותו של אבי דוביצקי? - השאר פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עורך דין אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

תגיות - מונחים נוספים בתחום
עו''ד אסף דוק | אסף דוק | אבי דוביצקי | עורך דין לשון הרע | תביעת לשון הרע | avi dubitzky | אבי דוביצקי נחקר במשטרה | לשון הרע של אבי דוביצקי | פיצויים בתביעת לשון הרע | Roy Miller | dokcaught.com | Avi Roy Dubitzky | caughtdok.org | אבי דוביצקי הרצח בבר נוער | אבי דוביצקי מאסר | אסף דוק חברת עורכי דין

הצלחות המשרד בתחום
אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) חויב לשלם ללקוח המשרד 300,000 ש"ח בגין לשון הרע שחרור עצור שנחשד במעשים מגונים בתלמידים בתיכון בו עבד אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) חויב לשלם 750,000 ש"ח בגין לשון הרע הפסד צורם נוסף לאבי דוביצקי (צייד הפדופילים) - ישלם ללקוח המשרד 400,000 ש"ח לאחר שהשמיצו באינטרנט סגירת תיק פלילי ללקוח שנעצר ונחקר בחשד שתקף שוטרת סיור וקצין משטרה מתחנת אשדוד ביטול רישום משטרתי ללקוח שנחשד במסירת ידיעה כוזבת לרגל חגיגות 70 שנות עצמאות למדינת ישראל

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
איך מחשבים תביעת פיצויים
יעל | 20:27 06/11/2016
לשון הרע של אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) בפייסבוק
אנונימי | 21:14 07/11/2014
לשון הרע של אבי דוביצקי (צייד הפדופילים) בפייסבוק
עו''ד אסף דוק | 21:47 07/11/2014
תודה רבה אתה עושה עבודת קודש מולו!
אנונימי | 13:06 08/11/2014
משפט לפי ראיות או לפי עורכי דין.
אנונימי | 08:11 19/07/2017