חזרה לעמוד הראשי | פסקי דין | הפסקת הליכים פליליים נגד נאשם ברצח אשתו מחמת אי כשירותו לעמוד לדין

הפסקת הליכים פליליים נגד נאשם ברצח אשתו מחמת אי כשירותו לעמוד לדין

בית המשפט המחוזי בבאר שבע הורה היום על הפסקת ההליכים המשפטיים נגד לקוח המשרד, תושב באר שבע, שרצח את אשתו בעיר בחודש פברואר השנה. בית המשפט קיבל את חוות הדעת הפסיכאטריות על הנאשם, שיופנה כעת לאשפוז על-ידי הפסיכיאטר המחוזי.

הפסקת הליכים פליליים נגד נאשם ברצח

בהתאם לכתב האישום, בעקבות ויכוח מילולי שנתגלע בין המנוחה לבין הנאשם, לקח האחרון פטיש והיכה בראשה של המנוחה בעת שישנה בכוונה לגרום למותה. עוד נכתב, כי כאשר הבחין הנאשם בכך שהמנוחה עדיין נושמת, שב אל החדר, וכשהוא אוחז בידו סכין, חתך באמצעותו את הוורידים ברגליה ואף חלקים מפניה.

הרכב שופטי ביהמ"ש המחוזי בבאר שבע, בראשות סגן הנשיא רויטל יפה-כ"ץ והשופטים אריאל ואגו ויורם צלקובניק, החליט היום להפסיק את ההליכים המשפטיים נגד הנאשם ברצח אשתו לפי סעיף 170 לחסד"פ ולהורות על אשפוזו של הנאשם לפי סעיף 15(א) לחוק הטיפול בחולי נפש לפי קביעת הפסיכיאטר המחוזי.

לצפייה בהחלטה לחצו כאן

תודה על פנייתך, אנו ניצור עמך קשר בהקדם האפשרי.
לקבלת ייעוץ משפטי בנושא - השאירו פרטים
* שם:
* נייד:
 

אודות המחבר:

עו"ד אסף דוק הוא מומחה למשפט פלילי ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מורכב מאנשי מעשה המתורגלים בחשיבה פורצת דרך בתחומי המשפט השונים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצונם. הצלחות המשרד | דירוג המשרד | משרדנו בפייסבוק

הצלחות המשרד בתחום
שחרור חשוד ממעצר בעבירות של איומים ותקיפת בת זוג שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה סגירת תיק פלילי בעבירות אלימות בתוך המשפחה במסגרת הליך השימוע סגירת תיק פלילי ללקוח בעבירות בידוי ראיות ומסירת ידיעה כוזבת החלטה תקדימית - הסדר מותנה אינו מונע הגשה של קובלנה פלילית פרטית בגין אותו אירוע סגירת תיק פרקליטות ללקוח שנחשד במעילת הענק ברשת האופנה רנואר

זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


נושאים קשורים מהפורום המשפטי
מעצר תום הליכים על אלימות במשפחה
יגאל | 18:31 02/08/2017
מעצר תום הליכים על אלימות במשפחה
עו''ד אור הדאיה | 06:24 04/08/2017
האם ניתן לבטל כתב אישום על אלימות במשפחה?
יעל | 18:59 20/02/2016
האם ניתן לבטל כתב אישום על אלימות במשפחה?
עו''ד אלעד שאול אלבז | 13:18 11/03/2016
עבירות סחר בסמים
אבי | 20:20 17/11/2018